NK Široki Brijeg

Mirokatic99
Postovi: 23
Pridružen/a: 08 maj 2018, 15:50
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Mirokatic99 » 26 avg 2018, 22:14

Mario94 je napisao/la:Izgleda da ce pavic bit smjenjen
A sta je sa sportskim direktorom?

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 avg 2018, 22:14

Pavić bivši ali bez Šilića ništa nismo postigli. Odlazi Šiliću. I povedi Barišića
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Mario94
Postovi: 73
Pridružen/a: 15 jun 2017, 18:34
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Mario94 » 26 avg 2018, 22:18

Mirokatic99 je napisao/la:
Mario94 je napisao/la:Izgleda da ce pavic bit smjenjen
A sta je sa sportskim direktorom?
Po meni odgovorniji je silic.. najavljivo je 5 provjerenih pojacanja i koga je doveo?? .. pa pola nas ovdje na forumu bi bolje igrace doveli..

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 avg 2018, 22:19

Ccc, pa ljudi koga,mi mozemo sada dovesti?? Propale trenere Jovica ili Barbarica? Mladinu? Nekontam,cccc
Sad ce Ćorić vjerovatno preuzet ko zna dokle a nisam siguran moze li on dohakat ovim zvjezdama...
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 26 avg 2018, 22:19

Pavic je najmanji krivac realno, ali onakvo ponasanje je neprihvatljivo

I ono sto je najjace, mi smo i uz ovakav nogomet u samom vrhu sa bodom zaostatka za vodecim, kakva liga :lol: :lol:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 26 avg 2018, 22:20

Uzas. Nula. Nista. Bez ozbiljnog suta po golu. Cupao sam kosu na tribini. Jos ih kasnije skripari poredali oni govore sta hocete nismo gola primili. E tu sam popi.zdio. Pa yebem li vam majku manekensku dovedeni ste da titulu napadate,a ne da se za opstanak borite. Pavic mozda i nije toliko los al je tako pickasto postupio da bi mu ja odmah nogu dao. Matic,Corluka,Markovic bravo. Djeco vama se ne moze nista ni prigovorit,vas cemo trpit jos 5 godina ako treba. Cabraja,Bagaric,Popovic,Begonja kurcobolja maximalna. Da dodam,Silic nek odyebe momentalno.
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 avg 2018, 22:21

Android je napisao/la:Pavic je najmanji krivac realno, ali onakvo ponasanje je neprihvatljivo

I ono sto je najjace, mi smo i uz ovakav nogomet u samom vrhu sa bodom zaostatka za vodecim, kakva liga :lol: :lol:
Kakvo ponasanje? Nekontam sta je uradio :damn:
NK Široki Brijeg

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 26 avg 2018, 22:26

Evolve je napisao/la:
Android je napisao/la:Pavic je najmanji krivac realno, ali onakvo ponasanje je neprihvatljivo

I ono sto je najjace, mi smo i uz ovakav nogomet u samom vrhu sa bodom zaostatka za vodecim, kakva liga :lol: :lol:
Kakvo ponasanje? Nekontam sta je uradio :damn:
Kad su skripari skandirali pavicu odlazi,pokazao je gestikulacijom nesto prema njima,srednjak ili palac gore nisam ni vidio dobro iskreno. Uglavnom odvratna reakcija kao i sukob s obicnim navijacima kad je izlazio s terena
SAMO ŠIROKI!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 26 avg 2018, 22:29

Tjeranjem Pavića ništa nismo postigli, nadam se da će ostaviti Denisa Ćorića na klupi jer je dobar covjek i zna nogomet.
Šilić je ovim potezom pokušao skloniti ljagu sa sebe na trenera ali mislim da neće moći tako lako,ljudi mi nemamo KVALITETE poglavito u veznom redu,nema tko stat na loptu,ne moze se to traziti od Vukoje i Marica koji su mladi i osiciliraju i moje mišljenje je da je tu ključ svega.
Pa gledaj prijelazni rok jeli se mogu usporediti naše zamjene za one koji su otišli?
Kovacic i Bralic,Eliomar i Zlomislic,Babic i Loncar,Turcin i Menalo,Popovic i J.Coric..svaki je duplo lošiji od svog prethodnika.
Realno jedina dobra utakmica nam je Čelik,ostalo goli ku.rac
P.S nije se Pavic sukobio ni skim,neki su mu vrijeđali sve a on je uzvratio "šta,što ja mogu?"
ŠILIĆU KENČINO ODLAZI !
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 avg 2018, 22:29

Ehh, nemogu da vjerujem sta nam se dešava....

@Android fala na PP objasnjenu

Znaci ode definitivno, nema se tu sta vise gledat.
NK Široki Brijeg

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 26 avg 2018, 22:30

Kriva je uprava i SD. Ovdje mi od početka sezone trubimo da nemamo veznog reda, a oni gomilaju krilne napadače sve do jednog nespremne i za ligu mjesnih zajednica. Mi i dobro bodova imamo kakav nam je roster i igra koja je posljedica ovog prvog.
audere est facere!

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 26 avg 2018, 22:33

Pavic je samo kolateralna zrtva. Danas su svi stvarni problemi naseg kluba izasli na vidjelo. E Gorane Gorane...plakat cemo mi za tobom
SAMO ŠIROKI!

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 avg 2018, 22:34

Šilić ima bolju poziciju nego princ Charles. Vrijeme je da ode ljigavac jedan. Navijači su naivni. Najveći krivac je ovdje čovjek koji dovodi igrače, pa tek onda trener i sami igrači. Nama je problem što nemamo neku navijačku masu koja bi istog natjerala da napusti klub.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Pecara122
Postovi: 26
Pridružen/a: 08 jun 2018, 13:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pecara122 » 26 avg 2018, 22:49

Treba pronaci hrvata koji nije stranac, i da zna igrat i da je full spreman i slobodan igrac i hoce doc u ovu sugavu ligu za max 2-3k €… zbog tog 4 stranca sarajevo i zrinjski nisu nista doveli, zeljo je pogodio jedino s onim Curjuricem i to je to... I na kraju bolje odigraju domaci igraci corluka markovic i maric nego neke umisljene zvjezdice...

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 26 avg 2018, 22:51

Jedini krivci za ovo stanje u klubu su cijela uprava sa Giljom i Mirom, direktor kluba i na kraju sportski direktor kao najveci krivac, Silicu kenjcino, odlazi vec jednom, doveo si pojacanja koja su nespremna, povrijedjena, nogomete invalide, kome se kurce Bagaric i Cabraja, dokle Joja misli igrati !?!? Pavicu zamjeram ono danas, ali covjek nista nije kriv, pa Capelo ne bi sa ovim igracima nista napravio. Silicu, odlazi vise i povedi te likove iz uprave koji su te stitili sve ove godine.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 26 avg 2018, 23:01

Ma nismo mi u poziciji sad nesto upravu prozivat.
Jesu kakvi jesu,moglo bi im se svasta dokazat,al koga bi drugog doveli. Da ih nebi otjerali pa da NK zavrsi ko HKK
Ma **** mi te hrvate i bosnjake i srbe i siptate i nigerijce vise. Boli me bolan qrac. Ocu vidjet da ginu za dres a ne kojem se bogu mole. Akp ti ne pasu Srbi i muslimani dovedi Makedonca,Siptara,Bugara,nekog se moze nac.
SAMO ŠIROKI!

Mario94
Postovi: 73
Pridružen/a: 15 jun 2017, 18:34
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Mario94 » 26 avg 2018, 23:10

Pecara122 je napisao/la:Treba pronaci hrvata koji nije stranac, i da zna igrat i da je full spreman i slobodan igrac i hoce doc u ovu sugavu ligu za max 2-3k €… zbog tog 4 stranca sarajevo i zrinjski nisu nista doveli, zeljo je pogodio jedino s onim Curjuricem i to je to... I na kraju bolje odigraju domaci igraci corluka markovic i maric nego neke umisljene zvjezdice...
Misic, Puljic,Novakovic,Radeljic, Glumac,Mazalovic itd .. siliceva nestrucnost davno je dokazana

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 26 avg 2018, 23:15

I ovaj Zeljo go qrac ko i mi. Ja mislim da je ovo prvenstvo kvalitetom daleko najlosije od svih sezona zajednicke lige
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 26 avg 2018, 23:19

Samo da spomenem da se ne zaboravi reci. Igrac koji je u svih ovih 7 kola odigrao majstorski,bez greske i s mudima i s jos par momaka(Corluka,Markovic,Maric) spada u iznimke ovog sivila je Matic. Svaka cast doktore
SAMO ŠIROKI!

Pecara122
Postovi: 26
Pridružen/a: 08 jun 2018, 13:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pecara122 » 26 avg 2018, 23:34

Mario94 je napisao/la:
Pecara122 je napisao/la:Treba pronaci hrvata koji nije stranac, i da zna igrat i da je full spreman i slobodan igrac i hoce doc u ovu sugavu ligu za max 2-3k €… zbog tog 4 stranca sarajevo i zrinjski nisu nista doveli, zeljo je pogodio jedino s onim Curjuricem i to je to... I na kraju bolje odigraju domaci igraci corluka markovic i maric nego neke umisljene zvjezdice...
Misic, Puljic,Novakovic,Radeljic, Glumac,Mazalovic itd .. siliceva nestrucnost davno je dokazana
Ocito ne zadovoljavaju neki od gore navedenih uvjeta jer ako silic ne zna za njih, ne vjerujem da ne znaju u zelji zrinjskom sarajevu i doveli bi ih oni... Jedino sto zamjeram upravi i silicu je onaj Rodin sto je otisao u zelju, dobar domaci igrac, solidna zamjena Joji kojem je istekao rok trajanja

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”