FK Borac - Banja Luka

Moderatori/ce: insider,Pasha,The_Target

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 10 mar 2018, 19:16

Schlager WroteColon
Kod nas ide krasno :D

Toliko mi "dobro" da bih se istog sekunda zamjenio sa tobom :lol: :lol: ...Mislim da ti je to dovoljno slikovito :D

Dao bih ti ladno ovih 13 bodova prednosti,pa nek ispadnem...vec sam oguglao..najteze je prvih 10 puta :D

A ti meni da das
-4 puta manje zaduzenje
-semafor... i takav travnjak kao tepih
-da mi ne stize svakih par dana prijetnja blokadom zbog dugova kurti i murti
-da mi na utakmice dolazi koja hiljada navijaca kao kod vas,a ne par stotina
-da ne igram nakon 30 godina bez navijacke grupe i kuci i na strani...

itd..itd..itd....

Cak mi je malo postalo i besmisleno ovo sto ovdje piskaram o bodovima,formacijama,igracima,stanju na tabeli...vjerovatno i nerviram ljude pisuci o tome u ovakvoj situaciji,vjerovatno djelujem kao ono "selo gori a baba se ceslja"..pa cu se malo suzdrzavati i od toga......kao sto rekoh onomad do nekih boljih vremena,boljeg vazduha,boljih ljudi...

Ali ima nesto i dobro u ovome svemu...naime,navikao sam!!

Ono sto je navijac Borca prezivio,to niko u regionu nije ni 10% :( ..ocelicis!

Zato bih na kraju rekao "Spasa nam nema,propasti necemo" :D

Druze,mislim da se ne bi volio mjenjati sa mnom.

Vi ispadnete pa se vratite,pa nesto i osvojite ,malo evrope igrate..a mi ? Druze od evrope vidimo samo onu kod lamele,slasticarnu.I nista vise.A neki vid pehara smo vidjeli kad ga je nazalost zeljo dizao na Bilinom a i koliki smo pehovi pokazuje da nismo uspjeli prekinuti mec,pa da ga u Sarajevu dignu. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

-Zaduzenje ? Koliko vi to duga imate ?
-druze sta ce mi semafor i travnjak kad mi svi igraci igraju kao invalidi.A od semafora me glava boli i cir na zaludcu dobi,kad god ga pogledam gol vise u korist gosta vidim.
-Svaki dan neke tuzbe od igraca,trenera,dobavljaca...isto sve..
-posjeta je u pet deka buraz,sve je to isto...
-e to nas jos drzi,ekipa i ono kroz sta smo sve prosli vec godinama.Od prijetnji,napada,pucanja,smjenjivanja,obecavanja,radovanja,petardi,vatrometa,bojkota,trenera,uprava,politike,zagadjenja.. haha to nas jos drzi tu,a ured smo svi pukli od muke..pa smo i navikli na sve to,kao sto ti kazes OCELICILI.

Kao sto kazes,navika.

Eto nas gore,iako smo sigurni da cemo izgubiti,ali nema veze.Ne bi mogao propustiti a da 45 minuta ne gledam patnju,lose centarsute,glupa dodavanja,i retardirane igrace u odbrani,pa gdje to necu gledat,jednostavno moram...Valjda navika,....

Zalosno je sta nam se desava...jbg..valjda se zbog toga i razumijemo.. ;)
!

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 10 mar 2018, 19:23

-Zaduzenje ? Koliko vi to duga imate ?

15 miliona maraka :(
Kontra mraku,kontra sili.....

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 10 mar 2018, 19:28

Schlager WroteColon15 miliona maraka :(

Dakle isto. :mrgreen:
A reprograma nema. :njanjanja: :njanjanja:
!

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 11 mar 2018, 16:56

Schlager WroteColonsamo da ne izgubimo!

a nakon ove utakmice ćemo tražiti lijepu igru za oko :D

13 bodova je ogroman kapital za 9 kola koliko će ostati nakon ove utakmice....čak bih rekao i nenadoknadiv...

idemo,oštro,muški i na 0-0! :cool:

aj Borac!!

uhhh....prizvao sam nam prekjuce jos jedan bodic :D

hvala momcima za bod,valjda ce to biti dovoljno da se iskljucim iz ove mucne sezone i ne stresiram vise...

i jos jednom hvala i onima kojima su me doveli u ovako ponizavajucu situaciju da se i ovakvim stvarima radujem...bodu kuci protiv davljenika kome je ovo prvi bod u gostima u citavoj sezoni :oops: ..... vec sam im se "zahvalio" prije pocetka proljecne sezone,dok su pricali o sjajnim pripremama i ligi za prvaka...pet proljecnih kola nemamo pobjede,napisao sam tad da je ni ne ocekujem i da ce svaki bod biti velik....imali smo vise srece nego pameti sto su ova dva kluba jesenas toliko zaostali...

sad mogu i ja na godisnji odmor od ovog mucenja :D..valjda

KenoRob
Kontakt:

PostPostao/la KenoRob » 11 mar 2018, 18:29

Haj ti na odmor ali Borac sada mora igrati za Celik. Imate vrlo vazna 4 kola :)
I dok spavam, tebe sanjam
samo ti si u srcu mom
sa tobom tuga, sa tobom sreca,
SA TOBOM ZIVOT SVOJ JA PREZIVJET CUUU!

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 12 mar 2018, 16:28

Izgleda da je Igor Janković podnio ostavku.

Gospodin!

Kako mi je drago što mi je još ostao taj feeling za procjeniti ljude,i što sam ga pohvalio ovdje i izvinuo mu se na lošoj procjeni.

Hvala i tebi i momcima na terenu,na herojskoj borbi ovog proljeća!

Srećno momak..i da nam se vratiš nekad u neka bolja vremena!

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 12 mar 2018, 16:36

Evo,izašlo je i ovdje na Sportsport naslovnici,znači nije šuplja...

Srećno,Igore

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 12 mar 2018, 16:41

Svaka čast momčino.
Bjež gdje te noge nose od ovih nesreća, da nam se vratiš nekad u klub, u srećnija vremena, na bilo kojoj funkciji.

maraBL
Kontakt:

PostPostao/la maraBL » 13 mar 2018, 17:53

Evo i mn nazad pratio sam vas ali nisam pisao , ovu sezonu smo nekako preživeli a sad dolazi ljeto pa da se opet proba napraviti neki tim i neki plan: trener vraćanje dugova vraćanje publike... mladi igrači bilo šta samo da je planski :(
ФК Борац Бањалука
FC LIVERPOOL

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 13 mar 2018, 19:36

sto se ovog prvog dijela tvoje recenice tice,sacekao bih jos dva tri kola....citam temu nk celik,oni izvode neke racunice po kojima ce ovako,ili onako,osvojiti 21-25 bodova...imaju ta dva kluba koja su im na 30 kilometara (vitez i mladost) od kojih ocekuju,ne samo sigurnih 12 bodova,vec i da zapinju protiv celikovih konkurenata,ako treba i da ih premiraju...imaju i tu slobodu koja je mozda i najjaca u ovoj ligi i sigurno ce im valjat ako se na vrijeme obezbjedi......mi nemamo nikoga i nista..imamo ovih 13 bodova zalihe i momke koji se nadljudski bore u nemogucim uslovima i igraju i iznad granice svojih mogucnosti....

zvuci apstraktno,ali celik je nekoliko puta pokazao da ima devet zivota...u tom slucaju,i nama bi trebalo jos desetak bodova....zato,sacekajmo bar ta 2-3 kola dok ne vidimo pucaju li iz prazne ili ce stvarno takvu bodovnu zetvu napravit :D ...u svakom slucaju,ovaj bod prekjuce zlata vrijedi!!!..ne toliko zbog boda kao boda,vec sto smo njima otkinuli dva

a sto se tice ovog drugog...nekako sam izgubio entuzijazam da ovi momci iz uprave mogu preokrenut ovu situaciju,nekako im vise ne vjerujem...daj Boze da bude tako "planski" kao sto ti kazes...da napravimo tim...da nam se navijaci vrate na tribinu..da se borceve legende vrate u klub..da opet grad zivi sa borcem,bar onako kao ljetos gdje je stalno bilo 5000-8000 na stadionu...

ali nesto ne vjerujem da ce se to desiti....vidim previse neznanja....i sto je jos gore,sujete,silovnosti,bahatosti :(

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 20 mar 2018, 09:28

Borac je bas dosegao dno... pa kada vidim da je novi trener Vojvodić, kockar koji će pokusati preko kladionica što više zaraditi dok je tu, onda mi je sve jasno.

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 20 mar 2018, 14:21

Takav čovjek i ide uz ovakvku upravu, galamdžija i neznalica ko i oni sami što su.

HPCompaq
Kontakt:

PostPostao/la HPCompaq » 20 mar 2018, 15:15

Riziko WroteColonTakav čovjek i ide uz ovakvku upravu, galamdžija i neznalica ko i oni sami što su.

Može li opširnije malo o upravi Borca,ko su ljudi koji trenutno vode klub ? Kod nas su naši neki "biznismeni",poduzetnici,instalirani od gradske uprave.Manje više se sve zna. Može na pp. Što se tiče Vojvodića,nit smrdi nit miriše.Rezultati kluba pod njegovim vodstvom će reći sve.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 20 mar 2018, 21:46

Riziko WroteColonTakav čovjek i ide uz ovakvku upravu, galamdžija i neznalica ko i oni sami što su.

Onda mi je sve jasno. On ce dobiti Viteza, pa onda kladioničarski sa GOŠK-om kojeg dobro poznaje i sa ostalima koji budu za.

Seoski trener koji je u problemima ostavio jednu Slogu, doveo 10 veznih i 5 napadača, pa zatim otišao kada su ga igrači pročitali da je obični taldžija. Crno vam se piše, dok nije kasno nemojte mu dozvoliti....

Nekotu
Kontakt:

PostPostao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:08

nepostenaliga WroteColon

Onda mi je sve jasno. On ce dobiti Viteza, pa onda kladioničarski sa GOŠK-om kojeg dobro poznaje i sa ostalima koji budu za.

Seoski trener koji je u problemima ostavio jednu Slogu, doveo 10 veznih i 5 napadača, pa zatim otišao kada su ga igrači pročitali da je obični taldžija. Crno vam se piše, dok nije kasno nemojte mu dozvoliti....

Gospodo dobili ste pravog trenera sa mudima obrazom covjek koji za godinu dana nije izgubio utakmice kuci tacnije sve je pobjedio pljuju po njemu misevi Vojvoda je bio najbolja karika kod nas sto se i pokazalo sada nisu ga volili jer je jednog seoskog igraca sklonio zato ga i pljuju ovi misevi Sretno Vojvoda ti i jesi za velikog kluba jer imas svoje ja a ovi laznjaci sto te pljuju zavrsice kao sto im je tuzlak 99 napiso

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 20 mar 2018, 23:21

Nekotu WroteColon
nepostenaliga WroteColon

Gospodo dobili ste pravog trenera sa mudima obrazom covjek koji za godinu dana nije izgubio utakmice kuci tacnije sve je pobjedio pljuju po njemu misevi Vojvoda je bio najbolja karika kod nas sto se i pokazalo sada nisu ga volili jer je jednog seoskog igraca sklonio zato ga i pljuju ovi misevi Sretno Vojvoda ti i jesi za velikog kluba jer imas svoje ja a ovi laznjaci sto te pljuju zavrsice kao sto im je tuzlak 99 napiso

Nekotu što si pobjegao sa teme Sloge? nema te mišu, nisi više "navijač", podrinjac ili šta već... Vojvodić je jedan ublehaš to svi znaju. Presudili mu Kostić i kompanija u Simin Hanu, a on se utalio sa 10 novih igrača. Ali ima jedan gore sve vidi pa ne dočeka ni prvo kolo, zali samo sta uradi od onakve ekipe, ostavi ih nespremne, neuigrane, ali parice u džepu., e moj Azmire bolje da si onog direktora svog stavio za trenera više bi bodova uzeo.

Nisu u Banja Luci budale pročitat će ga brzo, ma da on već ima priču sigurno Borac veliki klub, on voli srbe, hrvate, muslimane hahhaahahha. Lešinari imate vremena da to raskopate, on je p... ako mu zaprijetite neće doći sigurno. Do vas je!

Nekotu
Kontakt:

PostPostao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:42

Ti mu zaprijeti hrabri nepostenaliga ako imas muda nije to lako bogami pokusali su mnogi

Nekotu
Kontakt:

PostPostao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:45

Ostavio ih nakon 7 dana priprema imo Ninkovic mjesec i po da spremi i uigra ali Vojvodic je institucija on da je osto sad bi bili prvi a ne ova neznalica Ninkovic

Nekotu
Kontakt:

PostPostao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:48

Borcu svu srecu

Nekotu
Kontakt:

PostPostao/la Nekotu » 20 mar 2018, 23:50

Inace moji banjalucani nismo svi ublehe ko ovaj nepostenaliga taj je iz tesnja zenice i tako jer odatle su ovakvi mali ublehasi

Natrag na “FK Borac”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.