NK Široki Brijeg

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 30 okt 2017, 11:33

Prvi put nakon dugo vremena se slažem s naslovom na Jabuci. Sablić igrač utakmice. Majstorske izmjene,gledam kako uvodi Danu i Juru i ništa mi nije jasno,tek kasnije vidiš da nam je to i donijelo pobjedu. Vođenje utakmice za 10. Bravo Gorane
EKONNP

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 30 okt 2017, 12:41

Nije mozda vec jest najbolji derbi u drzavi, da je vise ovakvih utakmica u ligi...

U subotu Zenica. Sve je jasno, tri boda se moraju osvojiti na ovome gostovanju. Celik u raspadu, ekipa u rangu prosjecnog federalnog ligasa, a travnjak kao tepih, idealno za nasu momcad :) . Usput, ne bi bilo lose klepiti im onog golmana, mali je odlican

slika

:ljepota: :ljepota: :ljepota:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

york
Postovi: 913
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 30 okt 2017, 13:05

Imamo ok raspored do zimske pauze, vjerujem da možemo ostati na 1.mjestu

Domacini smo GOŠKu i Željezničaru
Gostujemo kod Čelika, Mladosti i Borca

Mislim da Željezničar ima puno teži raspored

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 30 okt 2017, 13:13

NK Siroki Brijeg:

G Celik
D GOSK
G Mladost
D Zeljeznicar
G Borac

FK Zeljeznicar

G Vitez
G Borac
D Sarajevo
G Siroki Brijeg
D Radnik

HSK Zrinjski

D Radnik
G Krupa
D Sloboda
D Vitez
G Celik

FK Sarajevo

G GOSK
D Mladost
G Zeljeznicar
D Borac
G Vitez

Zrinjski najlaksi raspored, Sarajevo osim gostovanja na Grbavici ima laganije utakmice, mi idemo na dva teska gostovanja + Zeljo ovdje...

EDIT: I zaboravio sam napisati da se igra i cetvrtfinale Kupa u ovome dijelu prvenstva... Nadam se da cemo ipak izvuci nekog od drugoligasa jer ce sljedecih mjesec dana biti pakleno
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 30 okt 2017, 14:06

tuzibaba je napisao/la:cestitke pajdama nema sta..prvi derbi ove lige moze srat ko sta oce..bilo je i vrijeme da nas dobijete. nadam se ove godine da jedno od nas 2 uzima kantu. poz i sretno
Djesi pajdoo krvi ti, de mi reci prvo jel bio dobar ručak jučer krvi ti i dolazi li se na misu na grebljim? Jesi vidio kako ga Dino zboči pokraj one vaše dvojice jučer života ti pa je ošinu unutra za 2:1 a? ;)))

Sretno i vama

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 30 okt 2017, 14:23

Dino je jučer po meni odigrao kriminalno u prvom poluvremenu. Izvukla ga ona asistencija. Jako smo loši bili u prvom poluvremenu. Ružno bilo gledati koliko su igrači Zrinjskog bolje pozicionirani i taktički i tehnički bili bolji. U tom trenutku nisam vidio načina kako bi im mogli zaprijetiti osim u prekidima. Drugo poluvrijeme puno bolje, nekako su se i Zrinjevci ispuhali i jednostavno stali što su naši iskoristili. Po meni smo imali i dosta sreće. Jako puno. Ako ćemo biti iskreni. Nemamo igrača poput Todorovića koji se tako lako u primanju lopte oslobađa igrača da je to čudo. Po meni je sinoć igrač utakmice Stipe Lončar. Trčao je kao navijen cijelu utakmicu, i svaka čast svima ali on mi je karakterom trenutno najdraži igrač u momčadi. Zanimljivo bi bilo vidjeti podatke o broju pretrčanih kilometara igrača ponaosob, i mislim da je on daleko najviše pretrčao. Jako me nervira Dejan Čabraja bez obzira na gol jer taj neće lako potrčati osim ako mu se da super kvalitetna lopta u gol priliku ili u for. Inače šetljuca na suparničkoj polovici, stoga nisam mislio da ću ovo reći ali možemo žaliti što je Krle otišao u Lokomotivu. U par navrata Lončar odradi šprint, izmori se a Čabraja uopće ni ne pomišlja gurniti istom loptu u for, već dribling i istu gubi. Begi je isto apsolutno van forme i nadam se što skorijem povratku J. Ćorića. Znači kada god Dane uđe mi dobijemo i jednostavno čovjek treba igrati od početka. Daje potrebnu dozu agresivnosti. Ali zanimljiva stvar je i kako se onaj Menalo uvijek nađe na pravom mjestu na odbijancu. Ima njuh za gol samo takav. Ali upamtite što sam vam rekao. Igrač kojeg ćemo najprije prodati od svih je J. Ćorluka. I zaslužio je.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
tuzibaba
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:14
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la tuzibaba » 30 okt 2017, 14:48

sb1996 je napisao/la:
tuzibaba je napisao/la:cestitke pajdama nema sta..prvi derbi ove lige moze srat ko sta oce..bilo je i vrijeme da nas dobijete. nadam se ove godine da jedno od nas 2 uzima kantu. poz i sretno
Djesi pajdoo krvi ti, de mi reci prvo jel bio dobar ručak jučer krvi ti i dolazi li se na misu na grebljim? Jesi vidio kako ga Dino zboči pokraj one vaše dvojice jučer života ti pa je ošinu unutra za 2:1 a? ;)))

Sretno i vama
ne kopaju se moji u skutoriji
U

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 30 okt 2017, 15:56

Mislim da ova ljestvica najbolje pokazuje napredak na osnovu lani. Sada nakon 13 odigranih kola imamo isti broj osvojenih bodova nego lani nakon 22 kola i podjele prvenstva! Uz 21 postignut pogodak a lani nakon 22 kola imali 23 i negativnu gol razliku!

slika
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 30 okt 2017, 16:02

Treba slavaiti ali isto ne zaboraviti onu staru u dobru se neuzvisi a u zlu ne ponizi! Ima još puno posla pred nama idemo samo ovako nastaviti!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 30 okt 2017, 16:16

Evolve je napisao/la:Mislim da ova ljestvica najbolje pokazuje napredak na osnovu lani. Sada nakon 13 odigranih kola imamo isti broj osvojenih bodova nego lani nakon 22 kola i podjele prvenstva! Uz 21 postignut pogodak a lani nakon 22 kola imali 23 i negativnu gol razliku!

slika
Ma jasno je bilo i lani da smo u poziciji kakvoj jesmo isključivo radi igre obrane. I to nas je i koštalo. Također mislim da je i liga manje kvalitetnija nego lani pa možda čak i to malo pridonosi. Nema Mešanovića, Obradovića, Tomica, Duljevica, Stevanovića, Lendrica........ Željezničar, Sarajevo i Zrinjski su po meni slabiji nego lani. Sa tim ne umanjujem Sablićev uspjeh ali mislim da i to na mali način doprinosi našoj boljoj poziciji na tablici, posebno imajući u vidu da je većinu ovih igrača na raspolaganju imao i Musa. U drugom poluvremenu jučer na terenu Menalo, Barišić, Bralić, Ćorić, Ćorluka, Dane, Ivanković. Bolje je to Sablić posložio, igraju čvršće, ali je i liga malo slabija. Nadam se da će Baša proigrati do proljeća jer od njega dosta očekujem kao i da će se Baraban vratiti u formu. Njih dvojicu u svakom slučaju vidim u prvih 11 u bližoj budućnosti. I mislim da ćemo sa njim a biti i opasniji. Možda nebi bilo loše na zimu dovesti još jednog kvalitetnog veznjaka jer čim počne liga 6 to će biti sasvim druga priča u odnosu na ovaj dio prvenstva. Svaka utakmica derbi, svaka teška, a cijeneći da se Sarajevo diglo u formi, a Zrinjski je ionako kvalitetan biti će tu svega.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 30 okt 2017, 18:12

Pobjeda, prvo mjesto :opaopa: :opaopa:
Lijepo je danas nakon pobjede, ali ljudi moji imali smo sreće više nego pameti. Bilobrk je u prvih 15 min skinuo 2 lopte sa gol crte. Moglo je do poluvremena biti 0-3. Prvo poluvrijeme totalno loše, predaleko smo stajali od protivnika, premlaki u duelima... Mostarci nas izudarali na našem terenu :wtf: Dino očajan. Drugo pol. promjena formacije i experiment sa Markovićem na centralnom veznom :facepalm: :facepalm: :facepalm: A izveo Ćorluku koji je već igrao veznog i koji je 100 puta bolji na toj poziciji od Markovića. Srećom da su se i mostarci zbunili. Tek kad je Marković izišao a ušao Jure smo proigrali i preuzeli inicijativu. Trka i zalaganje u drugom poluvremenu su bili odlični.
Atmosfera na stadionu odlična, najveći derbi u BiH PL :kafa:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

AlexisSB96
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 jun 2017, 19:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la AlexisSB96 » 30 okt 2017, 19:04

[PLODOVI RADA ŠKOLE NOGOMETA NK ŠIROKI BRIJEG]

''Hercegovački derbi između NK Široki Brijeg i HŠK Zrinjski Mostar još jednom je opravdao očekivanja i dvoboji ove dvije momčadi postaju prave poslastice za sve ljubitelje bosanskohercegovačkog klupskog nogometa.

NK Široki Brijeg je na kraju preokretom stigao do pobjede, no da je rezultat bio drugačiji ne bi bilo nezasluženo, a osim pobjede domaći mogu biti ponosni i na činjenicu da je čak 9 od 18 igrača iz zapisnika bilo iz škole nogometa NK Široki Brijeg.

No, ni to nije sve, odnosno njih sedam je upisalo minutažu, pet ih je bilo u početnih jedanaest (Josip Ćorluka, Stipo Marković, Stjepan Lončar, Dino Ćorić i Luka Menalo), dok su u drugom dijelu u igru ušli Danijel Kožul i Jure Ivanković.

Pored sedam nabrojanih na klupi su bili Martin Zlomislić i Mateo Marić, a svakako da treba spomenuti i mladog Luku Grubišića kojeg je NK Široki Brijeg doveo iz RNK Split kao igrača u kojeg vrijedi ulagati.''

Za svaku pohvalu! [emoji16]
Samo jedno ime Široki!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 30 okt 2017, 21:33

Ima li igdje snimak cijele utakmice,ono se mora opet dozivjeti barem preko ekrana.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 30 okt 2017, 21:41

96BadBoy je napisao/la:Ima li igdje snimak cijele utakmice,ono se mora opet dozivjeti barem preko ekrana.

Valjda ce objaviti netko, i nadam se da ce u Milija kakav video još izac

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 30 okt 2017, 22:18

96BadBoy je napisao/la:Ima li igdje snimak cijele utakmice,ono se mora opet dozivjeti barem preko ekrana.
Ako imas home.tv imas opciju da vratis program unazad 48h. Ja sam danas gledao snimku tako.
Samo jedno ime

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 31 okt 2017, 12:18

Pantarei79 je napisao/la:Pobjeda, prvo mjesto :opaopa: :opaopa:
Lijepo je danas nakon pobjede, ali ljudi moji imali smo sreće više nego pameti. Bilobrk je u prvih 15 min skinuo 2 lopte sa gol crte. Moglo je do poluvremena biti 0-3. Prvo poluvrijeme totalno loše, predaleko smo stajali od protivnika, premlaki u duelima... Mostarci nas izudarali na našem terenu :wtf: Dino očajan. Drugo pol. promjena formacije i experiment sa Markovićem na centralnom veznom :facepalm: :facepalm: :facepalm: A izveo Ćorluku koji je već igrao veznog i koji je 100 puta bolji na toj poziciji od Markovića. Srećom da su se i mostarci zbunili. Tek kad je Marković izišao a ušao Jure smo proigrali i preuzeli inicijativu. Trka i zalaganje u drugom poluvremenu su bili odlični.
Atmosfera na stadionu odlična, najveći derbi u BiH PL :kafa:
Frende, jedna opaska... Pošto je Zrinjski igrao u rombu u sredini 1-2-1 u drugom poluvremenu, Sablić je stavio isto to čovjek čovjeka i da krila Menalo i Dino, prate bekove. S obzirom da je znao kako je desni bek Zrinje ustvari stoper, Menalo se nije previše trošio dok Dino jest, zbog Stojkića...
Kad napadamo onda iz sredine Marković i Begonja se otvaraju uz liniju a trojka naprijed ulazi u završnicu... Ovo je strašno ofanzivno ali i igrači se troše puno više. Zbog ovakvog rizika u igri pokazao je kako ima m..a tako da se rizik isplatio jer nisu dozvolili Zrinji da se lako otvara i drži posjed. Tu je Baka ipak pokazao da nije dorastao većim zahtjevima u igri... Dakle imati sreće je isto reći imali smo nesreću jer nismo u Aberdenu zabili još dva a mogli smo... ja bih rekao da nismo bili dovoljno kvalitetni... Kao bi Zrinjski sad... o sreći drugi put ;)

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 31 okt 2017, 17:22

Ugrovacaboy je napisao/la:
Pantarei79 je napisao/la:Pobjeda, prvo mjesto :opaopa: :opaopa:
Lijepo je danas nakon pobjede, ali ljudi moji imali smo sreće više nego pameti. Bilobrk je u prvih 15 min skinuo 2 lopte sa gol crte. Moglo je do poluvremena biti 0-3. Prvo poluvrijeme totalno loše, predaleko smo stajali od protivnika, premlaki u duelima... Mostarci nas izudarali na našem terenu :wtf: Dino očajan. Drugo pol. promjena formacije i experiment sa Markovićem na centralnom veznom :facepalm: :facepalm: :facepalm: A izveo Ćorluku koji je već igrao veznog i koji je 100 puta bolji na toj poziciji od Markovića. Srećom da su se i mostarci zbunili. Tek kad je Marković izišao a ušao Jure smo proigrali i preuzeli inicijativu. Trka i zalaganje u drugom poluvremenu su bili odlični.
Atmosfera na stadionu odlična, najveći derbi u BiH PL :kafa:
Frende, jedna opaska... Pošto je Zrinjski igrao u rombu u sredini 1-2-1 u drugom poluvremenu, Sablić je stavio isto to čovjek čovjeka i da krila Menalo i Dino, prate bekove. S obzirom da je znao kako je desni bek Zrinje ustvari stoper, Menalo se nije previše trošio dok Dino jest, zbog Stojkića...
Kad napadamo onda iz sredine Marković i Begonja se otvaraju uz liniju a trojka naprijed ulazi u završnicu... Ovo je strašno ofanzivno ali i igrači se troše puno više. Zbog ovakvog rizika u igri pokazao je kako ima m..a tako da se rizik isplatio jer nisu dozvolili Zrinji da se lako otvara i drži posjed. Tu je Baka ipak pokazao da nije dorastao većim zahtjevima u igri... Dakle imati sreće je isto reći imali smo nesreću jer nismo u Aberdenu zabili još dva a mogli smo... ja bih rekao da nismo bili dovoljno kvalitetni... Kao bi Zrinjski sad... o sreći drugi put ;)
Nisam ja rekao da nije imao m..da za promjenu, nego da nije pogodio sa Markovićem na centralnom veznom. U onih 10k minuta u 2. poluvremenu se Marković totalno izgubio na toj poziciji i loše smo stajali na terenu. Tek kad je ušao Jure umjesto njega mi smo proigrali i stiskli mostarce. A ni taj romb ne bi bio nikakav problem da su se Dino i Menalo vraćali i zatvarali aut linije. Nekoliko puta je Dino stao i jednostavno pustio lijevog beka mostarskog da ode sa loptom. Onda je Begonja morao izlaziti desno do linije i zatvarati tog igrača, a onda je u sredini ostajao ogroman prostor ne pokriven. Pa svi su to vidjeli i komentirali na tribini oko mene. Nismo valjda svi slijepi i blesavi :kafa:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 31 okt 2017, 17:39

Pantarei slažem se sa tobom. Jako loše je Dino stajao u prvom poluvremenu. Kriminalni loše. Obranu po meni nije ni igrao. Razumijem ja da je on gurnut naprijed ali je morao bolje Ćorluka pomagati na toj strani a to nije radio nikako. Svi smo to komentirali.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Adolfo
Postovi: 27
Pridružen/a: 30 maj 2017, 16:56
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Adolfo » 31 okt 2017, 18:53

pozdrav svima,vidim da smo svi još pod dojmom derbija,imamo se čemu i veseliti..PRVI NAPOKON...netko to vidi realnije a neki,po meni,previše fantaziraju.jer.....pricati o nekoj formaciji kao da je to urezano u kamen i to je tako po meni je prica za malu djecu..ako svi mi to vidimo s tribina (a neki su toliko hrabri da ovdje na forumu tumače kao profesionalni treneri) zar to još bolje ne vide treneri koji vode te ekipe,profesionalci koji za to primaju lovu.i mjenjaju taktiku,prilagođavaju se protivniku,vide koji domaći igrač šteka..po meni je sabljić usrao al mu se posrećilo žestoko,čista sreća!!!..ja ne znam koju je taktiku odredio sabljić,ne znam kakve je upute dao pojedinim igračima..znam samo ono što sam vidio na terenu a po meni neke stvari nisu bile logične..npr...kako je u 1 pol stajao ćorić.visoko gore,istureniji od menala,bez ikakvog uticaja na igru.i još onoliko grešaka..ja bih ga izvadio u 25 min..jedini pritisak na zadnju liniji zrinskog,jedini presing,borbenost je pokazivao Lončar i svaka mu čast!!!borben,rastrčan,uvijek u kretnji i pritisku na zadnju liniju.i dok se on bori naša 3 prednja GLEDAJU UTAKMICU!!dejan standardno pasivan,dino izgubljen u prostoru,luka menalo....prvi dodir s loptom u 14 minuti utakmice!! i naravno ,izgubio duel.dečki dragi,ovakve utakmice se dobijaju na volju,htjenje,borbenost...da nam je bar više Lončara bilo...ok,dobili smo.al nemojte klapiti o taktici,dobili smo slučajno.utakmicu su riješili najlošiji igrači na terenu...čabraja golom,dino prodorom i ubacivanjem za drugi...i luka koji pored očitih mana stvarno ima nos za gol i to ga čini igračem odluke,toliko puta...al po meni....par igrača je odigralo stvarno dobro a iznad svih Lončar(slažem se s nekim kolegom s foruma).i nemojte me odmah napadati DIJECO,nisam stručnjak kao neki,tek moje skromno mišljenje

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la skripar96 » 31 okt 2017, 18:58

E ****,vi iz krajnosti u krajnost.
Od savršene postave Sablića do sad da smo bili očajni i dobili na sreću. S ovim dijelom o Dejanu se apsolutno ne slažem. Bio je borben i puno je pretrčao. Uostalom kao i uvijek na derbijima. Njemu su male utakmice problem. @Adolfo- Robo jesi to ti?[emoji1] [emoji1] [emoji23]
Salu na stranu,dobar je Stipe bio
EKONNP

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gbbp21, jasta, minimalist, Paromlinac i 43 gosta.