FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la avenija » 21 apr 2018, 19:51

Schlager je napisao/la:da,mi smo jos daleko od sigurnog...al kao sto izracunah neki dan ovdje na temi,ovaj bod nama nije jedan bod,nego 4!

da smo izgubili,imali bismo +4 i losiji medjusobni....i ispali 90%....a ovako imamo +7 i bolji medjusobni,gdje bas tesko mozemo ispast!

ali dok god matematika ne kaze drugacije,necemo se opustat...a to je,naravno,i za vas dobro!
Nama je pobjediti u Gabeli tako napraviti pritisak i na vas jer idete dole nakon nas :D ,
sve drugo zbogom :salut:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 apr 2018, 20:02

nesto sto nisam htio prethodnih dana pisat.....ali,na ovim temama o LZO i klupskim temama,bila je neka mantra kako je celik demolirao borca u BL u prvom kolu ove LZO....meni je to i odgovaralo da se tako pise,cak sam se i nadao da ce i igraci Celika razmisljat kao i navijaci sto pisu :D

ali realno,nije to tako....ono kad gledas sportski pregled,zaista su samo celikove akcije...ali,prvo tu nijedne sanse nije bilo...za 90 minuta,ono bas nijedne stopostotne ni na jednoj strani..drugo,upitan je i motiv ovih nasih momaka gdje tada sa +14,istrci pred 250 gledalaca :( :( ..da...ne samo da lesinari bojkotuju,vec i vecina obicnih ljudi...

ubjedjen sam bio da ce veceras u predivnoj atmosferi...i gdje je voda dosla do vrata...sve izgledat drugacije...

cini mi se da je tako i bilo....i da je utakmica pokazala da su to potpuno ravnopravne ekipe.....

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 21 apr 2018, 21:19

Velike cestitke, hrabro i jako protiv mlakog Celika, na kraju ste i vi i mi mogli odnijeti tri bobe al ovako je realno. Samo jako do kraja!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 apr 2018, 23:00

hvala drugari,hvala svima...nadam se da od jeseni nastavljamo borbu svi zajedno! :D

davorr3
Postovi: 17
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:38
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la davorr3 » 22 apr 2018, 07:27

Srećom moja prognoza se nije ostvarila. :)
Strahovao sam da ćemo prvi primiti go i onda ćemo se raspasti. Ali eto, uspjeli smo ovakvi sterilni kakvi jesmo, prvi uvaljati go i to nas je spasilo. Uveliko nam je pomogao i ovaj crveni karton.
Čelik je veliki klub, Zenica je velik grad, i meni jedan od dražih klubova u BIH (uz Slobodu, Velež). Možda zato što smo u sličnim ****, stari jugoslovenski klubovi koji tavore u milionskim dugovima i preživljavaju na slamku. Zbog lopova. Sa druge strane imamo tajkunske klubove bez imena i istorije koji za 4 godine preskoče 4 lige i dođu u Premijer ligu. Ali jbg, tako nam je kako nam je, to je naša realnost. Valja nam igrati fudbal i čekati svjetlo na kraju tunela.
Borac, Čelik... to su klubovi koje nikada ne smiješ otpisati, i koji mogu pobijediti svakoga bez obzira u kakvim **** bili.
Nažalost eto došli smo u situaciju da jedni druge guramo u drugu ligu. Al' ajd', možda izguramo GOŠK-a. :)

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tareizo » 22 apr 2018, 11:35

cestitke na igri i na zasluzenom opstanku u najjacem rangu bh fudbala/nogometa
zelim vam sljedece godine da u ovo doba igrate lzp
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Fudbal
Postovi: 864
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 22 apr 2018, 15:30

tareizo je napisao/la:cestitke na igri i na zasluzenom opstanku u najjacem rangu bh fudbala/nogometa
zelim vam sljedece godine da u ovo doba igrate lzp
Tesko sa ovom upravom jedino ako se dese promjene na ljeto :) Hvala na lijepim cestitkama..
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeshaFCB » 22 apr 2018, 23:53

Sačekao bih ja i sa tim čestitkama. Ipak je ovo zemlja koju je logika napustila, a u kojoj je kriminalizovano takmičenje zaštitni znak. Sve je još otvoreno.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 23 apr 2018, 17:21

nece lako biti dobiti mladost u nedjelju,naprotiv!

sve tri utakmice ove sezone smo izgubili od njih...

ali već će se znat rez iz gabele,ako je tačno da igramo u nedjelju u 20 h kao što sam čuo....možda i bod protiv mladosti bude odličan...

uglavnom,držimo sve u svojim rukama,i nakon ovog boda smo neuporedivo bliže opstanku nego do prekjuče...

toliko blizu,da već razmišljam i o manje bitnim stvarima...da bih čak volio da u zadnjem kolu mi ne odlučujemo ko će ispast sloboda ili čelik....u utakmici borac-sloboda....jer tu šta god napraviš,ne valjaš....ako ne pobjediš,onda si prodao... .a pobjedili nismo nikoga u 10 proljećnih utakmica,osim viteza kući 1-0 golom u 80 i nekom minutu,i to iz penala...a ako odigraš za obraz i pobjediš,onda si do kraja života stekao neprijatelja u tuzli "zapeo a ništa mu ne treba,premiran!!!" :D

dobro je,čim i o ovako nebitnim stvarima razmišljam,znači da sam skoro uvjeren u naš opstanak! :cool:

znači,igrat pošteno i kad i matematički obezbjedimo opstanak....a još se nije rodio ko je čitavom svijetu ugodio

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la chily-rz » 23 apr 2018, 17:34

Čestitke zemljaci,zaradili ste pošteno bod i vjerovatni opstanak u ovoj na oko apsurdnoj ligi al et,takva je kakva je,za bolje svi skupa nismo ni sposobni,.

Odigrajte do kraja pošteno pa koliko vrijedite i da zaradite,Čelik za eventualno ispadanje krivca ne može tražiti dalje od Zenice ali može se borit dok ima nade,.

S ovakvom igrom Borac je po meni ostao,nije to nešto posebno ni bolje ni lošije od ostalih u ligi za opstanak ali dovoljno je,.

Fudbal
Postovi: 864
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 24 apr 2018, 21:01

Slager hocemo li prezivjeti tu inspekciju? Po nekom mom misljenju mislim da je ova uprava.rijesila dosta prijasnjih dugovanja i da su ostala dugovanja samo iz njihovog perioda znaci jedno posljednje 3 godine. Ova krnja uprava sumnjam da je ista rijesila, nadam se samo da prema ovom sastavu, prvoligaskom, nece ostati neka dugovanja.
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Chinaglia » 24 apr 2018, 23:10

Clageru, jesil ti ovaj sto navija samo za Crvenu "zvijezdu" :mrgreen:


Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 25 apr 2018, 17:01

chinijevo pitanje ću se napravit da nisam vidio :D
Fudbal je napisao/la:Slager hocemo li prezivjeti tu inspekciju? Po nekom mom misljenju mislim da je ova uprava.rijesila dosta prijasnjih dugovanja i da su ostala dugovanja samo iz njihovog perioda znaci jedno posljednje 3 godine. Ova krnja uprava sumnjam da je ista rijesila, nadam se samo da prema ovom sastavu, prvoligaskom, nece ostati neka dugovanja.
nemam pojma drugar....nekako sam odskora ušao u fazu gdje hoću i želim da budem samo navijač :cool: ...i da me jedino zanimaju igrači..tabela..u kojoj smo ligi i tako to...igra naravno...

nekako je baš lijep osjećaj kad sam se vratio korjenima :cool: ...dosadilo brate ono da budem i istraživački novinar (ko koga menadzeriše,ko je šta ukrao u klubu itd)...poreznik (to što ti pitaš,je li plaćeno ovo,ono :D )....trener (zašto igra ovaj a ne bi trebao,i zašto ne igra onaj a trebao bi)....socijalni radnik (je li isplaćena plata ovome,onome,ili zaostala dugovanja radnoj zajednici)....inžinjer hortikulture (zašto se travnjak održava na ovaj a ne na onaj način)..psiholog (zašto neko dolazi na utakmice ili ne dolazi)..i sva ostala zanimanja :lol: :lol: ...od toga može da se poludi :cool:

mogu ti reć da mi jako godi ova faza u koju sam upao,gdje sam se vratio korjenima,kad ni ja,niti iko od mojih drugara nije pojma imao ni ko je predsjenik ni ko je direktor borca,a kamoli šta više!

i da želim da me drži što duže!

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 26 apr 2018, 09:42

Najcrnje je što ti sve ovo znaš od čega bježiš :mrgreen:

U nedelju utakmica gdje bi se valjalo pobjediti, i ako Bog da obezbjediti opstanak, da bi neki klinci mogli odigrati ostalih par kola, ako imalo ima intelignicije u trustu mozgova iz uprave i trenera galamdžije.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 28 apr 2018, 20:23

sad ruzno izgleda ovo 2-2,i sto je mladost u naletu nakon sto je dvaput izjednacila....ali uzimamo ovo do kraja!

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 28 apr 2018, 20:51

Ajde i mi nekoga da dobijemo i da damo par golova :) Proradila Borceva masina.. :D :tokralju:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 28 apr 2018, 20:53

da!!!

tako je,delko...tacno sam imao osjecaj da uzimamo ovo,i da je ovo nase vece! :D

ni dva izjednacenja me nisu pokolobala....

ovo je 99,99% opstanak....do kraja posteno....a sledece sezone...nadam se pametnije...

cestitke vojvodi i igracima....

aj borac!!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HPCompaq » 28 apr 2018, 21:50

Bravo Borac,sutra bi opstanak mogli ozvaničiti.Borac po meni barem ono što sam vidio na Tušnju u 2 utakmice,igra najbolje od svih ovih ekipa iz LZO što su gostovale kod nas.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 28 apr 2018, 22:53

Hvala za opstanak Petru Kuniću i Željki Vranješu.

Uprava napolje.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

worchester
Postovi: 1185
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 28 apr 2018, 23:26

Petar kunic je ocigledno prerastao borac.mozda je vrijeme da ide u neki ozbiljniji klub tj koji ima vece ambicije od borbe za opstanak u ligi

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.