FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Riziko
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 25 maj 2021, 09:26

Hvala, hvala.

Opet nam se nesrećni Pejović nudi, za sezonu ili dvije i sa manjom platom nego u Sarajevu može dobro doći. Bolji je vala nego Brtan, Mols i Bosančić.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Mujkic » 25 maj 2021, 12:10

Riziko je napisao/la:
25 maj 2021, 09:26
Hvala, hvala.

Opet nam se nesrećni Pejović nudi, za sezonu ili dvije i sa manjom platom nego u Sarajevu može dobro doći. Bolji je vala nego Brtan, Mols i Bosančić.
Gdje vam se nudio :?

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 25 maj 2021, 19:19

Koliko je realno da su nasi nagovorili Fanima da preda na arbitrazu?
"JOŠ OD 1926"

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HPCompaq » 25 maj 2021, 23:42

Cestike na zasluzenoj tituli prvaka drzave Bosne i Hercegovine ekipi FK Borac Banja Luka.Nadam se da cete dostojno predstavljati drzavu Bosnu i Hercegovinu u europskim takmicenjima.Pozdrav za druga @Schlagera istinskog i pravog navijaca kluba iz Platonove.Sretno.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 25 maj 2021, 23:47

Ovo cmizdrenje "nacionalno osvjestenih" Bosnjaka koji pozivaju na krv,kako procitam tako i zaboravim..neizivljena djecurlija.....Placipicke sa Koseva i iz Vrapcica isto tako....u ovu sliku mi je stalo sve..po cemu cu ovu sezonu pamtiti...Ovo je Borac..ovo je Banjaluka..ovo su nasa djeca!!!

U ove suze je stalo sve..i cetiri nepravedna izbacivanja iz Lige,sto namjestaljkama,sto za zelenim stolom...i sto se Borac po deseti put digao iz pepela..Prezivio Pavelica,Gutica,NDH,zabranjivan..najvise narodnih heroja dao....prezivio i ove moderne,UsanoviceJelice,Dominikovice,Osime,Begice i kompaniju......i sve,bas sve..pametni ljudi su davno rekli "jedna slika,hiljadu rijeci"..Bravo djeco!!
slika

nasborik
Postovi: 391
Pridružen/a: 14 sep 2009, 18:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nasborik » 26 maj 2021, 05:01

Tako je @ Schlageru, dok su gazili po nama i namještali da ispadnemo iz lige nekada tad je kao bilo pošteno.
Još kad se sjetim ganjnja sudije na Gradskom kad je kriminalno sudio da izbaci klub, ili ono puštanje Željezničara čini mi se kad nam ni pobjeda u zadnjem kolu nije pomogla.
Al opet sami smo krivi bili što smo došli u poziciju da zavisimo od drugih. I zato drago mi je sto smo se vraćali jos jači, pre 10, 11 god kad smo uzeli kup pa prvenstvo. Pa sad ovo. Biće Borac još jači.
BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 26 maj 2021, 16:36

Sta je sa Zakaricem? Bice ovo teško bez Zakarica i Ziljkica 😑😑😑
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 maj 2021, 16:54

Pa ako ne možemo s ovim drugim timom pobjediti Sarajevo,onda ne trebamo ni ići u Evropu.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la slusalica » 26 maj 2021, 18:55

U nadi da me necete banovati pisem. Cestitke na tituli, od srca iz Tuzle. Jedina zamjerka je nacin proslave. Zasto vam je agenda u provokacijama. Pa ako nesto moze drugome zasmetati, cemu?
U Tuzli je pozdravljena himna Srbije kada su u21 igrale. Ne kazem da je neizvizdana, nego aplaudirana.
Necemo se "razvesti", ne daju nam, onda nam ostade zivjet skupa.
Elem, sve najbolje! lijepo nas predstavite u Evropi!
Ljubi brat
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Riziko
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 26 maj 2021, 18:59

Ahahaha bjež yebali nas penali.

Djeca sutaju.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 26 maj 2021, 19:03

Riziko je napisao/la:
26 maj 2021, 18:59
Ahahaha bjež yebali nas penali.

Djeca sutaju.
Ma ovo je neki dogovor :D

Čestitke na tituli.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 27 maj 2021, 10:51

Hvala,hvala..

Što se jučerašnje utakmice tiče,još jednom se pokazalo da danas svi igraju fudbal,i da se ne smije izvoditi B tim ni protiv koga.

nasborik
Postovi: 391
Pridružen/a: 14 sep 2009, 18:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nasborik » 27 maj 2021, 13:37

Almedin Ziljkić igrao povrijeđen zbog posebnog motiva: Iz Tuzle sitija su me otjerali kao netalentovanog!
1
Ljubimac navijača Borca Almedin Ziljkić asistencijama protiv Tuzle sitija je trasirao put ka pobjedi Banjalučana, koji su kolo prije kraja m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine osigurali šampionsku titulu.


IZVOR: MONDO/VEDRAN ŠEVČUK
Almedin Ziljkić se oporavio od povrede i za samo pola sata na Gradskom stadionu u Banjaluci pokazao da je veliki majstor, asistiravši Stojanu Vranješu i Grku Moraitisu za tri velika boda, koja su Borcu donijela drugi šampionski pehar u klupskoj istoriji.

S nestrpljenjem sam čekao tu utakmicu protiv Tuzle sitija. Malo ko zna, da iako ne osjećam mržnju ni prema kome, daleko bilo. Tuzla siti je, mene su ti ljudi iz tog kluba otjerali kao igrača koji nije talenat i nije igrač renomea kakav je tuzlanski klub, pa mi se nakon toga probudila želja da uđem i da slavim titulu baš pred njima iako sam i prethodnu utakmicu protiv njih postigao gol", dodao je ofanzivni vezista Borca.

Ziljkić je u prethodne dvije sezone pokazao svoj kvalitet sjajnim igrama za Borac, a to je prepoznao i selektor "zmajeva" Ivajlo Petev koji mu je uputio poziv za prijateljske susrete protiv Crne Gore i Danske.

"Velika je satisfakcija, prije toga sam se našao na spisku selektora Duška Bajevića, a sada i novog trenera Peteva. To je za mene kruna karijere, a ti neki kojih smo se već dotakli koji smatraju, to nisu fudbalski stručnjaci, ljudi koji vode Tuzla siti, ali ja im želim sve najbolje. Prethodno gdje sam god bio, igrao sam redovno, ali znate, kada neko se ne razumije u fudbal, a ima novac i moć sve ode u pogrešnom pravcu. Srećom, fudbal prate svi ljudi i u fudbalu ne možete da varate jer to je javni posao i svi vide koliko je sati. Meni je drago da sam prvak BiH, da igram za bh. reprezentaciju i to je kruna za mene", naglasio je Ziljkić.
BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....

nasborik
Postovi: 391
Pridružen/a: 14 sep 2009, 18:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nasborik » 29 maj 2021, 16:08

Odličan posao uprave sa novim ugovorima pre svega sa trenerom Maksimovićem i ovih par igrača.
Želim kako nama tako i ostalim bh klubovima sreće na žrijebu za evropu. Nadam se sledeće sezone nešto jačem Borcu nego ove i da se opet borimo za titulu i kup.
BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 31 maj 2021, 10:51

E sad da nam je dobiti ove s Gibraltara u prvom pretkolu :D Trebace nam dosta srece u ovom zrijebu ali mogao bi se izvuci povoljan protivnik :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 31 maj 2021, 15:48

Ma bitno je samo da izgleda ne možemo Velež izvući,zbog različitih takmičenja....Po ovome što čitam,vjerujem da je to jedna od najjačih ekipa u Evropi,čim je protiv njih komplet fudbalska organizacija,politika,svi ih guraju na dno,a oni nemaju poraz od oktobra,novembra....Mislim da nema takvih primjera u Evropi,da jedna ekipa tako dugo nema poraz...a još svi protiv njih,oni sami protiv svih..tu bi mi jedino bila frka

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1492
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 02 jun 2021, 10:08

Pozdrav prvoborcima nakon 10 godina! Schlageru, nedostajes. :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 02 jun 2021, 10:58

Simpatizer je napisao/la:
02 jun 2021, 10:08
Pozdrav prvoborcima nakon 10 godina! Schlageru, nedostajes. :D
Zdravo drugar!

Nedostajete i vi meni sa našeg foruma...doduše samo ona tema FK Borac...One političke mi ne fale nimalo,čak naprotiv :D

Avatar
Riziko
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 04 jun 2021, 08:51

Vušurević, gledano iz perspektive kluba koji će igrati kvalifkacije za lš i biti među favoritima za odbranu titule, nije neko pojačanje.
Drugi par opanaka je što kod nas takvi "niotkud" igrači znaju odigrati kvalitetno, od Redžića, Jovića, Žeravice, itd.
Mana je što je stranac, više bi volio da smo vratili Jović Tonija, il Milanovića iz Sarajeva, jer je "naš" dečko, iz Prijedora, a takvi uspijevaju kod nas.
Nadam se da je neslana šala produženje ugovora Brtanu.
Georgijev otišao, božme oprosti kako su njega doveli, po kojim kriterijumima.
Moraitis produžio ugovor, nisam ni tu zadvoljan, Mehanović navodno ne ostaje.

Vala, zavalio nas Vico i savez sa retardiranim pravilom za 2 igrača u21 u prvih 11. To treba ukinuti prije nego što liga krene. I onako slabašan kvalitet lige hoće da totalno unazade ovim "nasilnim" pravilom. Djeca nek igraju ako su kvalitetna.
A vala ako treba pravilo ovim klubovima da rade na omdladinskom pogonu nek se pogase, jedini put koji klubove koliko toliko vodi ka samoodrživosti je prodaja dijece, bar da se dio budžeta tako popuni.

Eto za 10 dana je izvlačenje parova za 1. pretkolo lige šampiona, otprilike se slažemo svi da su Linkoln, Budućnost, jermenci, Flora, Dinamo Tbilsi, i tkao neki poželjni. Lično bi volio samo da Dinamo Zagreb izbjegnemo, jer bi nas izdevetali očas posla, a i nosilo bi druge "pogodnosti" ta utakmica.

Načuh trač da će se malo prolongirati pravljenje trave na stadionu, da odigramo koju evro utakmicu ovdje. Ako nam uefa dopusti, biće pun stadion, nema tu dileme.
Uglavnom, nakon sumornhi ljeta gdje ti najbolji igrači redovno odlaze, a dolaze neke haubice tipa Kikića, Prljete, jedno pravo nas čeka, u svakom smislu.
4 utakmice u evropi, vjerovatno zanimljivi rivali u evropi, ubrzo i liga tu negdje kreće.

Neki moj tim bi izgledao ovako...

..................Pavlović............

...Ćorić..Jovanović..Uzelac...Subić---

........?.........?...........

..Zakarić...Vranješ...Zilkić...

...........Lukić.......

Klupa...Meleg, Moraitis, Lakić, Bosančić, Vojinović, Ćosić, Vušurević, Čavić, Milojević + klinci ostali.

Ako bi se dovela 2 vezna igrača da valjaju, da su kvalitet dobar, bio bi top tim za bh okvire.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1492
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 04 jun 2021, 09:08

Iako si napisao na kraju si, pri sastavljanju tima, zaboravio da moraju igrati dvojica U21. :D
Dakle, u kukuruz ligi ce najvjerovatnije igrati Cavic i Milojevic.
To bi onda znacilo da ce Uzelac na klupu, Cosic na beka a Suba na krilo umjesto Ziljkica, jer vjerujem da cemo njega prodati.

Uje.bao nas je Savez samo tako. Jedino ako iskopamo nekog bas kvalitetnog iz U21.

Vusurovic je igrac rotacije i mislim da ce dobiti vise sansi od Georgijeva. Sto kazes, moze kod nas i odigrati dobro. Razlog za to je sto smo ipak razumni navijaci svog kluba, pa igraci znaju da mogu igrati u miru. Zna se kritikovati igrac, ali mu se nikad ne je.bu mrtvi i slicne gadosti kojima "navijaci" federalnih klubova na forumu, a vjerovatno i na stadionu, caste svoje igrace.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.