FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 04 jun 2021, 12:42

Vidim piše se za ovog malog Ćetkovića iz Želje, golmana. Može i to biti opcija za U-21 igrača.
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 07 jun 2021, 16:18

Fudbal je napisao/la:
04 jun 2021, 12:42
Vidim piše se za ovog malog Ćetkovića iz Želje, golmana. Može i to biti opcija za U-21 igrača.
Fenomenalan potez kluba....i to u zadnji sekund......Mali Ćetković je talenat u rangu Vladana Kovačevića,a mnogi kažu i veći....i zaista bi bili retardirani da smo i drugo takvo dijete,nakon Sarajeva,ovaj put pustili u Velež (a bilo je pred svršenim činom da potpiše tamo) :(

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 07 jun 2021, 17:25

Zezas da smo uspjeli VeHlezu oteti igraca?!
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Riziko
Postovi: 5746
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 08 jun 2021, 19:21

" је у " са " $. " " " ?.

Него, " " је " овај ? &, ' " " " ", то " не ? на ову управу.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 08 jun 2021, 19:33

Jos je rano...

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 08 jun 2021, 21:52

Niko nije ni otisao :cool:
Treba nam u21 kapitalac do pocetka sezone.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Mujkic » 08 jun 2021, 23:23

ZaNjuBoriSe je napisao/la:
08 jun 2021, 21:52
Niko nije ni otisao :cool:
Treba nam u21 kapitalac do pocetka sezone.
Izvinjavam se sto se ovako ukljucujem u vasu temu,ali zar nije Mehanovic presao u TZ.

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 08 jun 2021, 23:42

Mujkic je napisao/la:
08 jun 2021, 23:23
ZaNjuBoriSe je napisao/la:
08 jun 2021, 21:52
Niko nije ni otisao :cool:
Treba nam u21 kapitalac do pocetka sezone.
Izvinjavam se sto se ovako ukljucujem u vasu temu,ali zar nije Mehanovic presao u TZ.
Ma otisao je i Georgijev...al ovdje su bitni kapitalci. Za Mehanovica se zna da je bio tu popuna dok se Lukić oporavi. Momak je bio na mjestu i svu srecu mu zelim u buducnosti. Eto moze u CV upisati titulu :D

Nama treba jos jedan mladić, da tako kazem...jer je izvjesno da će Milojević biti starter.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 10 jun 2021, 21:36

Pripreme počele. Ziljkić i Moraitis se naknadno priključuju. Ugovorena i dva prijateljska meča.
Sad samo da sve prođe kako treba i da se bez povreda dočeka start kvalifikacija.
Za Srbiju!

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 11 jun 2021, 10:09

Ma ne mora se nesto ni mijenjati tim,za razliku od prethodnih sezona kad ode 20 i dodje 15 igraca nek sad bude malo mirnije slobodno a i nema potrebe da se nesto mijenja osim tog veznog reda,tu ocekujem jednog do mozda dvojicu kvalitetnih i to je to po meni,ostalo sve moze da funkcionise.
" "!
1926

Grk1234
Postovi: 389
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Grk1234 » 11 jun 2021, 11:21

Mislim da ce biti odlazaka,tesko cemo zadrzazi poslije ovakve sezone Zilkica i Zakarica,daj Boze da grijesim.

Avatar
Riziko
Postovi: 5746
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 15 jun 2021, 09:36

Ma korona je, nigdje ne cvjetaju ruže, a njih dvojica i nisu baš kalibar za Pariza. Možda i odu negdje, ali mislim da će evropu odigrati sigrno ovdje.

Od ove godine ne važi pravilo gola u gostima, dakle "igraće se". Za gol više.

Sem Kluža protivnici sjajni, gdje možemo igrati, ali daleko od toga da smo jači od nekog.
Moraće se dobro zapeti.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 15 jun 2021, 16:05

Riziko je napisao/la:
15 jun 2021, 09:36
Ma korona je, nigdje ne cvjetaju ruže, a njih dvojica i nisu baš kalibar za Pariza. Možda i odu negdje, ali mislim da će evropu odigrati sigrno ovdje.

Od ove godine ne važi pravilo gola u gostima, dakle "igraće se". Za gol više.

Sem Kluža protivnici sjajni, gdje možemo igrati, ali daleko od toga da smo jači od nekog.
Moraće se dobro zapeti.
I onda bas dobijemo Cluja.. Jbga :) valja zapeti pa možda i izvučemo neki rezultat..
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 18 jun 2021, 09:45

Ekipa ostala na okupu,na pripreme otisli i lukic i jovanovic.
Nedostaje samo brtan.
Put Slovenije krenuli su golmani Bojan Pavlović, Nikola Lakić, Nikola Ćetković i Luka Damjanović, te Siniša Dujaković, Dino Ćorić, Đorđe Ćosić, Aleksandar Subić, Marko Kujundžić, Marko Jovanović, Dejan Uzelac, Đorđe Milojević, Aleksandar Vojnović, Dejan Bosančić, David Čavić, Dejan Meleg, Goran Zakarić, Almedin Ziljkić, Stojan Vranješ, Jovo Lukić, Panajotis Moraitis, Bojan Marković, Milan Vušurović, Amar Begić, Enver Kulašin, Amar Tahrić, Filip Račić, Branko Šević, Dejan Javorac, Boro Erić i Savao Sušić.

Donald Mols je tek juče iz Kameruna doputovao u Banjaluku, danas mora da odradi PCR test, tako da će sutra krenuti na Bled gdje će se priključiti ekipi.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 18 jun 2021, 19:02

vlakanje je napisao/la:
18 jun 2021, 09:45
Ekipa ostala na okupu,na pripreme otisli i lukic i jovanovic.
Nedostaje samo brtan.
Put Slovenije krenuli su golmani Bojan Pavlović, Nikola Lakić, Nikola Ćetković i Luka Damjanović, te Siniša Dujaković, Dino Ćorić, Đorđe Ćosić, Aleksandar Subić, Marko Kujundžić, Marko Jovanović, Dejan Uzelac, Đorđe Milojević, Aleksandar Vojnović, Dejan Bosančić, David Čavić, Dejan Meleg, Goran Zakarić, Almedin Ziljkić, Stojan Vranješ, Jovo Lukić, Panajotis Moraitis, Bojan Marković, Milan Vušurović, Amar Begić, Enver Kulašin, Amar Tahrić, Filip Račić, Branko Šević, Dejan Javorac, Boro Erić i Savao Sušić.

Donald Mols je tek juče iz Kameruna doputovao u Banjaluku, danas mora da odradi PCR test, tako da će sutra krenuti na Bled gdje će se priključiti ekipi.
Od ovih sa manjom minutazom...
Nema Borovcanina, vratili smo Racica (desni bek) sa kaljenja u Ljubicu. Igrao je sad u junu dvije utakmice za U19 BiH.
Nema Sikanica, dosao je ovaj Sevic. Neki Srbijanac, igrao u Jedinstvu iz Surcina. Oba su U21, ali mi nema logike ta rokada, bolje da je tu domaci igrac.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Riziko
Postovi: 5746
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 22 jun 2021, 08:59

Možda je Šević novi super class talenat :mrgreen:

Ajd bar je ovaj naš nazovi marketing aktivan po instagramu što se tiče priprema, fina je atmosfera među igračima. Čeka se taj vezni igrač, svašta se po tračevima priča, uglavnom fina imena se spominju. Mada, vrijeme je da dođe.

Zanimljivo, samo ćemo 2 pripremne utakmice igrati, nikad manje na pripremama, mada tim je isti, svi bitniji igrači zadržani,

Što se tiče lige, mislim da ćemo uz Sarajevo biti glavni favoriti da odbranimo istu. Ne znam šta od Zrinjskog očekivati sa ovim 2hnl igračima, ali cijenim da će biti konkurentni, kao i Velež.
Sarajevo, Široki i TC nešto ispod. Željezničar je lošiji nego obično, mada ako riješe finansije biće i oni za evropu tu negdje, ovako teško.

Trenutno, stavio bi ruku da Leotar i Radnik ispadaju.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 22 jun 2021, 20:44

Velez,Sarajevo i mozda Zrinjski bi mogli u Evropu.Za Zelju je mozda malo kasno jer i ako srede finansije do zime pa tad dovedu bolje igrace,za ovu polusezonu bi mogli lose igrati i stvoriti zaostatak.A to pod uslovom da im se stvari u klubu srede.A to nije kratak proces.

Dvije utakmice je mozda malo jer je pitanje koliko ce se uigrati, ponovo uci u trazenu formu.To sto su skoro ista ekipa od ranije nema puno veze (mada je prednost).
" "!
1926

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 23 jun 2021, 10:14

Kluž izgubio od Puškaš akademije 0:1. Došao je novi trener i promijenio taktiku pa su još u fazi navikavanja na njegov rad.
Provjeren napadač sa internacionalnim iskustvom dolazi do petka, čeka se da raskine ugovor sa klubom.
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Riziko
Postovi: 5746
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 25 jun 2021, 22:12

Ako nam je Živković provjeren...

Ovo mi liiči da Jovo nije spreman uopšte, i da ne računaju na Markovića ozbiljno što je sramota.
Dovode nekog napadača, besptorebno, a vezni red zjapi prazan.

Maksimović se prosipa sa izjavama, ni ne zna koga su mu doveli. Tako je to kad se ništa ne pitaš.

Ali ajd, nek je sretno Živkoviću, možda i zna nešto.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 26 jun 2021, 09:51

Mi ne napadamo grupnu fazu lige sampiona. Bar ne u ovom momentu :) i zbog toga i ne ocekujem 5 igraca u rangu Zakarica.
Nije ni racionalno jer nama je sampionska ekipa ostala na okupu sa izmjenom Brtan Begic i po meni je to odlicno odradjeno a za manje para.
Sad da dovedemo dva krila a Zakaric i Zilkic tu i zdravi?! Nemamo toliko para da placamo igrace koji ne igraju plus to stvara nezadovoljstvo u ekipi... Kvalitetan igrac kojeg dovedes kao pojacanje, ne podnosi klupu bas najbolje :D

Ova ekipa je trebala protiv prvaka slovenije da vodi 3-0 na poluvremenu i to je pozitivno u ovom momentu. Zbog toga nisam sklon da kritikujem jer nema smisla. Unazad godinu dvije se kritikovalo, od Danilovica, Maksimovica, Vranjesa... pa Zuti napravi transfer, Marko ekipu koju je Vlado rasturio preporodio, uzela se titula, Stojan trpao kao da je 10 godina mladji...
Sve ovo treba opusteno gledati, Kluz nikakva obaveza nije osim da se odigra kao protiv Rio Avea pa sta bude.
Vise bih volio savrsen start u prvenstvu prva 4 kola nego da "tijesno" ispadnemo od Rumuna... neka zijanimo od njih 3-4 razlike... to mi nije bitno koliko mi je bitno sto u Marka i ekipu imam bas puno povjerenja.

Bilo bi lijepo da smo doveli nekog kapitalca umjesto Zivkovica ali ni to nista ne garantuje. Sarajevo dovede Mesanovica pa nista, Zeljo Lendrica pa nista, TC ima Ubiparipa koji se nije sastavio...
Tako da, neka Zivkovic zabije 10 komada i dosta :D
On 10, Stojan 15, Jovo kad se oporavi 15....
Po meni bi bilo dobro da se malo suzdrzimo od negativnih komentara jer nema potrebe za tim, nije to niko u klubu zasluzio. Sacekati tamo negdje drugu polovinu avgusta, kraj avgusta pa napraviti presjek stanja :)

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.