NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 23 feb 2019, 13:40

Znači bez Matića sutra.Ovako je slično nevrijeme bilo i jednom za Željezničar pa je utakmica pomjerena za 7 dana.
Kakve najave od strane mostaraca hahahaha.Jedino onaj krmak Ćalta može biti siguran da mu bura neće ništa, ostale će odnit. :lol:
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Panta79rei
Postovi: 159
Pridružen/a: 06 okt 2018, 20:48
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Panta79rei » 23 feb 2019, 15:37

Nema smisla da se igra bude li ovako. Nosat će igrače, a kamoli loptu :kafa:
Šutnji sam se naučio od brbljavaca, trpeljivosti od netrpeljivih, ljubaznosti od neljubaznih. Tim učiteljima ne smijem biti nezahvalan.
H. Džubran

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 23 feb 2019, 16:09

Panta79rei je napisao/la:Nema smisla da se igra bude li ovako. Nosat će igrače, a kamoli loptu :kafa:
Smirit ce se sutra po prognozama
SAMO ŠIROKI!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la tutankamon1905 » 23 feb 2019, 16:14

Sretno sutra i jednima i drugima. Prizeljkujem dobru utakmicu s puno golova pa ko koga.. :D

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 feb 2019, 00:10

Oce li se ikad dogodit da u mostaru jedan dio tribine bude samo za nas iz Sirokog ko sto mostarci dobiju cijeli istok..
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 24 feb 2019, 00:19

LoveSB96 je napisao/la:Oce li se ikad dogodit da u mostaru jedan dio tribine bude samo za nas iz Sirokog ko sto mostarci dobiju cijeli istok..
Mi njima tribinu,pa jos jednu,pa stadion,sve im se dopušta,naravno da će i oni nama prepustiti dio tribine ipak su oni prvaci,iz velegrada.Pa zašto onda ne bi svojim susjedima vratili istu uslugu.
Hoće,ali u qurcu
PLAVI,ZGAZITE IH!
Igraj Široki ti si najbolji!

GradKamena2
Postovi: 1604
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la GradKamena2 » 24 feb 2019, 01:14

LoveSB96 je napisao/la:Oce li se ikad dogodit da u mostaru jedan dio tribine bude samo za nas iz Sirokog ko sto mostarci dobiju cijeli istok..
Brate neznam sta je u vezi ovoga problem svaku utakmicu?
Zar nije bolje da smo na jednoj tribini,i da smo odvojeni,svakako cemo doc na utakmicu,onako dadnete nam kavez mi ulazimo na ostale tribine.
Razumio bi ja da se trazi karta vise za utakmicu pa da nam ogranicavate ,al i onako onu tribinu ne punite.

Sto se tice ovog davanja u Mostaru ,jedini i osnovni je problem sto je stadion nakaradan,vama se pusti na gornju tribinu sto je jedino logicno jer je ta tribina odvojena,i vas moze doc gore koliko hoce,druga stvar je sto se vama ne gleda utakmica sa tog mjesta jer nije bas atraktivno,al pravila su maltene ista i tribina u Sirokom i u Mostaru je odvojena od drugi tribina imoze doc koliko hoce ljudi.

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 24 feb 2019, 08:19

GradKamena2 je napisao/la: Sto se tice ovog davanja u Mostaru ,jedini i osnovni je problem sto je stadion nakaradan,vama se pusti na gornju tribinu sto je jedino logicno jer je ta tribina odvojena,i vas moze doc gore koliko hoce,druga stvar je sto se vama ne gleda utakmica sa tog mjesta jer nije bas atraktivno,al pravila su maltene ista i tribina u Sirokom i u Mostaru je odvojena od drugi tribina imoze doc koliko hoce ljudi.
Nije istina. Svaki put moramo moljakat zastitare da nas puste na gornju da budemo skupa sa skriparima. Prosli put sam bio toliko dosadan onom momku iz securitya da me je mislio sa stadiona izbacit
SAMO ŠIROKI!

GradKamena2
Postovi: 1604
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la GradKamena2 » 24 feb 2019, 08:46

Neznam kad dolaze ovi ostali cesto dođu sa svojim autima izvan kolone vazda ih puste samo moraju na gornji ulaz doc.

Kakvo je stanje jel oslabio vjetar?

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 24 feb 2019, 09:23

A puse pomalo, ali je dosta slabiji vjetar nego jucer, moci ce se igrati bez problema
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 24 feb 2019, 09:38

Evo sad upravo prolazio pješaka oko Pecare vjetar minimalan gotovo i da ne puše.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 24 feb 2019, 11:00

since1948 je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la: Sto se tice ovog davanja u Mostaru ,jedini i osnovni je problem sto je stadion nakaradan,vama se pusti na gornju tribinu sto je jedino logicno jer je ta tribina odvojena,i vas moze doc gore koliko hoce,druga stvar je sto se vama ne gleda utakmica sa tog mjesta jer nije bas atraktivno,al pravila su maltene ista i tribina u Sirokom i u Mostaru je odvojena od drugi tribina imoze doc koliko hoce ljudi.
Nije istina. Svaki put moramo moljakat zastitare da nas puste na gornju da budemo skupa sa skriparima. Prosli put sam bio toliko dosadan onom momku iz securitya da me je mislio sa stadiona izbacit
A jos kad se uzme u obzir kakav oni “topli docek” imaju prema nama kada se dodje dole, a kakav oni kada se dodje ovamo...

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 feb 2019, 12:43

GradKamena2 je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Oce li se ikad dogodit da u mostaru jedan dio tribine bude samo za nas iz Sirokog ko sto mostarci dobiju cijeli istok..
Brate neznam sta je u vezi ovoga problem svaku utakmicu?
Zar nije bolje da smo na jednoj tribini,i da smo odvojeni,svakako cemo doc na utakmicu,onako dadnete nam kavez mi ulazimo na ostale tribine.
Razumio bi ja da se trazi karta vise za utakmicu pa da nam ogranicavate ,al i onako onu tribinu ne punite.

Sto se tice ovog davanja u Mostaru ,jedini i osnovni je problem sto je stadion nakaradan,vama se pusti na gornju tribinu sto je jedino logicno jer je ta tribina odvojena,i vas moze doc gore koliko hoce,druga stvar je sto se vama ne gleda utakmica sa tog mjesta jer nije bas atraktivno,al pravila su maltene ista i tribina u Sirokom i u Mostaru je odvojena od drugi tribina imoze doc koliko hoce ljudi.
Pa jel problem pustit nase ljude da stanu na gornju tribinu blizu Škripara? Pa cijeli istok je namijenjen za navijače Zrinjskog, Ultrasi u kavez, ostali pored njih. E zasto se to ne moze napravit i nama kod vas, Skripari u kavez, ostali na gornjoj tribini blizu njih.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 feb 2019, 12:44

Po brojevima oko 700+ ulaznica prodano, Sjever 687,Jug 33 i Istok 1. Plus godisnje vec na sjeveru 1000 ljudi, e jos toliko i bit ce dobro. :D
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 24 feb 2019, 13:19

LoveSB96 je napisao/la:Po brojevima oko 700+ ulaznica prodano, Sjever 687,Jug 33 i Istok 1. Plus godisnje vec na sjeveru 1000 ljudi, e jos toliko i bit ce dobro. :D
Brojevi nemaju veze.
It's better when it's live

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 feb 2019, 13:40

hlive je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Po brojevima oko 700+ ulaznica prodano, Sjever 687,Jug 33 i Istok 1. Plus godisnje vec na sjeveru 1000 ljudi, e jos toliko i bit ce dobro. :D
Brojevi nemaju veze.
E yebiga onda, jel vise ili manje od 700?
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 24 feb 2019, 14:11

LoveSB96 je napisao/la:
hlive je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Po brojevima oko 700+ ulaznica prodano, Sjever 687,Jug 33 i Istok 1. Plus godisnje vec na sjeveru 1000 ljudi, e jos toliko i bit ce dobro. :D
Brojevi nemaju veze.
E yebiga onda, jel vise ili manje od 700?
Samo sjever ja mislim vise od 700
It's better when it's live

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Hum94 » 24 feb 2019, 15:15

LoveSB96 je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Oce li se ikad dogodit da u mostaru jedan dio tribine bude samo za nas iz Sirokog ko sto mostarci dobiju cijeli istok..
Brate neznam sta je u vezi ovoga problem svaku utakmicu?
Zar nije bolje da smo na jednoj tribini,i da smo odvojeni,svakako cemo doc na utakmicu,onako dadnete nam kavez mi ulazimo na ostale tribine.
Razumio bi ja da se trazi karta vise za utakmicu pa da nam ogranicavate ,al i onako onu tribinu ne punite.

Sto se tice ovog davanja u Mostaru ,jedini i osnovni je problem sto je stadion nakaradan,vama se pusti na gornju tribinu sto je jedino logicno jer je ta tribina odvojena,i vas moze doc gore koliko hoce,druga stvar je sto se vama ne gleda utakmica sa tog mjesta jer nije bas atraktivno,al pravila su maltene ista i tribina u Sirokom i u Mostaru je odvojena od drugi tribina imoze doc koliko hoce ljudi.
Pa jel problem pustit nase ljude da stanu na gornju tribinu blizu Škripara? Pa cijeli istok je namijenjen za navijače Zrinjskog, Ultrasi u kavez, ostali pored njih. E zasto se to ne moze napravit i nama kod vas, Skripari u kavez, ostali na gornjoj tribini blizu njih.
To za gornju tribinu je na vasoj upravi,to se vrlo lako da ispostovat.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 24 feb 2019, 19:19

Do prekida nam ništa nisu mogli,"bravo" Skripari..
Samo jedno ime

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 24 feb 2019, 19:21

:!:
penke je napisao/la:Do prekida nam ništa nisu mogli,"bravo" Skripari..
Hvala! Kažeš sa sjevera nitko ništa nije bacao?
...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Devedesetka, Riziko i 22 gosta.