FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 1921ba » 21 jul 2019, 13:27

Pozdrav, evo izvještaja sa utakmice

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

worchester
Postovi: 1191
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 22 jul 2019, 10:16

:kafa:
zeljko78 je napisao/la:Moj drugar daleko je ovo od dobrog ispostavice se tvoje predvidjanje nolika nonšalantnost vujaklije, vranješa, mirića, crnova pokazuje da nema autoriteta u svlačionici.
A najvise ce biti turbulentno jer nisu se sve grupe lešinara vratile bice i tu sukoba daj bože da griješim.
Samo da kazem za prvi dio napisanog-kolika doza nepoznavanja fudbala!

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 22 jul 2019, 12:17

Što se fudbala tiče, samo tri boda kući u narednom kolu dolaze u obzir.

I ostajem pri stavu da ovoj ekipi Borca fali klasičan špic.
Za Srbiju!

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 jul 2019, 15:22

Kolega,pa zar nije ovaj Srdjan Vujaklija doveden (i skupo placen),upravo kao spic sa pedigreom u najboljim godinama, i koji je igrao mnogo jace lige od ove nase?
A Sasa Kajkut je tu kao neka backup varijanta,za onoliku minutazu koliku u ovim poznim godinama moze izdrzati.

Smatras da Vujaklija nije klasicni napadac..da nije taj kalibar..ili?

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Nemanja86 » 22 jul 2019, 15:49

mali off topic, za Banjalučane, postoji li neki ovlašćeni fan shop, kluba, ili navijača, svejedno, prodavnica ili online?

Nisam više na soc. mrežama pa ne znam, a na ovim zvaničnim sajtovima nema ništa bitno. Za vikend sam u BL, možda ću pogledati tekmu, volio bih da uzmem neki suvenir, majicu...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 jul 2019, 15:51

Ja mislim da je jedino ono stadionu,onaj NAII ispod Zapadne tribine,ili kako se vec zove,da samo tu ima Borcevih obiljezja...Ne racunajuci ove pijacne i ulicne prodavce..Ali ovi mladji to vjerovatno znaju bolje

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 22 jul 2019, 17:58

Nemanja86 je napisao/la:mali off topic, za Banjalučane, postoji li neki ovlašćeni fan shop, kluba, ili navijača, svejedno, prodavnica ili online?

Nisam više na soc. mrežama pa ne znam, a na ovim zvaničnim sajtovima nema ništa bitno. Za vikend sam u BL, možda ću pogledati tekmu, volio bih da uzmem neki suvenir, majicu...
" " у " & ? '.

А ? - " " у ", & грађа " њух за простор " ?
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 jul 2019, 18:00

Ok,zbunilo me što si u prethodnom postu napisao da Borcu fali klasičan špic..pozz

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 22 jul 2019, 18:02

Schlager je napisao/la:Ok,zbunilo me što si u prethodnom postu napisao da Borcu fali klasičan špic..pozz
? $ је & је то &, не ја ;)
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 jul 2019, 18:07

Hahaha ..tamo na našem forumu sam sve nickove znao, u glavu,ali ovdje će mi trebat da pohvatam...izvini kolega,vaše nickove sam pobrkao jer su mi djelovali slično

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 23 jul 2019, 18:24

Vujaklija tek treba da se pokaze,ako ne bude dobar onda jbg i para i dovodjenja.
Nemanja86 imas juventa sop ispod zapadne tribine(bivsi naai) ima fino stvari,od zvanicnog dresa i trenerke pa na dalje
" "!
1926

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 23 jul 2019, 21:30

https://www.transfermarkt.com/aleksanda ... ler/128320
navodno novo pojacanje. lijevi stoper, realno to nam i treba jer janicic nije bas 100% pouzdan. plus sto nemamo treceg stopera (osim runica koji nije skoro pa nikakvo rjesenje).

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 24 jul 2019, 17:50

Drugi tim Borca (u odnosu na ovih 11 sto su istrcali na Grbavicu)
Golman Trkulja (vec branio dosta puta,mladi reprezentativac)
Bekovi Denis Comor (Sarajevo,Slavija,Mladost DK,Krupa) i Subic (Partizan,Sloboda,Radnicki Nis)
Stoperi Ovaj novi Gojkovic iz Larise i Runic (Arsic)
Zadnji vezni Zoki Milutinovic (Rudar, Slavija Prag,dao evrogol Hajduku na 100-godisnjicu pred punim Poljudom,Vozdovac,Krupa) i Aco Radulovic (Borac,Zrinjski,Borac)
Krila Jakupovic (Rudar,Borac,Metaleghe,Borac) i Ziljkic (Novi Pazar,Sloboda,Tuzla City,Borac)
Napad Sasa Kajkut (jedini igrac u istoriji Borca cije smo obestecenje naplatili triput,prvi put od Zadra,drugi i treci put od Kazahstanaca i Rusa) :lol: :lol: :lol: )

Tim koji bi bio u sredini tabele,najopustenije moguce


Ali,po ovome ispada da je samo Stojan Vranjes nezamjenjiv,na mjestu ofanzivnog veznog :D..Zaista,na njegovu poziciju ne znam koga bih stavio..i ako budemo dovodili jos to jedno pojacanje,nadam se da ce biti na toj poziciji.Jer Stojanu su 34 godine.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 24 jul 2019, 19:35

Ispade da imamo prejaku klupu, a realnost je da je pola ovih sto je Slager nabrojao bolje od igraca koji su igrali na njihovim pozicijama, da ne kazem da nam je klupa jaca od ovih startnih 11. :D
Tu mislim na:
Comor>Dujakovic
Subic>Cosic
Gojkovic>Janicic
Milutinovic>Danilovic
Jakupovic/Zilkic >Miric

Rano je za ocjene, ali mislim da bi Miric mogao biti najskuplja prevara u istoriji Borca. Krakonja od skoro 195 igra krilo, nezgrapan, nema brzinu, tacno ne znam sta mozemo ocekvati od njega. Nadam se da grijesim... mali Jakupovic je za par minuta vise pokazao nego ovaj za cijelu utakmicu. Ali da ne kenjam, vidjecemo. Moja neka top jedanaestorica, pod uslovom da je ovaj novi stoper dobro pojacanje, jer nemam pojma ko je. Bosancic je bacen u vatru i bio je jedan od slabijih, ali bez obzira:

........................Vujaklija..........................
Crnov..................Vranjes..............Jakupovic/Zilkic
...........Bosancic...............Milutinovic............
Subic.....Gojkovic.............Jovanovic........Comor
..........................Lucic..................................
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 24 jul 2019, 22:03

Schlager je napisao/la:Drugi tim Borca (u odnosu na ovih 11 sto su istrcali na Grbavicu)
Golman Trkulja (vec branio dosta puta,mladi reprezentativac)
Bekovi Denis Comor (Sarajevo,Slavija,Mladost DK,Krupa) i Subic (Partizan,Sloboda,Radnicki Nis)
Stoperi Ovaj novi Gojkovic iz Larise i Runic (Arsic)
Zadnji vezni Zoki Milutinovic (Rudar, Slavija Prag,dao evrogol Hajduku na 100-godisnjicu pred punim Poljudom,Vozdovac,Krupa) i Aco Radulovic (Borac,Zrinjski,Borac)
Krila Jakupovic (Rudar,Borac,Metaleghe,Borac) i Ziljkic (Novi Pazar,Sloboda,Tuzla City,Borac)
Napad Sasa Kajkut (jedini igrac u istoriji Borca cije smo obestecenje naplatili triput,prvi put od Zadra,drugi i treci put od Kazahstanaca i Rusa) :lol: :lol: :lol: )

Tim koji bi bio u sredini tabele,najopustenije moguce


Ali,po ovome ispada da je samo Stojan Vranjes nezamjenjiv,na mjestu ofanzivnog veznog :D..Zaista,na njegovu poziciju ne znam koga bih stavio..i ako budemo dovodili jos to jedno pojacanje,nadam se da ce biti na toj poziciji.Jer Stojanu su 34 godine.
ako ti nedostaje jedan ofanzivniji igrac, to moze biti mladi markovic, bez ikakvih problema.

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 25 jul 2019, 16:00

Tek je jedna utakmica prosla rano je suditi,iako se ni meni nije dojmio Miric.Ali moze on to bolje realno gledajuci i vjerujem da hoce
" "!
1926

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 25 jul 2019, 16:23

Gojković ne dolazi. Kraj prelaznog roka u Grckoj.

A Dujakovica klupirati zbog Čomora je smiješno. Sina igra najbolje u zivotu i naš je od svog postanka.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 25 jul 2019, 18:23

ZaNjuBoriSe je napisao/la:Gojković ne dolazi. Kraj prelaznog roka u Grckoj.

A Dujakovica klupirati zbog Čomora je smiješno. Sina igra najbolje u zivotu i naš je od svog postanka.
Po Cininoj strani je najvise duvalo na Grbavici. Ofanzivno nije ni isao, kad samo vidis kako je fino prema naprijed igrao rezervista Cosic. Cina se cuvao samo za nazad, a i tu je bio slab. Samo uporedi Cinu sa Maleticem, Becelicem (kad je prvi put bio tu) pa cak je i Kondic bio sigurniji igrac. Da ne pricamo kako voli trece poluvrijeme, a i mnogo je sklon povredama.

Ja sam uvijek da Borceva djeca imaju prednost, drag mi je Cina kao lik, ali on nije za startera ako cemo se boriti za vrh. Nemam pojma u kakvoj je formi Comor, nije ni on neki kalibar da se ne lazemo. Mozda smo tu na desnom beku i najslabiji.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 25 jul 2019, 22:23

Tristan je napisao/la:
Po Cininoj strani je najvise duvalo na Grbavici. Ofanzivno nije ni isao, kad samo vidis kako je fino prema naprijed igrao rezervista Cosic. Cina se cuvao samo za nazad, a i tu je bio slab. Samo uporedi Cinu sa Maleticem, Becelicem (kad je prvi put bio tu) pa cak je i Kondic bio sigurniji igrac. Da ne pricamo kako voli trece poluvrijeme, a i mnogo je sklon povredama.
kad je maletic igrao beka? i to da cina izlazi i cuga prvi put cujem!

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 26 jul 2019, 19:59

vlakanje je napisao/la:
Tristan je napisao/la:
Po Cininoj strani je najvise duvalo na Grbavici. Ofanzivno nije ni isao, kad samo vidis kako je fino prema naprijed igrao rezervista Cosic. Cina se cuvao samo za nazad, a i tu je bio slab. Samo uporedi Cinu sa Maleticem, Becelicem (kad je prvi put bio tu) pa cak je i Kondic bio sigurniji igrac. Da ne pricamo kako voli trece poluvrijeme, a i mnogo je sklon povredama.
kad je maletic igrao beka? i to da cina izlazi i cuga prvi put cujem!
Igrao je kad je poslednji put bio kod nas, ono proljece 2016. i tad je bio bolji na beku nego naprijed. Ono ranije kad je igrao kod nas je drugo.
Za Cinu ne kazem da je alkos kao Galesic, ali izlazi. Sreo sam ga vise puta u klabingu, sa Manjacom najcesce, a znao ga je i fotograf uhvatiti pa sam ga vidjao i na slikama na FB stanicama nekih klubova, pabova... :mrgreen:
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.