NK Široki Brijeg

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 27 apr 2019, 15:29

slika

:opaopa: :cool:
It's better when it's live

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 apr 2019, 16:00

hlive je napisao/la:slika

:opaopa: :cool:
Jesi li bio na terenu, da li je pomoglo ono sto su nedavno radili na travnjaku?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 27 apr 2019, 16:03

Android je napisao/la:
hlive je napisao/la:slika

:opaopa: :cool:
Jesi li bio na terenu, da li je pomoglo ono sto su nedavno radili na travnjaku?
Čuj jesam bio.. pa ja uslikao ovu sliku :mrgreen:
Pa dasta je nego pomoglo + Vegetacija
Teren ko tepih..
It's better when it's live

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 27 apr 2019, 16:04

Android je napisao/la:
hlive je napisao/la:slika

:opaopa: :cool:
Jesi li bio na terenu, da li je pomoglo ono sto su nedavno radili na travnjaku?
Bio sam ja nedavno, puno je bolje, "živnila" je trava.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 apr 2019, 17:47

hlive je napisao/la:
Android je napisao/la:
hlive je napisao/la:slika

:opaopa: :cool:
Jesi li bio na terenu, da li je pomoglo ono sto su nedavno radili na travnjaku?
Čuj jesam bio.. pa ja uslikao ovu sliku :mrgreen:
Pa dasta je nego pomoglo + Vegetacija
Teren ko tepih..
Sta ja znam, kontam Beko ne da nikome na travnjak hah
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 27 apr 2019, 17:50

Android je napisao/la: Sta ja znam, kontam Beko ne da nikome na travnjak hah
Meni je dopušteno :kafa:

:urnebes: :urnebes:
It's better when it's live

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 apr 2019, 19:03

Sta bi sa Lukom?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 27 apr 2019, 19:39

Android je napisao/la:Sta bi sa Lukom?
Nista strasno, trebao bi biti ok.
It's better when it's live

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 27 apr 2019, 20:01

Babic igrac utakmice, gol , trka , par namjestenih zicera. A Zlomislic pokazao da imamo odlicnog rezervnog i za koju godinu prvog vratara. Steta propustenih prilika, pobjeda je trebala biti izrazenija. Sjeverna tribina postala skup najvecih seljaka, prvo zvizde svom igracu na ulasku u igru pa svojoj ekipi na kraju utakmice koju smo pobjedili , i u kojoj smo imali 3,4 mrtva zicera a primili jedini gol iz odbijanca.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 27 apr 2019, 20:06

siroki1991 je napisao/la:Babic igrac utakmice, gol , trka , par namjestenih zicera. A Zlomislic pokazao da imamo odlicnog rezervnog i za koju godinu prvog vratara. Steta propustenih prilika, pobjeda je trebala biti izrazenija. Sjeverna tribina postala skup najvecih seljaka, prvo zvizde svom igracu na ulasku u igru pa svojoj ekipi na kraju utakmice koju smo pobjedili , i u kojoj smo imali 3,4 mrtva zicera a primili jedini gol iz odbijanca.
Čuj svom igraču? Ne budi glup kao većina koja "kao fol" glumi neku gospodu. Pa taj "naš" igrač veze nema o nogometu a guši doslovno našeg igrača (Jurića) od kojeg bi mogli imati koju marku za 2/3 godine! Al ne umjesto toga ja moram gledati (ANTI)talenta Petrovića .... A Goce jede gov.na boli me k što je malom stari tajkun i što je dobar sa Mamićem pa nije ovo humanitarna udruga! Logično da će mu svi zviždati pa valjda je nama u interesu napredak kluba a ne menadžerski talovi i guranja ... Da malo bolje pratiš svlačionicu znao bi da ni igrači nisu zadovoljni pojedinim stvarima i Goce sam sebi rupu kopa sa ovakvim potezima!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 27 apr 2019, 20:27

:thumbup: @Ustanik
Žugate i čudite se zašto ne možemo nikad dalje od trećeg mjesta,kamoli prvog,a kada se radi neki pritisak ili zvižduci koliko sam shvatio su Gocinoj odluki jer se igra i s klubom i navijačima. Za nešto više o ovakvom slučaju nije za forum.
U prvom poluvremenu smo bili na nivou,drugo dosta loše iako smo imali šansi,je li ih stigao umor ili nešto treće ne znam.
Samo jedno ime

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 27 apr 2019, 21:01

Dobro prvo poluvrijeme danas,ali kritična igra u drugom posebno prvih 15ak minuta.Slobodu riješiti sljedeće kolo i onda se 100% koncetrirat na kup.
Sablić podnio ostavku u Sherifu,vraćaj se treneru!
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 27 apr 2019, 21:05

96BadBoy je napisao/la:Dobro prvo poluvrijeme danas,ali kritična igra u drugom posebno prvih 15ak minuta.Slobodu riješiti sljedeće kolo i onda se 100% koncetrirat na kup.
Sablić podnio ostavku u Sherifu,vraćaj se treneru!
Sablic ili Zoran Mamic novi trener :urnebes:
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 27 apr 2019, 21:26

LoveSB96 je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Dobro prvo poluvrijeme danas,ali kritična igra u drugom posebno prvih 15ak minuta.Slobodu riješiti sljedeće kolo i onda se 100% koncetrirat na kup.
Sablić podnio ostavku u Sherifu,vraćaj se treneru!
Sablic ili Zoran Mamic novi trener :urnebes:
Mogo bi Zoki ako mu se potvrdi presuda :rol:

Prvo poluvrijeme odlicno, drugo potpuna suprotnost, ali idobro je zavrsilo. Ovo sa uvodjenjem momka pod br 9 je stvarno tuzno. Momak ni kriv ni duzan dozivljava onakve scene, Bagaric radi toga ide na krilo i postaje ne vidljiv, o Juricevom grijanju klupe da i ne govorim. Strasno. Momak koliko vidim i ne izlazi nigdje, nema ga nigdje a na to vjerovatno utjecu i oni zvizduci koji nisu upuceni njemu vec Goci.

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 27 apr 2019, 21:30

penke je napisao/la::thumbup: @Ustanik
Žugate i čudite se zašto ne možemo nikad dalje od trećeg mjesta,kamoli prvog,a kada se radi neki pritisak ili zvižduci koliko sam shvatio su Gocinoj odluki jer se igra i s klubom i navijačima. Za nešto više o ovakvom slučaju nije za forum.
U prvom poluvremenu smo bili na nivou,drugo dosta loše iako smo imali šansi,je li ih stigao umor ili nešto treće ne znam.
Kazes nije za foruma a na utakmici koja je javni dogadjaj i prenosi se na televiziji zvizdis igracu koji nosi dres tvog kluba i grb tvog grada. To je za mene sramota. Da se zvizdi treneru zvizdalo bi mu se, po meni, sto mu svaku utakmicu igra jedan Begonja koji apsolutno NISTA nije pokazao od kad je doveden, a isto zauzima mjesto nasoj djeci Stanicu i Maricu. Jednog Crnova se trpilo 2 godine i lizala mu se g... sa sjeverne tribine , a nije imao jednog uklizavanja u 2 godine, pa Sesara koji je izlazio dva puta tjedno pa i vecer prije utakmice...i da ih ne nabrajam vise, nikad zvizduka nisu dobili.. a izivljava se na djetetu od 20 godina koji nije sam sebe doveo u klub i ne stavlja sam sebe u igru! I ne bi da ispadne da ga branim ovdje, jer po meni on nije igrac za Siroki, ali nemojte bit licemjerni, nego malom tata ima lovu sta li vec, pa ga ajmo ponizavat a drugima cemo sutit...

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 27 apr 2019, 21:35

siroki1991 je napisao/la:
penke je napisao/la::thumbup: @Ustanik
Žugate i čudite se zašto ne možemo nikad dalje od trećeg mjesta,kamoli prvog,a kada se radi neki pritisak ili zvižduci koliko sam shvatio su Gocinoj odluki jer se igra i s klubom i navijačima. Za nešto više o ovakvom slučaju nije za forum.
U prvom poluvremenu smo bili na nivou,drugo dosta loše iako smo imali šansi,je li ih stigao umor ili nešto treće ne znam.
Kazes nije za foruma a na utakmici koja je javni dogadjaj i prenosi se na televiziji zvizdis igracu koji nosi dres tvog kluba i grb tvog grada. To je za mene sramota. Da se zvizdi treneru zvizdalo bi mu se, po meni, sto mu svaku utakmicu igra jedan Begonja koji apsolutno NISTA nije pokazao od kad je doveden, a isto zauzima mjesto nasoj djeci Stanicu i Maricu. Jednog Crnova se trpilo 2 godine i lizala mu se g... sa sjeverne tribine , a nije imao jednog uklizavanja u 2 godine, pa Sesara koji je izlazio dva puta tjedno pa i vecer prije utakmice...i da ih ne nabrajam vise, nikad zvizduka nisu dobili.. a izivljava se na djetetu od 20 godina koji nije sam sebe doveo u klub i ne stavlja sam sebe u igru! I ne bi da ispadne da ga branim ovdje, jer po meni on nije igrac za Siroki, ali nemojte bit licemjerni, nego malom tata ima lovu sta li vec, pa ga ajmo ponizavat a drugima cemo sutit...
Ja koliko sam cuo i nakon zvizdanja su se neke psovke okrenule treneru, ne vjerujem da malom iko zvizdi vec Goci koji zapostavlja mjesto nasem djetetu Juricu radi neduznog Petrovica. Momak je nezainteresiran, sve mi se cini da i on ceka kad ce sto prije otic

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 27 apr 2019, 22:11

Petrovic je prije svega dobar momak i nikad nebi ruzno reagirao prema povicima. Iskreno i mene uzasno iritira njegova igra,al zvizduci...ne znam, stvarno nisam pametan. Netko rece da smo i Crnova trpili 2 godine, mislim da to i je glavni razlog ovakve reakcije. Dosta nam je manekena i sminkera. Momak vjerovatno ni kriv ni duzan ubija Bagarica a i Jurica.
SAMO ŠIROKI!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 27 apr 2019, 22:35

siroki1991 je napisao/la:
penke je napisao/la::thumbup: @Ustanik
Žugate i čudite se zašto ne možemo nikad dalje od trećeg mjesta,kamoli prvog,a kada se radi neki pritisak ili zvižduci koliko sam shvatio su Gocinoj odluki jer se igra i s klubom i navijačima. Za nešto više o ovakvom slučaju nije za forum.
U prvom poluvremenu smo bili na nivou,drugo dosta loše iako smo imali šansi,je li ih stigao umor ili nešto treće ne znam.
Kazes nije za foruma a na utakmici koja je javni dogadjaj i prenosi se na televiziji zvizdis igracu koji nosi dres tvog kluba i grb tvog grada. To je za mene sramota. Da se zvizdi treneru zvizdalo bi mu se, po meni, sto mu svaku utakmicu igra jedan Begonja koji apsolutno NISTA nije pokazao od kad je doveden, a isto zauzima mjesto nasoj djeci Stanicu i Maricu. Jednog Crnova se trpilo 2 godine i lizala mu se g... sa sjeverne tribine , a nije imao jednog uklizavanja u 2 godine, pa Sesara koji je izlazio dva puta tjedno pa i vecer prije utakmice...i da ih ne nabrajam vise, nikad zvizduka nisu dobili.. a izivljava se na djetetu od 20 godina koji nije sam sebe doveo u klub i ne stavlja sam sebe u igru! I ne bi da ispadne da ga branim ovdje, jer po meni on nije igrac za Siroki, ali nemojte bit licemjerni, nego malom tata ima lovu sta li vec, pa ga ajmo ponizavat a drugima cemo sutit...
Pod prvo ovo "nije za foruma" mislio sam na mišljenja igrača o pojedinim odlukama da ipak nisu za ovog foruma a netko je to naveo iznad mene.
Pod drugo, pišem ti, nisam zviždao ali i meni je negativna ODLUKA Goce i ja sam prema njoj ljutit,a ne prema Borni.
Pod treće, Begi da je loš igrač nebi bio standaran i kod Sablića,Pavića i Sedloskog sad se ti zapitaj jesi li veći ti stručnjak ili oni?
Po meni Begonja nije neka ekstra klasa,al je dobar igrač koji trkom radi za momčad i ima određene kvalitete za igru.
A vjerujem da je ljudima dosta "igrača preko veze" kojih je bilo ranije,i raznih bolikurca što smo ih imali a naveo si ih već pa ih zbog tog ima zvižduka pojedinaca.
Samo jedno ime

Skr1996
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 avg 2018, 23:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Skr1996 » 27 apr 2019, 23:32

Nijedan igrac koji se fer ponasa prema klubu I navijacima ne zasluzuje zvizduk ni losu rijec. Kako neke nije stid pisati neistine da u svlacionici nesto nije ok oko trenera I igraca? Pa Borna je omiljen medju igracima, kazu da je momak za 10.

A Stipe Juric ne igra jer se nije profesionalno ponasao, kasnio na treninge itd. pa nije u milosti trenera. Bezveze dizete tenzije iz nicega. Borna nije igrac za nas I otici ce, al nije svejedno zasluzio ruzne reakcije.

Sto se tice begonje, to je jedan profesionalac, radilica, trkac, koji nece nista spektakularno napraviti ali ce puno odraditi za druge. I on ce otici na kraju sezone, al hvala mu za sve sto je dao za nas klub.
Volim te do kraja.96.

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 27 apr 2019, 23:53

Skr1996 je napisao/la:Nijedan igrac koji se fer ponasa prema klubu I navijacima ne zasluzuje zvizduk ni losu rijec. Kako neke nije stid pisati neistine da u svlacionici nesto nije ok oko trenera I igraca? Pa Borna je omiljen medju igracima, kazu da je momak za 10.

A Stipe Juric ne igra jer se nije profesionalno ponasao, kasnio na treninge itd. pa nije u milosti trenera. Bezveze dizete tenzije iz nicega. Borna nije igrac za nas I otici ce, al nije svejedno zasluzio ruzne reakcije.

Sto se tice begonje, to je jedan profesionalac, radilica, trkac, koji nece nista spektakularno napraviti ali ce puno odraditi za druge. I on ce otici na kraju sezone, al hvala mu za sve sto je dao za nas klub.
:thumbup:
SAMO ŠIROKI!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.