FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
EastStand
Postovi: 427
Pridružen/a: 11 nov 2009, 19:55
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la EastStand » 04 apr 2010, 00:30

" &! " &!
"" ПУТ ""

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 04 apr 2010, 00:34

borcev_navijac je napisao/la:Da salžem se da je djelovalo ko da nemaju muda, ali ipak čini mi se da su toliko držali do rasporeda na ternu i discipliune u tom rasporedu, da su zaboravili da se smije nešto i spontano uraditi, probiti, igrali su bez ambicije da daju go a to je prvenstveno kriv MARIĆ ne oni
Eh eto i tebe na tragu naših problema, naravno, svalio im je previše obaveza u igri i **** onda...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

H1N1
Postovi: 254
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:07
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la H1N1 » 04 apr 2010, 00:39

" & &!!!

borcev_navijac
Postovi: 933
Pridružen/a: 20 feb 2010, 17:45
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la borcev_navijac » 04 apr 2010, 00:41

VB 1987 je napisao/la:
borcev_navijac je napisao/la:Da salžem se da je djelovalo ko da nemaju muda, ali ipak čini mi se da su toliko držali do rasporeda na ternu i discipliune u tom rasporedu, da su zaboravili da se smije nešto i spontano uraditi, probiti, igrali su bez ambicije da daju go a to je prvenstveno kriv MARIĆ ne oni
Eh eto i tebe na tragu naših problema, naravno, svalio im je previše obaveza u igri i **** onda...
vidis ima samo jedna stvar , to je funkcionisalo u sirokom , znači siguran do bola da je htio da ponovi tu utakmicu marić.

AL iskreno mi reci jel tebi igra do primljenog gola u sredini i odbrani bila losa ( o napadu ne govorim jer ga nije ni bilo išlo se isključivo na kontru, i to je zaista moglo donijeti rezultat jer je vukelja bio u 1000 % šansi, ono se rijteko promašuje.
Šta da je vukelja tad dao go, jtreba biti iskren pa reći da bi smo tad rekli igrali su odlično disciplinovano i bla bla bla.

ovako pokušali i nije prošlo ovaj put.

o tom ja govorim, kad igraš s taktikom da ne izgubim i braniš se onda moraš igrat baš discplinovano jako, e sad ja se slažem da je ta takitka pogrešna, ali čovjeku je jednom prošla , i on se privikava na ovu ligu očito i on je upoznaje. Pa vido si da je počeo igrati sa jednim zadnjim veznim, pa je shvatio da to u ovoj ligi ne može, i onda se reterirao
TREĆI PUT ČASTIMO !

borcev_navijac
Postovi: 933
Pridružen/a: 20 feb 2010, 17:45
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la borcev_navijac » 04 apr 2010, 00:53

Nije mi bilo teško, evo malo retrospektive iz bliže prošlosti :

Rudar Prijedor -Borac 1- 0

igra više nego katastrofalna
slijedi članak :

$ " " пораз &
Sunday, 04 October 2009
" ' " " у " ? & " ". $ & ¥ су ? ¥ " " & пораза ? у $. $ $ је ? " $ " $ $ $ првенства ? 1:0 " то ? Огњена $.

Прву ? на " ? су ". У ' " $ је ", а ? $ ? је ? " &, " " је " " $ & " ? опасност $ свог ?.

Ова ' у $ ? је права ' за $ $ " су ? & ". - у 11. " $ је $ " по ? " " ", а & " / " " " $ " ?.

$ је $ у & је $ $ " потпуно " " ? ", ? & $ ? " " " се " ?. " се 30. " $ су $ ? / % у ' $ '. " је " ? у " простор, а & & је ? " " $ &. & тога % је & " $ ", ? је " његов $ " $ $ " ?.

& је у 36. " " ? $ & Стојана % $ $ $, ? $ " " " / " " $ " $. $ & првог ? $ су % $ ?. " је у & простору " ? " $ повратну ' ", " је $ " $ ' ? " " ?.

" у & сусрета $ су ? са $, а / " ? су ? у 49. ". & је снажно ", " је $ ? на & је ¥ Огњен $ " ? са пет ' $ & ' &. На тај " $ " је ? у првенству ? 381 ".

" тренера $ " ? су " $ $ $ у 55. ". & је " ' $ ? &, ? је његов % " $ " ¥ ' $ " ".

$ су поново ? у 63. " $ је ? " % " снажно " са & 20 ', ? је његов $ " ".

& ове ? & је преузео " у своје &. " се $ је $ " у $ $ " ? снаге па су ? " $ се & " ¥ ? ¥ $. Са $ стране, $ & " ? $ пронађу / за ¥ $ $ састава.


zatim Travnik -Borac 2 - 0
Iako je tamo teško igrati, igra je isto bila jako loša
slijedi članak :

" - & 2:0
Saturday, 17 October 2009
$ ? & ? су " $ пораз у " ? & " ", " $ у " 10. ? $ " " ? 2:0 (1:0). " $ " " ? је у $ " отвореној ", а у ' $ " је " ? ?, $ " је / " Варупа у 16. ", $ је $ " са ? стране ' ? &, ? је $ " " ' " $ ¥ свој ?.
У 26. " % ¥ % & ? " " је " $ " прву " на " јер се $ $ % &, а ' њега у " је % $ &. $ " " су ? % $ ? за " ?, $ је " са ? терена на $ " ? ", овај % у % &, $ $ $, " ? % & ?.

$ су ? у 28. " ". ", " је & $ $ % ", $ ? $ ", " је % у % " ? ", & " ? % $ са пет ' % ? " " ?.

У 37. " " је ' " $ - своје вођство, ? је ? & % " $ ". & тога " са """ ствара % $ ? (" " $), ? ' ? " ?. 3 " " & првог ? $ је $ $ за &, на 30 ' $ ? $ ". " са $ стране ' ? $ " је Стојан %, ? је ¥ ' " " на " $.

У 51. " """ су ? $ $ $. ", ' ? % " " је $, ? је ? $ &. 2 " " " су ? своје вођство. " је % по $ ", " ? на ?, $ ју је & $, " погађа за 2:0. $ тог & & је & на све ? " " " & " створене су $ ? за $, прва у 60. ", $ је ' ? " ' $ ", " " % & $, те $, " ", $ је Стојан % % $ $ ? $, ? је ? остао ". $ ? тога " ? је поново % $ " $, ? %. $ & сусрета " ? " за &, & $ је " ? ? 2:0 " ? " " $ у $ ".

& ' поразу, & је " $ на првој " са 22 освојена $, $ је ?, " је $ ? са 4:2 " $ " 20 $, а " је " " са 19 $ " " '. " су $ у ' ' 10. ? у ? $ " " ? 1:2.

У $, 21. &, $ & & " ". На ' је % " " ? & ", у & ? ? гостује управо " ". $, у ' ' $ у ? "црвено-?" су ? ? 2:0. $ ' у " ? " " тренера ? " " $ &, $ на $ $ $ " ? $.

i Onda šlag na tortu

Modriča -Borac 1-0
Igra više nego katastrofalna čak bi rekao sramotna
slijedi članak

& " у $
Sunday, 01 November 2009
$ " је у $ 12. ? " ? " $ $ " ? & (1:0). "Црвено-?" су ? " на " $ "$ ? ?", & $ се не $ о " & је $ на ?. $ су ? " у & " ? " " ' $ $ ".

$ су у " ? са - /, $ је " $ & ? по терену. $ се " ? $ $ " " & " " су ? & " &. " је $ је & ? % " $ ¥ " & " пут " у " ? & ".

У & су се $ $, ? & ", ? су " тренера ? " ? " &.

- $ је % у " са ' " " " / за $. ' " $ су $ ? ? јер ' " $ $ $ " ". Ово је ? ? " & $ & ' ја на ? - " је " ? ? " ? ", а ' је $ " ово:
- " су " $ ", а $ " све ? $ " & " $ то не " " $ " " ? ". ' све $ $ ? јер ' се ово $ не " $ $ у $ ? у ? $ ?. & " ? & ? " " " на терену. $ је $ су " $ овај ' ? ? " $ " ? ".

? са ?
&, $ је, " ? ? с ?. ?, & " &-$ у ", у $ " првенствена сусрета " ? ? " ". $ је у " 360 " " ' затресао % & " ? " $ (1:0). "Црвено-?" су ? $ $ $ (1:0), " (2:0) " $ " (1:0).




Poraz od Srajeva kući neću namjerno da naglasavam jer od sarajeva nije sramota izgubiti. mada su i tad odigrali lose.

E sad, sve ove utakmice odigraše oni naši jesenji BRAZILCI sa Murinjom -Stojnicem na čelu


I na kraju da kažem Zrinjski je neuporedivo bolja ekipa i od rudara i od Travnika i od Modriče, on je prošlogodišnji šampion
TREĆI PUT ČASTIMO !

Avatar
killer
Postovi: 191
Pridružen/a: 01 okt 2009, 22:35
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la killer » 04 apr 2010, 00:58

Bez obzira na igrace koje ima raspolaganju,mislim da ne SMIJEMO igrati na X u gostima,vec na pobjedu ako zelimo nesto vise da na pravimo.Nisam vidio ko je veceras igrao,koliko sam shvatio Puzigaca nije igrao,zasto ? Iskreno nisam toliko upucen u nas igracki kadar,al' zar niko nije bio da igra u veznom redu osim Grahovca ???? Ne kazem da je on los,ali premlad je jos a ovo je bila jako bitna utakmica.
Ako i sledecu utakmicu budemo igrali bunker u gostima ,Maricu se zahvaliti i dovesti bilo koga drugog do kraja sezone.
Jbt ,pa u 37.minuti (nisam siguran) ,tada nismo uputili jos nijedan sut na gol ,NIJEDAN.Sramota za klub koji je prvi na tabeli.Nista jos nije izgubljeno ,ima jos da se igra,nisam ni ocekivao bodove,al' ovako se ne moze igrati :idea:


VAISTINU VASKRSE ! :mrgreen:
" " " & СВЕ,ЈА НЕ ' & &,ПРВА / " " У " ', " & СА &

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 1921 » 04 apr 2010, 01:04

Sretan praznik, onima koji ga slave.
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4325
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Mirza_Hordas » 04 apr 2010, 02:15

sretan praznik onima koji slave
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Brcak
Postovi: 80
Pridružen/a: 23 mar 2008, 14:54
Lokacija: Tu i tamo
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Brcak » 04 apr 2010, 03:44

Sve najbolje za praznik a sto se utakmice tice golman vam je bio katastrofa danas.

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la newton_heath_lyr » 04 apr 2010, 06:11

Sretan praznik svima koji ga slave a Ognjenu Pericu sretan rodjendan i to 23.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 04 apr 2010, 08:52

Sve to stoji što si ti napisao, ali eto ja sam te utakmice gledao uživo i mogu ti reći da u poređenju sa onim što sam vidio sa gostovanja ovog proljeća, (na sreću bila su tri na tv, Slavija, Široki, Zrinjski), mi smo u ona tri koja si ti sada naveo zaslužili glatke i čiste pobjede, jer smo i na jednoj i na drugoj i na trećoj stvarali šanse i pokušavali da igramo, a ove tri koje sam naveo sada po igri koja je prikazana imamo odlične rezultate, naprimali smo se golova ali kako smo igrali imamo super rezultate, međutim ono što mene brine više od toga je to da je juče bilo tek 21 kolo, znači kvota poraza na gostujućim terenima je skoro ispucana, a igra je takva kakvu imamo i ako se uskoro ne promijeni biće teških i bolnih gostovanja, ne treba da se pravimo kao da se ovo nije desilo, da desilo se i treba da se traži krivac, ja znam ko je i taj isti je glavni krivac svih loših partija ovog proljeća, imali sa kao rijetko koji klub uslove za pripreme itd itd, ali nešto ne štima, dakle kada nešto ne štima prvi pravi krivac je trener, a o ljudskim kvalitetima kako neko napomenu neću uopšte trošiti riječi jer još ni jednom nisam čuo da je rekao da odgovornost za slabu igru, a i za slabe rezultate preuzima na sebe, ako je neko čuo neka me ispravi.

Sada ću reći samo kratko koja je najveća razlika između Jagodića, Stojnića i ovog kloca kojem mi je mrsko i ime da izgovorim, dakle prva dvojica su igru složili prema igračima koje su imali na raspolaganju, a ovaj postavlja igrače prema sistemu igre koji je u njegovoj glavi, e tako možeš u Interu, Čelziju, Realu ili nekim drugim svjetskim gigantima zato što imaš 25 igrača koji mogu da odgovore na sve taktičko tehničke postavke jedne utakmice, ali ne možeš u jednoj maloj i siromašnoj sredini koja skrpi 16 igrača, tu sistem mora da bude podređen njihovim mogućnostima, a ako je ovo što on radi od kada je tu, znači defanziva do besvjesti, a već je uspio da primi golova koliko je ekipa dobila za cijelu prošlu sezonu, onda hebiga, mora odmah da ode da se nebi kompromitova i kvario svoje veliko trenersko ime... Dakle Mariću zdravo...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1492
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 04 apr 2010, 09:11

Sada ću reći samo kratko koja je najveća razlika između Jagodića, Stojnića i ovog kloca kojem mi je mrsko i ime da izgovorim, dakle prva dvojica su igru složili prema igračima koje su imali na raspolaganju, a ovaj postavlja igrače prema sistemu igre koji je u njegovoj glavi, e tako možeš u Interu, Čelziju, Realu ili nekim drugim svjetskim gigantima zato što imaš 25 igrača koji mogu da odgovore na sve taktičko tehničke postavke jedne utakmice, ali ne možeš u jednoj maloj i siromašnoj sredini koja skrpi 16 igrača, tu sistem mora da bude podređen njihovim mogućnostima, a ako je ovo što on radi od kada je tu, znači defanziva do besvjesti, a već je uspio da primi golova koliko je ekipa dobila za cijelu prošlu sezonu, onda hebiga, mora odmah da ode da se nebi kompromitova i kvario svoje veliko trenersko ime... Dakle Mariću zdravo...
A je li bas tako?
Maric je postavio sistem, u gostima, kakav je i moguc sa igracima kojima raspolazemo. I da, to je defanziva do besvijesti! Pa mi imamo 2 igraca koji imaju izrazito ofanzivne karakteristike, ostalo su krljatori. Igraci su ovaj put ti koji su najveci krivci za sinocnju blamazu. Olja ne moze da potrci a on bi trebao da bude motor ekipe. Sa jedne strane Mariceva greska je sto ga stavlja od pocetka, a sa druge strane zapitajmo se koga umjesto njega? NIKOGA!

Vidis li ti kakav je nas vezni red? Ajde sto je u napadu ocajan, ali sinoc je i u defanzivi bio tanak. Sjetimo se samo Olje kada nije izasao na igraca koji je centrirao za prvi gol! Kapiten stoji!

Na kraju. Druga bi se pjesma pjevala da je Vukelja zabio zicer i ti sam svjestan toga. Bas zato mislim da su igraci glavni krivci za tricu, jer nisu odigrali kao sto su odigrali drugo poluvrijeme u Sirokom.

EDIT: Mozda i mozemo ofanzivnije, mozda im je to i rekao, ali j.bes ga, i protivnik se nesto pita.

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 04 apr 2010, 09:22

Simpatizer je napisao/la:
Sada ću reći samo kratko koja je najveća razlika između Jagodića, Stojnića i ovog kloca kojem mi je mrsko i ime da izgovorim, dakle prva dvojica su igru složili prema igračima koje su imali na raspolaganju, a ovaj postavlja igrače prema sistemu igre koji je u njegovoj glavi, e tako možeš u Interu, Čelziju, Realu ili nekim drugim svjetskim gigantima zato što imaš 25 igrača koji mogu da odgovore na sve taktičko tehničke postavke jedne utakmice, ali ne možeš u jednoj maloj i siromašnoj sredini koja skrpi 16 igrača, tu sistem mora da bude podređen njihovim mogućnostima, a ako je ovo što on radi od kada je tu, znači defanziva do besvjesti, a već je uspio da primi golova koliko je ekipa dobila za cijelu prošlu sezonu, onda hebiga, mora odmah da ode da se nebi kompromitova i kvario svoje veliko trenersko ime... Dakle Mariću zdravo...
A je li bas tako?
Maric je postavio sistem, u gostima, kakav je i moguc sa igracima kojima raspolazemo. I da, to je defanziva do besvijesti! Pa mi imamo 2 igraca koji imaju izrazito ofanzivne karakteristike, ostalo su krljatori. Igraci su ovaj put ti koji su najveci krivci za sinocnju blamazu. Olja ne moze da potrci a on bi trebao da bude motor ekipe. Sa jedne strane Mariceva greska je sto ga stavlja od pocetka, a sa druge strane zapitajmo se koga umjesto njega? NIKOGA!

Vidis li ti kakav je nas vezni red? Ajde sto je u napadu ocajan, ali sinoc je i u defanzivi bio tanak. Sjetimo se samo Olje kada nije izasao na igraca koji je centrirao za prvi gol! Kapiten stoji!

Na kraju. Druga bi se pjesma pjevala da je Vukelja zabio zicer i ti sam svjestan toga. Bas zato mislim da su igraci glavni krivci za tricu, jer nisu odigrali kao sto su odigrali drugo poluvrijeme u Sirokom.

EDIT: Mozda i mozemo ofanzivnije, mozda im je to i rekao, ali j.bes ga, i protivnik se nesto pita.
Tačno je da je i protivnik tu ali kada smo već primili gol bar sam tada očekivao da ćemo izaći od našeg gola, tačno si ti to sve rekao za olju, ali šta onda, pa nemogu ga ja mijenjati preko tv, on je na klupi i on je taj koji pravi izmjene, sjeti se utakmice u Širokom i zbog čega sam ga ja pohvalio, zato što je Olju na poluvre,enu lansirao na klupu, znači bolje je sa čovjekom manje nego sa njim 90 minuta na terenu, on može da igra 25 minuta najviše, a eto čitava ekipa je zakazala u borbenosti, a onda je logično da zakaže i u defanzivi, znači rekoh sinoć, neka mi neko navede igrača koji je napravio klizeći start...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1492
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 04 apr 2010, 09:32

Da, ali ko da ga zamijeni? Sakana i Vukobratovica nije bilo. Mozda da ubaci raspalog Kajkuta? Mislim je Kajkut u kanalu i da se psihicki raspao protiv Zvijezde i da je bolje da odmori. Sinoc ga je ubacio pred kraj i opet je bio ocajan. Mi sinoc nismo imali zamjenu za Oljinu poziciju. Takodje, Stanic je krilo. Dakle, ne moze ni on.
Uprava je odgovorna za ovo i od njih treba poci. Onaj kriminalac Cedo Savic pliva u parama a tesko mu da se otvori za nekog kvalitetnijeg igraca. Budu li nas za.ebali za stadion trebalo bi ih sve povjesati!

Grahovac je sinoc radio klizece, ali ga je sudija sasjekao zutim pa se i on primirio.

cena
Postovi: 466
Pridružen/a: 04 mar 2010, 17:38
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la cena » 04 apr 2010, 09:37

Mislim da Borac sa onakvom igrom nije ni zasluzio da bude prvi mada mislim da su i oni svjesni da nemaju kavalitet za titulu! ;)

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1492
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 04 apr 2010, 09:39

cena je napisao/la:Mislim da Borac sa onakvom igrom nije ni zasluzio da bude prvi mada mislim da su i oni svjesni da nemaju kavalitet za titulu! ;)
Mislim da si mogao da napises nesto pametnije. Posto nisi, red je da od.ebes sa ove teme zajedno sa tim djecijim provokacijama!

BlueBoy1921
Postovi: 213
Pridružen/a: 03 mar 2010, 00:19
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la BlueBoy1921 » 04 apr 2010, 09:44

HRISTOS VASKRSE svim pravoslavcima

cena
Postovi: 466
Pridružen/a: 04 mar 2010, 17:38
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la cena » 04 apr 2010, 09:53

Cestike za Vaskrs svim Pravoslavcima,a drugo to nije na zalost provokacija vec moje licno misljenje! :)

Avatar
@tekk
Postovi: 70
Pridružen/a: 03 maj 2008, 18:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la @tekk » 04 apr 2010, 10:12

...svim pravoslavcima zelim sretan Vaskrs !!!
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

tatamata
Postovi: 1044
Pridružen/a: 09 avg 2009, 16:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tatamata » 04 apr 2010, 10:38

Lose,smo odigrali,kukavicki...Nismo vrsili presing na njihove igrace.Da li je to jer nemaju kondicije ili sta vec nemam pojma,ali dok su oni organizovali napad,nasi su se samo setkali oko njih.Nema borbenosti nema srcanosti!Najbolji definitivno Cupo,odlican,samo mu malo snage fali u duelima.Stanceski isto nije lose odigrao,iznenadio me.Rezultat 3:0 nismo zasluzili,izgleda kao da su nas nabili,a nije bas tako bilo.
Treci put castimo

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.