NK Široki Brijeg - UEFA Europa League

Moderator/ica: insider

LoveSB96
Kontakt:

PostPostao/la LoveSB96 » 29 maj 2017, 21:51

Since Botev Plovdiv qualified for the Europa League first qualifying round by winning the 2016–17 Bulgarian Cup, the semi-finals were not held and Vereya qualified automatically for the play-off final.

Pise da igraju protiv Lok. Plovdiva ili D. Ruse, ne znam di je Levski nestao :O
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

skripar96

PostPostao/la skripar96 » 29 maj 2017, 21:54

LoveSB96 WroteColonSince Botev Plovdiv qualified for the Europa League first qualifying round by winning the 2016–17 Bulgarian Cup, the semi-finals were not held and Vereya qualified automatically for the play-off final.

Cek,jesmo mi onda nositelji po tome?

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 29 maj 2017, 22:42

LoveSB96 WroteColonSince Botev Plovdiv qualified for the Europa League first qualifying round by winning the 2016–17 Bulgarian Cup, the semi-finals were not held and Vereya qualified automatically for the play-off final.

CSKA nije dobio licencu pa ce Levski direktno u EL, a Plodliv i Rose se bore za poziciju koja vodi u finale gdje ih ceka Vereya. Plodliv ima veci koeficijent od Sirokog, a za mjesto u finalu treba poklapanje rezultata iz druge utakmice i pobjedu u Razgradu sto je nemoguce. Rose i Vereya ce igrati finale i pobjednik ce ici ispod Sirokog, ali ce se mjesto nositelja nasmjesiti Irtysh Pavlodaru koji ima koeficijent jednak kao i Siroki, ali ima bolji ucinak iz prethodne sezone. To znaci da Siroki 100% nije nositelj.

LoveSB96
Kontakt:

PostPostao/la LoveSB96 » 29 maj 2017, 23:05

Signore WroteColon

CSKA nije dobio licencu pa ce Levski direktno u EL, a Plodliv i Rose se bore za poziciju koja vodi u finale gdje ih ceka Vereya. Plodliv ima veci koeficijent od Sirokog, a za mjesto u finalu treba poklapanje rezultata iz druge utakmice i pobjedu u Razgradu sto je nemoguce. Rose i Vereya ce igrati finale i pobjednik ce ici ispod Sirokog, ali ce se mjesto nositelja nasmjesiti Irtysh Pavlodaru koji ima koeficijent jednak kao i Siroki, ali ima bolji ucinak iz prethodne sezone. To znaci da Siroki 100% nije nositelj.

E jbga, bas smo baksuzi

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 29 maj 2017, 23:07

LoveSB96 WroteColon
E jbga, bas smo baksuzi

Niste baksuzi, sami ste si krivi :mrgreen: Domaca pobjeda protiv Birkirkare ili gostujuci remi protiv Irtysha bi vam sad donijeli mjesto nositelja.

LoveSB96
Kontakt:

PostPostao/la LoveSB96 » 29 maj 2017, 23:17

Signore WroteColon
LoveSB96 WroteColon
E jbga, bas smo baksuzi

Niste baksuzi, sami ste si krivi :mrgreen: Domaca pobjeda protiv Birkirkare ili gostujuci remi protiv Irtysha bi vam sad donijeli mjesto nositelja.

Ma trebali smo birkirkaru proc i to je to, al opet od 4 kluba bas mi najlošiji rezultat od prethodnih sezona imamo..

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 29 maj 2017, 23:21

LoveSB96 WroteColon
Signore WroteColon
LoveSB96 WroteColon
E jbga, bas smo baksuzi

Ma trebali smo birkirkaru proc i to je to, al opet od 4 kluba bas mi najlošiji rezultat od prethodnih sezona imamo..

Trebali ste. To vam je jedan od rijetkih podbacaja u Europi i vidjet cemo za 20 dana koliko ce vas kostati.

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 29 maj 2017, 23:24

Nesluti! Idemo po drugo!

Kesa nek se odrijesi u klubU!
NK Široki Brijeg

LoveSB96
Kontakt:

PostPostao/la LoveSB96 » 29 maj 2017, 23:25

Trebali ste. To vam je jedan od rijetkih podbacaja u Europi i vidjet cemo za 20 dana koliko ce vas kostati.[/quote]

Ne bi Ventspils los bio, onda bi preuzeli njihov koeficijent?

skripar96

PostPostao/la skripar96 » 29 maj 2017, 23:32

LoveSB96 WroteColonTrebali ste. To vam je jedan od rijetkih podbacaja u Europi i vidjet cemo za 20 dana koliko ce vas kostati.

Ne bi Ventspils los bio, onda bi preuzeli njihov koeficijent?[/quote]
Ja se nebi bunio ni na ovaj Vaduz. Ako me moj zemljopis jos sluzi oni su lihtenstajn. Reko bi neka anti nogomet zemlja,a opet ljudi pravo dobar koef.imaju

EKONNP

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 29 maj 2017, 23:34

LoveSB96 WroteColon

Da. Bili bi u tom slucaju nositelji u drugom, ali bi vecina klubova bila u rangu Sirokog, neki cak i jaci uz nekoliko losijih. To mjesto nositelja u drugom pretkolu vam ne bi puno znacilo ako se ne pojacate. Ovako na prvu se Ventspils cini kao odlican zdrijeb, mozda cak i najbolji s obzirom na snagu protivnika i na mogucnost da se dodje cak u trece pretkolo, a tamo ceka AC Milan :mrgreen:

skripar96 WroteColonJa se nebi bunio ni na ovaj Vaduz. Ako me moj zemljopis jos sluzi oni su lihtenstajn. Reko bi neka anti nogomet zemlja,a opet ljudi pravo dobar koef.imaju

Oni nemaju ligu, igraju samo kup Lihtenstajna i imaju samo jedan klub u Europi. Da ne pojasnjavam, oni su bas specificni i zbog toga im liga, tj. kup dobro kotira na ljestvici.

To sto je Vaduz iz Lihtenstajna te ne treba zavarati. Oni igraju Svicarsku ligu. Uglavnom setaju izmedju prve i druge. Bas su ove sezone ispali iz prve lige. Usporedbe radi, Borac je ispao od Svicarskog drugoligasa koji je stigao do finala kupa.
Zadnja izmjena: Signore, dana/u 29 maj 2017, 23:38, ukupno mijenjano 1 put.

skripar96

PostPostao/la skripar96 » 29 maj 2017, 23:36

Signore WroteColon
LoveSB96 WroteColon

Da. Bili bi u tom slucaju nositelji u drugom, ali bi vecina klubova bila u rangu Sirokog, neki cak i jaci uz nekoliko losijih. To mjesto nositelja u drugom pretkolu vam ne bi puno znacilo ako se ne pojacate. Ovako na prvu se Ventspils cini kao odlican zdrijeb, mozda cak i najbolji s obzirom na snagu protivnika i na mogucnost da se dodje cak u trece pretkolo, a tamo ceka AC Milan :mrgreen:

Suti yeote,sanjam punu Pecaru,nezainteresiran Milan i slavlje u 90.minuti. Vako me samo gurnu u mastarije. Samo da me ne pukne realnost u prvom.
EKONNP

Android
Kontakt:

PostPostao/la Android » 03 jun 2017, 10:26

Signore WroteColonNetko je izgleda fasovao licencu, nemam vremena traziti sta je tocno bilo, ali je doslo do male promjene. Sutra igraju Vereya i Levski finale play offa za EL i ako Vereya dobije, Siroki ce biti nositelj. Levski je prema kladionicama apsolutni favorit. Igra se na jednu utakmicu, a domacin ce biti upravo Levski.

Mada, neke stvari u Bugarskoj mi malo nemaju smisla, al eto.

Eto, imamo sta pratiti sutra :D
Prvenstvo Herceg Bosne: 1994, 1995, 1996, 1997, 1998
Premijer liga BiH: 2004, 2006
Kup BiH: 2007, 2013, 2017

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 05 jun 2017, 12:24

Iz naše zemlje, kao što je poznato, u najmasovnijem evropskom kupu iduće sezone učestovati će Sarajevo, Željezničar i Široki Brijeg. Zahvaljujući boljim koeficijentima u odnosu na drugu polovinu učesnika EL, klubovi iz bh. prijestonice će biti nosioci u 1. pretkolu, dok će aktuelni osvajač Kupa BiH biti u šeširu s nenositeljima.

To znači da Široki Brijeg može izvuči veoma snažne protivnike, poput Glasgow Rangersa, Lecha, Crvene zvezde, Osijeka,…

S druge strane, u Željezničaru i Sarajevu se nadaju da će u 1. pretkolu igrati protiv ekipa iz San Marina (Folgore, Tre Penne), Luksemburga (Progres Niederkorn, Fola Esch) i Gibraltara (St. Josephs), a da će ih zaobići, recimo, ekipe iz Slovačke (Ružomberok), Srbije (Mladost Lučani) i Crne Gore (Zeta)…
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Android
Kontakt:

PostPostao/la Android » 05 jun 2017, 14:59

Ako nista, svi ce nas htjeti izbjeci :lol:

Bemti Vereyu, sta su ljudi uspjeli ispustiti :crazy:

..

Dakle, ako ne dodje do nekih promjena, nasi moguci protivnici su:

Maccabi Tel Aviv - Izrael
FC Midtjylland - Danska
Dinamo Minsk - Bjelorusija
Lech Poznan - Poljska
HJK Helsinki - Finska
AIK Stockholm - Svedska
Vojvodina Novi Sad - Srbija
Videoton FC - Madjarska
AEL Limassol - Cipar
Shakhter Soligorsk - Bjelorusija
Slovan Bratislava - Slovacka
Crvena Zvezda - Srbija
AS Trencin - Slovacka
*Skenderbeu - Albanija
SCR Altach - Austrija
St. Johnstone - Skotska
AEK Larnaca - Cipar
**Inter Baku - Azerbejdzan
Beitar Jerusalem - Izrael
**FK Ventspils - Latvija
*Odds BK - Island
*FC Kairat - Kazahstan
NK Osijek - Hrvatska
**KR Reykjavik - Island
IFK Norrkoping - Svedska
**Milsami Orhei - Moldavija
Lyngby BK - Danska
**Nomme Kalju - Estonija
Botev Plovdiv - Bugarska
Olimpija Ljubljana - Slovenija
**Valleta FC - Malta
FC Vaduz - Lihtenstajn
Jagiellonia Bialystok - Poljska
*Levski Sofia - Bugarska
**Stjarnan - Island
*FK Haugesund - Norveska
**NK Domzale - Slovenija
*FC Ordabasy - Kazahstan
**FC Levadia Tallin - Estonija
*Ferencvaros - Madjarska
**Crusaders - Sjeverna Irska
**FK Rabotnicki - Makedonija
Glasgow Rangers - Skotska
*Shirak Gyumri - Armenija
*Dacia Chisinau - Moldavija
**Mladost Podgorica - Crna Gora
*Zire FK - Azerbejdzan
*Irtysh Pavlodar - Kazahstan

Sa jednom zvijezdicom sam oznacio klubove s kojima bi mogli igrati, odnosno da bi imali sanse za prolaz, sa dvije zvijezdice pozeljni klubovi po mome misljenju
Prvenstvo Herceg Bosne: 1994, 1995, 1996, 1997, 1998
Premijer liga BiH: 2004, 2006
Kup BiH: 2007, 2013, 2017

KingJamesMVP

PostPostao/la KingJamesMVP » 06 jun 2017, 10:43

Na dan ždrijeba UEFA to razdvoji i podijeli u skupine, onda ćemo biti pametniji
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Galion
Kontakt:

PostPostao/la Galion » 06 jul 2017, 19:38

Jedan od najboljih klubova Europe u sezoni 1982./1983. predvođen tada jednim od najboljih trenera svijeta svih vremena sljedeći protivnik :kafa:

york
Kontakt:

PostPostao/la york » 03 maj 2018, 23:14

Zasto nam je ovako nizak koeficijent?
Proslih sezona nismo bili nista losiji od ostalih nasih predstavnika,... :hmmmmm:

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 05 maj 2018, 10:22

york WroteColonZasto nam je ovako nizak koeficijent?
Proslih sezona nismo bili nista losiji od ostalih nasih predstavnika,... :hmmmmm:

mora da vas je skupo koštalo ona sezona kada niste učestvovali (ljeto 2016-ste) i blamaža sa Birkirkarom
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

Galion
Kontakt:

PostPostao/la Galion » 05 maj 2018, 17:47

york WroteColonZasto nam je ovako nizak koeficijent?

Sarajevo EL QR2, EL PO, CL QR2, EL QR1
Željo CL QR2, EL QR2, EL QR3, EL QR2
Zrinjski EL QR2, CL QR2, EL QR1, CL QR2, CL QR2
Široki EL QR3, EL QR2, EL QR1, EL QR2

Natrag na “NK Široki Brijeg”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.