NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 21 okt 2018, 18:42

Kup je nas
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 21 okt 2018, 18:46

**** ja sve svoje ako Wagner nebi imao 6 golova dosada u prvenstvu. **** preplaceni invalidi mrs u pm
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 21 okt 2018, 18:50

Aaaaaaaaaaaa, jel moguce

Loptu na centar, sta se valjate hahah
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 21 okt 2018, 18:51

Tko će drugi... Bravo Matiću
...

spursman
Postovi: 701
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 21 okt 2018, 18:52

Ja kad kažem da zabijamo onda zabijamo.
Goce na vrijeme reagira :thumbup:
audere est facere!

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 21 okt 2018, 18:56

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: Hvala ti Bože na Bernardu Matiću
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 21 okt 2018, 18:57

To ste vi zadovoljni ovim? Pfffft
NK Široki Brijeg

spursman
Postovi: 701
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 21 okt 2018, 18:59

Evolve je napisao/la:To ste vi zadovoljni ovim? Pfffft
Ne rezultatom ali smo odigrali odlično drugo poluvrijeme
audere est facere!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 21 okt 2018, 19:05

Matica u napad umjesto Bagarica, nema druge :lol:

Igra je bila ok, realizacija :facepalm: . Bagarica je netko zacarao
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 21 okt 2018, 19:05

Bod po bod i 4 mjesto :mrgreen: ma ekipa ruku na srce nema potrebe se zivcirati. S obzirom kakav kadar imamo Goce je to odlicno ustimo ... Nista cekat pauzu pa se nadati pojacanjima za dalje.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 21 okt 2018, 19:14

Evolve je napisao/la:To ste vi zadovoljni ovim? Pfffft
Sta cu bit zadovoljan,nego mi laknulo. Iako igra je bila vise nego dobra,al kad dođemo do 16 :facepalm:
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 21 okt 2018, 19:27

Bagarića u Nertvanac na posudbu da zabije koji gol. Frajer jednostavno ne moze zabit i točka. Dva stopera kad trebaju igrat to je ajme majko. Znači toliko pasova nepotrebnih unazad ko da je 5-0 za nas. Krila 0. Na kraju bod puna šaka...

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la crozla » 21 okt 2018, 22:37

Mrtav igrac je Bagaric. Matic bas ima kontinuitet, momak ide u dva smjera. Bod u Zenici je i vise vec korektan. Velik na psiholoskom putu.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 21 okt 2018, 22:57

Izgleda da nam se počela vraćati sreća u sudačkim nadoknadama od prošle sezone. :zviz:
Šteta što nismo uzeli sva tri boda,ne znam dokad trpiti više Bagarića jer nas je koštao previše bodova u ovoj sezoni počevši od Europe i zicera s Domzalama,do Čelika.
Je li vrijeme za malog Jurića u p11? Mlad,jak,zna zabit a i uz par dobrih igara bi se mogao unovčit pošto smo u situaciji da preživljavamo od prodaje igrača..
Bravo veliki Luka Bilobrk!
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 22 okt 2018, 09:36

penke je napisao/la:Izgleda da nam se počela vraćati sreća u sudačkim nadoknadama od prošle sezone. :zviz:
Šteta što nismo uzeli sva tri boda,ne znam dokad trpiti više Bagarića jer nas je koštao previše bodova u ovoj sezoni počevši od Europe i zicera s Domzalama,do Čelika.
Je li vrijeme za malog Jurića u p11? Mlad,jak,zna zabit a i uz par dobrih igara bi se mogao unovčit pošto smo u situaciji da preživljavamo od prodaje igrača..
Bravo veliki Luka Bilobrk!
Apsolutno da je vrijeme za Jurića, jednostavno previše kredita su potrošili Čabraja i Bagarić, užas jedan :thumbdown: . Zadnje golove iz igre dali protiv Čelika 6:0 kad je bilo 05.08.2018., prije 2ipo **** mjeseca! Poslje toga jedan jedini gol dao Dejan iz penala Krupi.

Begonja isto, koja nula od igrača za nevjerovat, ništa od njega nemozeš očekivati, ništa. Ne ubacuj ga Goce više života ti draga!
NK Široki Brijeg

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 22 okt 2018, 10:00

Evolve je napisao/la:
penke je napisao/la:Izgleda da nam se počela vraćati sreća u sudačkim nadoknadama od prošle sezone. :zviz:
Šteta što nismo uzeli sva tri boda,ne znam dokad trpiti više Bagarića jer nas je koštao previše bodova u ovoj sezoni počevši od Europe i zicera s Domzalama,do Čelika.
Je li vrijeme za malog Jurića u p11? Mlad,jak,zna zabit a i uz par dobrih igara bi se mogao unovčit pošto smo u situaciji da preživljavamo od prodaje igrača..
Bravo veliki Luka Bilobrk!
Apsolutno da je vrijeme za Jurića, jednostavno previše kredita su potrošili Čabraja i Bagarić, užas jedan :thumbdown: . Zadnje golove iz igre dali protiv Čelika 6:0 kad je bilo 05.08.2018., prije 2ipo **** mjeseca! Poslje toga jedan jedini gol dao Dejan iz penala Krupi.

Begonja isto, koja nula od igrača za nevjerovat, ništa od njega nemozeš očekivati, ništa. Ne ubacuj ga Goce više života ti draga!
Mišljenja sam da je Jurić kvalitete i za jače lige od BiH,tu je vec drugu sezonu seniorsku,u juniorima je dao 33 gola što je vrlo teško napraviti,a mlad je i mi moramo gurati mlade radi prodaje i samofinanciranja jer nekih sponzora više nema ili su skroz smanjili davanja u klub.
Ista stvar vrijedi i za Marića,pa i Vukoju momci su pokazali da znaju,te uz kontinuitet igara sigurno da će razviti svoj potencijal, u svakom slučaju puno više pokazuju od Begonje..
Dolaskom Goce malo mi je žao Ćorluke što je pao u drugi plan jer dečko je igrao vrlo dobro u ovoj sezoni.
Samo jedno ime

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 22 okt 2018, 10:51

Ja mislim da je vrijeme da Matica stavimo u napad
:rol:
SAMO ŠIROKI!

spursman
Postovi: 701
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 22 okt 2018, 11:18

penke je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
penke je napisao/la:Izgleda da nam se počela vraćati sreća u sudačkim nadoknadama od prošle sezone. :zviz:
Šteta što nismo uzeli sva tri boda,ne znam dokad trpiti više Bagarića jer nas je koštao previše bodova u ovoj sezoni počevši od Europe i zicera s Domzalama,do Čelika.
Je li vrijeme za malog Jurića u p11? Mlad,jak,zna zabit a i uz par dobrih igara bi se mogao unovčit pošto smo u situaciji da preživljavamo od prodaje igrača..
Bravo veliki Luka Bilobrk!
Apsolutno da je vrijeme za Jurića, jednostavno previše kredita su potrošili Čabraja i Bagarić, užas jedan :thumbdown: . Zadnje golove iz igre dali protiv Čelika 6:0 kad je bilo 05.08.2018., prije 2ipo **** mjeseca! Poslje toga jedan jedini gol dao Dejan iz penala Krupi.

Begonja isto, koja nula od igrača za nevjerovat, ništa od njega nemozeš očekivati, ništa. Ne ubacuj ga Goce više života ti draga!
Mišljenja sam da je Jurić kvalitete i za jače lige od BiH,tu je vec drugu sezonu seniorsku,u juniorima je dao 33 gola što je vrlo teško napraviti,a mlad je i mi moramo gurati mlade radi prodaje i samofinanciranja jer nekih sponzora više nema ili su skroz smanjili davanja u klub.
Ista stvar vrijedi i za Marića,pa i Vukoju momci su pokazali da znaju,te uz kontinuitet igara sigurno da će razviti svoj potencijal, u svakom slučaju puno više pokazuju od Begonje..
Dolaskom Goce malo mi je žao Ćorluke što je pao u drugi plan jer dečko je igrao vrlo dobro u ovoj sezoni.
Treba Ćorluku vratiti u vezu ako je Dino prva opcija na beku, dečko mora igrati bolje on nego Begonja
audere est facere!

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 22 okt 2018, 11:21

Ćorluka nije za veze,to smo vidjeli već. Al Begonja definitivno out,nek igraju malci,sinoc su bili vise nego dobri. Po meni trenutno Bagaric-Juric zamjena i Vukoja-Begonja. Dino moze proc mada ga je onaj Šišić ili koji je vec samarao sinoc po krilu
SAMO ŠIROKI!

spursman
Postovi: 701
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 22 okt 2018, 11:41

Naš bivši trener Sablić osvojio je naslov sa Sheriff Tiraspolom, svaka čast majstore.
audere est facere!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, VVM i 36 gostiju.