NK Široki Brijeg

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 23 jul 2018, 01:02

Čupajte kosu,zivcirajte se ali njih pojedine dole boli **** za sve,veceras lagano Dejo i Babic u Petar pan lokanje a mi lagano zivciranje kada i kako ce spremni biti. :nedam:
Kad smo kod spreme pojedinci djeluju kao da nisu na pripremama bili..
Perkovic izgleda raskid pa u Celik dok se rijese jos neke stvari..
Samo jedno ime

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 23 jul 2018, 07:54

Neka izlaze ljudi ako imaju slobodan dan danas, teren je mjerilo. A to ako Perkovic ode ne znam sta oni misle s obranom

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 23 jul 2018, 09:48

Da vas pitam nešto. Koga vi vidite kao "vodju" na terenu i da li mi takvog igrača uopće imamo trenutno ? Barišić je kapetan, da li po vama on ispunjava tu ulogu, da povuče ekipu kad je potrebno, da zagalami, da motivira suigrače ?

Druga stavar, neznam zašto se Perkoviću nije dala puno veća šansa sada na početku, mladji je od barišića, brži je, skok igra je istu tu negdje, nekontam, bar tu priliku da dobije čovjek.
NK Široki Brijeg

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 23 jul 2018, 09:59

Evolve je napisao/la:Da vas pitam nešto. Koga vi vidite kao "vodju" na terenu i da li mi takvog igrača uopće imamo trenutno ? Barišić je kapetan, da li po vama on ispunjava tu ulogu, da povuče ekipu kad je potrebno, da zagalami, da motivira suigrače ?

Druga stavar, neznam zašto se Perkoviću nije dala puno veća šansa sada na početku, mladji je od barišića, brži je, skok igra je istu tu negdje, nekontam, bar tu priliku da dobije čovjek.
Ne moze Joja bit vođa na terenu nikako. Da se razumijemo,Joja je legenda,dobar covjek i karakter za poželjeti. Ali dzaba sve to kad je on kiks igrac. Napravi svaku utakmicu bar jednu KOLOSALNU gresku. Takav igrac ne moze biti vođa. Autoritet na terenu kod nas je Bilobrk
SAMO ŠIROKI!

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 23 jul 2018, 10:06

Evolve je napisao/la:Da vas pitam nešto. Koga vi vidite kao "vodju" na terenu i da li mi takvog igrača uopće imamo trenutno ? Barišić je kapetan, da li po vama on ispunjava tu ulogu, da povuče ekipu kad je potrebno, da zagalami, da motivira suigrače ?

Druga stavar, neznam zašto se Perkoviću nije dala puno veća šansa sada na početku, mladji je od barišića, brži je, skok igra je istu tu negdje, nekontam, bar tu priliku da dobije čovjek.
Jedini pravi vođa ove naše ekipe može biti Luka Bilobrk i nitko više, čovjek ima muda, zna zagalamiti na suigrače, unijet se sucu u facu ako treba, ... kakav Joja, čovjeku se trebalo zahvaliti na kraju sezone, sinoć je imao 4-5 smiješnih dodavanja, postaje stalna prijetnja po svoj gol. Za Perkovića i meni nije jasno, momak skoro pa i da nije priliku dobio, imamo manjak stopera i sada bi i njega trebalo potjerati ?!?! :crazy: Nije mi jasno ovoliki broj novih trenera u omladinskom pogonu (sve su to odlični ljudi, da se razumijemo i sa svima sam privatno dobar) ali su neiskusni i to su im prvi poslovi u karijeri a zna se da nam je stvaranje i prodaja mladih igrača glavni izvor prihoda a to će u budućnosti biti sve izraženije jer teško je više doći do pravih sponzora.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 23 jul 2018, 10:20

jozo121 je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Da vas pitam nešto. Koga vi vidite kao "vodju" na terenu i da li mi takvog igrača uopće imamo trenutno ? Barišić je kapetan, da li po vama on ispunjava tu ulogu, da povuče ekipu kad je potrebno, da zagalami, da motivira suigrače ?

Druga stavar, neznam zašto se Perkoviću nije dala puno veća šansa sada na početku, mladji je od barišića, brži je, skok igra je istu tu negdje, nekontam, bar tu priliku da dobije čovjek.
Jedini pravi vođa ove naše ekipe može biti Luka Bilobrk i nitko više, čovjek ima muda, zna zagalamiti na suigrače, unijet se sucu u facu ako treba, ... kakav Joja, čovjeku se trebalo zahvaliti na kraju sezone, sinoć je imao 4-5 smiješnih dodavanja, postaje stalna prijetnja po svoj gol. Za Perkovića i meni nije jasno, momak skoro pa i da nije priliku dobio, imamo manjak stopera i sada bi i njega trebalo potjerati ?!?! :crazy: Nije mi jasno ovoliki broj novih trenera u omladinskom pogonu (sve su to odlični ljudi, da se razumijemo i sa svima sam privatno dobar) ali su neiskusni i to su im prvi poslovi u karijeri a zna se da nam je stvaranje i prodaja mladih igrača glavni izvor prihoda a to će u budućnosti biti sve izraženije jer teško je više doći do pravih sponzora.
Sto se tice novih trenera u OP,barem koliko sam ja cuo potjerani su oni bez trenerske licence(čitaj priučeni treneri bez ikakve škole) a dovedeni školovani ljudi,znači reforma OP :D
Ako nisam u pravu nek me netko ispravi,ali mislim da je to razlog
SAMO ŠIROKI!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 23 jul 2018, 11:49

Evolve je napisao/la:Da vas pitam nešto. Koga vi vidite kao "vodju" na terenu i da li mi takvog igrača uopće imamo trenutno ? Barišić je kapetan, da li po vama on ispunjava tu ulogu, da povuče ekipu kad je potrebno, da zagalami, da motivira suigrače ?

Druga stavar, neznam zašto se Perkoviću nije dala puno veća šansa sada na početku, mladji je od barišića, brži je, skok igra je istu tu negdje, nekontam, bar tu priliku da dobije čovjek.
Evo iz svih navedenih karakteristika meni je takodjer za nasu momcad vođa Luka Bilobrk,čovjek pravog karaktera i koji živi za klub. A uz njega na terenu Dino Ćorić..ostalo nitko ni blizu,fali takvih
Perković je trebao dobiti vecu sansu,ni meni nije jasno kako nije a sto je odigrao,dobro je odigrao.
Joja je kao stvoren odigrati protiv solidnih i manjih ekipa,ali za derbije kiks igrač i ne ulijeva povjerenje. Ako ste gledali kako sve veće i organiziranije ekipe svaki put puste loptu da on primi pa da se zabije i presing na nj.
Imat ćemo problema s tom obranom,po meni fali nam jedan pravi zadnji vezni jer prakticki mi zamjene nismo doveli za Zlomu i malog Stipu a bili su nam vođe ekipe i naravno stoper.
Samo jedno ime

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 23 jul 2018, 12:01

Uspio sam samo na drugo poluvrijeme stići.
Luka Bilobrk igrač utakmice x2 Domzalea i protiv Citya. To puno govori o ekipi kad ti je golman najbolji igrač ekipe.
Turčin standardno otvaranje prostora i brzina još mu fali završnica nadam se da će mu se otvoriti u ovoj sezoni.
Popovic i Babić nisu spremni, treba momčad još uigrati.
Marić u onih nekoliko minuta provedenih na terenu pokazao više vica i smisla za pas nego svi zajedno u II. poluvremenu.

Opis igre naše momčadi u ove 3 tekme- tanki i bez ideje.

Guraj dalje 3 boda su tu.
Samo se bori Skripari bodre svoje sampione.

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 23 jul 2018, 12:17

Definitivno Luka Bilobrk kao netko tko bi trebao biti "vođa " ove ekipe,o njemu se sve zna tko je i šta on predstavlja za sve nas.Za Barišića ste već rekli sve,a vidim da @penke spominje Dinu Ćorića,nažalost zbog nekih stvari ne može on biti taj.Fali nam nažalost igrača s mudima,previše je onih šminkera,pozera i pyčkica,čast nekolicini izuzetaka.
A Perković ide kako sam čuo zbog određenih problema sa jednim od suigrača.
Igraj Široki ti si najbolji!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 23 jul 2018, 12:33

96BadBoy je napisao/la:Definitivno Luka Bilobrk kao netko tko bi trebao biti "vođa " ove ekipe,o njemu se sve zna tko je i šta on predstavlja za sve nas.Za Barišića ste već rekli sve,a vidim da @penke spominje Dinu Ćorića,nažalost zbog nekih stvari ne može on biti taj.Fali nam nažalost igrača s mudima,previše je onih šminkera,pozera i pyčkica,čast nekolicini izuzetaka.
A Perković ide kako sam čuo zbog određenih problema sa jednim od suigrača.
Ima Dino tih nekih mušica i to sto kazes,al jedini mi je najblizi Luki za povest ekipu.
Perkan ide radi nezadovoljstva,zeli igrati i Pavić mu je naglasio da mu je 4.opcija ove sezone. Postoji i taj problem sa suigracem,al nije to glavni razlog,taj isti suigrac je inicirao vise sukoba i treba njega spustiti na zemlju.
Samo jedno ime

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 23 jul 2018, 12:49

Perković što je odigrao, dobro je odigrao i njega puštati je čista pizdaryja. Olako tjeramo neke igrače, a opet nekima previše gledamo kroz prste.
Nama ni Barić nije valjao (isto nije poštenu šansu dobio), a evo Zrinjskom valja :facepalm:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 jul 2018, 00:43

Pantarei79 je napisao/la:Perković što je odigrao, dobro je odigrao i njega puštati je čista pizdaryja. Olako tjeramo neke igrače, a opet nekima previše gledamo kroz prste.
Nama ni Barić nije valjao (isto nije poštenu šansu dobio), a evo Zrinjskom valja :facepalm:
Ma kakav Baric, nece dugo dole bit
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 24 jul 2018, 13:05

Najvjerojatnije nista ni od Mrse, dobio bolju ponudu.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

helemnejse11
Postovi: 79
Pridružen/a: 07 jul 2018, 22:02
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la helemnejse11 » 24 jul 2018, 13:18

Mislim da je Turčin odlično pojačanje za vas, i da može dosta toga napraviti u napadu.

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 24 jul 2018, 13:19

Šta se tiče omladinskog pogona. Nijedan klub u bližoj a i daljoj okolini ne.a više igrača iz OP od nas. Dakle.ne stoji prica o ovom ili onom. Koliko ja znam dosle su dvije legende u akademiju i jedan bivsi igrač. Samo Waga ima licencu koliko ja znam. Također nije nitko otisao. Ne stoji prica da je netko potjeran. Ko je taj nek mi netko kaze.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 24 jul 2018, 13:29

Ugrovacaboy je napisao/la:Šta se tiče omladinskog pogona. Nijedan klub u bližoj a i daljoj okolini ne.a više igrača iz OP od nas. Dakle.ne stoji prica o ovom ili onom. Koliko ja znam dosle su dvije legende u akademiju i jedan bivsi igrač. Samo Waga ima licencu koliko ja znam. Također nije nitko otisao. Ne stoji prica da je netko potjeran. Ko je taj nek mi netko kaze.
Svi imaju odgovarajuću licencu za svoje uzraste izuzev Stanka Bubala,nije nitko potjeran
Samo jedno ime

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 24 jul 2018, 13:31

jozo121 je napisao/la:Najvjerojatnije nista ni od Mrse, dobio bolju ponudu.
Onda ostaviti Perkovića ili ako ode dovesti jednog pravog stopera jer ovo sada je jako tanko...

Mario94
Postovi: 73
Pridružen/a: 15 jun 2017, 18:34
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Mario94 » 24 jul 2018, 13:32

jozo121 je napisao/la:Najvjerojatnije nista ni od Mrse, dobio bolju ponudu.
Mrsa ide u Saudisku Arabiju

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 24 jul 2018, 13:32

penke je napisao/la:
Ugrovacaboy je napisao/la:Šta se tiče omladinskog pogona. Nijedan klub u bližoj a i daljoj okolini ne.a više igrača iz OP od nas. Dakle.ne stoji prica o ovom ili onom. Koliko ja znam dosle su dvije legende u akademiju i jedan bivsi igrač. Samo Waga ima licencu koliko ja znam. Također nije nitko otisao. Ne stoji prica da je netko potjeran. Ko je taj nek mi netko kaze.
Svi imaju odgovarajuću licencu za svoje uzraste izuzev Stanka Bubala,nije nitko potjeran
Ispricavam se na dezinformacijama,kazem tako sam cuo,ne mora biti istina,a ocito i nije
E ako ce nam neko i Mrsu pokupit e onda stvarno ne znam
SAMO ŠIROKI!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 24 jul 2018, 13:59

Igraj Široki ti si najbolji!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, Gbbp21, supervizor, zemuntrg i 51 gost.