NK Široki Brijeg

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la HeraklitMracni » 25 feb 2019, 12:23

Nesto analiziram tabelu , i mogu da kazem da je Siroki ove losiji nego prosli godina , zasto ? Pa treci su zahvaljuci katastrofe Zelje , onda jedna Mladost puse vam za vratom , tu su odmah i Sloboda , Radnik pa i Celik , prosli godina je Siroki uvjek bio medju tri i hladno bjezao ispod ovim al prikljucen vrhu .... Sad mi nije tako , vidjet cemo kako ce se po vas sezona odvijat , poznavajuci vas mislim da cete na kup ici , ovo mislim klub a navijaci drugi misle normalno ...Izvinite na pisanju :)

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 25 feb 2019, 12:30

HeraklitMracni je napisao/la:Nesto analiziram tabelu , i mogu da kazem da je Siroki ove losiji nego prosli godina , zasto ? Pa treci su zahvaljuci katastrofe Zelje , onda jedna Mladost puse vam za vratom , tu su odmah i Sloboda , Radnik pa i Celik , prosli godina je Siroki uvjek bio medju tri i hladno bjezao ispod ovim al prikljucen vrhu .... Sad mi nije tako , vidjet cemo kako ce se po vas sezona odvijat , poznavajuci vas mislim da cete na kup ici , ovo mislim klub a navijaci drugi misle normalno ...Izvinite na pisanju :)

To je zato sto smo kuci losiji nego inace, nerijeseno protiv Radnika, Slobode, Goska i Mladosti u prvom dijelu sezone i poraz od Zelje. Dosadašnjih godina smo redovno dobijali ove osrednje ekipe.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 25 feb 2019, 13:18

Bez Eliomara i Begonje protiv Zvijezde, taman Turcin i Maric mogu upast fino na njihova mjesta. Nije mi jasno zasto Petrovic ispred Jurica jucer, nadam se da ce Juric protiv Borca od prve minute pocet, kao i Kvesa, Corluka, sve su to dobri igraci.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 25 feb 2019, 13:27

U srijedu pokušati riješiti sve u prvoj utakmici,imamo širok sastav za izmjeniti ekipu što je jučer na terenu bila. Nažalost Matića vjerovatno nemamo 4 do 6 tjedana.
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 25 feb 2019, 13:35

penke je napisao/la:U srijedu pokušati riješiti sve u prvoj utakmici,imamo širok sastav za izmjeniti ekipu što je jučer na terenu bila. Nažalost Matića vjerovatno nemamo 4 do 6 tjedana.
Sreća ima ona reprezentativna pauza u 3mj, 2 tjedna, nadam se da će poslje nje ući u trening lagano...
NK Široki Brijeg

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 25 feb 2019, 14:15

10 neriješenih utakmica imamo, puuu.... 5 kući, to najviše boli... Mladost i Željezničar igraju međusobno sljedeći vikend, to se jednostavno MORA iskoristiti i ići na tri boda protiv Zvijezde. Zvijezda ima jedan od gorih ako ne i najgorih travnjaka u ligi, bit će jako teško...
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 26 feb 2019, 12:27

Jel nas prenosi arena sutra?
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 26 feb 2019, 12:43

UstanikSBII je napisao/la:Jel nas prenosi arena sutra?
Sta tebe briga jel prenosi arena,na stadion pa gledaj :lol:

Salim se, da, na Areni smo
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 feb 2019, 14:10

Raspored za 21. kolo:

Subota:
Tuzla City - Čelik (15.00)
Zvijezda 09 - Široki Brijeg (15.00)
Sarajevo - Krupa (18.00)

Nedjelja:
Zrinjski - Radnik (15.00)
GOŠK - Sloboda (15.00)
Željezničar - Mladost (18.00)
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 26 feb 2019, 15:34

since1948 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Jel nas prenosi arena sutra?
Sta tebe briga jel prenosi arena,na stadion pa gledaj :lol:

Salim se, da, na Areni smo
Ma rado da sutra ne moram za ZG pa kontam ako bude na areni mogu gledati :D :opaopa:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 27 feb 2019, 09:30

Kakav bi sastav mogao istrčati večeras?

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 27 feb 2019, 09:50

sb1996 je napisao/la:Kakav bi sastav mogao istrčati večeras?
Ko moje najdraže meso, mješano...
NK Široki Brijeg

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 27 feb 2019, 09:59

Eno "išarali" kod najpoznatijeg brice u gradu radnju (onaj kod Soptinih kuća) hahaha i već se u gradu priča da su to uradili Škripari navodno zbog nekih FB prepucavanja (nema FB pa nisam u toku) kuda ovo sve ide majko mila :crazy: mogu ruku u vatru staviti da je to par onih debila sa Puringaja pa jesu već jednom čitavu ulicu glavnu "šarali" privatne fasade glupostima poput ŠB i 1996 ccc ... Šta reći nego maloumnici na djelu pa samo mi nije jasno kako se ti majmuni uopće uspiju dogovoriti na takve gluposti jer poznato je da majmuni neznanju pričati ispravite me ako griješim
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 27 feb 2019, 10:05

UstanikSBII je napisao/la:Eno "išarali" kod najpoznatijeg brice u gradu radnju (onaj kod Soptinih kuća) hahaha i već se u gradu priča da su to uradili Škripari navodno zbog nekih FB prepucavanja (nema FB pa nisam u toku) kuda ovo sve ide majko mila :crazy: mogu ruku u vatru staviti da je to par onih debila sa Puringaja pa jesu već jednom čitavu ulicu glavnu "šarali" privatne fasade glupostima poput ŠB i 1996 ccc ... Šta reći nego maloumnici na djelu pa samo mi nije jasno kako se ti majmuni uopće uspiju dogovoriti na takve gluposti jer poznato je da majmuni neznanju pričati ispravite me ako griješim
Bas Skripari rjesavaju internet rasprave :lol:
I on se zaletio pa je njih odmah napao. Ja mogu ruku u vatru da nije niko od njih
SAMO ŠIROKI!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 27 feb 2019, 10:24

since1948 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Eno "išarali" kod najpoznatijeg brice u gradu radnju (onaj kod Soptinih kuća) hahaha i već se u gradu priča da su to uradili Škripari navodno zbog nekih FB prepucavanja (nema FB pa nisam u toku) kuda ovo sve ide majko mila :crazy: mogu ruku u vatru staviti da je to par onih debila sa Puringaja pa jesu već jednom čitavu ulicu glavnu "šarali" privatne fasade glupostima poput ŠB i 1996 ccc ... Šta reći nego maloumnici na djelu pa samo mi nije jasno kako se ti majmuni uopće uspiju dogovoriti na takve gluposti jer poznato je da majmuni neznanju pričati ispravite me ako griješim
Bas Skripari rjesavaju internet rasprave :lol:
I on se zaletio pa je njih odmah napao. Ja mogu ruku u vatru da nije niko od njih
Sasvim slucajno to sad nastalo.. tko ce znat mozda jesu mozda nisu ali od nedjelje pa nadalje je sve jedna velika sramota

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 27 feb 2019, 10:33

since1948 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Eno "išarali" kod najpoznatijeg brice u gradu radnju (onaj kod Soptinih kuća) hahaha i već se u gradu priča da su to uradili Škripari navodno zbog nekih FB prepucavanja (nema FB pa nisam u toku) kuda ovo sve ide majko mila :crazy: mogu ruku u vatru staviti da je to par onih debila sa Puringaja pa jesu već jednom čitavu ulicu glavnu "šarali" privatne fasade glupostima poput ŠB i 1996 ccc ... Šta reći nego maloumnici na djelu pa samo mi nije jasno kako se ti majmuni uopće uspiju dogovoriti na takve gluposti jer poznato je da majmuni neznanju pričati ispravite me ako griješim
Bas Skripari rjesavaju internet rasprave :lol:
I on se zaletio pa je njih odmah napao. Ja mogu ruku u vatru da nije niko od njih
Ne znam jesu li ovo ali dobro znam tko je "šarao" fasade u mom susjedstvu ... A saznati će se i ovo vrlo brzo ... Daj Bože da nisu oni jer ne treba nam dodatno srca.nje po gradu ali znajući te pojedine likove prije da jedu oni nego nisu ... Tribinu trenutno vodi 10ak debila a dosta se momaka zbog toga distanciralo od kaveza ... Pa pogledaj samo po sjeveru koliko ima momaka u najboljim godinama 20/26 za koje znam da su redovno bili u kavezu i na gostovanjima i sad su odjednom na sjeveru svi u svojim grupicama
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 27 feb 2019, 10:39

sb1996 je napisao/la:
since1948 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Eno "išarali" kod najpoznatijeg brice u gradu radnju (onaj kod Soptinih kuća) hahaha i već se u gradu priča da su to uradili Škripari navodno zbog nekih FB prepucavanja (nema FB pa nisam u toku) kuda ovo sve ide majko mila :crazy: mogu ruku u vatru staviti da je to par onih debila sa Puringaja pa jesu već jednom čitavu ulicu glavnu "šarali" privatne fasade glupostima poput ŠB i 1996 ccc ... Šta reći nego maloumnici na djelu pa samo mi nije jasno kako se ti majmuni uopće uspiju dogovoriti na takve gluposti jer poznato je da majmuni neznanju pričati ispravite me ako griješim
Bas Skripari rjesavaju internet rasprave :lol:
I on se zaletio pa je njih odmah napao. Ja mogu ruku u vatru da nije niko od njih
Sasvim slucajno to sad nastalo.. tko ce znat mozda jesu mozda nisu ali od nedjelje pa nadalje je sve jedna velika sramota
Pricao sam sad s jednim momkom,svjesni su i oni da su zas.rali u nedjelju. A sigurno jedini koje je doticni prozivao. Ima jedna druga skupina mladezi koja moze bit osumnjicena :rol:
Ne znam,glupo u svakom slucaju
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 27 feb 2019, 12:00

Nemojte o tim stvarima preko javnih foruma, pogotovo ne preko ovoga

..

Kakav mjesani, u prvoj postavi se treba istrcati i rijesiti pitanje prolaza
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 27 feb 2019, 16:35

Policija samo 2icu kaznila zbog ubacivanja baklji u teren?
Svakog debila koji je ubacio kazniti s 1000 maraka, pa nek onda ubacuje.

Nemamo mi tu šta s foruma pričati, to treba rješavati prije svega oni momci koji imaju preko 50 gostovanja i lupit par šamara tim velikim huliganima kako li se. To već rješava.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 27 feb 2019, 19:51

**** igru Mrsa, nemoze se tako branit, primamo gol i jedne sanse ccccc
NK Široki Brijeg

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: jurisicduska, Kamaga11, MarkoMaterazzi, RatoborniMrmot i 89 gostiju.