FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ASD » 15 feb 2020, 12:53

Schlager je napisao/la:
15 feb 2020, 12:32
ASD je napisao/la:
15 feb 2020, 10:43
Šta je ono sa Arsićem i Turanjaninom?
Sture su informacije,neko kaze da nisu htjeli potpisat sa Vicom Zeljkovicem ugovor o menadzirasanju,ali meni vise lici da im je receno da nisu trenutno u kombinaciji za prvi tim,i da im je ponudjeno da idu u novu Borcevu filijalu,koja bi trebala biti neki nas razvojni projekat,i gdje bi isli igraci izlaznog godista iz juniora,koji jos ne mogu pomoci prvom timu,i gdje bi se razvijali pod nadgledanjem nasih strucnjaka,nesto kao sto je Lokomotiva Dinamu,Graficar Zvezdi,ili Teleoptik Partizanu..
Radi se o FK Laktasi,gdje je u tom novom projektu za trenera postavljen nas Vlado Jagodic....Mozda im se to ucinilo malo degradirajuce,pa su se odlucili da krenu drugim putem....Bar meni se cini da je tako,a ja im svu srecu zelim...Ako su dobri igraci,vise ce stete zbog ovoga imati Borac,nego oni...ako su biseri,uspjece gdje god odu,i to ce biti veliki kiks ljudi koji trenutno vode Borac,sto ih nisu ukljucili pomalo u ovu borbu na dva fronta,koja nas ceka....A ako su samo dobri,ili prosjecni igraci,karijere ce provesti po Ligi RS,i slabijim klubovima PL BH..Vrijeme ce sve pokazati,ono je najveci gospodin
Da budem iskren. Za njih dvojicu je raskid najbolja opcija i da traže klubove u skladu sa svojim kvalitetom.
U Borcu čisto sumnjam da bi u skorije vrijeme dobili šansu, a igrati za Laktaše trenutno i jeste poprilično ispod njihovog ratinga.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 15 feb 2020, 13:26

slabo sam ih gledao,pa nemam stav....uglavnom,u zadnjoj dekadi,najmanje dobrih igraca nam je omladinska skola izbacila otkad postoji klub....srdjan grahovac,fedor predragovic,nemanja bilbija i aleksandar subic..ne znam da nisam koga zaboravio...ako su ova dva djecaka u rangu sa njima,onda je steta sto idu....mozda neki i dobar djecak propadne jer ne dobije sansu u pravom momentu,pa izgubi motiv...

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 15 feb 2020, 20:30

Borac danas odigrao laganu pripremnu utakmicu sa jedno 60%, malo izmjesana ekipa u prvom, pa onda totalno u drugom poluvremenu, Celik odron, al bukvalno, ono sto je nama vazno je to da ce Zrinjskom tesko otkinuti bod(ove).
Niko se nije povrijedio danas, to je jako vazno, iako su ovi klizali kao da igraju za bodove.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 15 feb 2020, 20:32

veteran 1987 je napisao/la:
15 feb 2020, 20:30
Borac danas odigrao laganu pripremnu utakmicu sa jedno 60%, malo izmjesana ekipa u prvom, pa onda totalno u drugom poluvremenu, Celik odron, al bukvalno, ono sto je nama vazno je to da ce Zrinjskom tesko otkinuti bod(ove).
Niko se nije povrijedio danas, to je jako vazno, iako su ovi klizali kao da igraju za bodove.
Pa Celik ubio Borac, sta si ti gledao. :urnebes:

Pa to vam i trener rekao :bow:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 15 feb 2020, 20:59

polako prison, ne poznajes toliko ekipu borca ;)
mi koji to malo vise pratimo a bili smo danas u ze smo vidjeli to malo drugacije :)
prvo, ova postava danas nece poceti nijednu zvanicnu utakmicu u nastavku sezone. utakmica je posluzila da se uvjeri da najmanje 3 igraca nece dobiti znacajnu minutazu, a do danas su bili li-la... ni tu ni tamo.
ok, poraz... je8es poraz a isto bih rekao i da smo pobijedili. nemoj mi samo reci da borac nije sanse napravio, da nisi vidjeo sanse nakon dva korenera u prvom poluvremenu, ili sansu zakarica kada je usao sa desne strane u 16erac isto u prvo poluvremenu... ili sansu u zadnjoj minuti utakmice koju je violina imao :)
ili kontra pitanje, koliko je suteva u okvir gola celik imao danas? ja, nijedan nisam izbrojao.

al' nema veze, prijateljska je bila... krunic je imao druge ideje i zelje na danasnjoj utakmici i to je postigao a njegove izjave... premazan je to lik ;)
sretno u nastavku.

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 15 feb 2020, 20:59

Trener zna zasto je to rekao, utakmicu poceo sa cetri igraca iz druge postave i to sa rezervnim golmanom kojem je lopta ispala kod gola, borac zapucao dva cista zicera, Celim bez suta u okvir gola za 90 minuta.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
fanatikk
Postovi: 738
Pridružen/a: 02 jan 2020, 13:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la fanatikk » 15 feb 2020, 21:10

Znaci mozes pobijediti bez da imas sut u okvir gola? Zanimljivo...
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 15 feb 2020, 21:16

dobro pametnjakovicu, da budem krajnje precizan jer ti se ocigledno mora nacrtati... daj jos neki sut u okvir gola osim onog traljavog glavom koji nas rezervni golman nije uspjeo da odbrani!?

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 15 feb 2020, 21:17

Obranio je on njega, al mu ispala lopta i naravno sebe je sa tim zakovao ekserom za klupu.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 15 feb 2020, 21:37

#valakanje Celik je cijelo vrijeme imao debelo posjed, bas sam to s drugom koment, potpuno sto lose u tom segmentu stajali. Imali ste 3-4 prilike to stoji, al ima je i Celik. Grahovac 2x, pa kasnije ona stranac sto usao, puno ozbiljnije smo djelovali, dobro poznajem vasu ekipu jer vas pratim, opcenito cijelu ligu pratim. I znam da nije bila potpuno prvi sastav, al nije daleko bilo od prvih 11.

Vama sve najbolje, al danas ste lose poprilicno stajali, al tako je bilo i u jesen, pa bruku bodov.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Riziko
Postovi: 5855
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 15 feb 2020, 21:40

Hebo prijateljske, bitno da se nije niko povrijedio.

Za 7 dana ćemo svi vidjeti gdje smo i šta smo.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 15 feb 2020, 21:43

Riziko je napisao/la:
15 feb 2020, 21:40
Hebo prijateljske, bitno da se nije niko povrijedio.

Za 7 dana ćemo svi vidjeti gdje smo i šta smo.
Po meni vi imate stvarno odlicnu ekipu. Da se razumijemo od Celika ste kvalitetniji 3x.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 15 feb 2020, 21:46

prisonbreak je napisao/la:
15 feb 2020, 21:37
#valakanje Celik je cijelo vrijeme imao debelo posjed, bas sam to s drugom koment, potpuno sto lose u tom segmentu stajali. Imali ste 3-4 prilike to stoji, al ima je i Celik. Grahovac 2x, pa kasnije ona stranac sto usao, puno ozbiljnije smo djelovali, dobro poznajem vasu ekipu jer vas pratim, opcenito cijelu ligu pratim. I znam da nije bila potpuno prvi sastav, al nije daleko bilo od prvih 11.

Vama sve najbolje, al danas ste lose poprilicno stajali, al tako je bilo i u jesen, pa bruku bodov.
sustina moje price je sledeca, nas ovaj poraz uopste nije nesto pokolebao, ali isto tako, vas bi pobjeda mogla lako da uljuljka pa da vas ohladi zrinjski sledece sedmice.
smirite strasti, spustite malo loptu i pobijedite zrisnjki u subotu ;)

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 15 feb 2020, 21:59

prisonbreak je napisao/la:
15 feb 2020, 21:37
#valakanje Celik je cijelo vrijeme imao debelo posjed, bas sam to s drugom koment, potpuno sto lose u tom segmentu stajali. Imali ste 3-4 prilike to stoji, al ima je i Celik. Grahovac 2x, pa kasnije ona stranac sto usao, puno ozbiljnije smo djelovali, dobro poznajem vasu ekipu jer vas pratim, opcenito cijelu ligu pratim. I znam da nije bila potpuno prvi sastav, al nije daleko bilo od prvih 11.

Vama sve najbolje, al danas ste lose poprilicno stajali, al tako je bilo i u jesen, pa bruku bodov.
Golman, lijevi bek, centralni vezni, lijevo krilo, to su cetri jako vazna mjesta na pocetku utakmice koja su poceli momci sa klupe.
Nesto danas nisam vidio te sanse Celika, ali eto ako ti kazes, neka bude da su bili ziceri koje je Celik promasio, imali ste dva kornera i to je to...
Posjed ste imali u drugom poluvremenu kad je Krunic potpuno izmjesao ekipu i linije tima i ja da sam navijac Celika bio bih dobrano zabrinut za premijerligaski zivot. Celik je danas bio skoro na svom maksimumu, novi trener, nova ekipa, domaca publika, a Borac rekoh na nekih 60% svojih mogucnosti.
Vjeruj mi da sam ja zadovoljan sa onim sto sam danas vidio od svoje ekipe, jer znam koliko mogu.
Nadalje vidim da su se najmanje dva igraca Celika povrijedila, valjda i to govori nesto u kakvom stanju su ekipe.
Nadam se sa je onom momku kicma na mjestu sto ga Zakaric izlomi. :D
"JOŠ OD 1926"

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la convict3583 » 15 feb 2020, 23:46

veteran 1987 je napisao/la:
15 feb 2020, 21:59
prisonbreak je napisao/la:
15 feb 2020, 21:37
#valakanje Celik je cijelo vrijeme imao debelo posjed, bas sam to s drugom koment, potpuno sto lose u tom segmentu stajali. Imali ste 3-4 prilike to stoji, al ima je i Celik. Grahovac 2x, pa kasnije ona stranac sto usao, puno ozbiljnije smo djelovali, dobro poznajem vasu ekipu jer vas pratim, opcenito cijelu ligu pratim. I znam da nije bila potpuno prvi sastav, al nije daleko bilo od prvih 11.

Vama sve najbolje, al danas ste lose poprilicno stajali, al tako je bilo i u jesen, pa bruku bodov.
Golman, lijevi bek, centralni vezni, lijevo krilo, to su cetri jako vazna mjesta na pocetku utakmice koja su poceli momci sa klupe.
Nesto danas nisam vidio te sanse Celika, ali eto ako ti kazes, neka bude da su bili ziceri koje je Celik promasio, imali ste dva kornera i to je to...
Posjed ste imali u drugom poluvremenu kad je Krunic potpuno izmjesao ekipu i linije tima i ja da sam navijac Celika bio bih dobrano zabrinut za premijerligaski zivot. Celik je danas bio skoro na svom maksimumu, novi trener, nova ekipa, domaca publika, a Borac rekoh na nekih 60% svojih mogucnosti.
Vjeruj mi da sam ja zadovoljan sa onim sto sam danas vidio od svoje ekipe, jer znam koliko mogu.
Nadalje vidim da su se najmanje dva igraca Celika povrijedila, valjda i to govori nesto u kakvom stanju su ekipe.
Nadam se sa je onom momku kicma na mjestu sto ga Zakaric izlomi. :D
Pozz momci samo da i ja dodam da je celik igrao sa igracima koji su stranci i nwznaju cak ni jezik koji su tek ove sedmice dolazili imaju po par treninga s ekipom i jos jedno 7 doo 8 igraca je bilo ispod 20 god.Mene ne zanima Borac toliko vi ste u gornjem djelu,mi kad se jos uigramo bicemo dobra ekipa jer danas ovako solidno odigrat protiv 3 ekipe u pl je super

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 16 feb 2020, 08:52

E to je to, ja ne poznajem ovu ekipu Celika, sto je najgore ne poznaju je ni ljudi iz Zenice pa samim tim ja nisam u stanju da kazem dal je ovo maksimum Celika, ali ako jeste, a ja iz razloga sto je to premijera pred domacom publikom vjerujem da je to skoro na samom maksimumu onda se Celiku crno pise. Sto se tice Borca znam da su juce imali rezervu i da mogu punoooo vise, pa juce je Vranjes igrao pjeske 65 minuta, najbolji vezni igrac usao trideset min pred kraj, jedini koji se juce potrudio vise od ostalih je Zakaric jer je zadnji dosao i jos se trazi.
Kod Celika nista posebno nisam vidio sem igraca sa brojem 24, mada je prelagan, igrac broj 44 neki cirkusant, ostalo nista.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 18 feb 2020, 12:04

Eto,kreće i ovo,konačno :D
Jako mi se sviđaju ovi porazi u zadnjim prijateljskim utakmicama,znači da su teške noge,da se dobro radi,i isprobava sve moguće i nemoguće,a bitno je i da se niko nije povrijedio...Skoro bez izuzetka,kad smo loše igrali pripremne,dobro smo igrali prvenstvo,i obrnuto.
Što se tiče rezultata u ove prve 4 preteške utakmice,jedino sam siguran da ćemo zadnju,u Vrapčićima izgubiti,po navici :cool: ..Velež u gostima nismo pobjedili nikad,ni u bivšoj SFRJ,ni sve ove sezone u BH..Čak ni one sezone kad su ispali sa jednocifrenim brojem bodova,i svi ostali popravljali gol razliku u Vrapčićima,mi smo i tad jedva izvukli 0-0 :D ..i ispali iz lige ,falio nam jedan bod :(

Što se tiče prve tri utakmice u Širokom Brijegu,i kući prvo sa Sarajevom,pa sa Željezničarem,tu me ne bi iznenadilo ni da pobjedimo sve tri,ni da izgubimo sve tri :D ....ali,vjerovatno će biti neki mix.....Najteža će biti ta u Vrapčićima,jer prije nje u u tri dana igramo sa oba sarajevska kluba,i bez odmora,nakon tri dana idemo u Vrapčiće...znači,subota Sarajevo prvenstvo,srijeda Željezničar Kup,pa opet subota ili nedjelja,Velež prvenstvo....

Srećno Borcu!!!

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fighter1926 » 18 feb 2020, 19:44

Obzirom da je Siroki po meni najvise pokazao u BL od svih ekipa koje su gostovale bid bi bio ko kuca, u slucaju da sarajevo pobjedimo kuci ocekujem pun stadion protiv zelje, a u vrapcicima x u šiškuu...:)
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Avatar
Riziko
Postovi: 5855
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 19 feb 2020, 09:06

Protiv Sarajeva i Želje će biti ljudi bez obzira na ishod na Pecari.

Dole obično po dupetu dobijemo, ali ajd, sad smo jači nego prethodnih 7-8 godina, Široki nešto lošiji, zatvoren im istočna tribina, imamo neke olakšice za pozitivan rezultat.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 19 feb 2020, 09:25

Siroki bez dva igraca, Bagarica i jednog standardnog stopera, dakle oslabljeni su, a mi nemamo suspenzija i povreda, usudio bih se reci da prvi put idemo na Pecaru kao blagi favoriti.
"JOŠ OD 1926"

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.