NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 20 jul 2018, 19:41

Bolja ekipa prošla i to je to,više su pokazali u ove 2 utakmice i zasluženo prošli.Imali smo i mi neke svoje šanse koje nismo znali iskoristiti.U Sloveniji odlično bilo,svaka čast svima koji su bili.Pokazali smo kako se voli svoj klub,atmosfera je bila vrhunska,pjesma je grmila ali baš grmila od prve do zadnje minute,i kad je bio negativan rezultat pjesma je tjerala igrače naprijed :tokralju:.Dosta ljudi sa strane,najviše iz Zg,svaka čast Josipu Ćoriću i naravno Lewisu koji je iz Škotske došao.Sad u nedjelju počinje liga,nadam se pobjedom otvaramo.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la GoskGabela » 20 jul 2018, 20:01

Android je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
Android je napisao/la::lol:

Inace, koga zanima, stigli su crni dresovi u Fan Shop, cijena 60 KM za clanove, i imaju jedan zanimljiv detalj :)
Koji ?
Iznad imena igraca zlatni grb nase zupanije

Trebali su ga staviti i na dres kojeg nose igraci
bravo siroki :clap: :clap:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 20 jul 2018, 22:57

Jel moguce da nitko nema nikakve snimke od jucer? Sta je ono bilo ljudi moji...
SAMO ŠIROKI!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 20 jul 2018, 23:19

Ja sam dojma da je bio Zloma da bi prosli, ne znam jel se varam, al falio nam je jedan takav veznjak.. Begonja mi za jednog stranca nije toliko dobar..
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 20 jul 2018, 23:46

@hlive spasavaj ;)), vidio sam da je neki momak u crnoj opremi od kluba vani snimao navijanje...

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la GoskGabela » 21 jul 2018, 13:21

Jel Marin Popovic u kombinacijama za utakmicu?
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 21 jul 2018, 13:59

GoskGabela je napisao/la:Jel Marin Popovic u kombinacijama za utakmicu?
Da

..

Sutra igramo u crnim dresovima
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brig » 21 jul 2018, 22:53

Samo da pozdravim sve nakon 1200tog prijavljivanja i što nisam mogao ući na forum iz ko zna kojeg razloga od onog prijavljivanja radi avatara.

slika

Možete mi ga sam pocuclat

Hvala i doviđenja :salut:

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 21 jul 2018, 23:05

brig je napisao/la:Samo da pozdravim sve nakon 1200tog prijavljivanja i što nisam mogao ući na forum iz ko zna kojeg razloga od onog prijavljivanja radi avatara.

slika

Možete mi ga sam pocuclat

Hvala i doviđenja :salut:
Neka te bolan, polako :thumbup:
NK Široki Brijeg

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 22 jul 2018, 09:37

brig je napisao/la:Samo da pozdravim sve nakon 1200tog prijavljivanja i što nisam mogao ući na forum iz ko zna kojeg razloga od onog prijavljivanja radi avatara.

slika

Možete mi ga sam pocuclat

Hvala i doviđenja :salut:
Trn u oku :salut:
Samo jedno ime

volimsiroki
Postovi: 194
Pridružen/a: 27 apr 2016, 19:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la volimsiroki » 22 jul 2018, 11:56

Napokon krece ovaj cirkus od lige :bih:

Kakav sastav ocekivati danas? Kakvu igru?
Ajmo malo :D
Igraj Široki, ti si najbolji !!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 22 jul 2018, 15:21

volimsiroki je napisao/la:Napokon krece ovaj cirkus od lige :bih:

Kakav sastav ocekivati danas? Kakvu igru?
Ajmo malo :D
Ja mrtvarim citav dan, ubi ovo vrijeme vani :)

Ne vjerujem da ce biti vecih promjena u odnosu na utakmice sa Domzalama, jedino ocekujem Babica u prvih 11. Nece biti lagano sa Tuzlom, solidan roster, dobar trener, ali Siroki ce ipak napustiti praznih ruku :kafa:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

volimsiroki
Postovi: 194
Pridružen/a: 27 apr 2016, 19:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la volimsiroki » 22 jul 2018, 15:48

Android je napisao/la:
volimsiroki je napisao/la:Napokon krece ovaj cirkus od lige :bih:

Kakav sastav ocekivati danas? Kakvu igru?
Ajmo malo :D
Ja mrtvarim citav dan, ubi ovo vrijeme vani :)

Ne vjerujem da ce biti vecih promjena u odnosu na utakmice sa Domzalama, jedino ocekujem Babica u prvih 11. Nece biti lagano sa Tuzlom, solidan roster, dobar trener, ali Siroki ce ipak napustiti praznih ruku :kafa:
Odlicno. Babica u vezu. Čabraja od 1' i dobar.
Nadam se 2:0
Igraj Široki, ti si najbolji !!

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 22 jul 2018, 15:53

Igramo istu formaciju kao i pod Sablićem (4-3-3), ali se promjenio način igre, ito na bolje po mom mišljenju. Nema više onih lopti prema nazad i beskonačnih dodavanja između stopera i golmana. Protok lopte je dosta brži i igra se konkretnije i okomitije prema suparničkom golu, u odnosu na prošlu sezonu. Znači, traži se igra i gol više. To je pravo :opaopa: Neka tako nastave i dobit će pljesak sa tribina svaki put, bez obzira kako utakmica završila. Očito je da smo u veznom redu dosta tanki. Nadam se da će Babić povezati igru, a obvezno što više šanse se mora davati Vukoji i Mariću jer mislim da možemo dobiti odlične igrače od njih u budućnosti. Vukoja mi je bio dosta sigurniji u igri u prvoj utakmici protiv Slovenaca.
Ako već Dejo ne može od početka igrati, ja bih prije stavio Jurića u špicu sa Turčinom i Bagarićem na krilima, nego Kvesića forsirao na krilu. Bili bi puno opasniji u napadu :kafa:
Kad će više osam ipo.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 22 jul 2018, 16:00

Android je napisao/la:
volimsiroki je napisao/la:Napokon krece ovaj cirkus od lige :bih:

Kakav sastav ocekivati danas? Kakvu igru?
Ajmo malo :D
Ja mrtvarim citav dan, ubi ovo vrijeme vani :)

Ne vjerujem da ce biti vecih promjena u odnosu na utakmice sa Domzalama, jedino ocekujem Babica u prvih 11. Nece biti lagano sa Tuzlom, solidan roster, dobar trener, ali Siroki ce ipak napustiti praznih ruku :kafa:
Zato na moru laganica :D jos mnogima oci krvare kad vise majicu najdrazeg kluba ;)
Sto se utakmice tice nadam se Babicu u veznom redu, a da Popovic i Cabraja podijele minutazu. Ne znam to ce od stranaca ostat van zapisnika buduci da ih imalo 5, nekako najvise naginje na Brazilca po meni, al vidit cemo sta je trener zamislio :D
Bilobrk
Ćorluka - Kovacic - Barisic - Kvesa
Begonja - Matic
Turcin - Babic - Cabraja
Bagaric
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 22 jul 2018, 16:34

Kad ce Dino nazad,trebamo ga
SAMO ŠIROKI!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 22 jul 2018, 16:45

volimsiroki je napisao/la:Napokon krece ovaj cirkus od lige :bih:

Kakav sastav ocekivati danas? Kakvu igru?
Ajmo malo :D

Nadam se samo da ce Markovic preselit na klupu... neda ga se vise gledat plus jos kad se vidi da je Kvesa 100x korisniji

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 22 jul 2018, 18:50

Pantarei79 je napisao/la:Igramo istu formaciju kao i pod Sablićem (4-3-3), ali se promjenio način igre, ito na bolje po mom mišljenju. Nema više onih lopti prema nazad i beskonačnih dodavanja između stopera i golmana. Protok lopte je dosta brži i igra se konkretnije i okomitije prema suparničkom golu, u odnosu na prošlu sezonu. Znači, traži se igra i gol više. To je pravo :opaopa: Neka tako nastave i dobit će pljesak sa tribina svaki put, bez obzira kako utakmica završila. Očito je da smo u veznom redu dosta tanki. Nadam se da će Babić povezati igru, a obvezno što više šanse se mora davati Vukoji i Mariću jer mislim da možemo dobiti odlične igrače od njih u budućnosti. Vukoja mi je bio dosta sigurniji u igri u prvoj utakmici protiv Slovenaca.
Ako već Dejo ne može od početka igrati, ja bih prije stavio Jurića u špicu sa Turčinom i Bagarićem na krilima, nego Kvesića forsirao na krilu. Bili bi puno opasniji u napadu :kafa:
Kad će više osam ipo.
Kako na bolje kad od odlaska Sablića ništa odigrali nisu. Što od europskih utakmica, što pripremnih
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 22 jul 2018, 19:04

PERO1234 je napisao/la:
Pantarei79 je napisao/la:Igramo istu formaciju kao i pod Sablićem (4-3-3), ali se promjenio način igre, ito na bolje po mom mišljenju. Nema više onih lopti prema nazad i beskonačnih dodavanja između stopera i golmana. Protok lopte je dosta brži i igra se konkretnije i okomitije prema suparničkom golu, u odnosu na prošlu sezonu. Znači, traži se igra i gol više. To je pravo :opaopa: Neka tako nastave i dobit će pljesak sa tribina svaki put, bez obzira kako utakmica završila. Očito je da smo u veznom redu dosta tanki. Nadam se da će Babić povezati igru, a obvezno što više šanse se mora davati Vukoji i Mariću jer mislim da možemo dobiti odlične igrače od njih u budućnosti. Vukoja mi je bio dosta sigurniji u igri u prvoj utakmici protiv Slovenaca.
Ako već Dejo ne može od početka igrati, ja bih prije stavio Jurića u špicu sa Turčinom i Bagarićem na krilima, nego Kvesića forsirao na krilu. Bili bi puno opasniji u napadu :kafa:
Kad će više osam ipo.
Kako na bolje kad od odlaska Sablića ništa odigrali nisu. Što od europskih utakmica, što pripremnih
Pa gledao sam ih na blatu u pripremnoj i ove 2 europske. Dovoljno da se vide promjene.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 22 jul 2018, 22:26

Jedino vrijedno spomena su tri boda, igra jako loša, prinove me nisu očarale, valjda će bit bolje dok se ekipa uigra malo
audere est facere!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 32 gosta.