FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 30 sep 2020, 20:04

Mene je iskustvo naucilo,dok ga ne vidim na predstavljanju u nasoj press sali,da se ne izjasnjavam

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Baader » 30 sep 2020, 21:37

Schlager je napisao/la:
30 sep 2020, 19:35
Ocekivano,bravo Vlado,bravo momci...em smo jaci,em je Travnika uvijek bolio q za Kupom....volio bih da dobijemo i ovaj Velez.....od jednog od meni najdrazih klubova,jos od SFRJ, koji je uvijek imao majstore fudbala,Tuce,Kodro,Sluskovic,kojima je rezultat bio u drugom planu,a majstorstvo i igra u prvom,poceli su mi ici na q....sve bi nesto bastinili,i petokraku,i juce polaganje vjenaca na Dizdarusi,gdje sam jedno pet puta mogao poginuti....sjedili bi na jedno 18 stolica,da ne govorim sta je Fedja Dudic izjavljivao nakon nase zadnje utakmice u Vrapcicima,gdje nije pricao kao sportista,nego kao krmaca...idu mi na zivce,drazi mi je i Zrinjski od njih,i ajd momci da ih probamo uzeti u nedjelju....Srecno Borcu!!!
Bezveze ti je priča, mogao sam i ja 55 puta poginuti u svom dvorištu i šta bih sad trebao suditi o tome. Naravno da baštinimo petokraku i nastavićemo je baštiniti, jer je dio naše istorije i identiteta. Isto kao što su dešavanja iz prošlog rata.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 30 sep 2020, 22:06

Baader je napisao/la:
30 sep 2020, 21:37
Schlager je napisao/la:
30 sep 2020, 19:35
Ocekivano,bravo Vlado,bravo momci...em smo jaci,em je Travnika uvijek bolio q za Kupom....volio bih da dobijemo i ovaj Velez.....od jednog od meni najdrazih klubova,jos od SFRJ, koji je uvijek imao majstore fudbala,Tuce,Kodro,Sluskovic,kojima je rezultat bio u drugom planu,a majstorstvo i igra u prvom,poceli su mi ici na q....sve bi nesto bastinili,i petokraku,i juce polaganje vjenaca na Dizdarusi,gdje sam jedno pet puta mogao poginuti....sjedili bi na jedno 18 stolica,da ne govorim sta je Fedja Dudic izjavljivao nakon nase zadnje utakmice u Vrapcicima,gdje nije pricao kao sportista,nego kao krmaca...idu mi na zivce,drazi mi je i Zrinjski od njih,i ajd momci da ih probamo uzeti u nedjelju....Srecno Borcu!!!
Bezveze ti je priča, mogao sam i ja 55 puta poginuti u svom dvorištu i šta bih sad trebao suditi o tome. Naravno da baštinimo petokraku i nastavićemo je baštiniti, jer je dio naše istorije i identiteta. Isto kao što su dešavanja iz prošlog rata.
Pa ako si se stvarno borio u svom dvoristu,onda bi trebao i znati da ne bi opstao tu gdje si sad,da ti nije bilo srpske artiljerije....a ako nisi,i ako onako internet-forumski naglabas,onda pitaj starog ili Safu

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 30 sep 2020, 23:49

zamolicu one koji nisu navijaci Borca da se suzdrze pisanja ovdje, jer ni nama ostalim nije dozovljeno pisati na drugim temama.
necu brisati jer onda bi trebalo da obrisem jos neke postove, pa neka stoji.

a nama za vikend valjda mlatnuti ove folere jer bi samim tim bili jedina ekipa koja ima maksimalan ucinak na domacem terenu u prvoj polovini prvenstva.
velez u BL niko nije dozivljavao nesto pretjerano, ni kao konkurenta, ili nekakvu prijetnju, rivala. ja sam prvi bio ravnodusan kada su dolazili, kao da igramo sa Radnikom ili Olimpikom... nikakve tenzije nije bilo jer je u poslednjih 30 godina Borac i uspjesniji i jaci. ako nista, osvojilo se nesto trofeja, ako je to nekome vazno...
i tako je bilo sve dok nisu krenule glupe i suplje price, kao nekakve prozivke, sta li vec... nicim izazvane od likova koji su nebitni iz kluba koji je nebitan. kao nesto krenuli da prozivaju i to najvise onaj kao trener pa se nadovezali simpatizeri... i to ne samo Borcu, vec se to toliko osililo da se krenulo komentarisati sve i svasta... od toga da neki startovi na utakmicama su za dozivotnu zabranu a iste takve stvari kada njihov igrac napravi, to je u zaru borbe! pa dalje o nastavku lige, pa se kao nekakva kuja vucaraju... malo za zeljom, malo za sirokim ne bi li se uvukli medju one koji odlucuju! pricaju kao da su ostali u kupu ili da su 5 na tabeli!
postavili se kao da su organizaciono, finansijski i po trofejima sarajevo i zrinjski zajedno!
i to je najveci problem, neko ko povrsno prati, mozda bi pomislio i da su nesto relevantni. koliko su bitni govori i podatak da su na "namjestanje" reflektora na terenu cekali mjesecima a ista ta firma je radila rasvjetu i u BL. ljudi za 7 dana skinuli stare reflektore, postavili nove, izmijenjali komplet instalacije i "upucali" reflektore na teren! jos jedan detalj koji govori o tome ko je ko.

zato Borac treba sve to da ignorise pa i ovu kuknjavu na delegiranje. jbga, ipak nas masovno "guraju" sudije ove sezone! koliko su nam ono penala svirali?!?!?! znam da su protiv nas sudili dva komada...
da se stvari vrate u normalu i vratiti ekipu iz vrapcica tamo gdje im je i mjesto po pitanju "rivalstva" sa Borcem. najlakse je tako sto ce ih se pobijediti i ostaviti ih na -6 gdje im je realno i mjesto.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 01 okt 2020, 08:50

O ratu i sl nastavite preko pp.

Avatar
Riziko
Postovi: 5858
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 01 okt 2020, 09:04

Mnogo je bitno dobiti lažne juglosvene, neće biti lako, ali kad je i bilo.

Nakon pauze 3 gostovanja, na papiru ne teška, ali nije baš u ovoj ligi bilo koje gostovanje lako, ali otom potom.
Nadam se da ćemo se pojačati za ovo malo dana prelaznog roka što je ostalo.
Meleg tu i tamo, ali šta će nam Micevski? Imaćemo previše stranaca.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

konstantinos
Postovi: 131
Pridružen/a: 23 jun 2018, 03:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la konstantinos » 02 okt 2020, 00:01

O kom Micevskom se radi?

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 04 okt 2020, 20:03

Odavno krkanskija ekipa sa vecim krkanom od trenera nije igrala u B.L.
Valjda to ide jedno sa drugim.
"JOŠ OD 1926"

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 04 okt 2020, 20:13

Vlado pokazao mjesto kolegi sa klupe, odlicno smo odradili ovo protiv ovakve smecarske ekipe.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Riziko
Postovi: 5858
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 04 okt 2020, 20:15

Katastrofalna istočnomostarska prićija, nisu na gol šutnuli 90 minuta a laju o suđenju.

Rutinirali smo ih.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 04 okt 2020, 21:37

Vlado ubio Fedjicu qurcem po celu...
"JOŠ OD 1926"

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 04 okt 2020, 21:52

lažni klub je ispraćen kako dolikuje
Za Srbiju!

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 04 okt 2020, 21:57

Ne lazni klub, klub je orginalan, vise im je ideologija lazna.
"JOŠ OD 1926"

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 04 okt 2020, 22:08

Zamolio bih simpatizere drugih klubova da ako zele nesto da napisu konkretno za fk Borac, da to urade na Borcevoj temi u opstim diskusijama.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 05 okt 2020, 12:16

Kakve hinje ovi iz Istočnog Mostara :D :D ...Ovo za 11 godina,otkad sam na forumu,nisam vidio još...

Pratim ih sinoć,svi do jednog ćute nakon kardinalne greške sudije na našu štetu,i nepostojećeg ofsajda Stojana Vranješa,kad je izašao sam pred golmana....baš svi ćute,kao djete na tuti :cool:

I onda,nakon ovih par sudijskih odluka u našu korist,vezano za kartone i faulove,psuju nam sve,od djeteta u utrobi četničkoj,do starog,mladog,ženskog,muškog,živog,mrtvog,žele nam da poginemo svi.....i to ne jedan,da kažeš da je jadnik obolio malo,već skoro svi!!

Dobro je to kad nam tako jeftino svima otvore oči ko su i šta su....A doskora sam se čudio zašto ih niko na forumu ne može smisliti

Jako loši ljudi...ne treba nikakve veze sa njima imati,ni u sportu ni van njega....Samo koliko je neophodno da se odigra utakmica,ako smo u istom rangu,i to je to.....Eno ih tamo

Avatar
Riziko
Postovi: 5858
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 06 okt 2020, 10:51

Ma ko ih šiša, psoovali su tokom utakmice sve srpsko, a onda će se pozivati na suživot.
Niti su oštećeni niti koji đavo, samo plaču zarad budućih utakmica.

Elem, valjalo bi u ovih 15ak dana dovesti top veznjaka, da budemo na sredini što jači.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 06 okt 2020, 11:38

Schlager je napisao/la:
05 okt 2020, 12:16
Kakve hinje ovi iz Istočnog Mostara :D :D ...Ovo za 11 godina,otkad sam na forumu,nisam vidio još...

Pratim ih sinoć,svi do jednog ćute nakon kardinalne greške sudije na našu štetu,i nepostojećeg ofsajda Stojana Vranješa,kad je izašao sam pred golmana....baš svi ćute,kao djete na tuti :cool:

I onda,nakon ovih par sudijskih odluka u našu korist,vezano za kartone i faulove,psuju nam sve,od djeteta u utrobi četničkoj,do starog,mladog,ženskog,muškog,živog,mrtvog,žele nam da poginemo svi.....i to ne jedan,da kažeš da je jadnik obolio malo,već skoro svi!!

Dobro je to kad nam tako jeftino svima otvore oči ko su i šta su....A doskora sam se čudio zašto ih niko na forumu ne može smisliti

Jako loši ljudi...ne treba nikakve veze sa njima imati,ni u sportu ni van njega....Samo koliko je neophodno da se odigra utakmica,ako smo u istom rangu,i to je to.....Eno ih tamo
Ma pusti Velez , da je njima nesto ponisteno gol ili da su primili gol a nije bio pa ajde a ovako... Bilo je ono 60:40 sudjenje za Borac al nista to strasno , pa Velez je jedina ekipa koju je Olimpic pobijedio .. Kriv je Dudic , al nebitno . Nego kako ocijenujes do sad prvenstvo , jel ide sve kako si predvidjao ?

Avatar
Doktorinho
Postovi: 339
Pridružen/a: 18 sep 2020, 17:53
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Doktorinho » 06 okt 2020, 11:49

Zna li neko šta se dešava sa Subićem, je li opet povreda i koliko će odsustvovati?

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 okt 2020, 12:19

HeraklitMracni je napisao/la:
06 okt 2020, 11:38
Schlager je napisao/la:
05 okt 2020, 12:16
Kakve hinje ovi iz Istočnog Mostara :D :D ...Ovo za 11 godina,otkad sam na forumu,nisam vidio još...

Pratim ih sinoć,svi do jednog ćute nakon kardinalne greške sudije na našu štetu,i nepostojećeg ofsajda Stojana Vranješa,kad je izašao sam pred golmana....baš svi ćute,kao djete na tuti :cool:

I onda,nakon ovih par sudijskih odluka u našu korist,vezano za kartone i faulove,psuju nam sve,od djeteta u utrobi četničkoj,do starog,mladog,ženskog,muškog,živog,mrtvog,žele nam da poginemo svi.....i to ne jedan,da kažeš da je jadnik obolio malo,već skoro svi!!

Dobro je to kad nam tako jeftino svima otvore oči ko su i šta su....A doskora sam se čudio zašto ih niko na forumu ne može smisliti

Jako loši ljudi...ne treba nikakve veze sa njima imati,ni u sportu ni van njega....Samo koliko je neophodno da se odigra utakmica,ako smo u istom rangu,i to je to.....Eno ih tamo
Ma pusti Velez , da je njima nesto ponisteno gol ili da su primili gol a nije bio pa ajde a ovako... Bilo je ono 60:40 sudjenje za Borac al nista to strasno , pa Velez je jedina ekipa koju je Olimpic pobijedio .. Kriv je Dudic , al nebitno . Nego kako ocijenujes do sad prvenstvo , jel ide sve kako si predvidjao ?
Uglavnom,ovako sam nešto i očekivao...Željezničar,Sarajevo da su prva dva mjesta...Jedino Zrinjski je bodovno debelo ispod mog ocekivanja,a moj Borac ima jedno 5 bodova više nego što bih se nadao,što je fantastično!

Recimo,nisam očekivao pobjede u Banjaluci nad Zrinjskim,tri dana nakon teške utakmice na Grbavici,gdje smo se ispraznili i fizički i mentalno....Još manje sam očekivao da ćemo dobiti odmornu Tuzla City u naletu,isto tri dana nakon ogromnog trošenja protiv Rio Ave....Na Otoci isto nikad nismo pobjedili,bojao sam se nekog iksa,zbog lošeg terena,odlaska Vladana Danilovića...i to me obradovalo...to je 6 bodova,ali recimo da sam očekivao bar bod na Koševu,Pecari i Grbavici,pa je to tih 5 bodova više nego što bih prognozirao....ostale pobjede nad Mladosti,Slobodom,Krupom,Veležom sam i očekivao.....
Btw,da se na kraju našalim malo...nama trajno treba zabraniti da igramo pred publikom,izgleda nam godi to! :cool: ...Ne samo sad,što imamo 6 pobjeda kući pred praznim stadionom,već i onih godina kad je Borac češće igrao pred praznim tribinama nego punim,zbog kazne,isto smo stalno pobjedjivali :D ...Jednom smo zbog transparenta,ili gađanja sudije, dobili 6 utakmica pred praznim tribinama,i svih 6 pobjedili :cool:

Ukratko,ne sjećam se više ni broja utakmica koje smo morali igrati bez prisustva publike,niti se sjećam da smo ijedan bod izgubili na svim tim utakmicama :kafa:

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 okt 2020, 12:24

Doktorinho je napisao/la:
06 okt 2020, 11:49
Zna li neko šta se dešava sa Subićem, je li opet povreda i koliko će odsustvovati?
Ma da,nikako da se potpuno oporavi,a nije pametno ići u rizik....

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.