Zbogom legendo - Wagner Santos Lago

Moderator/ica: insider

Rigoletto
Kontakt:

PostPostao/la Rigoletto » 06 maj 2018, 19:44

Evolve WroteColon
Raonffa WroteColonDobar je Wagi, kao što gore neko napisa, šteta što nije uzeo lovu u inostranstvu.

2x operirao krizne, i svaki put je bio out po 5-6mj , to ga je najvise unazadilo da napravi inozemnu karijeru.

Jel dobija neku poziciju u klubu sada?
goveđigulašmajka

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 06 maj 2018, 19:47

Rigoletto WroteColon
Evolve WroteColon
Raonffa WroteColonDobar je Wagi, kao što gore neko napisa, šteta što nije uzeo lovu u inostranstvu.

2x operirao krizne, i svaki put je bio out po 5-6mj , to ga je najvise unazadilo da napravi inozemnu karijeru.

Koliko ja znam hoce, cuo sam vise verzija koja bi to konkretno pozicija bila, znat ce se na kraju sezone, uglavnom, trebao bih ostati naravno.
NK Široki Brijeg

Rigoletto
Kontakt:

PostPostao/la Rigoletto » 06 maj 2018, 19:49

Evolve WroteColon
Rigoletto WroteColon
Evolve WroteColon

Koliko ja znam hoce, cuo sam vise verzija koja bi to konkretno pozicija bila, znat ce se na kraju sezone, uglavnom, trebao bih ostati naravno.

Svaka cast, zasluzio je
goveđigulašmajka

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 06 maj 2018, 20:07

FaustinoAsprilla WroteColonSreca postali su mustetrija pa je lakse i zapljeskat haha . Koliko se sjecam , kad je tek dosao doveden je ' usput' kao eto, Bajanov je brat ?

Da doveden nakon odlaska Bajana njegova brata,Bajano upisao nastup za BH repku,napravio finu karijeru promjenivši 5 ruski klubova.
Usudio bih se reci da je Wagi bio bolji igrac od brata mu,ali Wagner nije imao srece kod nekih ozljeda i transfera,čovjek bez ikakve mrlje u karijeri i loše izjave,na kraju krajeva postao je ikona i simbol lige što je i najvažnije te stekao poštovanje od protivničkih igrača i velike većine navijača u BIH. Živio prijatelju i grande kapetane ! :bow:
Samo plavo,samo Siroki!

egocentrik
Kontakt:

PostPostao/la egocentrik » 07 maj 2018, 12:35

Zbogom i mrš
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!

sb1996
Kontakt:

PostPostao/la sb1996 » 07 maj 2018, 13:32

egocentrik WroteColonZbogom i mrš

Bravo seljacino, nisi mu ga dostojan ni ti a ni tvoja “braca” ni s koljena znas vec sta..

alijica

PostPostao/la alijica » 07 maj 2018, 14:10

chamko ciao

egocentrik
Kontakt:

PostPostao/la egocentrik » 07 maj 2018, 15:01

sb1996 WroteColon

Bravo seljacino, nisi mu ga dostojan ni ti a ni tvoja “braca” ni s koljena znas vec sta..

Zasto bih covjeku koji je uzrok mojih prijevremenih sijedih i kojem je rutina bila zabijanje protiv Sa aplaudirao i pozelio mu sretnu penziju, nabijem ga na k, ko i svaki pitar.

Mojoj braci ce/cete ti i tvoja saka jada jedne prilike kad se sretnemo znas vec sta..

A koliko ga "stujes" vjerovatno si prethodnih godina zrtvovao zenu da bi wagnerova prostata dobro funkcionisala :salut:
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 07 maj 2018, 15:33

egocentrik WroteColon
sb1996 WroteColon

Zasto bih covjeku koji je uzrok mojih prijevremenih sijedih i kojem je rutina bila zabijanje protiv Sa aplaudirao i pozelio mu sretnu penziju, nabijem ga na k, ko i svaki pitar.

Mojoj braci ce/cete ti i tvoja saka jada jedne prilike kad se sretnemo znas vec sta..

A koliko ga "stujes" vjerovatno si prethodnih godina zrtvovao zenu da bi wagnerova prostata dobro funkcionisala :salut:

Toliko gluposti odavno nisam procito al ajde imas pravo na svoje misljenje.
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

sretan123
Kontakt:

PostPostao/la sretan123 » 07 maj 2018, 16:25

egocentrik WroteColon
sb1996 WroteColon

Imas i pravo, pajdo... ja i sad imam mokre snove kad ga Wagi spička Alajimu kroz noge iako je Sarajevo bilo puno bolje tu prvu utakmicu posle tragicne Vedranove smrti.
Zivio.

PERO1234

PostPostao/la PERO1234 » 07 maj 2018, 16:41

UstanikSBII WroteColonNadam se da ce administracija ispostovati ovu temu jer ovaj covjek je to zasluzio! Svojim velikim profesionalizmom i koreknoscu na terenu za sve ove godine!

Kako stvari stoje cini se da ce brazilski carobnjak upravo protiv Zelje posljednji put istrcati na Pecaru. Bice to tuzan, ali i ponosan trenutak za sve istinske ljubitelje nogometa u BiH! Sto reci za covjeka koji je ostavio neizbrisiv trag u PL BiH. Covjeka koji je sve prosao od onih "divljih vremena" kad su domaci tesko gubili, a dvije gostujuce pobjede znacile titulu prvaka! Ova liga gotovo sigurno nije zasluzila ovakvog igraca, da trci po nasim pasnjacima i pise povijest po bh nogometa!

Pamtice se njegove umjetnicke bravure, makazice, golovi glavom i dugi slavomi kroz protivnicke obrane. Ostace ispisan strah i frustracija protivnickih igraca. Za mnoge ce doci olaksanje jer ova crna macka vise nece zadavati glavobolju mnogima. Vjerujem da ce i oni koji uopce nisu ljubitelji plavih sa Pecare iduci vikend zastati na trenutak i oprostiti se od ikone PL! Krenut ce koja suza, srce ce zakucati jace jer zna da je ovo kraj. Mozda Wagner nije Toti, al za ovu ligu je i puno vise! Covjek koji je pisao povijest, covjek bez mrlje! Kako da mu na kraju ovog puta, nakon svih tih godina kazem: Hvala ti za sve! To tako skromno zvuci, pa mi se cini da ni oprostajna tekma protiv Barce nije dovoljna za tebe. Koliko si nas samo puta izvukao iz skripca. Postojili nacin da ti se oduzimo? Hvala sto si nas vise od 10 godina uveseljavao svojim potezima. Hvala ... Hvala ... na puno toga ... Hvala ti!

Nakon ove sezone nista vise nece biti jer tvojim odlaskom PL ce puno izgubiti, ostace velika praznina koju ce tesko netko popuniti. Mozda ce i biti boljih igrica od tebe u godinama koje dolaze, mozda ce i neki klub iz BiH uci u grupe europskih natjecanja, ali nece vise biti istog smeka i meraka! Nema vise onih starih vitezova svi su odavno vec otisli, a posljednji medu njima istrcati ce na Pecaru jos jednom i nadam se zabiti gol! Da jos jednom podignes ruke, da spiker jos jednom glasno kaze tvoje ime, da se prolomi Pecarom! Onda ce pravi novinari zakljuciti tvoju karijeru vjerujem sa puno boljim tekstovima i naslovima, statistikama i grafovima ali sigurno ne sa ovoliko emocije, sigurni ne sa ovolikom ljubavi, tugom i ponosom u isto vrijeme. Sve na ovom svijetu krene i zavrsi al dok sam ziv sjecanje na tebe zivjece, svaki tvoj zgoditak vrticu u glavi! Sto da ti kazem Legendo sve vec znas rijeci nisu dovoljne. Hvala ti za sve vjerujem da ce i mnogi forumasi osjetiti tvoj nedostatak jer iduceg vikenda sa tobom umire jedan dio PL onaj koji je ponekad bio surov ali i nogometno romantican, umire dio nas koji ne pratimo ovo sve zbog kvalitete, dobrih stadiona, sudenja ... Pratimo ovo iz ciste strasti i velike ljubavi, a dio tih emocija za sve nas bio si ti.

Pratimo ovo sve iz ciste ljubavi, a tebi Legendo HVALA ZA SVE! :( :cry: :salut: :tokralju:

Makazice :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 07 maj 2018, 17:25

PERO1234 WroteColon
UstanikSBII WroteColonNadam se da ce administracija ispostovati ovu temu jer ovaj covjek je to zasluzio! Svojim velikim profesionalizmom i koreknoscu na terenu za sve ove godine!

Kako stvari stoje cini se da ce brazilski carobnjak upravo protiv Zelje posljednji put istrcati na Pecaru. Bice to tuzan, ali i ponosan trenutak za sve istinske ljubitelje nogometa u BiH! Sto reci za covjeka koji je ostavio neizbrisiv trag u PL BiH. Covjeka koji je sve prosao od onih "divljih vremena" kad su domaci tesko gubili, a dvije gostujuce pobjede znacile titulu prvaka! Ova liga gotovo sigurno nije zasluzila ovakvog igraca, da trci po nasim pasnjacima i pise povijest po bh nogometa!

Pamtice se njegove umjetnicke bravure, makazice, golovi glavom i dugi slavomi kroz protivnicke obrane. Ostace ispisan strah i frustracija protivnickih igraca. Za mnoge ce doci olaksanje jer ova crna macka vise nece zadavati glavobolju mnogima. Vjerujem da ce i oni koji uopce nisu ljubitelji plavih sa Pecare iduci vikend zastati na trenutak i oprostiti se od ikone PL! Krenut ce koja suza, srce ce zakucati jace jer zna da je ovo kraj. Mozda Wagner nije Toti, al za ovu ligu je i puno vise! Covjek koji je pisao povijest, covjek bez mrlje! Kako da mu na kraju ovog puta, nakon svih tih godina kazem: Hvala ti za sve! To tako skromno zvuci, pa mi se cini da ni oprostajna tekma protiv Barce nije dovoljna za tebe. Koliko si nas samo puta izvukao iz skripca. Postojili nacin da ti se oduzimo? Hvala sto si nas vise od 10 godina uveseljavao svojim potezima. Hvala ... Hvala ... na puno toga ... Hvala ti!

Nakon ove sezone nista vise nece biti jer tvojim odlaskom PL ce puno izgubiti, ostace velika praznina koju ce tesko netko popuniti. Mozda ce i biti boljih igrica od tebe u godinama koje dolaze, mozda ce i neki klub iz BiH uci u grupe europskih natjecanja, ali nece vise biti istog smeka i meraka! Nema vise onih starih vitezova svi su odavno vec otisli, a posljednji medu njima istrcati ce na Pecaru jos jednom i nadam se zabiti gol! Da jos jednom podignes ruke, da spiker jos jednom glasno kaze tvoje ime, da se prolomi Pecarom! Onda ce pravi novinari zakljuciti tvoju karijeru vjerujem sa puno boljim tekstovima i naslovima, statistikama i grafovima ali sigurno ne sa ovoliko emocije, sigurni ne sa ovolikom ljubavi, tugom i ponosom u isto vrijeme. Sve na ovom svijetu krene i zavrsi al dok sam ziv sjecanje na tebe zivjece, svaki tvoj zgoditak vrticu u glavi! Sto da ti kazem Legendo sve vec znas rijeci nisu dovoljne. Hvala ti za sve vjerujem da ce i mnogi forumasi osjetiti tvoj nedostatak jer iduceg vikenda sa tobom umire jedan dio PL onaj koji je ponekad bio surov ali i nogometno romantican, umire dio nas koji ne pratimo ovo sve zbog kvalitete, dobrih stadiona, sudenja ... Pratimo ovo iz ciste strasti i velike ljubavi, a dio tih emocija za sve nas bio si ti.

Pratimo ovo sve iz ciste ljubavi, a tebi Legendo HVALA ZA SVE! :( :cry: :salut: :tokralju:

Makazice :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Skarice :D ja sam odrasto vani i sve sto znam o hrvatskom jeziku je kako su me ucili! Znaci niti jedan skolski sat nisam imao ako su svi pricali primjera "uvik a ne uvijek" i sam sam tako upijao rijeci nemogu preko noci sve "ispraviti" al trudim se. Jedino da vam pocme pisati na njemackom ili engleskom :D
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

sb1996
Kontakt:

PostPostao/la sb1996 » 07 maj 2018, 21:50

egocentrik WroteColon
sb1996 WroteColon

Smiri se i ne kvari temu najveceg ikad sa svojim glupostima... sranja se izbacuju u wc skoljku a ne ovdje

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 11 maj 2018, 18:36

Bome su portali i mediji dobro ispratili Wagnera kako i zasluzuje
Samo plavo,samo Siroki!

grbavicka
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka » 11 maj 2018, 18:49

nakon rekordne 359. premijerligaske utakmice i 124 gola odlazi wagner!!! jest da nas je mnogo puta zavalio... ali sretno ti legendo!!! hvala ti sto si izrdzao 15 godina u ovoj ligi!!!
45515

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 11 maj 2018, 22:35

Ne znam sto mi je bio izbrisan koment prije ali eto halal bilo.

Wagner vas Vage je igracina bio nema sta, sretno mu i da je vise igraca kao on bilo bi bolje.
Wagner vs Zeba zadnja.

eto vam prilike za 3 boda, mi se cuvamo za kone nase.

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 13 maj 2018, 22:05

Da se puspasim. Bilo je lijepo gledati njegove majstorije i svu kulturu koju je pokazivao na terenu. Sretno majstore u daljem zivotu :salut:

Ostaje legendarna njegova kad smo ispali iz lige i igrali sa djecom ali bez obzira na to na stadionu bilo 2500-3000 ljudislika
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 21 maj 2018, 20:03

Jučerašnjim nastupom i ulaskom u igru u 82min Wagner je postao najstariji igrač što je igrao Premier ligu BiH. Grande Waga ! :tokralju:
Samo plavo,samo Siroki!

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 21 maj 2018, 21:05

Samo slag na tortu :)
NK Široki Brijeg

plavobeli
Kontakt:

PostPostao/la plavobeli » 22 maj 2018, 17:01

Vagner je mislim prvi i poslednji igrac koji je dobio aplauz citavog stadiona u Bijeljini u trenutku kada je otisao na zagrijavanje.Covjek je legenda ove lige,i na kraju dodje covjek i zagrli se sa Ziletom,trenerom Radnika.

Natrag na “NK Široki Brijeg”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.