NK Široki Brijeg

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 15 avg 2018, 18:49

Napokon da smo i mi nekog dobili u 90oj, igra dosta losa, al one 3 sanse u prvom poluvremenu se moraju iskoristit!
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 15 avg 2018, 18:51

Takooo jeee,napokon da i mi zabijemo u zadnjoj minuti,imao sam neki osjećaj da ćemo zabiti,hvala qurcu opet smo prvi.Vrijedilo je gledati ovu patnju i na kraju gol.Matiću Bernardo sinjski tornado. :)
Sad u grad na feštu.
Igraj Široki ti si najbolji!

Mario94
Postovi: 73
Pridružen/a: 15 jun 2017, 18:34
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Mario94 » 15 avg 2018, 18:58

Vi sto pisete protiv Pavica stvarno niste normalni.. covjek ima jedan od najslabljih kadara u zadnjih nekoliko godina.. nekad nam je trebalo pola sezone za 4 boda u gostima..

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 15 avg 2018, 19:06

Konto sam se napit od muke,sad cu se napit od olaksanja :urnebes:
SAMO ŠIROKI!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 15 avg 2018, 19:06

Rezime: 5 kola, 3 pobjede, 2 neriješena, 0 poraza, 10 golova dali, 2 primili, 4 utakmice bez primljenog gola, oba gola primili od Krupe, kad se statistika pogleda to izgleda fantastično,ali igra je na granici lošeg, ima dosta pogrešaka, al dok god osvajamo bodeve dobro je. Obrana nesigurno izgleda, al eto 4 utakmice gola nismo primili, velike zasluge ima i Luka Bilobrk, svaku utakmicu na razini, najbolji golman lige!
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 15 avg 2018, 19:09

Mario94 je napisao/la:Vi sto pisete protiv Pavica stvarno niste normalni.. covjek ima jedan od najslabljih kadara u zadnjih nekoliko godina.. nekad nam je trebalo pola sezone za 4 boda u gostima..
Slazem se,dobio je ekipu u ruke ne poslozenu s nespremnim igracima koji tek pomalo nadolaze a trebali bi biti kljucni Dino Dejo Babic..i ovoj ekipi fali jedan stoper i vezni. Sad kad se Turcin ozljedio prakticki do kraja polusezone,ako ima i stranac slobodan dovedi ga
Nek smo i mi napokon slavili u gostima i u 90min,koliko se sjecam zadnje slavlje u sudackoj je bilo 2013 kad je Silic zakucao Kosevo u 94'.
Ova ekipa bi trebala rasti sto vrijeme ide,u ponedjeljak napuniti Pecaru i svi na sjever!
Samo jedno ime

Avatar
siroki1991
Postovi: 249
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 15 avg 2018, 19:10

Babic fantastican ubacaj ,a Matic nas golgeter iz sjene, trpa ih redovno! Iskupili su se za domaci kiks, sada proslaviti ovo u gradu i idemo dalje do medalje!!!

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 15 avg 2018, 19:10

LoveSB96 je napisao/la:Rezime: 5 kola, 3 pobjede, 2 neriješena, 0 poraza, 10 golova dali, 2 primili, 4 utakmice bez primljenog gola, oba gola primili od Krupe, kad se statistika pogleda to izgleda fantastično,ali igra je na granici lošeg, ima dosta pogrešaka, al dok god osvajamo bodeve dobro je. Obrana nesigurno izgleda, al eto 4 utakmice gola nismo primili, velike zasluge ima i Luka Bilobrk, svaku utakmicu na razini, najbolji golman lige!
Gledaj: otišlo pola prvog sastava, novi trener, puno novih igrača, slabiji roster, nova formacija. Treba to sve uigrati. Ne znam šta ste očekivali. Igra će se popraviti, bodovi se skupljaju. Moramo biti prezadovoljni ovome do sada.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 15 avg 2018, 19:11

Mario94 je napisao/la:Vi sto pisete protiv Pavica stvarno niste normalni.. covjek ima jedan od najslabljih kadara u zadnjih nekoliko godina.. nekad nam je trebalo pola sezone za 4 boda u gostima..
Nije istina da ima loš kadar, ima on ozbiljnih igrača, ima dosta iskusnih igraca koji su tu vec 3-4 neki i vise sezona tako da ima malo losiji kadar nego lani( vezni red najvise oslabljen).
Samo sto sa pojacanjima još se nije ubolo.

Najvise zamjeram sto nema igre, nema igrača kojem će dodijeliti playmakersku ulogu, nema tečne pas igre, vrlo malo uogranih akcija, Sablic je imao mjenjao po 3 kombinacije tokom utakmice, bar probavao, u ovog se sve svodi na isto.

Evo proslo je 5 kola i 2 euro utakmkice, samo protiv Celika je to slicilo na igru, ostale utakmice nabij, izbij, probij, sta Bog dadne, nekakav potpis trenera ja ne vidim ni u jednom trenutku.
Luka Bilobrk je najzasluzniji sto jos nemamo poraza. Legenda!

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 15 avg 2018, 19:12

Sto u ponedjeljak?
SAMO ŠIROKI!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 15 avg 2018, 19:14

since1948 je napisao/la:Sto u ponedjeljak?
Ne mogu ja doc na utakmicu u nedjelju pa odgodili za ponedjeljak :lol:
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 15 avg 2018, 19:17

sretan123 je napisao/la:
Mario94 je napisao/la:Vi sto pisete protiv Pavica stvarno niste normalni.. covjek ima jedan od najslabljih kadara u zadnjih nekoliko godina.. nekad nam je trebalo pola sezone za 4 boda u gostima..
Nije istina da ima loš kadar, ima on ozbiljnih igrača, ima dosta iskusnih igraca koji su tu vec 3-4 neki i vise sezona tako da ima malo losiji kadar nego lani( vezni red najvise oslabljen).
Samo sto sa pojacanjima još se nije ubolo.

Najvise zamjeram sto nema igre, nema igrača kojem će dodijeliti playmakersku ulogu, nema tečne pas igre, vrlo malo uogranih akcija, Sablic je imao mjenjao po 3 kombinacije tokom utakmice, bar probavao, u ovog se sve svodi na isto.

Evo proslo je 5 kola i 2 euro utakmkice, samo protiv Celika je to slicilo na igru, ostale utakmice nabij, izbij, probij, sta Bog dadne, nekakav potpis trenera ja ne vidim ni u jednom trenutku.
Luka Bilobrk je najzasluzniji sto jos nemamo poraza. Legenda!
Prika ne može biti trenutno toliko dobra igra kada su ti otišli krucijalni igrači sredine terena,kompletan vezni red Zloma,J.Coric,Loncar,pa Menalo,Bralic kljucni igraci u svojim linijama.
Trenutno su u ekipi njih par nespremnih,par povratnika nakon ozljeda na kojim se vidi jos strah a i par momaka od 19-20 god koji igraju tu. To jos sve treba uigrati i posloziti i ja mislim da do derbija sa Zeljom ce to vec biti na puno višoj razini,ne moze se ocekivati sve odmah :salut:
Samo jedno ime

Avatar
siroki1991
Postovi: 249
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 15 avg 2018, 19:18

Kakva igra o cemu pricate, u usporedbi sa Radnikom ovo danas je odlicno, stoperi nisu vodili igru, napravili smo 5/6 dobrih sansi, drzali loptu dominirali... vise volim ovu pobjedu nego onu protiv Celika. Ovakve utakmice osvajaju prvenstva!

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 15 avg 2018, 19:23

Moram reci da je po meni Babic odlicno odigrao drugo poluvrijeme
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 15 avg 2018, 19:27

Marić, Jurić, Vukoja, najveći dobitnici... Fali jos Nikić na stoperu. To treba uigravati. Igrači se još traže. Dino i Dejo fali utakmica. Sad kad nismo u formi donosimo bodove. Čekam kad uđemo u formu. Mourinho ne bi složio u 2 mjeseca 7-8 igrača novih. Ljepota igre ovisi i o protivniku. Kad se protivnik zatvori i čeka kontru to je ajme majko.
Tri boda su tu. Igra će doć...

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 15 avg 2018, 19:31

since1948 je napisao/la:Sto u ponedjeljak?
Zbog Zrinjskog i LMZ pretpostavljam, da se teren koliko toliko oporavi
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Unknown7
Postovi: 107
Pridružen/a: 05 nov 2015, 13:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Unknown7 » 15 avg 2018, 21:20

Čestitke susjedima na pobjedi i prvom mjestu :) vjerujem da ce sutra gorit Pecara :D

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 15 avg 2018, 22:08

Samo nemojte probleme raditi :)

..

2-2 na Grbavici :kafa:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

york
Postovi: 907
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 15 avg 2018, 23:48

Ajde napokon da i mi u nadoknadi iscupamo pobjedu, dosad smo samo u nadoknadi gubili dobivene utakmice :thumbup:
Zasluzili smo!
Slobodu ozbiljno shvatiti, samo 3 boda dolaze u obzir

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 16 avg 2018, 09:58

Prvi smo na ljestvici nakon 5 kola, prvi po broju postignutih golova, najbolja obrana lige u prvih 5 kola sa samo 2 primljena gola, oba protiv Krupe.

Pobjeda zasluzena, sve je trebalo biti gotovo vec u prvom pol, 3 jako dobre prilike su ostale neiskorištene. Drugo pol, osim one njihove prilike na samom početku isto smo dominirali posjedom ali smo bili jalovi prema naprijed, u zadnjoj trećini. 12 kornera i eto iz tog zadnjeg smo zabili, odličan ubačaj Babića još bolji skok Matića i slavlje je moglo počet. Babića hoću još boljeg, fali mu utakmica vidi se, jako se vidi, fali mu kontinuiteta i ja se nadam da će on dostići onaj nivo koji mi priželjkujemo od njega a vjerovatno i on sam. Popović isto ulazi sa klupe ali dosada isto nepokazuje ništa, vidjet ćemo u nastavku prvenstva šta će biti od njega jer ozljedom Turčina dobio je priliku tako da na njemu je sve. Čestitke našoj mlađariji na još jednoj dobroj utakmici.

Sljedeće kolo Sloboda. Dolaze bez prvog strijelca Vidovića uz njega još im je jedan igrač prošlo kolo dobio crveni. Baraban im je kapetan, čini se da igra u dobroj formi borben uz jako puno trke i pritiske na zadnju liniju, on će sigurno imati i dodatni motiv, kako to obično biva, tako da sigurno na njega treba obratiti pozornost. Oni dolaze uzeti bod ako se može, čekat će kontre i polukontre, mi moramo iz našeg posjeda, koji će sigurno biti velik, probati uraditi sve da na vrijeme zabijemo gol, da ih malo otvorimo. Sloboda dosada, 2 gostovanja uz 1 pobjednu 1 neriješen rez, znači donose bodove sa gostovanja i max oprez treba biti. Nedaju puno niti primaju puno, gol razlika im je 3:3 u 5 utakmica, zato je po meni jako bitno da ih otvorimo što prije, jer što vrijeme bude odmicalo sigurno da će biti teže zabiti, opet s druge strane, evo protiv MDK konačno i taj gol u 90+min a da nije u našoj mreži tako da možda je i to blagi nagovještaj da nas je prošlo to proklestvo 90te minute... 3 boda protiv Tuzlaka da zaokružimo ovaj mini ciklus utakmica i podstreh pred puno teže utakmica protiv direktnih rivala za sami vrh.

Idemo Široki! :salut:
NK Široki Brijeg

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, dime, GradKamena2, grbavicka1921, OldTownDistrict i 48 gostiju.