NK Široki Brijeg

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 jun 2018, 13:30

PERO1234 je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:Ajmo pljuvači niste odavno.

Turčin, veliko pojačanje za nas ma štagod vi pokušali pričati.
Kovačić također, igrač koji dolazi iz kluba gdje pojedinci imaju 20 000-30 000€ mjesečna primanja samim tim je pojačanje za naš klub gdje su najplaćeniji oni koji imaju 3 000€
Eliomar ,iskusan prekaljeni ofenzivac sa iskustvom igranja na Balkanu nadam se i pojačanje.
Ako dođu ovi ostali nabrojani a ja neznam dali dolaze za nas će sigurno biti dobri ,počevši od Popovića do Mrse koji ima odličnu sezonu iza sebe u Albaniji .
Ako por d svih ovih dovedemo 2-3 dodatna igrača ekipa će opet biti ozbiljan kandidat za vrh.
Mi nismo Sarajevo da imamo proračun 7-8 mil.KMili Zrinjski i Željo sa po 5-6 mil.
Politika forsiranja mladih projekata kluba pojačani sa par iskusnih je nešto što se mora nastaviti a trošenje novaca kojih nema te dovede na nivo gdje se nalazi trenutno naš gigant kojeg je meni iz dna duše žao.
Kao prvo za Hrkaća su navijači kluba koji će vrlo moguće ispasti iz lige rekli da je igrač sa dvije lijeve noge. Spominjem Eliomar koji nam popunjava kvotu stranaca, toliko godina ima i nije pojačanje. Govoriš o Kovačiću i plaći. Sama činjenica da su tražili Bralića govori da je isti tri puta bolji od Kovačića.
Ajmo ovako, Mrsu po ovome što pišeš nisi nikada gledao a da ne pričam o Kovačiću ili Eliomaru.
Ali ti dajem za pravo da pljuješ i samo naprijed, nedaj se pokolebati i to je način da se voli klub, malo je mazohistički ali je način.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 20 jun 2018, 13:37

Ja neznam po cemu svi sudite tko je pojacanje a tko nije? Jeste pogledali do sad neku pripremnu tekmu? Nema velika ocekivanja od Hrkaca al isto tako momak je igro u Celiku, pa da Mesija tamo dovedes bio bi los jer nogomet je timski sport a kad je kolektiv odron svi su losi! Treba sacekati kraj pa vidjeti sve na cemu smo!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 20 jun 2018, 13:38

kksiroki je napisao/la: Ajmo ovako, Mrsu po ovome što pišeš nisi nikada gledao a da ne pričam o Kovačiću ili Eliomaru.
Ali ti dajem za pravo da pljuješ i samo naprijed, nedaj se pokolebati i to je način da se voli klub, malo je mazohistički ali je način.
Ja sam ga gledao u Čeliku, i mrtvi prosjek, sigurno nije za klub prve 4ke. Mrsa je momcina ipo i jako draga osoba, ali ja ovdje pricam samo o kvaliteti ništa drugo. I kakve veze ima ako se kritiziraju igrači koji se dovode ? Pa čiji to navijači u SVIJETU samo šute i plješću upravi na svakom potezu ? Mačku o rep sa tim razmišljanjem, kad ih treba hvaliti hvalimo, ali mislim u ovom slučaju da smo u pravu. Dao Bog da me razuvjeri i postane standaran u 11, prvi ću se posut pepelom, ali sobzirom na ono št osam gledao moje mišljenje ide u drugom smjeru. Što se tiče Eliomara i ovog Kovačića, nemam pojma niti ću suditi išta, prvo što sam napisao za Brazilca dobrodošao i to je to, vidjet ćemo kako će se pokazati.
NK Široki Brijeg

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 20 jun 2018, 13:44

Trebalo bi doci jos jedno provjereno ime ali s ovim novim igracima nije sve tako lose,al ja sam ocekivao bolje ali realno teško je više dovesti kvalitetnog igrača jer sve je manje novaca.
Kovacic dolazi na preporuku Sablica ali mi je cudno da je samo 3 tekme odigrao u moldavskoj ligi
Turcina sam gledao i bit ce pojacanje za nasu ekipu,igrac tipa kao Ognjen Todorovic.
Mrsa i Zvone Vukoja nisu pojacanja po meni. Mrsu sam pratio dosta puta i ne zadovoljava za ciljeve nase ekipe.
Eliomar kazu mi koji su ga bolje pratili,da ce biti od pomoci al nista specijalno
Po meni najveca pojacanja u novoj sezoni ce biti oporavljeni Cabraja i Zlomislic mozda u nasa dva najkvalitetnija igraca.
Zadnja izmjena: penke, dana/u 20 jun 2018, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.
Samo jedno ime

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 20 jun 2018, 13:47

Mrsa i Zvone za rotacije

Na kojoj poziciji igra to provjereno ime?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 20 jun 2018, 13:52

Šta je sa Popovićem ?
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 20 jun 2018, 13:55

Android je napisao/la:Mrsa i Zvone za rotacije

Na kojoj poziciji igra to provjereno ime?

Zar nam nebi trebao Marić bit za rotacije....Imamo jos Zlomu, Begija, Matića i Danu...

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 20 jun 2018, 14:00

sb1996 je napisao/la:
Android je napisao/la:Mrsa i Zvone za rotacije

Na kojoj poziciji igra to provjereno ime?

Zar nam nebi trebao Marić bit za rotacije....Imamo jos Zlomu, Begija, Matića i Danu...
Matić nije naš igrač još, protiv Zvone nemam ništa,naše dijete i igrač ali rezerva u Vitezu i u onakvoj lošoj ekipi nije se isticao tako da nije za nas po meni.
A zašto smo potpisivali Mašića,Marića i Vukoju koji ima iza sebe odličnu polusezonu u Neretvancu gdje je pokazao da je klasa iznad tog nivoa,sportski diretkor se po meni malo gubi i pretrpava kadar.
Samo jedno ime

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 20 jun 2018, 14:00

Maric bi po mome misljenju trebao igrati u prvom sastavu
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 jun 2018, 14:01

Evolve je napisao/la:
kksiroki je napisao/la: Ajmo ovako, Mrsu po ovome što pišeš nisi nikada gledao a da ne pričam o Kovačiću ili Eliomaru.
Ali ti dajem za pravo da pljuješ i samo naprijed, nedaj se pokolebati i to je način da se voli klub, malo je mazohistički ali je način.
Ja sam ga gledao u Čeliku, i mrtvi prosjek, sigurno nije za klub prve 4ke. Mrsa je momcina ipo i jako draga osoba, ali ja ovdje pricam samo o kvaliteti ništa drugo. I kakve veze ima ako se kritiziraju igrači koji se dovode ? Pa čiji to navijači u SVIJETU samo šute i plješću upravi na svakom potezu ? Mačku o rep sa tim razmišljanjem, kad ih treba hvaliti hvalimo, ali mislim u ovom slučaju da smo u pravu. Dao Bog da me razuvjeri i postane standaran u 11, prvi ću se posut pepelom, ali sobzirom na ono št osam gledao moje mišljenje ide u drugom smjeru. Što se tiče Eliomara i ovog Kovačića, nemam pojma niti ću suditi išta, prvo što sam napisao za Brazilca dobrodošao i to je to, vidjet ćemo kako će se pokazati.
Ko ti brani da kritiziraš ali po meni se kritizira nakon što netko nešto pokaže ili ne ali opet ti dajem za pravo samo izvoli.
Pojedinci mi obzirom na staž proveden na ovom forumu sve više sliče na hordaše a oni ili kritiziraju ili pljuju a nakon dvije pobjede svijetski prvaci Europe .
Nigdje realnosti i strpljenja.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 20 jun 2018, 14:02

penke je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:
Android je napisao/la:Mrsa i Zvone za rotacije

Na kojoj poziciji igra to provjereno ime?

Zar nam nebi trebao Marić bit za rotacije....Imamo jos Zlomu, Begija, Matića i Danu...
Matić nije naš igrač još, protiv Zvone nemam ništa,naše dijete i igrač ali rezerva u Vitezu i u onakvoj lošoj ekipi nije se isticao tako da nije za nas po meni.
A zašto smo potpisivali Mašića,Marića i Vukoju koji ima iza sebe odličnu polusezonu u Neretvancu gdje je pokazao da je klasa iznad tog nivoa,sportski diretkor se po meni malo gubi i pretrpava kadar.

To i jesam mislio.... ali naglabamo, sluzbenih objava jos nema...

Carles
Postovi: 270
Pridružen/a: 11 mar 2013, 17:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Carles » 20 jun 2018, 14:42

Slazem se sa @kksiroki

Ja nikad ne bi pljuvao po nekome dok ga ne pogledam bar nekoliko utakmica. Ne znam sta ljudi ocekuju, nismo mi neki giganti da mozemo dovest 2-3 kapitalca i velika imena, ko uopce zeli doc u ovu kaljuzu od lige?! Sta vam je, spustite loptu ja zemlju. Pljuvali su svi onda kad se dovelo Cabraju, kao kakvo je to pojacanje iz druge lige itd. A momak rasturio. Evo ko je god pogledao Eliomara, ili ovog Kovacica bar 3-4 utakmice neka slobodno napise da je za ku.rac, a ako niste onda molim lijepo malo strpljenja pa cemo vidit, a i smanjite malo ocekivanja, kad se uzme u obzir placa koju mi mozemo ponudit i kvaliteta lige onda definitivno ne mozemo ocekivat neke provjerene klase, jednostavno smo primorani preuzimat rizik kod dovodjenja igraca. Neki ispane Cabraja, a neki Repic jbg. Uostalom, Basa je bio klasa u HNL kad je dolazio i svi smo mislili evo ga kapitalac, na kraju gov.no. Isto tako Crnov, Sesar, izd. Za sve njih smo mislili klasa pojacanja, a recimo Bralic, Cabraja, i takvi su dolazili na mala vrata pa su se pokazali kao igracine za ovu lige. Polako momci. Nemojte bit oni klasicni pljuvaci na Pecari koji pocnu jeb.avat momcima sve po spisku cim pogrijese dva dodavanja.

Da se razumijemo, nisam ni ja sretan s poslom koji Sila radi, ni izbliza, ali igrace ne treba sudit unaprijed, teren ce sve reci. Ispocetka ce svi imat moju podrsku, i trener i svaki igrac ponaosob pa neka se molim lijepo svi dokazu.

Samo jedno ime Siroki!!!
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 20 jun 2018, 14:46

Za drugo pretkolo možemo dobiti ako prođemo naravno:

FC UFA (Rus)
RIO AVE FC (Por)
FC Kopenhagen (Den)
FC Pyunik (Arm) - FK Vardar (MKD)
RB Lepzig (Ger)
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 20 jun 2018, 14:47

Evolve je napisao/la:Za drugo pretkolo možemo dobiti ako prođemo naravno:

FC UFA (Rus)
RIO AVE FC (Por)
FC Kopenhagen (Den)
FC Pyunik (Arm) - FK Vardar (MKD)
RB Lepzig (Ger)
Daj Vardar :lol:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 20 jun 2018, 14:47

Evolve je napisao/la:Za drugo pretkolo možemo dobiti ako prođemo naravno:

FC UFA (Rus)
RIO AVE FC (Por)
FC Kopenhagen (Den)
FC Pyunik (Arm) - FK Vardar (MKD)
RB Lepzig (Ger)

Koji im je k s tim zdrijebom, nikako pocet...

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 20 jun 2018, 14:49

Carles je napisao/la:Slazem se sa @kksiroki

Ja nikad ne bi pljuvao po nekome dok ga ne pogledam bar nekoliko utakmica. Ne znam sta ljudi ocekuju, nismo mi neki giganti da mozemo dovest 2-3 kapitalca i velika imena, ko uopce zeli doc u ovu kaljuzu od lige?! Sta vam je, spustite loptu ja zemlju. Pljuvali su svi onda kad se dovelo Cabraju, kao kakvo je to pojacanje iz druge lige itd. A momak rasturio. Evo ko je god pogledao Eliomara, ili ovog Kovacica bar 3-4 utakmice neka slobodno napise da je za ku.rac, a ako niste onda molim lijepo malo strpljenja pa cemo vidit, a i smanjite malo ocekivanja, kad se uzme u obzir placa koju mi mozemo ponudit i kvaliteta lige onda definitivno ne mozemo ocekivat neke provjerene klase, jednostavno smo primorani preuzimat rizik kod dovodjenja igraca. Neki ispane Cabraja, a neki Repic jbg. Uostalom, Basa je bio klasa u HNL kad je dolazio i svi smo mislili evo ga kapitalac, na kraju gov.no. Isto tako Crnov, Sesar, izd. Za sve njih smo mislili klasa pojacanja, a recimo Bralic, Cabraja, i takvi su dolazili na mala vrata pa su se pokazali kao igracine za ovu lige. Polako momci. Nemojte bit oni klasicni pljuvaci na Pecari koji pocnu jeb.avat momcima sve po spisku cim pogrijese dva dodavanja.

Da se razumijemo, nisam ni ja sretan s poslom koji Sila radi, ni izbliza, ali igrace ne treba sudit unaprijed, teren ce sve reci. Ispocetka ce svi imat moju podrsku, i trener i svaki igrac ponaosob pa neka se molim lijepo svi dokazu.

Samo jedno ime Siroki!!!
Potpisujem !!! Pogotovo ovo što si naveo za Čabraju, kad se samo sjetim kakvo je pljuvanje po momku bilo, nitko od nas nije zadovoljan sa Šilićem ali pričekajmo prve pripremne utakmice pa ćemo vidjeti na šta sve ovo sliči, valjda još koje ime bude u rosteru do tada.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 20 jun 2018, 14:50

Evo počinje napokon.
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 20 jun 2018, 15:02

Ako prodjemo igramo sa UFA iz Rusije
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 20 jun 2018, 15:02

UFA :D
Gadno
SAMO ŠIROKI!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 20 jun 2018, 15:05

Ma procemo ruse bice u depri nakon SP :D
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, ElimGarak, MoSaZeLjo1921, TheNoblesMo i 59 gostiju.