FK Borac - Banja Luka

Moderatori/ce: insider,Pasha,The_Target

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 14 feb 2018, 10:10

Nije baš da briljjiramo ove sezone, al nije ni Radnik Poketinov Totenhem.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 14 feb 2018, 20:21

Srecno Borcu u ovoj mucnoj polusezoni...

Ovim optimistickim izjavama uprave,i strucnog staba nakon ovih pobjeda na pripremama,ne vjerujem nista....vise vjerujem svojim ocima nego njima i burek novinarima....

Ne ocekujem apsolutno nista,osim sto se nadam da ce ovih 14 bodova prednosti nad Celikom biti dovoljno za opstanak...zadnji put kad smo bili u PL BIH,ovu zimsku pauzu smo bili na minus pet od opstanka..sad smo na plus 14,,tako da je ovo sjajna polazna pozicija za opstanak....i dace Bog da bude dosta tih 14 bodova zalihe....nisu ni celik ili gosk sad neki manchester za nas,pa da pobjedjuju sve odreda

Srecno momcima koji ce ovog proljeca nositi borcev dres,i da znate da cete me svakim bodom obradovati...a ako jos i pobjedimo nekoga,popicu i koju rakijicu u to ime,iako sam ovu 2018 zacrtao da prestanem i piti i pusiti! :D

Aj Borac!!!

..do nekih boljih vremena...boljeg vazduha...bolje vode...boljih ljudi...

Srecno igracima!!!
Kontra mraku,kontra sili.....

Capajebo

PostPostao/la Capajebo » 16 feb 2018, 15:25

Sretno u nastavku, iskreno se nadam da ce te sacuvati premijerligaski status, ovu sezonu nekako se skrpiti i prevazici sve probleme, treba imati kontinuitet nastupa u ovoj ligi, pa sa vremenom raditi sve ostalo, Republika Srpska i Banja Luka zasluzuju klub poput borca da se takmici u BHTPL, sretno !
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 16 feb 2018, 17:03

Hvala Vuče! :D

Daće Bog da bar ne ispadnemo...

Pozdrav iz BL

HPCompaq
Kontakt:

PostPostao/la HPCompaq » 18 feb 2018, 18:45

Riziko WroteColonNije baš da briljjiramo ove sezone, al nije ni Radnik Poketinov Totenhem.

Malo su bolji izgleda od Poketinovog Tottenhama.Kažem ti ja lagana pobjeda Semberaca.Meni je žao što je Borac u blatu,ali valjda dođu neka bolja vremena.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 18 feb 2018, 20:31

Koga li ti folirs majko mila....

NeshaFCB

PostPostao/la NeshaFCB » 18 feb 2018, 23:40

Kad za 17 minuta primiš dva gola, šta očekivati...

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 19 feb 2018, 11:05

Kao što napisah prošle sedmice,svaki bod će biti podvig...jednostavno,neznalice su se počeli blamirati izjavama ponešeni pobjedama u pripremnim utakmicama,koje niko normalan ne zarezuje nizašta

Momcima hvala za borbu,odigrali su koliko mogu i znaju...

A "hvala" i onima koji su nas doveli u ovakvu situaciju da mi je u bukvalno svakoj utakmici, sve osim poraza-iznenadjenje!

i radost...a pobjeda ne smijem naglas ni izgovorit :(

Ponoviću,opstanak je jedini cilj....a onih 14 bodova zalihe sad više i ne izgleda tako veliko...

Šta je sa Veselinovićem,je li povrijeđen,suspendovan ili nema mjesta u ekipi?

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 19 feb 2018, 14:30

Navodno, povrijeđen.
U našem klubu je sve navodno.

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 19 feb 2018, 18:06

Jesu to lesinari u nekom bojkotu...nesto sam pogledao od utakmice i nisam ih cuo a ni vidio na tribinama
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 19 feb 2018, 18:43

druze,ne bismo o tom...

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 19 feb 2018, 19:11

Izvinite na upadu, al zaista ne djelujete dobro, po meni bit ce vam gusto za opstanak, tesko da ce te vi ikog dobiti, opet nisam bas najbolje upoznat sa ekipom al ne djelujete dovro, za opstanak je potrebno vam potrebno jos neki 5 pobjeda.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 19 feb 2018, 19:22

na primjeru tvog kluba cu ti najlakse docarat kakvi smo...uzmi ovaj jesenji tim celika,koji je sigurno najjadniji u istoriji tog kluba...ustvari,ne mogu rec u istoriji,al bar za ovo godina sto ja pamtim tvoj klub,a posto smo rivali u svim ligama i prvoj ligi sfrj i drugoj ligi zapad sfrj,pa i u ovoj bh ligi...pamtim vas jos od mehmeda buze i jasmina hajduka,ali jadniji niste bili nikad nego jesenas....e sad samo to projektuj na moj borac koga pamtim jos od 1975 i anderlechta tj 43 godine...ili ako hoces da zvuci jos ruznije,ovo je 86-ta polusezona u koju ulazim sa mojim Borcem!!...hahaha,kad ovako kazem,ispada da mi je odavno bilo vrijeme da umrem :lol: ...i nikad gori nismo bili,a 8 ispadanja pamtim izmedju ostalog!!..od sfrj liga...do onih u ratu u srbijanskim ligama..pa do ove bosanske....a jedina razlika od vas jesenas,i nas danas je sto ste vi imali 4 igraca na nivou premijer lige(mahmutovic,sisic,markovic,salcinovic)...a mi imamo sest....i zato mislim da ceno opstat i da ce onih 14 bodova mozda bit dovoljno.tj,bar se nadam i navijam za to..sportski pozdrav

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 19 feb 2018, 19:35

Schlager WroteColonna primjeru tvog kluba cu ti najlakse docarat kakvi smo...uzmi ovaj jesenji tim celika,koji je sigurno najjadniji u istoriji tog kluba...ustvari,ne mogu rec u istoriji,al bar za ovo godina sto ja pamtim tvoj klub,a posto smo rivali u svim ligama i prvoj ligi sfrj i drugoj ligi zapad sfrj,pa i u ovoj bh ligi...pamtim vas jos od mehmeda buze i jasmina hajduka,ali jadniji niste bili nikad nego jesenas....e sad samo to projektuj na moj borac koga pamtim jos od 1975 i anderlechta tj 43 godine...ili ako hoces da zvuci jos ruznije,ovo je 86-ta polusezona u koju ulazim sa mojim Borcem!!...hahaha,kad ovako kazem,ispada da mi je odavno bilo vrijeme da umrem :lol: ...i nikad gori nismo bili,a 8 ispadanja pamtim izmedju ostalog!!..od sfrj liga...do onih u ratu u srbijanskim ligama..pa do ove bosanske....a jedina razlika od vas jesenas,i nas danas je sto ste vi imali 4 igraca na nivou premijer lige(mahmutovic,sisic,markovic,salcinovic)...a mi imamo sest....i zato mislim da ceno opstat i da ce onih 14 bodova mozda bit dovoljno.tj,bar se nadam i navijam za to..sportski pozdrav

Znaci za koje koplje ste jaci od Celika od jesenas, ne djeluje to dobro nikako. A sad gledam i ove tri utakmice tesko da i bod uspijete, vidjet cemo kakvi ce te biti protic Krupe, tu vam je jedina sansa za bodovima do pocetka LZO. Volio bi da ostanete, potreban je jak Borac ovoj ligi, na stranu sve, ali potrebni ste, bolje vi nego Vitez i Gosk.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 19 feb 2018, 19:40

hvala kolega...navijacemo pa sta bude...

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 19 feb 2018, 19:41

Schlager WroteColondruze,ne bismo o tom...

Ma ok.... razumijem....samo me interesuje jesu bili uopste
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

chily-rz
Kontakt:

PostPostao/la chily-rz » 19 feb 2018, 19:41

Schlager WroteColon Hvala Vuče! :D

Drinin vuk ? :mrgreen:

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 19 feb 2018, 19:47

pa ne vjerujem da postoje dvojica na toj liniji...partizan...dodik....”mosnje”...bilo bi previse da dvojica takvih ima na webu,hahaha....godinama se druzimo i po ovom i po onom nasem forumu...oko tih nekih stvari smo imali hiljade diskusija i neslaganja,ali ovdje je nastupio sa lijepim zeljama prema Borcu kad mu je tesko i obradovao me :D

chily-rz
Kontakt:

PostPostao/la chily-rz » 19 feb 2018, 19:56

Schlager WroteColon pa ne vjerujem da postoje dvojica na toj liniji...partizan...dodik....”mosnje”...bilo bi previse da dvojica takvih ima na webu,hahaha....godinama se druzimo i po ovom i po onom nasem forumu...oko tih nekih stvari smo imali hiljade diskusija i neslaganja,ali ovdje je nastupio sa lijepim zeljama prema Borcu kad mu je tesko i obradovao me :D

Ja se baš pitam ko je ovaj "Sarajevski Ćirilo" :mrgreen:

Ako,lijepo od njega,treba težiti ka dobrim komšijskim odnosima,.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 19 feb 2018, 20:10

ne bih to nazvao komsijskim,jer od njegovog zvornika do BL ,lupam,ali ima bar 300 kilometara (nema daljeg gostovanja iz BL u kilometrima,mozda jedino trebinje nekad)..vise bih to nazvao Vukovim patriotizmom i nacionalnom osvjescenoscu :cool: ...mada mi nikad nije oprostio sto smo u (po njemu) dogovorenoj utakmici zabili Drini gol 2014 godine,u 93 minuti za 2-1,kolo prije kraja,u utakmici za koju on kaze da je davno dogovoren X a Borac nije mogao ni gore ni dole...zato me prijatno iznenadio sto nam je pozelio opstanak...znaci da je oprostio i pokazuje sirinu i hriscanski oprostaj :cool:

Natrag na “FK Borac”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.