NK Široki Brijeg

Avatar
bent
Postovi: 47
Pridružen/a: 08 jun 2018, 10:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la bent » 17 avg 2018, 18:32


Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 17 avg 2018, 20:37

Jel Bagari protiv MDK bio treci zuti ili?

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 17 avg 2018, 20:42

Sloboda dobra ekipa, ali vidio sam negdje da ce im faliti 2-3 igraca iz udarne postave, a nije bas da imaju neku klupu... Pljeskom pozdraviti Barbija, ali bodovi ce ipak ostati na Pecari
Zadnja izmjena: Android, dana/u 17 avg 2018, 22:09, ukupno mijenjano 1 put.
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Unknown7
Postovi: 107
Pridružen/a: 05 nov 2015, 13:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Unknown7 » 17 avg 2018, 21:32

slika
:lol: :lol: :lol:

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 17 avg 2018, 21:34

Unknown7 je napisao/la:slika
:lol: :lol: :lol:
Sjecam se te epizode :lol:
NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 17 avg 2018, 22:09

Bravo za momka koji je zaprosio svoju djevojku na sred Pecare,sretno vam.Ovako ću i ja,još samo da curu nađem.
Travnjak od sjeverne tribine prema centru je u solidnom stanju,a kritičan je onaj dio od centra prema jugu.
Igraj Široki ti si najbolji!

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 17 avg 2018, 22:26

96BadBoy je napisao/la:.Ovako ću i ja,još samo da curu nađem.
.
:rol: :urnebes:
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 17 avg 2018, 23:06

Shullenta je napisao/la:Napisao je bravo igraci cestitke Ultrasi!
I u cemu je problem retardu? Ima te li vi nekog igraca da vas klub podrzava ili su u ovih 25 godina svi placenici iz dalmatinskih zaselaka i brazilskih favela?
Brujali ste da ce vam se stadion unistiti, kad je sve proslo bezprijekorno svezali ste se nekih povika?
Doci cemo opet!
Odi na svoj pdf ne bitan si!
:x

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brigsiroki » 17 avg 2018, 23:37

96BadBoy je napisao/la:Bravo za momka koji je zaprosio svoju djevojku na sred Pecare,sretno vam.Ovako ću i ja,još samo da curu nađem.
Travnjak od sjeverne tribine prema centru je u solidnom stanju,a kritičan je onaj dio od centra prema jugu.
di su današnji navijači iz jara,desne obale kad široki igra tada nema 40 baklji na sjeveru,tada nema šarene bakljade na jugu,podhitno zabranit igranje finala tunira na pecari, da se hoće a nažalost neće se mogli bi imat navijačku skupinu kojoj bi cijeli istok bio mali a tada bi sve puno bolje bilo,fali nam jači pritisak sa tribina na utakmicama,a nažalost Škripara sve manje i manje

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 18 avg 2018, 00:11

brigsiroki je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Bravo za momka koji je zaprosio svoju djevojku na sred Pecare,sretno vam.Ovako ću i ja,još samo da curu nađem.
Travnjak od sjeverne tribine prema centru je u solidnom stanju,a kritičan je onaj dio od centra prema jugu.
di su današnji navijači iz jara,desne obale kad široki igra tada nema 40 baklji na sjeveru,tada nema šarene bakljade na jugu,podhitno zabranit igranje finala tunira na pecari, da se hoće a nažalost neće se mogli bi imat navijačku skupinu kojoj bi cijeli istok bio mali a tada bi sve puno bolje bilo,fali nam jači pritisak sa tribina na utakmicama,a nažalost Škripara sve manje i manje

Svi bi mi volili da je barem sjever pun svaku utakmicu, ali jednostavno ljude ne zanima Široki toliko, nazalost. Malo nas ima, dobar dio njih navija za Hajduk i Dinamo. Dosta ljudi me pita sta imas od toga sto ides na Pecaru svaku utakmicu i kako cu ja nekome objasnit to, pogotovo tim ljudima koji gledaju samo korist. Ne znam kako je stanje u samoj grupi, ali meni se osobno ne svida ne organiziranost i slab trud kad se navija. Isao sam ja na par gostovanja i ja koji odem mozda na 2 gostovanja godišnje ostanem bez glasa, a neki sto su svaku utakmicu u kavezu ceskaju jajca.. Jedino je u Sloveniji bilo na nivou, ko je bio zna. Al nije to ovako za foruma, to se treba medusobno rijesit i nadat da ce se popravit.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 18 avg 2018, 00:15

LoveSB96 je napisao/la:
brigsiroki je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Bravo za momka koji je zaprosio svoju djevojku na sred Pecare,sretno vam.Ovako ću i ja,još samo da curu nađem.
Travnjak od sjeverne tribine prema centru je u solidnom stanju,a kritičan je onaj dio od centra prema jugu.
di su današnji navijači iz jara,desne obale kad široki igra tada nema 40 baklji na sjeveru,tada nema šarene bakljade na jugu,podhitno zabranit igranje finala tunira na pecari, da se hoće a nažalost neće se mogli bi imat navijačku skupinu kojoj bi cijeli istok bio mali a tada bi sve puno bolje bilo,fali nam jači pritisak sa tribina na utakmicama,a nažalost Škripara sve manje i manje

Svi bi mi volili da je barem sjever pun svaku utakmicu, ali jednostavno ljude ne zanima Široki toliko, nazalost. Malo nas ima, dobar dio njih navija za Hajduk i Dinamo. Dosta ljudi me pita sta imas od toga sto ides na Pecaru svaku utakmicu i kako cu ja nekome objasnit to, pogotovo tim ljudima koji gledaju samo korist. Ne znam kako je stanje u samoj grupi, ali meni se osobno ne svida ne organiziranost i slab trud kad se navija. Isao sam ja na par gostovanja i ja koji odem mozda na 2 gostovanja godišnje ostanem bez glasa, a neki sto su svaku utakmicu u kavezu ceskaju jajca.. Jedino je u Sloveniji bilo na nivou, ko je bio zna. Al nije to ovako za foruma, to se treba medusobno rijesit i nadat da ce se popravit.
Dosta je tih momaka (kao i opcenito mladih) otislo vani plus doslo je do smjene generacije a mladi se slabo ukljucuju i nema tu naprijed dok citava zajednica ne skonta neke stvari!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 18 avg 2018, 00:41

Tu treba i klub pomoci, da se privuku novi ljudi. Rezultat je jako bitan, ako imas rezultat ljudi dodju jbga, tako je skoro svugdje.
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 18 avg 2018, 07:06

brigsiroki je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Bravo za momka koji je zaprosio svoju djevojku na sred Pecare,sretno vam.Ovako ću i ja,još samo da curu nađem.
Travnjak od sjeverne tribine prema centru je u solidnom stanju,a kritičan je onaj dio od centra prema jugu.
di su današnji navijači iz jara,desne obale kad široki igra tada nema 40 baklji na sjeveru,tada nema šarene bakljade na jugu,podhitno zabranit igranje finala tunira na pecari, da se hoće a nažalost neće se mogli bi imat navijačku skupinu kojoj bi cijeli istok bio mali a tada bi sve puno bolje bilo,fali nam jači pritisak sa tribina na utakmicama,a nažalost Škripara sve manje i manje
A ima pola navijackih skupina u BiH kapacitet da ih bude 3x vise ali... Pricao sam sa par ljudi iz SB sto ne idu na utakmice, razlozi vise manje isti, losa kvaliteta nogometa, ne da ne prate SB, nego ne prate ligu opcenito. Realno, nogomet nam je samo odraz stanja u drzavi, u zimskom periodu imas 3-4 travnjaka na kojima se moze igrati nogomet, pola stadiona zjapi prazno, a jos kad pogledas prijenose na televiziji i to usporedis sa HR... HR je sto se tice toga barem 50 godina ispred nas.
A isto tako, bitna cinjenica je i masovni odlazak preko granice. Znam masu momaka koji su bili redovni na Pecari, a danas rade po Njemackoj, Austriji...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Jedandevetcetiriosam
Postovi: 99
Pridružen/a: 30 jul 2018, 11:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Jedandevetcetiriosam » 18 avg 2018, 13:00

Netreba toliko kukat,zadnjih godina se popravila gledanost(u prosjeku imamo vise gledatelja nego prvak Zrinjski),nesto se radilo s marketingom sto se jako odrazilo i na tribinu,pa recimo da je svako 4-5 na sjeveru u majicama/dresu Sirokog,privukao se dobar dio ljudi.Jednostavno klub mora imati rezultate da bi imao i ostalo,to je tako jbg.Istina da tu ima ljudi koji ce radije otic na finale mjesnih nego na Široki,al to je seljacki mentalitet!Sto se tice ovih mjesnih strogo zabranit na Pecaru.
SaMo ŠiRoKi !!!!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 18 avg 2018, 13:29

sb1996 je napisao/la:Jel Bagari protiv MDK bio treci zuti ili?
Nije,samo Turcin fali za ponedjeljak.
Samo jedno ime

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 18 avg 2018, 21:02

Prijavite komentar seljacica @badrhari i nadam se da ce biti uskoro banovan od administracije
Samo jedno ime

Jedandevetcetiriosam
Postovi: 99
Pridružen/a: 30 jul 2018, 11:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Jedandevetcetiriosam » 18 avg 2018, 21:43

Ajde fasistu zenički otpepaj u skokovima
SaMo ŠiRoKi !!!!

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 18 avg 2018, 22:23

Zasto dajete paznju nebitnim likovima?
SAMO ŠIROKI!

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 19 avg 2018, 13:13


Strašan video :D
SAMO ŠIROKI!

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Whiteredangel » 19 avg 2018, 15:29

brigsiroki je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Bravo za momka koji je zaprosio svoju djevojku na sred Pecare,sretno vam.Ovako ću i ja,još samo da curu nađem.
Travnjak od sjeverne tribine prema centru je u solidnom stanju,a kritičan je onaj dio od centra prema jugu.
di su današnji navijači iz jara,desne obale kad široki igra tada nema 40 baklji na sjeveru,tada nema šarene bakljade na jugu,podhitno zabranit igranje finala tunira na pecari, da se hoće a nažalost neće se mogli bi imat navijačku skupinu kojoj bi cijeli istok bio mali a tada bi sve puno bolje bilo,fali nam jači pritisak sa tribina na utakmicama,a nažalost Škripara sve manje i manje
Ja imam 6 prijatelja iz općine Široki Brijeg koji su zestoki navijači Zrinjskog,vole i nkšb,ali idu samo na Zrinju...
Na prvo mjesto stani i ostani!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda i 23 gosta.