NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 02 sep 2018, 22:22

Ispricavam se nasim igracima sto sam im psovao, niste vi krivi sto ne znate
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 02 sep 2018, 22:27

Skolski receno;

Skripari 5+
Bilobrk 5
Matic 4
Corluka 3
Markovic 3
Dino 2- (samo zbog trke u par navrata)

Ostali debeli minus! Boze sacuvaj kako se igra pa jel ovo moguce?! Pojedini igraci trebaju za svoja PED.ERSKA izdanja samarcinu dobitj "od uva do uva"! Nadam se da ce Silic dati ostavku a da ce uprava napokon poceti dovoditi igrace koji znaju igrati!!! To mora biti jedini kriteriji pun mi je k ovih sosinih polovnjaka!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 02 sep 2018, 22:31

siroki1991 je napisao/la:Bitno da su skripari potjerali pavica, do njega je bilo haha... Maminjo ulazi u klub molim te ko boga, dok se pitaju gilja miro nacelnik i onaj naocalko a sva trojica nisu zajedno 2 puta sutnuli loptu nema nam pomoci. SILICU JAZAVCE mrs iz kluba, pustio si Zlomislica domaceg momka koji gine za klub! Brekalo je u KK znao spremiti igrace ovo u NK je tragedija ... dino cabraja babic ti ne mogu hodati. Mate Pehar bi danas izorao teren ko divlji krmak i otkinuo nogu nekome , a ovo danas je obicni skup picica pocevsi sa cabrajom
Aj ne se*i.. Da je Pavic bio isto bi bilo, ovo je njegova ostavština, ne moze Cora u par dana promijenit nesto.
Za ostatak se slazem osim Mamica, yebo te on.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 02 sep 2018, 22:35

Joja daj Bilobrku traku ziv bio, sidi na klupu i pusti Perkovica da igra. Babic najavljivan ko Isus, a najgori, ne moze 15min trcat. Dino je los bio prvo poluvrijeme, al ga barem cijenim jer ima srca doc pred navijače. Kovacic nit smrdi nit mirise, bekovi solidni, Matic i Bilobrk dobri. Cabraja i Bagaric uzas. Begonja prvih 20min se cinio ko da je skupio hrabrost, al se posle utopio u sivilo ekipe. Zamjene nista nisu donile. Sutra ne smiju od srama nigdje izac iz kuce, ko ih vidi treba ih išamarat, pizdurine jedne glupe. SRAM VAS BILO!
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 02 sep 2018, 22:37

LoveSB96 je napisao/la:
siroki1991 je napisao/la:Bitno da su skripari potjerali pavica, do njega je bilo haha... Maminjo ulazi u klub molim te ko boga, dok se pitaju gilja miro nacelnik i onaj naocalko a sva trojica nisu zajedno 2 puta sutnuli loptu nema nam pomoci. SILICU JAZAVCE mrs iz kluba, pustio si Zlomislica domaceg momka koji gine za klub! Brekalo je u KK znao spremiti igrace ovo u NK je tragedija ... dino cabraja babic ti ne mogu hodati. Mate Pehar bi danas izorao teren ko divlji krmak i otkinuo nogu nekome , a ovo danas je obicni skup picica pocevsi sa cabrajom
Aj ne se*i.. Da je Pavic bio isto bi bilo, ovo je njegova ostavština, ne moze Cora u par dana promijenit nesto.
Za ostatak se slazem osim Mamica, yebo te on.
Pa da murinja dovedes s ovom ekipom ne moze bolje! Nekorektni smo ispali prema njemu u svakom slucaju, pojeo siliceva **** ni kriv ni duzan.. A pusti djecje price maminjo je tata zanata

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 02 sep 2018, 22:41

Neznam sta da kazem. Suznih ociju sam napustio stadion majke mi.

Šilicu, idi, idi sam, otidji molim te. Povedi Dejana Deju Čabraju sa sobom je.bo vas Siniša Šošo obojicu, jos povedite Kovačevića je.bo i njega Šošo i ko ga dovede invalida, jos povedite Babića Popovica mocna ovogodisnja pojacanja kojima treba polusezona da izdrze utakmicu jednu. Da spomenem i novo pridoslog Franjica, kojeg smo potpisali na dvije godine OZLJEDJENOG, ako uopce i nastupi u ovoj polusezoni. Ćoriću, vojnicino kluba koji nesmije Deju izvaditi osim ako brod u potpunosti potone, kapa do poda vojnicino, kapa do poda. Joja Barisic, legenda kluba, je.bem i njega i onog ko je mislio gradit obranu na njemu ovu sezonu, idi legendo neosvrci se vise. Ostale necu ni spominjat jer nisu vrijedni osim par, Bilobrk, Matic, Corluka/Markovic donekle, Dini + samo zbog onog na kraju sto je ostao kod navijaca.

ŠILIĆU ODLAZI !!!
**** VAS SINIŠA ŠOŠO !!!
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 02 sep 2018, 22:42

siroki1991 je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:
siroki1991 je napisao/la:Bitno da su skripari potjerali pavica, do njega je bilo haha... Maminjo ulazi u klub molim te ko boga, dok se pitaju gilja miro nacelnik i onaj naocalko a sva trojica nisu zajedno 2 puta sutnuli loptu nema nam pomoci. SILICU JAZAVCE mrs iz kluba, pustio si Zlomislica domaceg momka koji gine za klub! Brekalo je u KK znao spremiti igrace ovo u NK je tragedija ... dino cabraja babic ti ne mogu hodati. Mate Pehar bi danas izorao teren ko divlji krmak i otkinuo nogu nekome , a ovo danas je obicni skup picica pocevsi sa cabrajom
Aj ne se*i.. Da je Pavic bio isto bi bilo, ovo je njegova ostavština, ne moze Cora u par dana promijenit nesto.
Za ostatak se slazem osim Mamica, yebo te on.
Pa da murinja dovedes s ovom ekipom ne moze bolje! Nekorektni smo ispali prema njemu u svakom slucaju, pojeo siliceva **** ni kriv ni duzan.. A pusti djecje price maminjo je tata zanata
Ako je iko podrzavo ekipu u svim ovim sran.ima to su Skripari. Pavic je Siliceva zrtva i on prvi mora otici!!!!!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 02 sep 2018, 23:07

siroki1991 je napisao/la:Bitno da su skripari potjerali pavica, do njega je bilo haha... Maminjo ulazi u klub molim te ko boga, dok se pitaju gilja miro nacelnik i onaj naocalko a sva trojica nisu zajedno 2 puta sutnuli loptu nema nam pomoci. SILICU JAZAVCE mrs iz kluba, pustio si Zlomislica domaceg momka koji gine za klub! Brekalo je u KK znao spremiti igrace ovo u NK je tragedija ... dino cabraja babic ti ne mogu hodati. Mate Pehar bi danas izorao teren ko divlji krmak i otkinuo nogu nekome , a ovo danas je obicni skup picica pocevsi sa cabrajom
Eto Škripari su ga potjerali, jadan ti ako misliš da su mu oni presudili. .ebo te Mamić, isti si kao i Mostarci, daj titulu nije bitno kojim putem. Koristim priliku da pozdravim 2-3 momka s foruma koji prije 2 mjeseca nisu dali reći riječi protiv Šilića. **** vas on i njegova "pojačanja"
...

volimsiroki
Postovi: 194
Pridružen/a: 27 apr 2016, 19:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la volimsiroki » 02 sep 2018, 23:43

Samo cu jedno reci: Bilo bi mi lako da te ne volim.

O igracima necu nista reci. Neda mi se.

A vi, navijaci, pokrenite se. Ovo nam je trebalo.
Igraj Široki, ti si najbolji !!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 02 sep 2018, 23:44

Nekoga treba dočekati iza ćoška...
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Stole
Postovi: 1083
Pridružen/a: 06 apr 2018, 14:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Stole » 03 sep 2018, 00:18

Sportski prijatelji hvala na korektnom gostoprimstvu sve najbolje u nastavku sezone :salut:
Željezničar,Los Angeles Lakers,Mamba 8,24 Arsenal

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 03 sep 2018, 00:24

Do kada ćemo ih postrojavati? U Gabeli su postrojeni i danas. Jure i Dino svaka čast, ostale bolikur'ce i ne zanima šta navijači misle.
Bilobrku, Matiću i Markoviću svaka cast sto su s glavom na terenu.

Procitali su nas svi, na terenu su cijelo vrijeme 3 igrača koja fizicki ne mogu izdrzati vise od 30 min na visokoj razini- Dino, Dejo i Babic i svaki laik od trenera jasno vidi da samo treba visoko napasti i ostaviti Kovacica da vodi napad.

Ako itko od Škripara komunicira sa igračima, fino im proučiti da neće više sjediti po terenu nego da će izgube li u Mostaru popet se do gornje tribine i fino skinuti dresove i sorceve i onda ponizeni tako se spustiti do svlacionica.

Inace nisam za ovakve radikalne stvari, znamo da i igrači bi voljeli da je to bolje, ali da vam je danas bilo vidjeti klinca od 6-7 godina u dresu voljenog kluba kako krokodilske suze niz lice idu na 0:3, umalo sam za njim krenuo. Mile vam majke vase, mislite sto smo mali gradic da se mozete zahebavat s navijačima.

Ja se poniženije odavno nisam osjecao ne znam za vas.

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 03 sep 2018, 00:28

Yebo vas Siniša Šošo i njegova kvazi pojacanja u sup.ak i Šiliću i ostali. Bagro nesposobna uhljebljena,pa potrcali niste cijeli utakmicu a primate po 10 milja maraka. Nosi i yebenog Cabraju i Bagarica i sve. Igrat ce Juric i Maric i Vukoja. Njij cu gledat pa taman druga liga bili. Pravite nam od kluba mega vizuru. Yebo vas imotski lopov. Vi niste Siroki
SAMO ŠIROKI!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 03 sep 2018, 00:58

Kovacic i Joja, pa bolji stoperski par su Vistica i oni Kovac iz Posusja... Babicu goni se u neku stvar skupa i sa Begonjom i sa Dejom i Bagarom koji mi je sumnjiv totalno, onakve reakcije kod nekakvih polu prilika... Za ovo je se trebalo skinut dresove jos kad vidim Dejinu reakciju prema publici kad je izlazio... Gori je nego do onda kad mu je se protiv Celika zvizdalo... sramota

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 03 sep 2018, 01:05

Ne znam zasto,ali ovaj put moram stati na Jojinu stranu. Bas kao sto je i danas rekao,nije on kriv sto je njemu 36-37 godina. Ostavio je zadnji atom snage. Kad vidim da je ostao sa Skriparima i razgovarao jos 15 minuta,pa ne mogu se ljutit na tog covjeka. Jednostavno,nije on kriv sto mi drugog nemamo. Nadam se da ce Perkovic proigrati. I Thompsone samo da znas,nek si udario onu pick.icu
SAMO ŠIROKI!

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Hans » 03 sep 2018, 01:11

Dobro ljudi, tezak je poraz, pogotovo od rivala na domacem terenu, ali nemojte sve gledati tako crno.
Nakon 6:0 protiv Celika su bili heroji. Nema potrebe za sacekusama, samaranjima, skidanjima i sl, budite svjesni da je ovaj klub posljednji put bio prvak jako davno, a na deugom mjestu prije 5 sezona. Prije 2 cak igrali ligu za opstanak.
Ovo je slicno kao i situacija u Hajduku, ne mogu igraci biti krivi zbog toga sto nemaju kvalitetu da igraju na razini koja se od njih ocekuje. Kriva je losa transfer politika odgovornih za to u upravi. Tamo trazite krivce, a ne u momcima koji (ako cemo iskreno) bi najradije igrali kao CR7 svaku utakmicu pa da se sto bolje prodaju iz ove drzave i poluamaterske lige.

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 03 sep 2018, 01:29

Čabrajin story,jeli ovo znači da odlazi :think: nadam se da da
Igraj Široki ti si najbolji!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 03 sep 2018, 01:52

96BadBoy je napisao/la:Čabrajin story,jeli ovo znači da odlazi :think: nadam se da da
Reprezentativna stanka,3 dana odmora svima iako nisu zasluzili
Samo jedno ime

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 03 sep 2018, 02:17

Težak poraz,stvarno težak poraz i ne pamtim da nas je itko ovako nadigrao zadnjih 10 godina kao danas Željezničar. Nismo igrom šanse stvorili,posljednjih 20min je sve bilo silom..
Kao sto sam naveo u ranijim postovima da Pavić nije kriv,isto tako i igrači naglašavaju jednostavno nemamo s čim igrati,ako nemaš pravi vezni red 0 si velika,a to smo trenutno mi sa dobrim napadačima koji prilike nisu imali 3 utakmice,nema tko stvoriti šansu i prenijeti loptu. Totalno nebalansiran vezni red sa slicnim pojedincima (Babic,Begonja,Maric) gdje dva skupa ne mogu igrati jer su premekani. Matiću kapa do poda.
Jednostavno nemamo kvalitet za nešto više u ovom trenutku,loš rad sportskog direktora izašao je na vidjelo nije pogodio ni s jednim pojačanjem i to se polako odražava na sve,a tko zna što će biti nakon sljedeće 4 utakmice gdje tri gostujemo dobrim ekipama(Zrinjski,Sarajevo,Tuzla City) a zna se kakvi smo u gostima.
Goce ima nekih 10 dana,da pokuša mjenjati nešto ali bojim se da nema s čim da nešto znatno promjeni nek mu je sretno.
Samo jedno ime

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 03 sep 2018, 08:24

Mi smo bili dobri prvih 15 minuta, stisli smo ih, igrali kako smo trebali igrati protiv Želje, a onda stali. Pojedinci imaju snage samo za 20 minuta. Nije problem u htijenju nego u fizičkoj spremi. Kod Babića sam vidio da se momak trudi, čak je stiskao njihove stopere al nema kondicije za nešto više. Popović kad je ušao vidio sam da želi, nije ušao tek da odradi tih 20 minuta što je dobio. Mislim da je pred Gocom veliki posao (bit će dobro da ne ode kad je vidio čime raspolaže) da napravi jednu radnu ekipu jer kvalitete nema i naravno da forsira mlade igrače, jer ono što igra Begonja npr. može odigrati svaki junior u klubu
audere est facere!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, holyman, Paromlinac i 73 gosta.