NK Široki Brijeg

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 sep 2018, 14:35

kksiroki je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Kovacic, Begonja i Matic lagani rucak u Borku..
Yebem vam pleme ima da jedete loptu veceras
Znači poprimile se i psovke od hordaša kuknjava
Sačuvaj Bože... :plac:
Aj sad ovako, jesi ti ikada čuo ovakvu psovku u Širokom Brijegu, a onda nastavi slobodno...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 20 sep 2018, 14:45

kksiroki je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Kovacic, Begonja i Matic lagani rucak u Borku..
Yebem vam pleme ima da jedete loptu veceras
Znači poprimile se i psovke od hordaša kuknjava
Sačuvaj Bože... :plac:
Aj sad ovako, jesi ti ikada čuo ovakvu psovku u Širokom Brijegu, a onda nastavi slobodno...
Kralju moj nazalost cuo sam ja puno.mastovitijih psovki u Sirokom :lol:
SAMO ŠIROKI!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 20 sep 2018, 14:48

kksiroki je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Kovacic, Begonja i Matic lagani rucak u Borku..
Yebem vam pleme ima da jedete loptu veceras
Znači poprimile se i psovke od hordaša kuknjava
Sačuvaj Bože... :plac:
Aj sad ovako, jesi ti ikada čuo ovakvu psovku u Širokom Brijegu, a onda nastavi slobodno...
Ma hebe se mene za psovke i mentalni sklop pojedinaca. Kazem ti dovedes 2/3 igraca i uvjek im neki k ili nisu spremni ili su ozljedeni a eto kao nemas para. Pa isto da nemas para kupiti auto, vozis neko polovno staro 20 godina i ajde sad cu kupiti neko staro 15 godina kojem nista neradi al mozda ga popravim kad dignem ponovo krediti a mozda bolje da sparam i krpam ovo sto ima od 20 godina pa kupim solidno staro 10 godina koje bar moze odmah voziti. Al ne Silic i ovo malo jada sto ima trosi u "auta" koja nemogu upaliti (ozljedena su) koja jedva idu treba im 5 servisa (priprema) da bi mogla samo voziti!!!! (Tj. Da mogu samo trcati 90min !!!!) i onda kukas nema para pa ne trosi ih u gluposti pa ces mozda imati!!!! Jer kontas ti tu logiku uopce?!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 sep 2018, 14:58

Stari, mislio sam da si vrijedan dijaloga ali sam se zajebo, aj živio....
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Carles
Postovi: 270
Pridružen/a: 11 mar 2013, 17:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Carles » 20 sep 2018, 15:46

i tu seljačku priču ''radije stavi juniore'' isto svežite mačku o rep. Pa ispali bi iste sezone iz lige, šta je vama. Onda bi tek plakali svi redom kad bi igrali federalnu ligu. Ovaj spoj zadnjih godina, naših domaćih iskusnijih i mlađih, u kombinaciji sa još pokojim igračem izvana je idealan. Al treba shvatit da se sa igračima koji će igrati za 3 tisuce € može nekad i promašit. uz to pričamo o ligi iz koje svaki igrač bježi na prvu ponudu izvana. ne opravdavam nikoga i ništa. samo kažem da su uvjeti u kojima operiramo vrlo skučeni. i opet se nekako hrvamo s ovim klubovima koji imaju debelo veće proračune
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 20 sep 2018, 17:24

kksiroki je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Kovacic, Begonja i Matic lagani rucak u Borku..
Yebem vam pleme ima da jedete loptu veceras
Znači poprimile se i psovke od hordaša kuknjava
Sačuvaj Bože... :plac:
Aj sad ovako, jesi ti ikada čuo ovakvu psovku u Širokom Brijegu, a onda nastavi slobodno...
Ispricavam se sto nisam Isusa spomenio u psovci ko pravi Sirokobrijezanin. :salut:
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brig » 20 sep 2018, 19:48

kksiroki je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Kovacic, Begonja i Matic lagani rucak u Borku..
Yebem vam pleme ima da jedete loptu veceras
Znači poprimile se i psovke od hordaša kuknjava
Sačuvaj Bože... :plac:
Aj sad ovako, jesi ti ikada čuo ovakvu psovku u Širokom Brijegu, a onda nastavi slobodno...
Ne treba se nervirati. Mnogi trebaju puno pure pojest da bi neke stvari skuzili kako funkcioniraju i da nije bas sve tako kako oni misle

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brig » 20 sep 2018, 19:50

Carles je napisao/la:i tu seljačku priču ''radije stavi juniore'' isto svežite mačku o rep. Pa ispali bi iste sezone iz lige, šta je vama. Onda bi tek plakali svi redom kad bi igrali federalnu ligu. Ovaj spoj zadnjih godina, naših domaćih iskusnijih i mlađih, u kombinaciji sa još pokojim igračem izvana je idealan. Al treba shvatit da se sa igračima koji će igrati za 3 tisuce € može nekad i promašit. uz to pričamo o ligi iz koje svaki igrač bježi na prvu ponudu izvana. ne opravdavam nikoga i ništa. samo kažem da su uvjeti u kojima operiramo vrlo skučeni. i opet se nekako hrvamo s ovim klubovima koji imaju debelo veće proračune
+1
Slazem se sa oba tvoja posta
Eno dvorana puna zbog nase djece u ekipi. 11 igraca od 12 nase. Trazi se karta vise
U svemu treba balans i realno sagledati stvari i mogucnosti. A mi smo tu na dnu hranidbenog lanca

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 20 sep 2018, 21:07

brig je napisao/la:
Carles je napisao/la:i tu seljačku priču ''radije stavi juniore'' isto svežite mačku o rep. Pa ispali bi iste sezone iz lige, šta je vama. Onda bi tek plakali svi redom kad bi igrali federalnu ligu. Ovaj spoj zadnjih godina, naših domaćih iskusnijih i mlađih, u kombinaciji sa još pokojim igračem izvana je idealan. Al treba shvatit da se sa igračima koji će igrati za 3 tisuce € može nekad i promašit. uz to pričamo o ligi iz koje svaki igrač bježi na prvu ponudu izvana. ne opravdavam nikoga i ništa. samo kažem da su uvjeti u kojima operiramo vrlo skučeni. i opet se nekako hrvamo s ovim klubovima koji imaju debelo veće proračune
+1
Slazem se sa oba tvoja posta
Eno dvorana puna zbog nase djece u ekipi. 11 igraca od 12 nase. Trazi se karta vise
U svemu treba balans i realno sagledati stvari i mogucnosti. A mi smo tu na dnu hranidbenog lanca
Zasto se onda ne mjenjaju stvari? Zasto se ne mjenja **** politika dovodjena igraca??? Čega se **** boje vise u 3 pm????
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 20 sep 2018, 21:10

Rijeka za 70 godina kluba pa Dinamo tako stoji na fb nije nesto al ajde nije bi lose :D
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 20 sep 2018, 21:11

Rijeka 12.10. oprostaj Wagnera i proslava 70 godina kluba. Ajde nek je nesto ispunjeno sto je obecano.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 20 sep 2018, 21:11

Rijeka za 70.rođendan. Bravo. Bolje potrosit pare za nesto korisnije
SAMO ŠIROKI!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 sep 2018, 21:11

Evolve je napisao/la:
brig je napisao/la:
Carles je napisao/la:i tu seljačku priču ''radije stavi juniore'' isto svežite mačku o rep. Pa ispali bi iste sezone iz lige, šta je vama. Onda bi tek plakali svi redom kad bi igrali federalnu ligu. Ovaj spoj zadnjih godina, naših domaćih iskusnijih i mlađih, u kombinaciji sa još pokojim igračem izvana je idealan. Al treba shvatit da se sa igračima koji će igrati za 3 tisuce € može nekad i promašit. uz to pričamo o ligi iz koje svaki igrač bježi na prvu ponudu izvana. ne opravdavam nikoga i ništa. samo kažem da su uvjeti u kojima operiramo vrlo skučeni. i opet se nekako hrvamo s ovim klubovima koji imaju debelo veće proračune
+1
Slazem se sa oba tvoja posta
Eno dvorana puna zbog nase djece u ekipi. 11 igraca od 12 nase. Trazi se karta vise
U svemu treba balans i realno sagledati stvari i mogucnosti. A mi smo tu na dnu hranidbenog lanca
Zasto se onda ne mjenjaju stvari? Zasto se ne mjenja **** politika dovodjena igraca??? Čega se **** boje vise u 3 pm????
O kojoj **** politici ti pričaš, koji vam je **** svima više. Pišete izgleda samo ono što vam nabiju kao kompleks ovi navijači iz Sarajeva,Tuzle, Zenice,Mostara...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 20 sep 2018, 21:12

Jeste našli protivnika za 70 godina...
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 sep 2018, 21:16

Baš su u kurcu, pa što Bayern nisu doveli, gdje će tamo neku Rijeku ili su možda Barcelonu trebali... :crazy: :crazy:
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 20 sep 2018, 21:18

Ne treba ni Bayern ni Barcelona.
Ova utakmica je trebala biti u proljeće,kada je klub i osnovan,ali eto nije,pa sad bilo koga dovesti za tu godišnjicu da ne bude da nije obilježena. :roll:
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 20 sep 2018, 21:25

kksiroki je napisao/la:Baš su u kurcu, pa što Bayern nisu doveli, gdje će tamo neku Rijeku ili su možda Barcelonu trebali... :crazy: :crazy:
Jel ti mene zaj.bajes ovdje? Ozbiljno pitam? Zasto nedovodimo igrace iz drugih zemalja u okolici ? Zasto mora da bude hrvat? Jel vrijeme da se ostavimo toga ako su vec financije problem, pa potrazit igrace iz Makedonije, Albanije, picke materine, probaj sa polovnim slovencem u pm
NK Široki Brijeg

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 sep 2018, 21:30

Evolve je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:Baš su u kurcu, pa što Bayern nisu doveli, gdje će tamo neku Rijeku ili su možda Barcelonu trebali... :crazy: :crazy:
Jel ti mene zaj.bajes ovdje? Ozbiljno pitam? Zasto nedovodimo igrace iz drugih zemalja u okolici ? Zasto mora da bude hrvat? Jel vrijeme da se ostavimo toga ako su vec financije problem, pa potrazit igrace iz Makedonije, Albanije, picke materine, probaj sa polovnim slovencem u pm
Prvo se dogovori sam sa sobom, što citiraš i o čemu pišeš, što želiš reći i koji su ti argumenti. Šta tražiš, naciju, religiju, državu ili kontinent. Da pratiš stvari znao bi da su u NK Široki igrali igrači većine monoteističkih religija, igrači različitih nacija i sa raznih kontinenata i država. A to što je tebi netko nabio kompleks **** ga sam se zapitaj što se hvataš na takve stvari...i da ne zaboravim Hrvat a ne hrvat...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 20 sep 2018, 21:34

kksiroki je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:Baš su u kurcu, pa što Bayern nisu doveli, gdje će tamo neku Rijeku ili su možda Barcelonu trebali... :crazy: :crazy:
Jel ti mene zaj.bajes ovdje? Ozbiljno pitam? Zasto nedovodimo igrace iz drugih zemalja u okolici ? Zasto mora da bude hrvat? Jel vrijeme da se ostavimo toga ako su vec financije problem, pa potrazit igrace iz Makedonije, Albanije, picke materine, probaj sa polovnim slovencem u pm
Prvo se dogovori sam sa sobom, što citiraš i o čemu pišeš, što želiš reći i koji su ti argumenti. Šta tražiš, naciju, religiju, državu ili kontinent. Da pratiš stvari znao bi da su u NK Široki igrali igrači većine monoteističkih religija, igrači različitih nacija i sa raznih kontinenata i država. A to što je tebi netko nabio kompleks **** ga sam se zapitaj što se hvataš na takve stvari...i da ne zaboravim Hrvat a ne hrvat...
Igrali brazilci argentinci, hrvati ko jos? Ko je igrao recemo da nije katolik jel ih ima 5 tokom ovih 20god, pod katolik mislim na papiru. Nemoj me pravit glupim kad nisam, odj od kompleksa daj cinjenica ajde daj mi hebene cinjenice?
NK Široki Brijeg

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 sep 2018, 21:41

Umi se hladnom vodom...ako ne znaš i nemaš pojma i imaš kompleks od ovih što vas godinama ovdje "handre" što ti ja mogu...laku noć...sad si najjači u očima ovih što su ti nabili kompleks....
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, chiefsosa, tabba77 i 47 gostiju.