FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la amypitar » 24 apr 2021, 23:17

Tristan je napisao/la:
24 apr 2021, 21:58
Schlager je napisao/la:
24 apr 2021, 21:26
Sad je dosta jasnija situacija...Po prvi put smo u situaciji,da o tituli odlucujemo sami...Sve pobjede do kraja i prvi smo..Dobro je i sto cemo imati i pravo na jedan kiks,jer sam ubjedjen da je Zeljeznicar i bolja ekipa od Sarajeva ,i da im se nece skloniti.
Ostali hoce...Olimpic,kao sto se im se i godinama sklanja....Tuzla City isto,ostali bez ambicija,a Husref Musemic trener...Mladost isto njihov klub...Ove dve ostale ce dobiti kuci, jer su jednostavno bolji...Oni ce samo 2 ili 3 boda prosuti do kraja
Znaci,sizifov posao nas ceka ako zelimo titulu..dozvoljen samo jedan kiks do kraja,i to recimo remi u Vrapcicima,ako se to moze nazvati kiksom..
Evropa je vec obezbjedjena,svaka cast...ali u ovom momentu je ta konferencijska liga nesto sto zvuci dosadno,u odnosu na ovu LS,gdje milioncici i nekoliko zagarantovanih evropskih utakmica cekaju iza ugla...zato,daj to...nesto novo,nesto divlje :cool:
Saglasan sam sa svim osim ovim za Tuzla City.
Oni igraju sutra sa Radnikom, pa idu u goste Olimpiku. Ako bi dobili obe, a Zrinjski sledeci vikend npr. izgubi u Sirokom, Tuzla bi prisla Zrinjskom na 2 boda, a to je 2 boda od Evrope. Tako da bi oni mogli uci sa ambicijama u nastavak prvenstva, sad kad su ispali iz kupa.
Ma vi ako pobjedite redom Siroki,Velez, Zrinjski, Zelju, Tuzlu, i zasluzili ste titulu.
Mi opet imamo 2 derbija (Zeljo, Tuzla ), a posle ide laksi raspored od cetri, tri na Koševu( Sloboda,Radnik, Olimpic) gostujemo Mladosti
Bice zanimljivo.

Stopostozeljo
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 apr 2021, 01:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Stopostozeljo » 25 apr 2021, 10:41

Ako Željezničar ne moze biti prvak,neka to bude Borac pozz iz Sarajeva.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 25 apr 2021, 13:15

Hvala.

Ja imam razumjevanja i za ove cmizdravce sa Koseva,koji izdaju saopstenja svaki drugi dan.

Nije lako godinama unazad imati 90-10 sudjenje,i odnos gresaka u tvoju korist...Pa sad odjednom to padne na 70-30 za tebe,ili cak samo 60-40 za tebe,kad bi se citava sezona i sve greske analizirale...Ocekujem da ce ovaj sok da imaju tako premaleno guranje,potrajati jos kratko,dok ne shvate da u Savezu vise nije sastav isti..da to tijelo vise ne cini Predsjednik Saveza Dino Begic,njihov navijac,da ni to mjesto Generalnog Sekretara vise ne cini ni Jasmin Bakovic njihov bivsi igrac,a da ce vjerovatno i Demidzic,aktuelni generalni sekretar,i clan bordo prijatelja,isto u istoriju...da su i dosadasnji direktori takmicenja (Pilav) i sudijske organizacije (Hasanbegovic),njihovi navijaci,vjerovatno isto proslost...kao i Dzemal Calija....
Prevelik je to sok za organizam da toliko guranja izgubis odjednom...Sad vise nije zabranjeno ni da se na Kosevu iskljuci domaci igrac...Cak ni da se za gosta dosudi slobodnjak u opasnoj zoni!!!...Ali,prihvatice cinjenicu da ce sledecih godina sudijske odluke biti mizernih 60-40 posto za njih....Najteze ce im biti pve 4 godine,dotad ce pisati saopstenja svaki treci dan....Najgore sto su i tako cmizdravi najveci favorit za titulu ove godine,nadam se po zadnji put...Volio bih da bude bilo ko samo ne oni..Njima da ne igra Zakaric veceras,kao nama,zbog onakvog kartona (i to protiv njih),to bi cmizdrilo 5 dana....Doduse,nisu ni oni iz Vrapcica mnogo bolji,ali tamo ima bar poneko normalan,ali cuti i onda ove glasnije b udale dodju do izrazaja
Borac je dostojanstvenije podnio sto je 4 puta, sto ispadao iz lige,sto izbacivan za zelenim stolom,nego sto ovi futavci ne mogu shvatiti da se neko usudio da im da treci zuti "igracinama" kao Dupovac ili jedan Adukor!!

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 25 apr 2021, 19:03

Je li ovo Arena ceka da se zavrsi tenis pa ce nastaviti Borac ili su negdje prebacili? :O :O
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

bengalka
Postovi: 92
Pridružen/a: 15 nov 2020, 16:25
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bengalka » 25 apr 2021, 21:21

pisaj po rikverc brigadi

nasborik
Postovi: 391
Pridružen/a: 14 sep 2009, 18:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la nasborik » 25 apr 2021, 23:29

Jako bitna pobjeda, bez jednog od po najboljih igraca -Zakaric. Utakmica kvalitetna sa obe strane, bili smo u drugom bolji i imali vise sansi. E sad sve je otvoreno, po meni nema sanse da ni mi ni Sarajevo dobijemo sve do kraja, ima tu teskih utakmica. Uzbudljiva trka za titulu i vraca me u vrijeme pre 10, 11 god i trke sa Zeljeznicarom, kad su oni postali prvaci a mi osvajaci kupa, da bi sled.sezonu 2011. osvojili prvenstvo, steta sto nema publike. Po nekoj logici bilo bi steta da il mi il Sarajavo ostanemo bez i jednog trofeja ove sezone, moje predvidjanje, Borac prvak, Sarajevo osvajac kupa
BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 apr 2021, 10:42

Kad pomisliš da nema većih idiota od onog Predsjednika Veleža Hasića,pa Feđe Dudića,FK Sarajevo,Bordo prijatelja i sl....Pojavi se (ponovo),portal Pravda Bl...čisto radi ravnoteže u svemiru.. :roll: :roll:
Ne znam ko to tamo piše ili uređuje,ali klub bi se trebao jasno ograditi od tih budalaština,i gledati svoja posla..a to je sport.....nije u redu da nam se svi smiju zbog par klikova više na tom portalu....klasična zloupotreba gospodskog kluba kakav je Fk Borac.........ne spuštati se na nivo one seljačine Hasića prekjuče.

worchester
Postovi: 1191
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 26 apr 2021, 11:14

Schlager je napisao/la:
26 apr 2021, 10:42
Kad pomisliš da nema većih idiota od onog Predsjednika Veleža Hasića,pa Feđe Dudića,FK Sarajevo,Bordo prijatelja i sl....Pojavi se (ponovo),portal Pravda Bl...čisto radi ravnoteže u svemiru.. :roll: :roll:
Ne znam ko to tamo piše ili uređuje,ali klub bi se trebao jasno ograditi od tih budalaština,i gledati svoja posla..a to je sport.....nije u redu da nam se svi smiju zbog par klikova više na tom portalu....klasična zloupotreba gospodskog kluba kakav je Fk Borac.........ne spuštati se na nivo one seljačine Hasića prekjuče.
Ne znam ko daje na vaznosti tom portalu?Ljudi sa tog portala za burek s jogurtom ce objaviti clanak o nekom klincu kako je talentovan ili o trecem poluvremenu u sibovskoj.... Je.bes njih,oni clanci su van pameti samo stvaraju kontraefekat

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 apr 2021, 12:58

Ma u pravu si,sve su to gluposti.

Bitno je samo pobjediti u petak u Vrapčićima,sve ostalo će se zaboraviti za dva dana.

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 26 apr 2021, 16:06

Mi smo evropu skoro pa osigurali, ne treba biti nerealan, momci neka nastave ovako pa kako zavrsimo.
Najefikasnija ekipa lige, da je Lukic na terenu, moglo bi se pricati o tituli, ovako smo zaista daleko od LS.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 apr 2021, 16:42

Slažem se da je i ovo ogroman uspjeh.....slažem se da ni ja prvi nisam ni sanjao da ćemo biti na prvom mjestu šest kola prije kraja....da je bilo koja od prošlih sezona u pitanju,i potpisao bih to što kažeš...
Ali od ove sezone riječ "Evropa" nema ni približno isto značenje kao zadnje dve decenije...po prvi put je dramatičnna razlika biti prvi ili ne...više BH klubovi nemaju pravo na učešće u kvalifikacijama za EL,a u ovoj konferencijskoj ligi su nagrade i za naše prilike smješne,a protivnici teško prolazni.....Kval za LŠ su El dorado,od ove godine pa svake sledeće...a nama se otvorilo,i treba uzeti ove levate u petak u Vrapčićima...Bolji smo,a ako ih uzmemo više nas do titule neće zaustaviti niko...
Nerješeno je skoro isto kao poraz...I nadam se da ćemo tako i pripremiti utakmicu.

Uglavnom,i ako ne osvojimo titulu,momcima skinuti kapu...ali sad dok smo prvi,nikakva utjeha mi ne zvuči ta mutava konferencijska Liga..Tim prije što smo od Veleža bolji.....a možda čak i od Sarajeva,ovakvog kakvo jeste u drugoj polovini sezone.

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 26 apr 2021, 18:03

Schlager je napisao/la:
26 apr 2021, 16:42
Slažem se da je i ovo ogroman uspjeh.....slažem se da ni ja prvi nisam ni sanjao da ćemo biti na prvom mjestu šest kola prije kraja....da je bilo koja od prošlih sezona u pitanju,i potpisao bih to što kažeš...
Ali od ove sezone riječ "Evropa" nema ni približno isto značenje kao zadnje dve decenije...po prvi put je dramatičnna razlika biti prvi ili ne...više BH klubovi nemaju pravo na učešće u kvalifikacijama za EL,a u ovoj konferencijskoj ligi su nagrade i za naše prilike smješne,a protivnici teško prolazni.....Kval za LŠ su El dorado,od ove godine pa svake sledeće...a nama se otvorilo,i treba uzeti ove levate u petak u Vrapčićima...Bolji smo,a ako ih uzmemo više nas do titule neće zaustaviti niko...
Nerješeno je skoro isto kao poraz...I nadam se da ćemo tako i pripremiti utakmicu.

Uglavnom,i ako ne osvojimo titulu,momcima skinuti kapu...ali sad dok smo prvi,nikakva utjeha mi ne zvuči ta mutava konferencijska Liga..Tim prije što smo od Veleža bolji.....a možda čak i od Sarajeva,ovakvog kakvo jeste u drugoj polovini sezone.
Bas tako, ako ne budemo prvi opet nije velika drama mada bi bilo dobro uzeti prvo mjesto bas zbog novog formata takmicenja, gdje cemo imati sansu i za LS i za LE pa na kraju i za Konferenciju. Ja bih bio zadovoljan i sa jednom titulom ove godine, pa taman to bio i kup ali bi liga bas bila visnja na torti. :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 apr 2021, 18:09

Pa da...znači,imamo najmanje 4 utakmice zagarantovane,a ako dobijemo nekog lakšeg,i prođemo...onda ne 6,nego 8 zagarantovanih!!!..I play off te Konferencijske lige....plus milionska nagrada,koja skoro može zatvoriti godišnji budzet..
A ako uđemo samo u Konferenz Ligu,tu nagrada nije ni za platu jednog jačeg igrača,plus teško prolazni protivnici....Zato se i jesu ovi iz Sarajeva ovoliko digli na zadnje noge,jer su izgleda svjesniji od nas ovdje,koliko je dramatična ralika između prvog mjesta ove godine,ili bilo kog drugog

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 26 apr 2021, 18:10

Schlager je napisao/la:
26 apr 2021, 18:09
Pa da...znači,imamo najmanje 4 utakmice zagarantovane,a ako dobijemo nekog lakšeg,i prođemo...onda ne 6,nego 8 zagarantovanih!!!..I play off te Konferencijske lige....plus milionska nagrada,koja skoro može zatvoriti godišnji budzet..
A ako uđemo samo u Konferenz Ligu,tu nagrada nije ni za platu jednog jačeg igrača,plus teško prolazni protivnici....Zato se i jesu ovi iz Sarajeva ovoliko digli na zadnje noge,jer su izgleda svjesniji od nas ovdje,koliko je dramatična ralika između prvog mjesta ove godine,ili bilo kog drugog
Imas li negdje prize pool conference lige? A sto se tice Mostaraca i Sarajlija, bilo im je ok dok su godinama uzimali titule kako u ligi tako u kupu. Sad odjednom vise nista ne valja, bojkot i lige i sve ostalo..ma daj..
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 apr 2021, 18:13

Nemam druže,ali kačio je neko skoro....Nagrade i broj zagarantovanih utakmica su su sigurno jedno 7-1 u korist ako si prvi,ili zauzmeš neko od ova preostala tri mjesta

Dizalica
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 feb 2020, 09:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Dizalica » 27 apr 2021, 00:08

& 1,5 ? еура & - $ ? $ $ овог ? офа " ?. " ? за ? " $ је у $ групе, стазу " " стазу " па - ? ".
__________________________________________________________
1. ?, стаза " (72 ").
26 ¥ $ & " савеза " 30—55.
24 $ " " савеза " 30—54(" ?).
21 ? " " савеза " 29—50 (" ?).

2. ?, стаза " (90 ")

36 $ " првог ? ?.
14 ¥ $ & " савеза " 16—29.
14 $ " " савеза " 16—29.
16 ? " " савеза " 13—28.
9 ? " " савеза " 7—15.
1 ? " " савеза " & 6.

3. ?, стаза " (52 ")
45 $ " $ ? ?.
6 ? " " савеза " 7—12.
1 ? " " савеза " & 6.

?-оф, стаза " (34 ")
26 $ " - ? ?.
1 ? " " савеза " & 5.
4 ? " " савеза " 1—4.
3 поражена " " - ? ? за ? Европе (стаза ").
___________________________________________________________
1. ?, стаза ", не " се.

2. ?, стаза " (20 ")
17 " " " првог ? ? за ? ".
3 поражена " " ? $ ? за ? ".

3. ?, стаза " (10 ")
10 $ " $ ? ? стазе за ".


?-оф, стаза " (10 ")
5 $ " - ? ? стазе за ".
5 " " " - ? ? за ? Европе (стаза ").
____________________________________________________________
" за 1. ? је 15.06. а " се " 08.07. " 15.07.
" за 2. ? је 16.06. а " се " 22.07. " 29.07.
" за 3. ? је 19.07. а " се " 05.08. " 12.08.
" за ?-оф је 02.08. а " се " 19.08. " 26.08.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 27 apr 2021, 09:08

Hvala za objašnjenje,svaka čast.

Avatar
Riziko
Postovi: 5845
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 27 apr 2021, 09:15

6 utakmica šampion ima, sigurnih.
A pare su nenormlna razlika, to se ne mora objašanjavati.

Mi se za evropu moramo dobro pojačati, dovesti 2-3 igrača tipa Zakarić, Jovanović. Bez obzira šta budemo igrali od evrope. Više nam trebaju pojačanja za ligu iduće sezone.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 27 apr 2021, 09:26

Valjda 4,ili 8 utakmica?
Iz ovoga gore,ja jedino tu kombinaciju od 6 utakmica ne vidim :cool:
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 27 apr 2021, 09:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Riziko
Postovi: 5845
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 27 apr 2021, 09:26

Igraš lš, ispadneš, pa ideš u le, pa ispadneš pa još 2 u lk, ako odmah ispadneš.

Ili sam ja nešto previdio?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.