FK Borac - Banja Luka

Moderator/ica: vlakanje

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 16 apr 2016, 22:06

Siguran sam da ostajete u ligi,Slavija ce ispasti..Ili Mladost,volio bi da im treba i da ih Celik pukne zadnje kolo na Bilinom da vise nikad ne udju u Premier ligu..svakako Borac zasluzuje igrati,sretno dalje
!

PiromanBL

PostPostao/la PiromanBL » 17 apr 2016, 00:04

@bambus hvala. Ma igrali smo viktorkiju ovaj put maltene, sansi i kornera tristo. Ali nece lopta u gol, to je porblem. Samo gledam, svakih 5 minuta po korner za nas, ne vjerujem svojim ocima, ali eto... A sudija bi trebao malo na suspenziju
У мору других Ти си ми једини!

Л'87 - Ф'89 БРАЋА ДО ИЗНЕМОГЛОСТИ!

pinoglavi
Kontakt:

PostPostao/la pinoglavi » 17 apr 2016, 00:37

PiromanBL WroteColon@bambus hvala. Ma igrali smo viktorkiju ovaj put maltene, sansi i kornera tristo. Ali nece lopta u gol, to je porblem. Samo gledam, svakih 5 minuta po korner za nas, ne vjerujem svojim ocima, ali eto... A sudija bi trebao malo na suspenziju

Pa ne računaju se golovi iz kornera :mrgreen:
Zezam se malo (da ne zauzmeš tipični odbranbeni stav), ne igrate loše ali opet slaba vam je ekipa i mislim da bi teško opstali i da od početka sa ovim timom igrate. Imate Rudar, nemotivisani Radnik i Vitez u zadnjem kolu tako da još imate šanse, ali morate početi pobjedjivati. Volio bi da izborite opstanak, ipak ste klub s navijačima i tradicijom.
Nad tobom sunce najljepše sja

PiromanBL

PostPostao/la PiromanBL » 17 apr 2016, 02:46

pinoglavi WroteColon
PiromanBL WroteColon@bambus hvala. Ma igrali smo viktorkiju ovaj put maltene, sansi i kornera tristo. Ali nece lopta u gol, to je porblem. Samo gledam, svakih 5 minuta po korner za nas, ne vjerujem svojim ocima, ali eto... A sudija bi trebao malo na suspenziju

Pa ne računaju se golovi iz kornera :mrgreen:
Zezam se malo (da ne zauzmeš tipični odbranbeni stav), ne igrate loše ali opet slaba vam je ekipa i mislim da bi teško opstali i da od početka sa ovim timom igrate. Imate Rudar, nemotivisani Radnik i Vitez u zadnjem kolu tako da još imate šanse, ali morate početi pobjedjivati. Volio bi da izborite opstanak, ipak ste klub s navijačima i tradicijom.

Ma ne igramo ni dobro ni lose, mada losije od ocekivanog. Iako gledam, 16:0 u kornerima, suteva 3-4 puta vise nasih u odnosu na Celikove, nismo imali srece. Samo rezultati fale.

Takodje, sretno u osvajanju prve titule drzavnog prvaka :D Nemoj da shvatis to “prve“ kao provokaciju, vec da vas vise ne zajеbavaju o broju trofeja

wasabi
Kontakt:

PostPostao/la wasabi » 18 apr 2016, 00:04

Ima li gdje link snimka cijele utakmice Borac - Čelik...

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 19 apr 2016, 15:09

bambus WroteColonSiguran sam da ostajete u ligi,Slavija ce ispasti..Ili Mladost,volio bi da im treba i da ih Celik pukne zadnje kolo na Bilinom da vise nikad ne udju u Premier ligu..svakako Borac zasluzuje igrati,sretno dalje

:rol: :rol: :rol: :rol: Šta li smo ti se toliko zamjerili?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

vlakanje
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la vlakanje » 19 apr 2016, 18:39

Vladanu Milosavljevu ukinuta suspenzija, sprema se sa ekipom za utakmicu u Prijedoru.

DrinaGZ

PostPostao/la DrinaGZ » 21 apr 2016, 21:15

Borac će bez problema osvojiti tri boda protiv Rudara. Rudaru je ovo najbitnija utakmica, a u kojoj trebaju izgubiti od Borca iz razloga što ne žele da im Borac iduće sezone bude rival u borbi za ulazak u Premijer ligu BiH.

NeshaFCB

PostPostao/la NeshaFCB » 22 apr 2016, 20:04

Rudar nema nijedan ni najmanji razlog da se Borcu skloni. A mi ako nismo u stanju dobiti Rudar u fer utakmici, onda ne trebamo ni igrati ovo takmičenje.

amar009
Kontakt:

PostPostao/la amar009 » 22 apr 2016, 22:35

nadam se da mladost nije djaba pustila borcu... sada trebate pobijediti rudara i da ovu slaviju izbacimo iz lige...

PiromanBL

PostPostao/la PiromanBL » 23 apr 2016, 00:05

amar009 WroteColonnadam se da mladost nije djaba pustila borcu... sada trebate pobijediti rudara i da ovu slaviju izbacimo iz lige...

?

Mi sutra idemo na sve ili nista. Nema namjestanja, bice kako ce biti, svako sebi radi i zabija golove. Rudar ce zapeti, u to vjerujem, ali i mi cemo, nasi igraci ako ne budu sad potegnuli ne znam sta vise da razmisljamo. Nema se vise vremena prosipati bodove i istina, igramo pod nekom dozom pritiska, ali ako daju sve od sebe, Rudar pada kao kruska.

delko
Kontakt:

PostPostao/la delko » 23 apr 2016, 12:46

PiromanBL WroteColon
amar009 WroteColonnadam se da mladost nije djaba pustila borcu... sada trebate pobijediti rudara i da ovu slaviju izbacimo iz lige...

?

Mi sutra idemo na sve ili nista. Nema namjestanja, bice kako ce biti, svako sebi radi i zabija golove. Rudar ce zapeti, u to vjerujem, ali i mi cemo, nasi igraci ako ne budu sad potegnuli ne znam sta vise da razmisljamo. Nema se vise vremena prosipati bodove i istina, igramo pod nekom dozom pritiska, ali ako daju sve od sebe, Rudar pada kao kruska.

Apsolutno, hvatamo posljednji talas :) ako sad ne uzmemo 3 bodova - onda je gotovo definitivno :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
Карпати Львів
★★★★★★★★★★

PiromanBL

PostPostao/la PiromanBL » 23 apr 2016, 21:48

Uzelii :D :mrgreen: ima sansi itekako, rusimo sad Slaviju u jos jednoj domacinskoj atmosferi :D

delko
Kontakt:

PostPostao/la delko » 23 apr 2016, 23:10

PiromanBL WroteColonUzelii :D :mrgreen: ima sansi itekako, rusimo sad Slaviju u jos jednoj domacinskoj atmosferi :D

da, ova pobjeda je zlata vrijedna :) ostajemo u igri, ako uzmemo Slaviju i Viteza na kraju i ako izvucemo neki bod od Radnika i Sirokog - ostajemo 95% u ligi :) :) samo jako !! :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
Карпати Львів
★★★★★★★★★★

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 24 apr 2016, 04:40

Poz banjalucani eo citam iz dosade malo i cestitke na pobjedi.Ja sam sad ubjedjen da,ce te ostat u ligi a Slavija ispast jer im cini mi se dolazi i Siroki i Zeljo a vama Rudar i Vitez na kraju a sad odmah Slavija.Samo Slaviju mozete ganjat a mslim da mi gubimo od Viteza u Subotu 99%gubimo ,ostaje vam Slavija i sad je sve u vasim rukama ..Sretno i pozz i steta bi bilo da Borac ispadne jer ljhdi vole Borac samo navijaci da izbace taj prolleti nacionalizam i zbog toga ljudina,se ogadi i Birac

sloboda72

PostPostao/la sloboda72 » 24 apr 2016, 12:19

Sportskim prijateljima , FK Borac Banja Luka , čestitam pobjedu i od srca želim ostanak u PL BIH.
Ja volim FK Tuzla City

slobodnjak
Kontakt:

PostPostao/la slobodnjak » 24 apr 2016, 14:40

Jel ovo gradski derbi u najavi za ligu 12... :D

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 24 apr 2016, 14:55

slobodnjak WroteColonJel ovo gradski derbi u najavi za ligu 12... :D

Opstinski. :)

PiromanBL

PostPostao/la PiromanBL » 24 apr 2016, 20:16

Ima jos da se igra, nadam se da nije. A ako bude, to je sramota i propast za Banjalučki fudbal - da neki seljacki klub se popne u istu ligu sa Velikanom Banjalučkog i Jugoslovenskog fudbala.

I naravno, nece biti gradski derbi, jer je krupa daleko od grada, civilizacije, smjestena u sumama i gorama Manjace, po strminama, kanjonima i klisurama, na nadmorskoj visini preko 1000 m do koje se iz Banja Luke dolazi za 2 sata voznje preko prevoja i serpentina. Na sradionu je potrebno napomenuti da je velika mogucnost izlazenja medvjeda, vukova i ostale divljaci na teren.

Takvih, sa planinskih vjenaca juzno od BL nam je preko glave, vec 20 godina nam unistavaju grad. Ako udju, nadam se iskreno ispadanju vec nakon jedne sezone, sto je i realnost.

slobodnjak
Kontakt:

PostPostao/la slobodnjak » 24 apr 2016, 20:30

PiromanBL WroteColon

Ima jos da se igra, nadam se da nije. A ako bude, to je sramota i propast za Banjalučki fudbal - da neki seljacki klub se popne u istu ligu sa Velikanom Banjalučkog i Jugoslovenskog fudbala.

I naravno, nece biti gradski derbi, jer je krupa daleko od grada, civilizacije, smjestena u sumama i gorama Manjace, po strminama, kanjonima i klisurama, na nadmorskoj visini preko 1000 m do koje se iz Banja Luke dolazi za 2 sata voznje preko prevoja i serpentina. Na sradionu je potrebno napomenuti da je velika mogucnost izlazenja medvjeda, vukova i ostale divljaci na teren.

Takvih, sa planinskih vjenaca juzno od BL nam je preko glave, vec 20 godina nam unistavaju grad. Ako udju, nadam se iskreno ispadanju vec nakon jedne sezone, sto je i realnost.

Uf što se naljuti čovjek... :D
Koliko znam Krupa je na glavnom putu koji vodi iz Bluke prema Jajcu.Gazda im je blizak vlasti i pun ko brod.Šta ćeš jarane ne znam šta bi rekao.Dolazi vrijeme privatnog kapitala i bez toga polako umiru i biće uništeni veći klubovi iz bivse Yuge.Vidis gdje je Velez Celik ,najbolje gdje bi Sloboda dok privatnik ne ulozi novac.
Na kraju krajeva gdje ste vi .Koliki grad a gdje je klub.Svaka uprava dodje napravi vam dugove i pobjegne.Dok ne nadjete privatnika koji ce imati interes da vas preuzme uvjek ćete nedobijati licence ,uvjek ce vam uslovljavati sljedecu tekmu isplatom duga prema igraču.
Kako znam taj tip vlasnik Krupe bio je u vasoj upravi pa je vama nudio neku fuziju šta li pa ste ga vi optuzili za unistavanje kluba.
Kako bilo ako nastavite kao sad nećete dobro proci.Mora se znati čije je šta i gdje pare idu.Zato ne nadjete li jakog sponzora čeka vas sudbina Veleza...Mozda ne ove sezone ali uskoro sigurno...
I vi to znate...

Natrag na “FK Borac”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.