FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 24 avg 2019, 00:27

gruezi je napisao/la:Koliko borac ima terena za treniranje? Da li omladinci i prvi tim treniraju na istim terenima ili prvi tim trenira na glavnom? Jesu li tereni za treniranje u vlasnistvu kluba ili grada? Sta je sa ostalim banjaluckim klubovima gdje treniraju omladinci zelje? Gdje im igra prvi tim? Ko trenira na onom terenu u seheru pored muslimanskog groblja?
Imamo jedan pomocni i glavni s tim da se glavni stedi kad god moze da se ne izgaljva nakon mjesec dana prvenstva.U vlasnistvu grada su,nama dati na koristenje.Ostali uglavnom treniraju na svojim terenima,koristi se nekad i teren u Kasarni Kozara.Na zadnje pitanje-fk Vrbas
" "!
1926

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 24 avg 2019, 08:43

gruezi je napisao/la:Koliko borac ima terena za treniranje? Da li omladinci i prvi tim treniraju na istim terenima ili prvi tim trenira na glavnom? Jesu li tereni za treniranje u vlasnistvu kluba ili grada? Sta je sa ostalim banjaluckim klubovima gdje treniraju omladinci zelje? Gdje im igra prvi tim? Ko trenira na onom terenu u seheru pored muslimanskog groblja?
Kolega ti je odgovorio za Borac i Vrbas.
Omladinci (juniori, kadeti, pioniri i predpioniri) Željezničar ST treniraju na stadionu na Predgrađu. Tamo je 2015 izgrađen dobar teren sa vještačkom podlogom. Tu treniraju i igraju takođe seniori. Kategorije od 6 do 10 godina treniraju u balonu kod Rebrovačkog mosta koji je napravljen 2007 godine i gdje je OFK Sport Team počeo sa radom. Pored toga se nalazi i jedan manji teren sa prirodnom travom.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 24 avg 2019, 08:51

gruezi je napisao/la:Koliko borac ima terena za treniranje? Da li omladinci i prvi tim treniraju na istim terenima ili prvi tim trenira na glavnom? Jesu li tereni za treniranje u vlasnistvu kluba ili grada? Sta je sa ostalim banjaluckim klubovima gdje treniraju omladinci zelje? Gdje im igra prvi tim? Ko trenira na onom terenu u seheru pored muslimanskog groblja?
treba jos dodati da je novi pomocni teren sa plastikom iza sjeverne tribine na raspolaganju svim banjaluckim klubovima a i klubovima iz okoline.
na njemu prvenstvene utakmice igraju 2 nizeligasa, plus prijateljske utakmice preko zime su igrali mnogi i to bez ikakve nadoknade.
dalje, u kasarni kozara ima teren sa prirodnom travom i tamo omladinske kategorije treniraju s vremena na vrijeme a prva ekipa koristi i teren u celincu kada zatreba.

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 24 avg 2019, 14:56

Da,pomocni teren kod gradskog iza sjeverne tribine sa tom vjestackom travom sluzi i za odigravanje prvebstvenih meceva za nase mladje selekcije
" "!
1926

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 24 avg 2019, 19:42

FK Borac: Lučić, Radulović, Jovanović, Jakupović, Danilović, Ćosić, Milutinović, Čomor, Subić, Mirić, Vranješ.

nikad, ali nikad nismo poceli utakmicu bez ijednog napadaca na terenu!!!

i mala ispravka, jovanovic ipak nema 3kartona... makar nesto dobro.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 24 avg 2019, 21:21

Prosle subote sam napisao da je Vranjesa momentalno trebalo izvesti kad je napao Subica...ali novinari su to razvodnili i podjelili krivicu na njega i na Subica,koji nista nije kriv...a sad kad sam vidio kakao se ponasa kod ovog slobodnjaka,mislim da ga treba i iz kluba potjerat!
Pozicija zicer za desnjaka,on dolazi iza ledja i bahato suta lijevom...mogli smo povesti :roll:

Ovakvo nepostovanje saigraca i kluba,i ovakav egoizam,ja jos nisam vidio!

Taman da na svakoj utakmici po dva gola daje,ja ga ne bih trpio..Ovako se ni jedan Messi ne ponasa.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 24 avg 2019, 21:51

nerealno, previsok poraz... stativa, precka, jos 2 sanse levata jakupovica... ponisten cist gol...
jbga, da nisu prespavali prva 4 minuta drugog poluvremena, nesto bi se i napravilo.

a stojana ne treba komentarisati...

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 24 avg 2019, 22:21

Od svega mi se najviše svidjela izjava Kruniča, možda kasno, ali bolje nego nikad "pojačanja se nisu pokazala".
Slažem se da smo previsoko izgubili, ali šta je tu je.
Treba probati nekako Čelika dobiti iduće sedmice, pa sa 11 bodova na pauzu otići.

Na tribine, dakle tribine, poslati Mirića za početak.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 24 avg 2019, 22:55

Zrinjski pogodio skoro sve, mi promašili sve.
Iako previsok poraz, ovdje nešto ne štima temeljno. Od bahatog Vranješa do mlakog Krunića. Ne znam...
Mislim da bi trebalo sačekati utakmicu sa Čelikom i podvući crtu.

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la avenija » 25 avg 2019, 12:13

Shlageru treba li pomoci da smijenimo Krunica ?

Kako ste uopste zadovoljni sa njim?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 25 avg 2019, 12:29

Shlageru treba li pomoci da smijenimo Krunica ?

Napisao sam vec pet puta da mi je suludo bilo tjerati Vojvodica,koji se svagdje dobro pokazao gdje je radio,i dovoditi njega.Ali nazalost,ne pitamo se mi,nego neznalice koje vode klub...Da ne kazem kakav je Vojvodic motivator,poput onog Mulalica sablje,koji kao da vodi ekipu u dzihad :D

Ali,sad kad je Krunic vec tu,ne bih ga mjenjao nakon 6 kola....Pogotovo ako izbaci nafuranog Stojana Vranjesa iz ekipe par kola.Da mu smiri hormone malo,i smanji dozivljaj.

Mislim da je i Danilovic sazrio za klupua a o Miricu i Crnovu je svaki komentar suvisan.Bolje igrati bez ikakvih krila,nego sa njima.
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 25 avg 2019, 12:36, ukupno mijenjano 1 put.

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 25 avg 2019, 12:35

Schlager je napisao/la:
Shlageru treba li pomoci da smijenimo Krunica ?

Napisao sam vec pet puta da mi je suludo bilo tjerati Vojvoica,koji se svagdje dobro poazao gdje je radio,i dovoditi njega.Ali nazalost,ne pitamo se mi,nego neznalice koje vode klub...Da ne kazem kakav je Vojvodic motivator,poput onog Mulalica sablje,koji kao da vodi ekipu u dzihad :D

Ali,sad kad je vec tu,ne bih ga mjenjao nakon 6 kola....Pogotovo ako izbaci nafuranog Stojana Vranjesa iz ekipe par kola.
Zamolit će vas jaro da ne mijenjate i da ne dramite , igrate onoliko koliko se može , nemate igrače kako ne svatite to , doveli neke dobre igrače al sve staro , dobro igrate dok go ne primite jer ste spori al ste iskusni pa će te dobro proći u kupu...
Onda sam napisao kako ti vidiš Borca medju 4 jer onda moraju biti bolji od Širokog , Tuzle , Čelika , evo zahuktalog Velež , borcu je realno 8 mjesto i da se sezona lijepo isprati a ne neke visoke ciljeve i drame praviti ...

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 25 avg 2019, 12:38

Ja jos uvijek mislim da Borac,uz par rezova,moze biti 4-ti,jer samo su tri kluba izrazito bolja od nas.Sa svima ostalima mozemo u trku.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 25 avg 2019, 12:41

Schlager je napisao/la:Ja jos uvijek mislim da Borac,uz par rezova,moze biti 4-ti,jer samo su tri kluba izrazito bolja od nas.Sa svima ostalima mozemo u trku.
2 kluba se izdvajaju, Zeljo je ****.
Al Borac meni bolesno lose izgleda na terenu, pratio ssm 3 tekme, skroz lose :3 ja nemam pojma na cemu vi gajite optimizam :hmmmmm:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la avenija » 25 avg 2019, 12:43

Schlager je napisao/la:Ja jos uvijek mislim da Borac,uz par rezova,moze biti 4-ti,jer samo su tri kluba izrazito bolja od nas.Sa svima ostalima mozemo u trku.
Sta je sa Vranjesom? Portali pisu najbolji sinoc bio ? Upratio sam i ono od prosle utakmice kada ponizava Subica ?
Zar on nije vas kljucni igrac ?

Poslije vikenda vracajte Vojvodica, ocigledno sa Krunicem nesto ne stima. :thumbdown:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 25 avg 2019, 12:44

prisonbreak je napisao/la:
Schlager je napisao/la:Ja jos uvijek mislim da Borac,uz par rezova,moze biti 4-ti,jer samo su tri kluba izrazito bolja od nas.Sa svima ostalima mozemo u trku.
2 kluba se izdvajaju, Zeljo je ****.
Al Borac meni bolesno lose izgleda na terenu, pratio ssm 3 tekme, skroz lose :3 ja nemam pojma na cemu vi gajite optimizam :hmmmmm:
Vidjeces u subotu.

Kad vas razbijemo 1-0! :cool:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 25 avg 2019, 12:51

Schlager je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
Schlager je napisao/la:Ja jos uvijek mislim da Borac,uz par rezova,moze biti 4-ti,jer samo su tri kluba izrazito bolja od nas.Sa svima ostalima mozemo u trku.
2 kluba se izdvajaju, Zeljo je ****.
Al Borac meni bolesno lose izgleda na terenu, pratio ssm 3 tekme, skroz lose :3 ja nemam pojma na cemu vi gajite optimizam :hmmmmm:
Vidjeces u subotu.

Kad vas razbijemo 1-0! :cool:
Ma sve moguce, nije frka i da pobjedite jer i mi ne djelujemo nesto spektakularno. Al vi ste bas dosta losi haha.
Al eto valjda poslije subote bude amjena Krunica :mrgreen: :kafa:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 25 avg 2019, 16:04

vi koji niste, pogledajte utakmicu od juce. saberite sanse koje je borac imao, tome dodajte i totalno neopravdano ponisten gol vujaklije zbog nepostojeceg ofsajda... mozda vam onda i bude jasno zasto krunic nece dobiti otkaz, a to se pogotovo nece desiti nakon utakmice u subotu.
poraz sinoc ne da je previsok i nerealan, nego u neku ruku mozda i nezasluzen...
a imate vi i svojih problema, tako da nema potrebe da brinete o nasim... problema ima kao i u svakoj ekipi... eto kod vas kapiten koji je u 32oj godini dobio trogodisnji ugovor, uopste nije u protokolu...
ali to je vasa stvar i sa tim se niko od nas ne opterecuje...

061657451
Postovi: 507
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 061657451 » 26 avg 2019, 15:30

Borac je ostecen kontra Zrinjskog i to treba jasno reci.Da nije ponisten cistt gol Borcu sumnjam da bi se domacin vratio u tekmu.Nerijeseno bi bilo najmanje.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 avg 2019, 16:41

Ako mislis na onaj cist gol sto nam je ponisten,on je bio kod 3-0 za Zrinjski..Jedino ako mislis na neki drugi detalj?

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.