FK Borac - Banja Luka

Moderatori/ce: insider,Pasha,The_Target

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 17 apr 2018, 22:55

Pustite vi Tuzlake, oni cupali bod protiv nas, a vas furaju da smo odron :D uglavnom vidjeli ste sve kada smo bili zadnji put u Banja Luci :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

ZENIDINO
Kontakt:

PostPostao/la ZENIDINO » 18 apr 2018, 13:51

Karambeu WroteColonSretno u Zenici. Uzmite to jer ste bolji od njih, prelosa su ekipa koja moze dobiti samo namjesteno. Pogotovo kad se poslije namjestenih nafuraju da mogu nekog pobjediti, bit ce vam jos lakse da ih posaljete gdje su odavno zasluzili da idu. Pozdrav iz Tuzle.

Svi ste vi dva do tri puta bolji od Čelika, PA ŠTO GA NE POBJEDITE, nije lako fukarama još imaju košmare nakon utakmice sa Čelikom. Neka pobjedi bolji.... Neka Gošk ispadne....

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 18 apr 2018, 17:48

moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!
Kontra mraku,kontra sili.....

dvokorak
Kontakt:

PostPostao/la dvokorak » 18 apr 2018, 23:24

Schlager WroteColonmoja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!

Tesko, Schlageru moj, jako tesko! Nazalost je ova liga velika smijurija! Svi smo mi svjedoci cime se "gospoda" iz Zenice po ko zna koji put sluzi kako bi ponovo se pokusali dokopati opstanka. Jbt led dragi pa ovi turci prime 60 golova i u preostalih 5-6 utakmica zele zakulisnim radnjama da izbore opstanak. Najiskrenije se nadam da ce vam biti omoguceno posteno da odigrate, jer u tom slucaju se ne sekiram da baram bod odnosite put BL. Ali s obzirom da je kod nas sve naopako ne bih se iznenadio da vas povaljaju. Sretno u borbi za opstanak i da nam oba kluba u zadnjoj utakmici odrade jedan laksi trening. :thumbup: :salut:
Лепа Лукић <3
на хуй, Пизда, Блядь

RoB_Do_BaGrO
Kontakt:

PostPostao/la RoB_Do_BaGrO » 19 apr 2018, 13:17

dvokorak WroteColon
Schlager WroteColonmoja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!

Tesko, Schlageru moj, jako tesko! Nazalost je ova liga velika smijurija! Svi smo mi svjedoci cime se "gospoda" iz Zenice po ko zna koji put sluzi kako bi ponovo se pokusali dokopati opstanka. Jbt led dragi pa ovi turci prime 60 golova i u preostalih 5-6 utakmica zele zakulisnim radnjama da izbore opstanak. Najiskrenije se nadam da ce vam biti omoguceno posteno da odigrate, jer u tom slucaju se ne sekiram da baram bod odnosite put BL. Ali s obzirom da je kod nas sve naopako ne bih se iznenadio da vas povaljaju. Sretno u borbi za opstanak i da nam oba kluba u zadnjoj utakmici odrade jedan laksi trening. :thumbup: :salut:

A cime se mi to bavimo?Mozes li to dokazati?Svi vi pricate da mi nesto namjestamo a nikakvog dokaza.Ako mislite na premiranje nekih klubova,to nije namjestanje svako ima pravo dati neki podsticaj igracima ili nekom klubu.Kad malo u proslost pogledas mozes i sam skontati koji je to tim primio 50 i nesto golova,a koji je sada tim Čelika.Nebo i zemlja.U svakom slucaju utakmica u subotu ce biti pravi sportski dozivljaj,i neka pobjedi bolji.Borac ako uzme bod ili sva tri ja cu im ovdje prvi cestitati i zahvaliti sto su nas gurnuli u nizi rang.Lp
Zenica is one of the most beautiful cities in the Balkans briefly commented for our portal English football referee Howard Webb.....

http://zepirat.tk

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 19 apr 2018, 18:30

meni ovo zvuci kao vec trazenje opravdanja za poraz jer znas i sam da je Celik uhvatio ritam kao i uvijek u kljucnom momentu jos Borac dolazi bez kapitena u totalnom raspadu i pred veliki broj publike i ogroman pritisak.

Samo posteno.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 19 apr 2018, 19:30

nema ovo veze sa vama sto sam ja napisao...jednostavno,nije mi sjela izjava mog gazde da nasi igraci ne treba da “pregore” u zenici,jer nas nakon toga ocekuju odlucujuce dve utakmice za opstanak sa mladosti i vitezom...mozda ja i previse citam izmedju redova...mozda i paranoisem...mozda je njegova izjava pogresno prenesena...uglavnom,sta god da je od te tri stvari u pitanju,nema veze ni s tobom ,ni sa celikom...moj post je vise interna stvar za moje borcevce...ja jednostavno mislim drugacije,da se prekosutra trebamo potuc i poginut za tu pobjedu jer slabiji nismo sigurno!!!...ko da sutra ne pistoji...to je taj konflikt u stavovima ....sportski pozdrav,i nek bolji pobjedi prekosutra

vlakanje
Kontakt:

PostPostao/la vlakanje » 20 apr 2018, 15:03

Nema to nikakve veze. I ranije smo znali biti u najvecem mogucem kanalu pa se iz zenice vracalo sa bodovima.
Niko ne kaze(ocekuje) da ce i sada to da se ponovi, ali isto kao sto je vecina ocekivala da ce Celik da uzme MDK u zadnjem kolu regularnog dijela tako se i sada ocekuje lagana pobjeda protiv Borca.
Samo sto ovaj put al' bas nikakva ocekivanja nemam po pitanju povoljnog rezultata. Bez obzira na to, optimista sam po pitanju opstanka.

davorr3
Kontakt:

PostPostao/la davorr3 » 21 apr 2018, 11:36

Mislim da danas gubimo lagano, 3:0.

zenicacelik
Kontakt:

PostPostao/la zenicacelik » 21 apr 2018, 12:05

davorr3 WroteColonMislim da danas gubimo lagano, 3:0.

Bice tesko.... Al makar je preljep dan, uzivanje uz pivo :lol: pa na tekmu..... Dobro dosli u Zenicu "Lesinari", ako dolazite danas..... Ps- nek pobjedi ko bude bolji, i ko bude vecu zelju imao..... Pozz
Kada god neki PITAR zine da kaze nesto,meni jurne eksplozivna dijareja...

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 21 apr 2018, 12:44

Neko ce da izgine danas ili mi ili vi,
Uz duzno postovanje niste vi meni za podcijenit Borac je to ma kakav god.

Toga se bojim jedino sto su nasi uvjereni u laganu pobjedu a nece biti ni blizu lagano.

davorr3
Kontakt:

PostPostao/la davorr3 » 21 apr 2018, 12:48

zenicacelik WroteColon

Bice tesko.... Al makar je preljep dan, uzivanje uz pivo :lol: pa na tekmu..... Dobro dosli u Zenicu "Lesinari", ako dolazite danas..... Ps- nek pobjedi ko bude bolji, i ko bude vecu zelju imao..... Pozz

Lešinari su u bojkotu, koliko znam.
Mi smo loši, a ni vi niste ništa bolji. :)
Ali mislim da će presuditi ovo poslednje što si rekao: želja. Mislim da ste vi više napaljeni za borbu, za opstanak. Kod nas odavno veće mrtvilo u i oko kluba nije bilo.

zenicacelik
Kontakt:

PostPostao/la zenicacelik » 21 apr 2018, 13:57

davorr3 WroteColon
zenicacelik WroteColon

Lešinari su u bojkotu, koliko znam.
Mi smo loši, a ni vi niste ništa bolji. :)
Ali mislim da će presuditi ovo poslednje što si rekao: želja. Mislim da ste vi više napaljeni za borbu, za opstanak. Kod nas odavno veće mrtvilo u i oko kluba nije bilo.

Steta za Borac ako je takva situacija... Ipak bice sta mora.... :) sretno....
Kada god neki PITAR zine da kaze nesto,meni jurne eksplozivna dijareja...

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 21 apr 2018, 14:02

avenija WroteColonNeko ce da izgine danas ili mi ili vi,

nadam se da ce biti ovako :cool:

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 21 apr 2018, 19:05

tako je momci!!!!!

to je moj BORAC!!!

koga volim(mozda malo i previse za svoje godine),i u koga sam zaljubljen....koji je najjaci kad ga svi otpisu!!!

kad se cak i na nasem forumu ljudi utrkuju izjavama da je bolje ispast :( :( :(

kome ne moze nista ni 6000 protivnickih navijaca,ni ova sugava banjaluka!!!!!

ma tako je momci,evo jedna krajiska!!!!!!!

Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 21 apr 2018, 19:17, ukupno mijenjano 1 put.

RoB_Do_BaGrO
Kontakt:

PostPostao/la RoB_Do_BaGrO » 21 apr 2018, 19:06

Cestitke na bodu,nama ostaje mec lopta ako Sloboda pobjedi Goska mi moramo u Gabeli ici na pobjedu.Lp
Zenica is one of the most beautiful cities in the Balkans briefly commented for our portal English football referee Howard Webb.....

http://zepirat.tk

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 21 apr 2018, 19:08

Srećno vama u Gabeli, Tamo tražite slamku spasa.
Zenica je Banja Luka 2 :mrgreen:

Kad bi sutra bio remi u Tuzli, bilo bi savršeno.

Svaka čast Peri Kuniću, i momcima.
Još jedna pobjeda, i to bi bilo to što se tiče opstanka.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 21 apr 2018, 19:09

i jos na kraju,veliki respect svim banjalucanima koji su,kao i ja drhtali uz ovaj textualni do zadnjeg sekunda,a za ljude koji su cak i otisli u zenicu,i izvjestavali me viberom svakih par minuta,kao brat @vlakanje,ja zaista ne znam sta bih drugo rekao nego da ih VOLIM!!!

Cestitke na bodu,nama ostaje mec lopta ako Sloboda pobjedi Goska mi moramo u Gabeli ici na pobjedu.Lp

do danas smo bili na razlicitim stranama,po onoj "Bog je prvo sebi stvorio bradu"...drago mi je sto je sve ovo danima pred utakmicu, proslo bez i najmanje ruzne rijeci,i pored tenzije i vaznosti koja se nozem u vazduhu mogla rezat!

ali od danas znajte,da Celik u meni ima velikog navijaca do kraja lige!!!

NjonjoVam
Kontakt:

PostPostao/la NjonjoVam » 21 apr 2018, 19:14

Schlager WroteColontako je momci!!!!!

to je moj BORAC!!!

koga volim(mozda malo i previse za svoje godine),i u koga sam zaljubljen....koji je najjaci kad ga svi otpisu!!!

kad se cak i na nasem forumu ljudi utrkuju izjavama da je bolje ispast :( :( :(

kome ne moze nista ni 6000 protivnickih navijaca,ni ova sugava banjaluka!!!!!

ma tako je momci!!!!!!!

Rekoh Vam neki dan da je Čelik ekipa loša,da moze dobiti samo one ko im pusti tekmu kao Mladost ili Vitez
Cestitke Borcu na vaznom bodu!!
Vrapčićani druga liga!!!
DRŽAVA TUZLA!!

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 21 apr 2018, 19:27

hvala drugar!!

ma i ja sam nekako i pisao,i osjecao da nismo slabiji i da treba poginut za pobjedu...ali i bod je skoro pa opstanak!!

ali,plasio sam se nekih vanfudbalskih stvari,ne od strane celika,vec mi se jedna izjava mog gazde nije svidjela,ali eto,kao sto i napisah,mozda je pogresno prenesena....

sacekacemo momke iz zenice da na svojoj temi napisu sta i kako,a ovo sto ja od mojih ljudi,koji su bili na stadionu, znam je sledece....potpuno zasluzen bod.....imali smo sve uslove za igru,sve posteno max,osim sto nam cist penal nije sudjen oko 80-tog minuta...al nebitno.....izasli smo sa mudima,ali moalo nas je pret kraj panika uhvatila,gdje je celik cak promasio prazan gol pred sam kraj...cak i zadnja poruka sto sam dobio oko 94-og min,je bila "slobodan udarac za celik sa 20 m" :( :(

kad sam to prezivio,umrijecu prirodnom smrcu sigurno :D

Natrag na “FK Borac”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.