NK Široki Brijeg

Skr1996
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 avg 2018, 23:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Skr1996 » 24 feb 2019, 19:37

Hvala debilima na tribinama. Bravo za igrace
Volim te do kraja.96.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 24 feb 2019, 19:39

Bravo igraci svaka vam cast, ovo ostalo nije vrijedno komentiranja...

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 feb 2019, 19:45

Orjuna je napisao/la::!:
penke je napisao/la:Do prekida nam ništa nisu mogli,"bravo" Skripari..
Hvala! Kažeš sa sjevera nitko ništa nije bacao?
Ne seri
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 24 feb 2019, 19:48

Steta sto su pojedinci unistili ovakvu utakmicu, do prekida potpuna dominacija, a poslije jbg

Idemo dalje, sljedeca stanica Borac. Ponoviti ovakvu igru i nece biti problema
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 24 feb 2019, 19:52

Orjuna je napisao/la::!:
penke je napisao/la:Do prekida nam ništa nisu mogli,"bravo" Skripari..
Hvala! Kažeš sa sjevera nitko ništa nije bacao?
Kakav je to odgovor?
Kome je u cilju bacati od prve minute više puta baklje u teren,nastavljati unatoč upozorenjima spikera i svih nas ostalih navijača,bacaju se baklje unatoč vodstvu u trenu dok dečki gore po terenu,igraju dobro.
I s tim prekidom okrećeš vodu na mlin Zrinjskog koji do tad nije ništa mogao i posle daje gol.
Fasovat ćemo vjerovatno praznu Pecaru u derbiju protiv Sarajeva,jel to ikom u cilju od nas navijača i jel to hvala i podrška momcima za pišanje krvi i pripreme za utakmicu i borbu na terenu.
Uvijek sam Vas podržavao,al u ovakvim stvarima nikad. Pozdrav.
Samo jedno ime

mikel48
Postovi: 392
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mikel48 » 24 feb 2019, 19:57

penke je napisao/la:
Orjuna je napisao/la::!:
penke je napisao/la:Do prekida nam ništa nisu mogli,"bravo" Skripari..
Hvala! Kažeš sa sjevera nitko ništa nije bacao?
Kakav je to odgovor?
Kome je u cilju bacati od prve minute više puta baklje u teren,nastavljati unatoč upozorenjima spikera i svih nas ostalih navijača,bacaju se baklje unatoč vodstvu u trenu dok dečki gore po terenu,igraju dobro.
I s tim prekidom okrećeš vodu na mlin Zrinjskog koji do tad nije ništa mogao i posle daje gol.
Fasovat ćemo vjerovatno praznu Pecaru u derbiju protiv Sarajeva,jel to ikom u cilju od nas navijača i jel to hvala i podrška momcima za pišanje krvi i pripreme za utakmicu i borbu na terenu.
Uvijek sam Vas podržavao,al u ovakvim stvarima nikad. Pozdrav.
Pojedinci..
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 24 feb 2019, 19:58

penke je napisao/la:
Orjuna je napisao/la::!:
penke je napisao/la:Do prekida nam ništa nisu mogli,"bravo" Skripari..
Hvala! Kažeš sa sjevera nitko ništa nije bacao?
Kakav je to odgovor?
Kome je u cilju bacati od prve minute više puta baklje u teren,nastavljati unatoč upozorenjima spikera i svih nas ostalih navijača,bacaju se baklje unatoč vodstvu u trenu dok dečki gore po terenu,igraju dobro.
I s tim prekidom okrećeš vodu na mlin Zrinjskog koji do tad nije ništa mogao i posle daje gol.
Fasovat ćemo vjerovatno praznu Pecaru u derbiju protiv Sarajeva,jel to ikom u cilju od nas navijača i jel to hvala i podrška momcima za pišanje krvi i pripreme za utakmicu i borbu na terenu.
Uvijek sam Vas podržavao,al u ovakvim stvarima nikad. Pozdrav.
Ma prika sve 5. Ali prozvao si samo Škripare. Jeli misliš da razni predmeti sa sjevera nisu kumovali prekidu? Inače sam derbi škripar, ostalo je sjever. A ti gore iznad opasni preko foruma, prijavljen ti je post.
...

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la brigsiroki » 24 feb 2019, 19:58

gledan sad slike skripara sa ove utakmice i nisam ih mogao vise od 110 prebrojit,činjenica je da box moze sa sjedalicama primit 368 a bez i 400 ljudi,a danas najveći hercegovacki derbi pa mozda i najveći derbi trenutno u ligi i tako mala brojka u boxu,jednostavno skripari su se raspali ljudi ne zele dolazit u box,i onda par balavaca željnih pažnje prave nerede da privuku nekakvu pažnju na sebe,Bolje se ugasite,jer AKO vas nije u stanju doć na male
utakmice bar 150 a na ovakve derbije bar 300, grupa nema više smisla,i steta sto vas nisu ispleskali ostali normalni navijači van boxa kao što su i mislili,
Jednostavno balavci ugasite se i nesramotite klub !!!!

a sad slobodno pljujte na ovaj komentar ionako mi je ovo zadnji da pišem ovdje pozdrav :salut:

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 24 feb 2019, 20:01

Idioti balavi i krezubi, koliko kazni klub plati radi vasih petardi moglo bi se dovest vrhunskog igraca za te pare. Sta je , mama vam nije dala da se ispucate za bozic?? Ako se vec radi prekid ,radi se kada protivnik ima inicijativu a ne ovako, napravili ste ogromnu stetu i financijski i rezultatsku! Veliki minus policiji, 3 kornjace da se posalju rijesili bi cijeli problem

mikel48
Postovi: 392
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la mikel48 » 24 feb 2019, 20:03

brigsiroki je napisao/la:gledan sad slike skripara sa ove utakmice i nisam ih mogao vise od 110 prebrojit,činjenica je da box moze sa sjedalicama primit 368 a bez i 400 ljudi,a danas najveći hercegovacki derbi pa mozda i najveći derbi trenutno u ligi i tako mala brojka u boxu,jednostavno skripari su se raspali ljudi ne zele dolazit u box,i onda par balavaca željnih pažnje prave nerede da privuku nekakvu pažnju na sebe,Bolje se ugasite,jer AKO vas nije u stanju doć na male
utakmice bar 150 a na ovakve derbije bar 300, grupa nema više smisla,i steta sto vas nisu ispleskali ostali normalni navijači van boxa kao što su i mislili,
Jednostavno balavci ugasite se i nesramotite klub !!!!

a sad slobodno pljujte na ovaj komentar ionako mi je ovo zadnji da pišem ovdje pozdrav :salut:
Komentar je realan nažalost ti balavci očito ne vole klub i samo su na derbiju tu. pozdrav od Škripara koji su tu svaku utakmicu, MANJE JE VIŠE..
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 24 feb 2019, 20:05

Zelio bih samo cuti sta ovi mozgovi sto su bacali baklje imaju za reci? Dakle ubijas na terenu, duplo bolja ekipa, i unatoc brojnim upozorenjima ti bacas baklje na teren i direktno stetis klubu koji "volis"? Imali smo sjajnu priliku povecati prednost ispred Zelje, a ovako cemo sad lijepo igrati pred praznim tribinama protiv Sarajeva?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 24 feb 2019, 20:06

Gledam 9 ekstra spremnih igrača i Dinu od kojeg svaki veteran brži. Zalaganje za 10 nemam prigovora, Enin mi se svidio, Babić također, šteta što nema Matića imali bi najjaču vezu u ligi.
audere est facere!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 feb 2019, 20:06

Orjuna je napisao/la: Ma prika sve 5. Ali prozvao si samo Škripare. Jeli misliš da razni predmeti sa sjevera nisu kumovali prekidu? Inače sam derbi škripar, ostalo je sjever. A ti gore iznad opasni preko foruma, prijavljen ti je post.
Nisam ja nista opasan, ne idem u kavez, al odem na neko gostovanje i sta imam vidit, ovi nazovi glavni Skripari ceskaju jajca i lagano gledaju utakmicu, dok ja koji uopce nisam taj ultra mentalitet ostavim grlo i 5 dana me mogu pricat nikako. Jesu se uvacivali predmeti, istina, al vise je tog doslo iz kaveza nego iz ostatka publike. Neko iz kaveza je curu pogodio u glavu bocom od Heinekena, svaka čast na tome. Vec neko vrijeme mislim napisat neke stvari, odnosno moje misljenje, al nisam htio jer takve stvari nisu za forum. Ali moram to sad napisat, Škriparima je potrebna velika reorganizacija, neke se stvari moraju riješit medu njima, ovako vise ne ide. Sramota je da 100 ljudi bude na jednom od dva najveca derbija za nas. Prvo sramota je samih Skripara pa onda nas ostalih koji bi mozda i podržali da se neke stvari promijene. Hvala, živio.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 24 feb 2019, 20:11

Pa sami Škripari su otjerali pola normalnih ljudi svojim glupostima ... Prvo ona nekolicina krezubih narkomana sa Puringaja koji za pive nemaju da popiju ... Svi vi koji ste bacali baklje u teren napišite se k .... Pa curu ste u glavu pogodili maloumnici retardirano ujebali ste atmosferu debili retardirano!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Jedandevetcetiriosam
Postovi: 99
Pridružen/a: 30 jul 2018, 11:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Jedandevetcetiriosam » 24 feb 2019, 20:15

brigsiroki je napisao/la:gledan sad slike skripara sa ove utakmice i nisam ih mogao vise od 110 prebrojit,činjenica je da box moze sa sjedalicama primit 368 a bez i 400 ljudi,a danas najveći hercegovacki derbi pa mozda i najveći derbi trenutno u ligi i tako mala brojka u boxu,jednostavno skripari su se raspali ljudi ne zele dolazit u box,i onda par balavaca željnih pažnje prave nerede da privuku nekakvu pažnju na sebe,Bolje se ugasite,jer AKO vas nije u stanju doć na male
utakmice bar 150 a na ovakve derbije bar 300, grupa nema više smisla,i steta sto vas nisu ispleskali ostali normalni navijači van boxa kao što su i mislili,
Jednostavno balavci ugasite se i nesramotite klub !!!!

a sad slobodno pljujte na ovaj komentar ionako mi je ovo zadnji da pišem ovdje pozdrav :salut:
Isti su i oni iznad ulaza na sjeveru(pokraj kaveza), otamo je i stojkic pogodjen i par prekida napravljeno! U dublje probleme izmedje one dvije frakcije necu ulazit,zalosno kao da nas milijun ima, a sve to je nastetilo po meni odavno boljolj igri nasih,borbenosti...steta za primljeni gol,zrinjski nikad gori,ovo se moralo uzet!
SaMo ŠiRoKi !!!!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 24 feb 2019, 20:16

Pogodis curu bocom, gadjas svoje sugradjane, staru ekipu koja vam nesto prigovori a gostujuca grupa vas brojcano i u ostalim segmentima nadjaca. Pohvalno nema sta.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 24 feb 2019, 20:18

Jedna rijec samo:

Šteta

Šteta atmosfere, šteta borbe ekipe, šteta rezultata.

Mrsa kralju, odlicna utakmica!

Svi su se borili, nikom se nemoze nista prigovoriti.
NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 24 feb 2019, 20:30

Nema se šta reći...
A ovim sranjima na tribini je uzrok ono što je se događalo prije utakmice.
Igraj Široki ti si najbolji!

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 24 feb 2019, 20:32

Bolje da je kavez prazan nego pun budala. Sve one debile što su bacali i kakav predmet u teren fino po 300 KM kazniti i zabraniti ulazak na stadion.
Nažalost od Škripara više nije ostalo ni Š.

Enin svaka čast, Mrsa najbolji. Franjić i Babić odlično poluvrijeme, u drugome ispuhali.
Turčin umjesto Eliomara.

Gol tragikomedija, nikad od Perkovića igrača, vrećica bi mu pobjegla.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 24 feb 2019, 20:37

sretan123 je napisao/la:Bolje da je kavez prazan nego pun budala. Sve one debile što su bacali i kakav predmet u teren fino po 300 KM kazniti i zabraniti ulazak na stadion.
Nažalost od Škripara više nije ostalo ni Š.

Enin svaka čast, Mrsa najbolji. Franjić i Babić odlično poluvrijeme, u drugome ispuhali.
Turčin umjesto Eliomara.

Gol tragikomedija, nikad od Perkovića igrača, vrećica bi mu pobjegla.
Popovićev igrač na drugoj stativi mislim
Svaka čast ekipi sve do jednom,te s klupe Mati Staniću koji će biti fino pojačanje,odlicna tranzicija nakon osvojene lopte,velika šteta što u oba derbija sa Zrinjskim nismo dobili,a oba smo bilo bolji bar za gol
Također,svaka čast cijelom sjeveru,odlično navijanje i pritisak pogotovo nakon izlaska Škripara.
Samo jedno ime

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Licniznanstvenik, Napapijri i 55 gostiju.