FK Borac - Banja Luka

Moderatori/ce: insider,Pasha,The_Target

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 22 okt 2017, 16:50

e to mi se onda vec ne svidja :(

doduse,ima bar pet parova u ovoj osmini finala u kojima su i jedan i drugi "od zla oca i gore majke" :D
Kontra mraku,kontra sili.....

maraBL
Kontakt:

PostPostao/la maraBL » 23 okt 2017, 13:11

hoće li se proljepsati vrijeme do srijede ?
ФК Борац Бањалука
FC LIVERPOOL

Fudbal
Kontakt:

PostPostao/la Fudbal » 23 okt 2017, 17:52

maraBL WroteColonhoće li se proljepsati vrijeme do srijede ?

Sutra je vec prestanak padavina. Ja bih za nedelju protiv GOSKa stavio dnevni termin ako je ikako moguce..

Belodedic
Kontakt:

PostPostao/la Belodedic » 25 okt 2017, 22:04

Ima li Schlagera? Strucni osvrt na utakmicu kupa?

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 25 okt 2017, 23:30

Sta bi....meni Iskreno ovaj vas strateg ko na nekim opijatima teskim izgleda....jel' bolestan on sta.... frajer je totalno usporen nekakav....on vjerojatno na poluvremenu nema kad motivirati igrace jer za 15 minuta jedva 5 recenica sastavi...bar mi tako djeluje....sav jednoličan,bez emocija....ono,radim za platu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 25 okt 2017, 23:44

staragarda WroteColonSta bi....meni Iskreno ovaj vas strateg ko na nekim opijatima teskim izgleda....jel' bolestan on sta.... frajer je totalno usporen nekakav....on vjerojatno na poluvremenu nema kad motivirati igrace jer za 15 minuta jedva 5 recenica sastavi...bar mi tako djeluje....sav jednoličan,bez emocija....ono,radim za platu

Tako ga i ja dozivljavam. Dobro placen, drugi mu odredjuju ko ce igrati, on samo kao ikebana tu, zvucno ime, trenirao pola Srbije...

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 25 okt 2017, 23:47

Tristan WroteColon
staragarda WroteColonSta bi....meni Iskreno ovaj vas strateg ko na nekim opijatima teskim izgleda....jel' bolestan on sta.... frajer je totalno usporen nekakav....on vjerojatno na poluvremenu nema kad motivirati igrace jer za 15 minuta jedva 5 recenica sastavi...bar mi tako djeluje....sav jednoličan,bez emocija....ono,radim za platu

Tako ga i ja dozivljavam. Dobro placen, drugi mu odredjuju ko ce igrati, on samo kao ikebana tu, zvucno ime, trenirao pola Srbije...

Kako zvucno ime...koga je trenirao....i koliki kesh bere

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 25 okt 2017, 23:56

staragarda WroteColon
Tristan WroteColon

Kako zvucno ime...koga je trenirao....i koliki kesh bere

Za kes ne znam. Ali dosta veliki za bh. uslove.
Osvojio je titulu sa Partizanom 2015, igrao je tad Partizan Ligu Evrope dobro u grupi, zatim Vojvodinu 2011. kad ih je Partizan pokrao u onom cuvenom finalu kupa, pa Spartak Subotica, tad su oni odlicno igrali, OFK Beograd, Vozdovac... Vani Aris, Anortozis.

bluearmy
Kontakt:

PostPostao/la bluearmy » 26 okt 2017, 06:47

Dugo nisam pisao na temi ali pratim sve i ne vjerujem gdje nestade ona Evropa od prije 2 mjeseca. Poručio bih našoj banjalučanki zašto ljudi idu gledati vječite, zbog antifudbala koji igra naš Borac, prvo kolo protiv Čelika 7 000, a sada će se vratiti na 200 ljudi.

Igra nikakva, trener nigdje veze, vjerovatno onaj Evropski sa 3 puta većom platom od Čupe koji je trenerski mag za njega. Sinoć je nestala nada da ove godine možemo nešto napraviti, za nas je sezona u oktobru završena, ne daj Bože borbe za opstanak.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 26 okt 2017, 09:39

Belodedic WroteColonIma li Schlagera? Strucni osvrt na utakmicu kupa?

Ko je ovaj?

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 26 okt 2017, 10:00

Schlager WroteColon
Belodedic WroteColonIma li Schlagera? Strucni osvrt na utakmicu kupa?

Ko je ovaj?

:urnebes: :urnebes: :rol: :tokralju:

dvokorak
Kontakt:

PostPostao/la dvokorak » 26 okt 2017, 15:50

Pozdrav drugari. Kakvi su vam ove sezone Veseli i Karic? Ima li kakve vajde od njihovog dovodjenja ?
Лепа Лукић <3

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 26 okt 2017, 16:07

Žao mi je što se ovo dešava sa Borcem, u startu sam ga vidio u lizi 6, ali šta vam genijalci uradise.
Da ste bar zadržali stari stručni tim, bar bi mogli u ovoj sezoni pokušati napraviti-promovirati neke nove igrače, ovako u lizi za opstanak može biti gusto.
:kafa:

maraBL
Kontakt:

PostPostao/la maraBL » 26 okt 2017, 16:52

od kada pratim borac nekako najteže sam podnio ovaj poraz otišao sam baš razočaran i smrznut... borac do kraja nece biti među prve 4 a nećemo biti ni u zadnje 2 ekipe neka sredina.... da hoće neko da mu prodamo koji bod do kraja bar da bude neke koristi... koja riječ o utakmici : bezidejno lose ne povezano onoga danilovica (popularnog zutog ) muka mi je kad ga vidim na terenu pored njeg i drugi zadnji vezni očajan, ne može Galesic u vezi sve sam stići, puzigaca kao da je zaboravio igrati fudbal, Kunic bi se mogao vratiti na klupu a nakon toga sl. stanica Borac al iz Drvara.... Boka se ,,mora" vratiti u prvu postavu ušao u 60-70 i pokazao i pretrčao više od nekih naših igrača koji su odigrali 90min.... pohvale i za golmana Trkulju avduka mi je drag al realno mali izgleda bolje
ФК Борац Бањалука
FC LIVERPOOL

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 26 okt 2017, 21:49

pisao sam od prvog sekunda da je neopjevana glupost dovodit ove preskupe srbijance za trenere i smjenjivat vranjesa...al,eto,poneki bljesak kao u mostaru,mal me pokoleba....

qurac...

neki braco na temi zeljeznicar...ne ovaj nas banjalucki,vec sarajevski......odem tamo prije par dana na temu,ne smijem pisat al mogu citat...i covjek kuka kako je zeljo treca najstarija ekipa u ligi sa prosjekom godina 26,0....ima jos neki klub iznad njih,zaboravio sam koji,sa 26,4 godine prosjek...i ubjedljivo najstarili tim u ligi borac sa 27,5 godina!!! :( :( :(

nit znam ko je taj braco...ni dal je tacno....al zgadio mi se zivot.....zakljucak o radu nase upave mi je bio "istina, nemamo bas neki tim,al smo zato najstariji"!!! :evil: :evil: :evil:

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 28 okt 2017, 10:14

Pozdrav momcima sa ove teme, navijačima Borca, evo i mene ovdje.

Nakon fijaska u Zenici, gdje smo objektivno svi očekivali tri boda, ispadanje iz kupa protiv Krupe je bio nekako očekivan epilog, bar za mene.
Danas protiv Goška će biti jako teško, stvorena je atmosfera koja nikad nije dobra po klub, svi danas očekuju glatku pobjedu, a većina ih blaga veze nema da je Gošk dobio na Koševu, pobjedio Širokog kući. Biće jako teško, jer poznjaći bl publiku, već na poluvremenu u slučaju nepovoljnog rezultata može doći do izliva nezadovoljstva.

dvokorak WroteColonPozdrav drugari. Kakvi su vam ove sezone Veseli i Karic? Ima li kakve vajde od njihovog dovodjenja ?

Karić jako dobar, Veselinović tu i tamo, mada veseli zna lopte.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 28 okt 2017, 22:49

:clap: :clap: :clap:

za ligu 6,tj da li cemo je igrat ili ne,mislim da je ova sledeca u doboj kaknju presudna....srecno Borcu!!

NeshaFCB

PostPostao/la NeshaFCB » 29 okt 2017, 15:01

Super važna tri boda.

vlakanje
Kontakt:

PostPostao/la vlakanje » 29 okt 2017, 15:50

ovo nista nece vrijediti ako se izgubi kod MDK.
nismo u situaciji da mi kao nesto prijetimo i obecamo pobjedu tamo... to mnogi nisu uspjeli da ostvare ali cinjenica je da ova utakmica mnogo toga moze da odluci.
jedino sto bih volio je da u ekipi od juce ostanu i ilija danilovic i boka i burazor... jedina izmjena koja bi bila prihvatljiva je da iz ekipe ispadne cudic... da li zeka ili veseli da upadnu umjesto njega, nije mi bitno!
ne bih volio da vidim zutog ili ojdanica nazad u ekipi, kao ni slovenca jer je jucerasnji sastav bez svih njih izgledao daleko borbenije i angazovanije nego ranije.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 29 okt 2017, 15:55

Schlager WroteColonpisao sam od prvog sekunda da je neopjevana glupost dovodit ove preskupe srbijance za trenere i smjenjivat vranjesa...al,eto,poneki bljesak kao u mostaru,mal me pokoleba....

qurac...

neki braco na temi zeljeznicar...ne ovaj nas banjalucki,vec sarajevski......odem tamo prije par dana na temu,ne smijem pisat al mogu citat...i covjek kuka kako je zeljo treca najstarija ekipa u ligi sa prosjekom godina 26,0....ima jos neki klub iznad njih,zaboravio sam koji,sa 26,4 godine prosjek...i ubjedljivo najstarili tim u ligi borac sa 27,5 godina!!! :( :( :(

nit znam ko je taj braco...ni dal je tacno....al zgadio mi se zivot.....zakljucak o radu nase upave mi je bio "istina, nemamo bas neki tim,al smo zato najstariji"!!! :evil: :evil: :evil:

pa pisi slobodno, ko ti brani :D
Ni kilometra!

Natrag na “FK Borac”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.