NK Široki Brijeg

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 21 avg 2018, 01:12

Jada i čemera, pa ono je ružno. Suvisle akcije nismo odigrali, ne zna se ondje tko pije tko plaća.
Morat će se nešto raditi u klubu. Ili smjena trenera ili sportskog direktora ili potrat par igrača.
Begonji se možemo komotno zahvaliti. Nećeš igrat? Zbogom i hvala. Imamo Bozu i Zvonu Vukoju i Marica na toj poziciji, radije cu nasu djecu trpit nego njega.

Tuzlaci, moglo se par vas Fukara umješati među onu podgrupicu Hordi Zla...samo što nisu zapjevali Svi u napad, jedan je Hase. Smiješna grupica.

Ne znam sa cime prijetiti u Gabelu. :(

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 21 avg 2018, 01:16

Tragedija od utakmice, ne pamtim utakmicu bez prave prilike za nas na Pecari. Sloboda isto tako nije nista napravila, al zato su spremni i trce svih 90min i svaka im cast na tome. Ja nekad imam dojam da je suradnja izmedu Bagarica i Cabraje katastrofa, isto ko da se natječu i ne zele pomoc jedan drugom kad su u nekoj dobroj situaciji. Dino danas dosta los, Joja katastrofa, Kovacic jedino dominantan u skoku ostalo slabo, bekovi su nam najbolji dio momčadi ove godine, Markovic i Corluka, svaka čast njima dvojici, ne moze im se prigovorit nista. Matic danas jedini povuce loptu par metara, a onda ne zna sta ce s njom. Begonja alibi igrac, trci bezveze ko muha bez glave, bez ucinka. Babic onako, na momente dobar, nudio se, al bez konkretnog ucinka. Izmjene nam nista nisu donile.

Utakmica protiv Celika ostaje jedina koju smo dobro odigrali ove godine. Tuzla, Radnik, Sloboda nismo zaslužili pobjedu, a sve kuci igrali. I zivcira me sto vec par godina nam se događa da ne znamo potvrdit rezultat iz gostiju, uvijek napravimo kiks.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 21 avg 2018, 01:53

Kaze Pavic realizacija problem, prijatelju moj nisi imao sta realizirat.. Problem je kreacija u veznom redu i protok lopte prema napadačima.

Ps. Znali su nasi pit za Gospojinu po gradu, Popovic tuce heinekene i cigare ko veliki. Dok god je tako nema tu igraca nikakvih
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 21 avg 2018, 02:06

Evolve je napisao/la:Bilobrk bez posla skoro citavu utakmicu, imao je nesto posla ali sve i svemu dobar nastup.

Stoperi

Kovacevic, u skoku solidan, cim lopta dodje u noge uzasno nepredvidiv i nesiguran.

Joja, u z a s a n. Ja neznam jel on izgubio volju za igranjem ili je toliko van hebene forme da je to za nevjerovati. Promasuje ciste lopta, predaja uzasna, sklon kiksu.

Kad je lopta kod njih dva odmah me znoj probije majkemi. Uzas uzas.

Markovic, solidan po meni. Pokusavao je nesto, dobro je zatvarao Barabana u par navrata. Uglavnom prolazna ocjena.

Dino, a onako, trudio se, ali bez nekih rezultata, samo se uklopio u sivilo utakmice.

Ćorluka, slicno kao Markovic, borio se ubacivao, centrirao, sve u svemu OK nastup.

Matić, igrac utakmice za mene. Necu dalje.

Begonja, uzasan nastup, alibi igra, sakrivanje iza igraca, ima i par sansi za uputit udarac ali jako neprecizno. Jedan od najgorih veceras.

Babic, na momente dobar, borben, onda perioda igre gdje ga gledam samo stoji iza igraca, slabo se nudi, i tu su nam se javljale rupe u igri gdje je bilo po 20m praznog terena izmedju linija. Nije me se jos dojmio, jos ga cekam...

Čabraja, nesto malo se zagradi primi loptu, razdjeli okolo ili izgubi, nije ulazio u sanse, sve u svemu ispod prosjeka.

Bagaric, sve sto za Cabraju i za njega, ofanzivno smo jako jako losi.

Zamjene, mogu rec da su Popovic i Vukoja pokazali odredjenu incijativu i zivost u igri i solidan nastup.

Juric, bez ucinka.

Sad citam Pavic kaze da se mucimo u napadu sa realizacijom, i tu se slazem, apsolutno, ali kaze da mu je drago sto smo defanzivno jaki, tu se neslazem, to cemo jos vidjet protiv "trojke" gdje smo...

I daj Bagaru u napads, centarfor, odj.ebi ga sa krila vise....

Sve u svemu, jako losa igra, i imamo velikih problema, i iskreno neznam kako ih rjesiti...
Da ne inzistira Dejo na spicu,mzd bi ga i stavio na krilo. Kad trenera ne stoji klub do kraja uvali se u ovakve probleme..
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 21 avg 2018, 08:53

Da malo sumiramo dosada urađeno nakon ovog mini ciklusa utakmica.

Europa

U dvije europske utakmice, nismo izgubili nijednu, ali nismo ni dobili niti prošli dalje. Domžale je kvalitetnija ekipa i tu nema se za čim žaliti. Odrađeno jedno jako dobro gostovanje navijača u SLO i to je kruna svega toga.

Prvenstvo

U dosadašnjem dijelu prvenstva, 6 kola je prošlo, imamo 12 bodova uz gol razliku 10/2. Kad sagledam svih 6 kola vidim dvije pozitivne stvari, utakmica protiv Čelika gdje smo igrali jako dobro po skoro svih 90min, nakrcali ih golovima i tu stvorili tu gol razliku, i druga stvar prvo pol protiv Mladosti prošlo kolo, gdje smo stvorili iz igre 3-4 jako dobre šanse koje su ostale neiskorištene. Sve ostalo, znači utakmica protiv Tuzle, protiv Krupe gdje smo trebali izgubiti (iako i njihov penal nije bio), pa Radnik i sinoc Sloboda, jedna riječ može opisati, PATNJA, patnja u igri. Ljudi su nas skužili, gdje nam u igri dupliraju bokove/krila i mi smo anemični, stoperi nam počmu vodit igru i tu nam kraj bude već na samom početku. Jedini razlog što i imamo 12 bodova je povoljan raspored, da je sinoć bio Željo ili Sarajevo na Pecari bojim se kakav bi rezultat bio. Nemamo igre, jednostavno jako teško stvaramo šanse osim u utakmicama što sam naveo gore, a i to malo što stvorimo zapucamo. Koje je riješenje? Ja iskreno neznam, da li je to do trenera da on mora nešto promjeniti kod samog izbora igrača, taktike ili formacijski, ili je do samih igrača, do Uprave koja po nekima nije dovela adekvatna pojačanja za stožerne igrače što su otišli, ili je kombinacija svega pomalo... Nisam pametan.

Sljedeće dvije utakmice do mini pauze su GOŠK u gostima i Željezničar kući, i nemam pojma šta će bit, ali doslovno. Ništa me nebi iznenadilo, ni da izgubimo obje ni da dobijemo obje, mislim da je to dovoljan dokaz kako mi trenutno igramo toplo/hladno da čovijek jednostavno nezna šta može očekivati od ekipe.

Prosuli smo već bodova kući protiv prosječnih ekipa, valja se vadit sada u gostima a kako sa ovakvom igrom, neznam.... Na nama je da nastavimo podržavati ekipu u narednim utakmicama pa ćemo vidjet šta će nam donijeti...
NK Široki Brijeg

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 21 avg 2018, 09:02

Ne bih svaljivao krivicu na dovođenje igraca(bar ovaj put) .Dovedena su bar po imenima top pojacanja,Babic koji je trebao bit Modric ove lige,Popovic iz Češke,Kovačić iz Sheriffa,mali Turcin top pojacanje. Nekako se nisu uklopili. Gledam bas sinoc,nijedna ali nijedna lopta u dubinu,onako namazano neocekivano u prostor kao prosle godine Jopa i Menalo. Samo kruzi i daj Corluki i Stipi na ubacaj(koje moram stvarno pohvaliti,uz Matica su jedini odigrali nesto). Jednostavno mislim da ovaj kiks ide na Pavicev racun. Onaj njihov Nalić je vrhunski strucnjak i lagano ga je procitao i ugasio. Goran bi 3 formacije promjenio sinoc dok ih nebi probili. Al ajde sta je tu je. Idemo svi u Gabelu podrzat ekipu
SAMO ŠIROKI!

Jedandevetcetiriosam
Postovi: 99
Pridružen/a: 30 jul 2018, 11:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Jedandevetcetiriosam » 21 avg 2018, 09:10

since1948 je napisao/la:Ne bih svaljivao krivicu na dovođenje igraca(bar ovaj put) .Dovedena su bar po imenima top pojacanja,Babic koji je trebao bit Modric ove lige,Popovic iz Češke,Kovačić iz Sheriffa,mali Turcin top pojacanje. Nekako se nisu uklopili. Gledam bas sinoc,nijedna ali nijedna lopta u dubinu,onako namazano neocekivano u prostor kao prosle godine Jopa i Menalo. Samo kruzi i daj Corluki i Stipi na ubacaj(koje moram stvarno pohvaliti,uz Matica su jedini odigrali nesto). Jednostavno mislim da ovaj kiks ide na Pavicev racun. Onaj njihov Nalić je vrhunski strucnjak i lagano ga je procitao i ugasio. Goran bi 3 formacije promjenio sinoc dok ih nebi probili. Al ajde sta je tu je. Idemo svi u Gabelu podrzat ekipu
Top pojacanja??? Pa Babić i Popović skupa nemogu 15min,samim time nisu pojacanja,nasi ocito dovode igrace koji su nekad odigrali nesto i sad ce bit pojacanje za Siroki?Nemoze sebi ozbiljan klub dozvolit dovest nespremna igraca a boris se za Europu!Promjena klupske politike dovodjenja igraca je podhitna!
SaMo ŠiRoKi !!!!

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 21 avg 2018, 09:16

Jedandevetcetiriosam je napisao/la:
since1948 je napisao/la:Ne bih svaljivao krivicu na dovođenje igraca(bar ovaj put) .Dovedena su bar po imenima top pojacanja,Babic koji je trebao bit Modric ove lige,Popovic iz Češke,Kovačić iz Sheriffa,mali Turcin top pojacanje. Nekako se nisu uklopili. Gledam bas sinoc,nijedna ali nijedna lopta u dubinu,onako namazano neocekivano u prostor kao prosle godine Jopa i Menalo. Samo kruzi i daj Corluki i Stipi na ubacaj(koje moram stvarno pohvaliti,uz Matica su jedini odigrali nesto). Jednostavno mislim da ovaj kiks ide na Pavicev racun. Onaj njihov Nalić je vrhunski strucnjak i lagano ga je procitao i ugasio. Goran bi 3 formacije promjenio sinoc dok ih nebi probili. Al ajde sta je tu je. Idemo svi u Gabelu podrzat ekipu
Top pojacanja??? Pa Babić i Popović skupa nemogu 15min,samim time nisu pojacanja,nasi ocito dovode igrace koji su nekad odigrali nesto i sad ce bit pojacanje za Siroki?Nemoze sebi ozbiljan klub dozvolit dovest nespremna igraca a boris se za Europu!Promjena klupske politike dovodjenja igraca je podhitna!
Pa kazem,TREBALI BI biti top pojacanja. Popovic kad je iz Celika odlazio pola lige ga htjelo dovest. Babic bio veliki talent hr nogometa. To sto se oni nisu pokazali to je drugi par cipela.
SAMO ŠIROKI!

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 21 avg 2018, 11:39

Pročitana igra, visoki presing na Barisica i Markovica, te s druge strane na Corluku ili Dinu , zatvori sredinu jos dobro da Matic ne moze kroz nju prolazit, a Begonja svakako nema ni mud'a ni znanja povesti napad i napravio si 70 posto posla.

Dok je Babić u prvih 30 minuta mogao disat još je i bio dobar protok lopte s jedne na drugu stranu, ali puno se petljalo prema naprijed.

Kad je Babic izdušio pritiskli su Matica, Božu, Joju i Markovića i s time osakatili nas u potpunosti.
Da mi je naći negdje snimku, pa pogledati zadnjih 20 minuta kretanje naših igrača bez lopte, pa to bi bio jedan tužan film.

Ako ih Paviću ne možeš probuditi, treba naći nekoga tko može i ćao.

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 21 avg 2018, 11:59

LoveSB96 je napisao/la:Kaze Pavic realizacija problem, prijatelju moj nisi imao sta realizirat.. Problem je kreacija u veznom redu i protok lopte prema napadačima.

Ps. Znali su nasi pit za Gospojinu po gradu, Popovic tuce heinekene i cigare ko veliki. Dok god je tako nema tu igraca nikakvih
Potpuno se slažem s tobom kolega.
Rezime prvih 6 kola. Tuzla City mučenje, sreća penal jer bi inače i to završilo 0:0, Radnik mučenje, Sloboda mučenje, Mladost mučenje sa happy endom. Krupa sreća da smo izvukli bod. Jedino Čelik pozitivno.
audere est facere!

Avatar
bent
Postovi: 47
Pridružen/a: 08 jun 2018, 10:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la bent » 21 avg 2018, 12:24

Menalo, Lončar, Bralić, J. Ćorić, Baraban, Zlomislić trebati će nama par sezona da zamjenimo nabrojane.

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 21 avg 2018, 13:40

Jedino me nogomet moze raspizdit...
Jučer me podsjetilo razdoblje kad je Kalinić bio trener. Igra nikakva. Bez plana... Bagaricu se treba zahvaliti... Nije frajer šprinta imao u cijeloj utakmici... Babić majko moja on je za 20 minuta ozbiljnog nogometa...
Ne znam... Strah me kad dodju tezi protivnici i tereni bit će ro negledljivo. Reakcija klupe nalon 30min. Ništa baš ništa sjeli i gledaju. Ma publika više probala doći mončad a oni ništa. :damn:

york
Postovi: 913
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 21 avg 2018, 20:34

Gdje se moze vidjeti kolika je sluzbena posjeta bila sinoc?

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 21 avg 2018, 21:13

york je napisao/la:Gdje se moze vidjeti kolika je sluzbena posjeta bila sinoc?
Imas ovdje sekciju posjete. 1200 sluzbeno protiv Slobode.
NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 21 avg 2018, 21:20

Evolve je napisao/la:
york je napisao/la:Gdje se moze vidjeti kolika je sluzbena posjeta bila sinoc?
Imas ovdje sekciju posjete. 1200 sluzbeno protiv Slobode.
Više je bilo,1500 minimalno,s obzirom da je radni dan posjeta odlična za razliku od rezultata.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 21 avg 2018, 21:24

1200? Bilo je vise sto posto
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 21 avg 2018, 21:27

1500 minimalno. Odlicna posjeta u vidu radnog dana a i navijanje i pritisak dobro ali mora jos bolje
Samo jedno ime

york
Postovi: 913
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 21 avg 2018, 23:41

Bilo je osjetno vise ljudi nego protiv tuzle i radnika....blize 2000 nego 1200

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 22 avg 2018, 00:02

york je napisao/la:Bilo je osjetno vise ljudi nego protiv tuzle i radnika....blize 2000 nego 1200
Kakve 2000?
Realno oko 1200.

Sjever ima 2033 stolice, a dosta ih je praznih bilo. Stavi sve gledatelje sa stadiona na sjever neces popuniti da bi bilo blize 2000. Tako da je procjena i vise nego realna. Inace na sluzbenoj stranici je najrealnija procjena gledatelja
It's better when it's live

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brigsiroki » 22 avg 2018, 18:58

hlive je napisao/la:
york je napisao/la:Bilo je osjetno vise ljudi nego protiv tuzle i radnika....blize 2000 nego 1200
Kakve 2000?
Realno oko 1200.

Sjever ima 2033 stolice, a dosta ih je praznih bilo. Stavi sve gledatelje sa stadiona na sjever neces popuniti da bi bilo blize 2000. Tako da je procjena i vise nego realna. Inace na sluzbenoj stranici je najrealnija procjena gledatelja
jednom sam brojao sjever ima oko 2600, a 2033 možda bez boxa i svečane, a na utakmici je bilo između 1200 do 1500 ljudi

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gbbp21, Trt i 59 gostiju.