NK Široki Brijeg

Avatar
Panta79rei
Postovi: 159
Pridružen/a: 06 okt 2018, 20:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Panta79rei » 05 jan 2019, 14:25

Skr1996 je napisao/la:Cuj juric moze kao Krstanovic... boze boze.
Gdje si to pročitao?? Pa šta ti očekuješ od Jurića koji uđe po 15-ak minuta svako 2. ili 3. utakmicu? Baš zato momku treba dati puno više minuta u igri. Trku i zalaganje mu nitko ne može osporiti, a golovi će doći. Krstanoviću svaka čast, ali niti bi bio pojačanje sa 36, niti mi ga se da više gledati kako pada čim mu se neko približi :kafa:
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

Avatar
Panta79rei
Postovi: 159
Pridružen/a: 06 okt 2018, 20:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Panta79rei » 05 jan 2019, 14:40

spursman je napisao/la:
sretan123 je napisao/la:Koga ćemo podržati ako nećemo našeg sugrađanina i dijete našeg kluba, ja sam osobno i igrao nogomet kao dijete s njim, nije bio nešto i baš zbog toga, Mrsa velika podrška i začepi nam svima usta, pokaži kako se gine za svoj klub. :salut:
Mislim da imamo dovoljno domaćih igrača u kadru i da nam on ne treba jer nema kvalitetu za klub kao sto je naš, radije bi podržavao nekoga iz juniora nego nekog koji s 27 nije ništa napravio u karijeri niti će napraviti.
:thumbup: za boldano. Na početku sezone sam ovdje pisao da bi rađe i lakše iztrpio Nikićeve kikseve, nego Jojine već slijedeće sezone bi imali puno stabilnijeg stopera.
O Hrkaću ne znam ništa, pa neću ni komentirati.
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 05 jan 2019, 15:24

Na tm Pamic vec upisan u ekipu, a Enin i Mrsa nisu.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 05 jan 2019, 15:26

LoveSB96 je napisao/la:Na tm Pamic vec upisan u ekipu, a Enin i Mrsa nisu.
I Mrsa je stavljen
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 05 jan 2019, 15:53

Za Mrsu su stavili juce, a za Enina jos nema nista, mozda je Pamic sarnuo a nisu iz kluba jos javno objavili !? Mada je ovaj tm dosta nepouzdan.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Skr1996
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 avg 2018, 23:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Skr1996 » 05 jan 2019, 15:59

Stavili su Nikica jednom protiv zelje kad smo igrali u vatru pa je izgledao ko da je s marsa pao. Vi samo znate zugati na svakoga, sto su doveli mrsu? Pa kad se ozljede dvojica ko prosle godine, nema tko igrati, blamiramo se.
Volim te do kraja.96.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 05 jan 2019, 16:24

Nikić je igrač bez nekog znanja i za njega je odlicno sto ide dole kao i za Vukoju koji moze biti igrac..
A po prici nekih igraca bile su rijeci hvale za Mrsu da bi bio koristan da je ostao ovu jesen,evo opet se vraca nadam se da ce biti od koristi.
Enin,Hrkać i Pamić su naši novi igrači,od ostalih nije nitko zasad..
Samo jedno ime

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 05 jan 2019, 16:29

Kako sam ja nacuo Krle zbog nekih privatnih stvari ne zeli ovamo doc,tj on nema nista protiv,no njegova bolja polovica se ne slaze :D
SAMO ŠIROKI!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 05 jan 2019, 16:52

since1948 je napisao/la:Kako sam ja nacuo Krle zbog nekih privatnih stvari ne zeli ovamo doc,tj on nema nista protiv,no njegova bolja polovica se ne slaze :D
Jbga realno ko bi iz Zg-a u Široki..
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 05 jan 2019, 18:34

Eto Krstanovic ne dolazi, a Pamic bi trebao. Mozda je ovo i bolje zbog Jurica, a i Bagaricu bi dao jos jednu sansu.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
Panta79rei
Postovi: 159
Pridružen/a: 06 okt 2018, 20:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Panta79rei » 05 jan 2019, 19:50

LoveSB96 je napisao/la:Eto Krstanovic ne dolazi, a Pamic bi trebao. Mozda je ovo i bolje zbog Jurica, a i Bagaricu bi dao jos jednu sansu.
:thumbup: to je to.
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 06 jan 2019, 07:36

Panta79rei je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Eto Krstanovic ne dolazi, a Pamic bi trebao. Mozda je ovo i bolje zbog Jurica, a i Bagaricu bi dao jos jednu sansu.
:thumbup: to je to.
Iskreno za mene je Bagarić izgubio sve šanse protiv Želje pa lik je nemoguće stvari promašio ne znam koliko mu još prilika treba.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Panta79rei
Postovi: 159
Pridružen/a: 06 okt 2018, 20:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Panta79rei » 06 jan 2019, 10:17

UstanikSBII je napisao/la:
Panta79rei je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Eto Krstanovic ne dolazi, a Pamic bi trebao. Mozda je ovo i bolje zbog Jurica, a i Bagaricu bi dao jos jednu sansu.
:thumbup: to je to.
Iskreno za mene je Bagarić izgubio sve šanse protiv Želje pa lik je nemoguće stvari promašio ne znam koliko mu još prilika treba.
A vidiš opet je najbolji strijelac kluba. Igraj ti dok ti 90 minuta sa tribina psuju sve živo. Budale dođu na utakmicu liječiti frustracije. Pa meni to digne tlak, kamoli neće onome kome psuju. Promašuje šanse, ali radi za ekipu. Protiv Želje je direktno učestvovao u drugom golu. Primio loptu na sredini i proslijedio Franjiću, koji asistira za gol. Trudi se, radi na terenu i golovi moraju doći. Mislim da od Abramovića mi nemamo pravog napadača koji će sigurno dati 10+ golova po sezoni, ali smo imali Wagnera, pa nismo toliko osjetili tu ne kvalitetu napadača. Zato sada itekako osjetimo.
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 06 jan 2019, 13:38

SB fans objavio da je Pamić naš igrač
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 06 jan 2019, 14:06

Krstanović je za Bagarića osobno Harry Kane... Bagarić se nije pokazao ni ujednom klubu do sada. Krle igrao utakmice koje Bagara može gledati samo na TV. Frajer jednostavno nije pojačanje. Zabija svake prestupne godine...

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 06 jan 2019, 14:34

Ugrovacaboy je napisao/la:Krstanović je za Bagarića osobno Harry Kane... Bagarić se nije pokazao ni ujednom klubu do sada. Krle igrao utakmice koje Bagara može gledati samo na TV. Frajer jednostavno nije pojačanje. Zabija svake prestupne godine...
Samo se sjetimo one epske krađe ali ipak brutalne utakmice protiv Zrinjskog. Ono sto je onda Krle odigrao Bagaric nece da se jos 3x rodi.
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Panta79rei
Postovi: 159
Pridružen/a: 06 okt 2018, 20:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Panta79rei » 06 jan 2019, 14:54

since1948 je napisao/la:
Ugrovacaboy je napisao/la:Krstanović je za Bagarića osobno Harry Kane... Bagarić se nije pokazao ni ujednom klubu do sada. Krle igrao utakmice koje Bagara može gledati samo na TV. Frajer jednostavno nije pojačanje. Zabija svake prestupne godine...
Samo se sjetimo one epske krađe ali ipak brutalne utakmice protiv Zrinjskog. Ono sto je onda Krle odigrao Bagaric nece da se jos 3x rodi.
Slažem se, ali to je nekadašnji Krle. Uostalom nije se ni on kod nas baš nazabijao. Koliko je Krle zabio kod nas, ne računajući penale?
Nisam ni rekao da je Bagara dobar napadač, nego obrnuto. Napisah iznad da mi odavno nemamo dobrog napadača (dobrog bar za ovu ligu). Samo, zašto onda očekujemo od Bagarića tolike golove?
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 06 jan 2019, 15:22

Prvu sezonu Krle je kod nas dao 12 golova u 19 utakmica,odigrao odlicnu sezonu,ali sljedecu mislim da je dao samo 4 gola.
Osobno mislim da sa 36 godina ne moze pomoci,a i vjerovatno ne dolazi jer ga spriječavaju neki drugi problemi.
Ja bi ipak dao pravu šansu Juricu
Zadnja izmjena: penke, dana/u 07 jan 2019, 12:56, ukupno mijenjano 1 put.
Samo jedno ime

Avatar
Panta79rei
Postovi: 159
Pridružen/a: 06 okt 2018, 20:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Panta79rei » 06 jan 2019, 16:02

Po TM-u Krle kod nas 67 utakmica, 23 gola = 0,34 po utakmici (sa penalima). Ili ako hoćete drukčije: odigrao ukupno 5363 min, što znači da je dao gol svako 233,2 minute (ako se odbiju penali, onda i više mu je trebalo). To je za mene u ovoj ligi loše, koliko ga god vi branili. Od njega smo svi očekivali puno više golova.
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 06 jan 2019, 16:57

Nije da ga branim al Krle je trcao ko lav svaku utakmicu i radio strasan presing na zadnju liniju protivnika. A trenutno mislim da nam nebi bio od pomoci i da se Stipe mora maximalno forsirati,kao i Maric
SAMO ŠIROKI!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: abrakadabra, BetonskiMozgovi, delko, Kamaga11 i 80 gostiju.