NK Široki Brijeg

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 27 okt 2018, 21:36

Gubimo bodove protiv losih ekipa, a derbi utakmice nam tek slijede... Grcevita borba za 4 mjesto... E nisam mislio da cu ovo ikad napisat...
NK Široki Brijeg

Jedandevetcetiriosam
Postovi: 99
Pridružen/a: 30 jul 2018, 11:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Jedandevetcetiriosam » 27 okt 2018, 21:54

Ignorirajte ovog skakavca ,kompleksas kao i 99% medija iz Sarajeva, jedva docekali..a ocito je i sudac u reziji s delegatom zapaprio dosta toga danas..gledao sam prvo poluvrijeme,previse je sjeckao igru..samo mi nisu jasni ovi nasi sto za pljacku u reziji sudaca evo dugi niz godina koje nas klub trpi okrivljuju Sarajevo,kad i ptice na grani znaju da sucima i sudackom komisijom upravljaju ljudi iz Mostara,tocnije Zrinjskog! Sto se tice poraza danas vrijeme je za novcane kazne,ja neznama zadnji put kad su zadnji put kaznjeni bili!?
SaMo ŠiRoKi !!!!

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 27 okt 2018, 21:58

Bernardo Matic na ogradu sljedecu utakmicu i cijelo prvo poluvrijeme nek vodi navijanje kako je rekao danas na terenu.
Pa nek u petak na džumi dogovore koliko će mu utakmica kazne dati, kao što sve dogovaraju.
Bosna i Hercegovina živjeti će vječno, ali ovaj trenutni nakaradni sustav će propast ubrzo, kao i ovaj Savez.

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 28 okt 2018, 10:52

Naravno ne bi bilo prvi put da se ovako nadodaje kao Mati jucer. Jos covjek izjavio da nije nista rekao osim sto mu je majku opsovao( a i ja bi kako je sudio) al eto ti sarajevskih medija zeljnih klikova u roku 5 minuta sastavljaju clanke i sad kad Mati opale 10 utakmica zadovoljno ce trljat ruke kako je ustasa kaznjen radi nepostivanja drzave. Masinerija u punom pogonu. Ovdje je najveci grijeh biti igrac ili navijac Sirokog jer po automatizmu zuljas pola drzave bez da ista uradis
SAMO ŠIROKI!

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la GradKamena2 » 28 okt 2018, 10:57

Ma debili nek se oni. zapitaju koliko su puta opsovali svoju drzavu. radi nepravde prema njima ,bilo to radi lopte ili drugi institucija gdje dođu i nasekiraju se.
Al eto oni. to mogu njihova je drzava,a kad to Hrvat. kaze odma se dize neka halabuka.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 28 okt 2018, 13:11

Nastavlja se hajka i izljev kompleksa prema hrvatskim klubovima u ovoj jadnoj ligi i državi.
Prošlo kolo ako se ne varam izmišljanje Bakinih psovki u Mostaru,sada Matić..tko je sljedeći nebi li se iznudila kakva kazna jadnici bosanski.
A što se tiče lige,mislim da smo vrh izgubili s ovim porazom,današnjom eventualnom pobjedom Sarajeva još izraženije. Okrenuti se kupu,imamo šanse uz uvjet da se pojačamo i da nam napokon prođu pripreme svi igrači
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 28 okt 2018, 13:22

penke je napisao/la:Nastavlja se hajka i izljev kompleksa prema hrvatskim klubovima u ovoj jadnoj ligi i državi.
Prošlo kolo ako se ne varam izmišljanje Bakinih psovki u Mostaru,sada Matić..tko je sljedeći nebi li se iznudila kakva kazna jadnici bosanski.
A što se tiče lige,mislim da smo vrh izgubili s ovim porazom,današnjom eventualnom pobjedom Sarajeva još izraženije. Okrenuti se kupu,imamo šanse uz uvjet da se pojačamo i da nam napokon prođu pripreme svi igrači
Nemamo kvalitete, jednostavno... Vrh smo izgubili prije 2mjeseca jos, samo smo se zavaravali mi ovdje da cemo izac iz "krize", a u biti nije nikakva kriza u pitanju nego nasa realna snaga trenutno. Tesko da ti mozes dovesti na zimu nekog kvalitetnog igraca,najvece pojacanje ce nam biti Tomo kad se oporavi. Kup mozemo gonjat pa vidit sta ce biti, hoce li nas zdrijeb maziti.
NK Široki Brijeg

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 28 okt 2018, 13:43

Evolve je napisao/la:
penke je napisao/la:Nastavlja se hajka i izljev kompleksa prema hrvatskim klubovima u ovoj jadnoj ligi i državi.
Prošlo kolo ako se ne varam izmišljanje Bakinih psovki u Mostaru,sada Matić..tko je sljedeći nebi li se iznudila kakva kazna jadnici bosanski.
A što se tiče lige,mislim da smo vrh izgubili s ovim porazom,današnjom eventualnom pobjedom Sarajeva još izraženije. Okrenuti se kupu,imamo šanse uz uvjet da se pojačamo i da nam napokon prođu pripreme svi igrači
Nemamo kvalitete, jednostavno... Vrh smo izgubili prije 2mjeseca jos, samo smo se zavaravali mi ovdje da cemo izac iz "krize", a u biti nije nikakva kriza u pitanju nego nasa realna snaga trenutno. Tesko da ti mozes dovesti na zimu nekog kvalitetnog igraca,najvece pojacanje ce nam biti Tomo kad se oporavi. Kup mozemo gonjat pa vidit sta ce biti, hoce li nas zdrijeb maziti.
Vidit ćemo još što će biti na zimu možda se i jedan naš bivši igrač vrati, sigurno da ćemo se pojačati mozda dovesti neke igrace na posudbu što nije loša opcija.
Ova ekipa ima po meni kvalitetu,ali da ta kvaliteta dođe do izražaja fali ti jedna prava klasa u veznom redu,djelujemo neuvezano fali igrač kao Lončar,Zlomislić,Kožulj..i istinski egzekutor kao Wagner.
Svaka prava ekipa u ligi ima jednog igrača koji čini razliku,mislio sam da će to biti Babić ali dosad se nije pokazao,vidit ćemo što vrijeme donosi
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 28 okt 2018, 23:12

@penke da nije Plazonic taj igrac. :lol:
NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 28 okt 2018, 23:44

Evo još da se nadovežem na ono od jučer,ono naši imaju sve uvjete.Naravno da imaju.
Navijači Željezničara ulijeću u teren poslije današnje utakmice,pitari danas nakon jednog poraza u gostima yebu mater svima,a dolazili su igračima i na kućna vrata.
Pa onda se postavlja pitanje šta bi svi mi kao navijači Širokog trebali raditi i kako reagirati poslije svega.Igrači koji nose dres Širokog mogu biti sretni koliko samo njihova vjerna publika i navijači imaju tolerancije i strpljenja,koliko su samo kredita potrošili,a rijetko kad pa čak i poslije lošijih utakmica dobijaju zvižduke,psovke i takve stvari,nego baš suprotno,na početku utakmice dobiju aplauz cijelog stadiona i još više ih se podržava.
Igraj Široki ti si najbolji!

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 29 okt 2018, 00:10

Jbg drugi smo mi mentalni sklop,kolko god puta da im mater jeb.emo uvijek dođemo na iduću utakmicu. Valjda je to ona iskrena ljubav,bezuvjetna :D
Ja vjerujem da ce biti bolje,da ce doc Europa,da ce se prodat malci i biti ćemo opet prvi. Al moramo i mi bit jednostavno svjesni,mi smo mali i tesko je parirat vecima i mocnijima
SAMO ŠIROKI!

Schkowrk
Postovi: 6
Pridružen/a: 28 sep 2018, 19:09
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Schkowrk » 29 okt 2018, 13:25

Prije svega treba se sjetiti kakve pripreme su prošli ovi dečki na početku sezone. Vjerujem da će na proljeće biti potpuno drugačija priča. Samo da Goce ostane. Ništa nije nedostižnu. Uz male korekcije i 2-3 nova igrača, evo naslova. :kralj:

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 29 okt 2018, 13:50

Schkowrk je napisao/la:Prije svega treba se sjetiti kakve pripreme su prošli ovi dečki na početku sezone. Vjerujem da će na proljeće biti potpuno drugačija priča. Samo da Goce ostane. Ništa nije nedostižnu. Uz male korekcije i 2-3 nova igrača, evo naslova. :kralj:
Ti stvarno mislis da je ovdje do priprema? Daaaaaaaj... ;)
NK Široki Brijeg

Schkowrk
Postovi: 6
Pridružen/a: 28 sep 2018, 19:09
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Schkowrk » 29 okt 2018, 16:46

Evolve je napisao/la:
Schkowrk je napisao/la:Prije svega treba se sjetiti kakve pripreme su prošli ovi dečki na početku sezone. Vjerujem da će na proljeće biti potpuno drugačija priča. Samo da Goce ostane. Ništa nije nedostižnu. Uz male korekcije i 2-3 nova igrača, evo naslova. :kralj:
Ti stvarno mislis da je ovdje do priprema? Daaaaaaaj... ;)
Ne mislim. Vjerujem i nadam se da će ostati. Kada s njim prođu pripreme onda će se vidjeti prava vrijednost i njega kao trenera i igrača. Očekujem potpuno drugačije izdanje ekipe i bitno bolji status na tablici.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la prisonbreak » 30 okt 2018, 12:05

Bolje ste igrali pod palicom Pavica.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 30 okt 2018, 12:32

prisonbreak je napisao/la:Bolje ste igrali pod palicom Pavica.
Vidi se da nas nisi gledao. Ovo sad je Barcelona kakvi smo bili pod Pavicem
SAMO ŠIROKI!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la prisonbreak » 30 okt 2018, 12:40

since1948 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Bolje ste igrali pod palicom Pavica.
Vidi se da nas nisi gledao. Ovo sad je Barcelona kakvi smo bili pod Pavicem
Ma gledao sam vas, kod Pavica ste tesko primali a i davali, sad lakse primate, za oko ljepse igrate al malo golova dajete i dalje
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 30 okt 2018, 13:11

prisonbreak je napisao/la:
since1948 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Bolje ste igrali pod palicom Pavica.
Vidi se da nas nisi gledao. Ovo sad je Barcelona kakvi smo bili pod Pavicem
Ma gledao sam vas, kod Pavica ste tesko primali a i davali, sad lakse primate, za oko ljepse igrate al malo golova dajete i dalje
Bernardo Matic nam igra kao Rakitic otkad je Goce dosao tako da pusti vodu

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 30 okt 2018, 18:46

Koja smijurija od saveza,Matić suspendiran do okončanja postupka,samo Bog zna dokle će oni to razvući.A za utrčavanje navijača na Grbavici kazna 4000KM :bow:
Igraj Široki ti si najbolji!

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 30 okt 2018, 19:13

96BadBoy je napisao/la:Koja smijurija od saveza,Matić suspendiran do okončanja postupka,samo Bog zna dokle će oni to razvući.A za utrčavanje navijača na Grbavici kazna 4000KM :bow:
:facepalm: Ne mozes yebeno vjerovat
SAMO ŠIROKI!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], holyman, Kaunas, mosarajvosa83, MostarskiSin, OldTownDistrict i 69 gostiju.