NK Široki Brijeg

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 13 avg 2018, 01:32

96BadBoy je napisao/la:Nismo bili na nivou kao na prethodnim utakmicama,+ na to nadodaj igrače Radnika i njihovo izležavanje i otezanje pogotovo golman i ona 16ka čini mi se i naravno Adis Mulahasanović = jednostavno nedovoljno za neki bolji rezultat.
Elimoar ili Popović pitanje tko je sporiji od njih dvojice?
Nismo ni prosle utakmice bili na nivou, jedino ono protiv Čelika dobro bilo, al svi smo vidili kakav je Čelik bio..
Drago mi je da Juric pokazuje da se na njega moze ozbiljno računat, jedan od rijetkih u ekipi koji ima smisla i izgleda lp pravi pravcati igrač.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 13 avg 2018, 06:54

sretan123 je napisao/la:Samo nek još jedan od vas ovde, a posebno ti @kksiroki, koliko god te cijenim jos samo jedan put brani onog idiota od Silica.
Znaci Eliomar je nas NAJSKUPLJI igrac, a nije upotrebljiv za 15 minuta. On ga je doveo j**o ga on usran.

Matic MORA igrati u veznom redu Pavicu, nikako kao treci stoper.
Begonja klupa, hoce li taj Babic ista odigrat?
Popovic borben i vidio sam da je bacio dres Skriparima kao isprika za prosli put.
--Bagaric--Juric---Cabraja----
---Popivic-Matic--Maric----
Markovic-Joja-Kovacic-Dino

Probat ovako. Idemo po bodove u Doboj Kakanj
Aj se saberi :kafa:
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 13 avg 2018, 08:40

kksiroki je napisao/la:
sretan123 je napisao/la:Samo nek još jedan od vas ovde, a posebno ti @kksiroki, koliko god te cijenim jos samo jedan put brani onog idiota od Silica.
Znaci Eliomar je nas NAJSKUPLJI igrac, a nije upotrebljiv za 15 minuta. On ga je doveo j**o ga on usran.

Matic MORA igrati u veznom redu Pavicu, nikako kao treci stoper.
Begonja klupa, hoce li taj Babic ista odigrat?
Popovic borben i vidio sam da je bacio dres Skriparima kao isprika za prosli put.
--Bagaric--Juric---Cabraja----
---Popivic-Matic--Maric----
Markovic-Joja-Kovacic-Dino

Probat ovako. Idemo po bodove u Doboj Kakanj
Aj se saberi :kafa:
Sorry, ovo sam pisao vruće glave, nisam trebo posebno tebe poimenice izdvajati.

J**o vas SVE Šilić sposobni. :opaopa: :D

Jedandevetcetiriosam
Postovi: 99
Pridružen/a: 30 jul 2018, 11:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Jedandevetcetiriosam » 13 avg 2018, 08:52

Eliomar,Kovačić,Popović totalni promašaji! Šilić nije za ove funkcije,dovest sposobna čovjeka kojemu nece biti zavezane ruke oko dovodjenja igraca,a ne ko dosad dovodit polovnjake koji dodju na Pecaru podizat formu. Neznam zasto se iz uprave ne okrenu dovodjenju igraca iz CG,Albanije,Makedonije,kostaju isto a sigurno se ima sta naci!
SaMo ŠiRoKi !!!!

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 13 avg 2018, 09:19

Ajde malo popustite s kritikama. Pocinjemo licit na navijace sarajevskih klubova. Cim jedan remi opleti po upravi i igracima. Momci su se BORILI i meni je to jedino bitno. Nikad im necu moci zamjeriti ovakvu utakmicu kad je zalaganje na vrhuncu,pa taman da i ne dobijemo. Teren nam također nije pomagao.
@kksiroki Oprosti ali momci govore istinu. Silic otkad je dosao na funkciju SD vise je promasaja imao nego pojacanja.
SAMO ŠIROKI!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 13 avg 2018, 09:45

Jedandevetcetiriosam je napisao/la:Eliomar,Kovačić,Popović totalni promašaji! Šilić nije za ove funkcije,dovest sposobna čovjeka kojemu nece biti zavezane ruke oko dovodjenja igraca,a ne ko dosad dovodit polovnjake koji dodju na Pecaru podizat formu. Neznam zasto se iz uprave ne okrenu dovodjenju igraca iz CG,Albanije,Makedonije,kostaju isto a sigurno se ima sta naci!
Kovacic i nije samo nema drugog stopera... Popovic igrac za klupe kad bi se spremio a najveci problem je vezni red...

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 13 avg 2018, 09:53

Eliomar se borio prvo pol, očigledno, i za mene nije loš bio, tj nije bio ništa bolji ni lošiji od ostalih. Popović nema utakmica, vidi se da je sa velikom željom ušao da igra, jel dobio neku priliku sinoc ? nije, niti je imao priliku da udje u šansu, tako da... Meni je veći minus bio Dino sinoc koji je imao čitavo pol a bio je ispod svog prosjeka apsolutno, očito je da ga to rame još muči, nezgrapno mi izgleda sa onom rukom spuštenom i nije se opustio još sigurno, ali bila operacija i mu treba još vremena.
NK Široki Brijeg

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 13 avg 2018, 09:56

Jedandevetcetiriosam je napisao/la:Eliomar,Kovačić,Popović totalni promašaji! Šilić nije za ove funkcije,dovest sposobna čovjeka kojemu nece biti zavezane ruke oko dovodjenja igraca,a ne ko dosad dovodit polovnjake koji dodju na Pecaru podizat formu. Neznam zasto se iz uprave ne okrenu dovodjenju igraca iz CG,Albanije,Makedonije,kostaju isto a sigurno se ima sta naci!
Kovačić je za sada dobar. Eliomar je za sada nula. Popović za sada nedorečen. Trudi se, ali još ništa konkretno od njega. A politika dovođenja igrača se definitivno mora mijenjati.
Za Šilića sam već prije pisao pa me je ekipa napala da samo pljujem :kafa:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 13 avg 2018, 10:00

Evolve je napisao/la:Eliomar se borio prvo pol, očigledno, i za mene nije loš bio, tj nije bio ništa bolji ni lošiji od ostalih. Popović nema utakmica, vidi se da je sa velikom željom ušao da igra, jel dobio neku priliku sinoc ? nije, niti je imao priliku da udje u šansu, tako da... Meni je veći minus bio Dino sinoc koji je imao čitavo pol a bio je ispod svog prosjeka apsolutno, očito je da ga to rame još muči, nezgrapno mi izgleda sa onom rukom spuštenom i nije se opustio još sigurno, ali bila operacija i mu treba još vremena.
Pa onda je bolje da daje više prilike Juriću, pa i Marušiću na toj poziciji, nego da Dino bježi od duela. Ako nije spreman još, vidi se da ima još velik strah, onda neka ne igra. Ovako će se samo opet ozlijediti.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 13 avg 2018, 10:12

Naasjeli smo na igru Radnika. Posjetca ju me na nekadašnju Slobodu ili Velež. Čvrsto nazad dijagonala prema krilima i kad je izgubiš lezi valjaj se pa onaj Žižović majko moja ko sve danas može biti trener. Pavić danas zakazao. Vezni red ne funkicionira a on mjenja krilnog špicu. Zadnja linija nesigurna previše tehničkih greška. Teren. Katastrofa. Jer spada u rubliku vjerovali ili ne. Nakon jednog pljuska da se pretvori kaljužu u 8 mjesecu. Nakon što kiša nije pala 1 mjesec. :shifty:
Ipak idemo dalje. Puno ce ovakiv utakmica biti. Puno novih igrača koji nisu igrali u bivšim klubovima. Trebaju vremena i strpljenja. Prvenstvo je maraton ne sprint. Treba imati konstantu.
Samo jedno ime Široki :salut:

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 13 avg 2018, 15:12

U srijedu prijenos na BHT1
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 13 avg 2018, 16:36

U srijedu stvarno i sa realnim optimizmom ocekujem bod/ove. Mislim da smo puno kvalitetnija ekipa i idemo Šabicu uruciti otkaz :)
NK Široki Brijeg

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hskzmostar » 13 avg 2018, 17:59

Kakav je teren gospodo, hoce li pasati ovim brazilcima ili ce zapinjati?
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 13 avg 2018, 18:11

Ko mozak od @PiazzaGrande- pun rupa i grba.

Tu je vaša šansa posto će biti teško razviti neku pas igru, samo ubačaji. Njihovi brzaci neće doći do izražaja.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 13 avg 2018, 18:23

sretan123 je napisao/la:Ko mozak od @PiazzaGrande- pun rupa i grba.

Tu je vaša šansa posto će biti teško razviti neku pas igru, samo ubačaji. Njihovi brzaci neće doći do izražaja.
:urnebes:
NK Široki Brijeg

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 13 avg 2018, 18:39

sretan123 je napisao/la:Ko mozak od @PiazzaGrande- pun rupa i grba.

Tu je vaša šansa posto će biti teško razviti neku pas igru, samo ubačaji. Njihovi brzaci neće doći do izražaja.
:urnebes: :rol:
SAMO ŠIROKI!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 13 avg 2018, 21:53

sretan123 je napisao/la:Ko mozak od @PiazzaGrande- pun rupa i grba.

Tu je vaša šansa posto će biti teško razviti neku pas igru, samo ubačaji. Njihovi brzaci neće doći do izražaja.
Pokoj vječni daruj mu Gospodine :urnebes:
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 14 avg 2018, 13:24

Sutra oštro od prve minute i dati gol na vrijeme i uzeti 3 boda,nebi prihvatio ni bod sutra. Ako mislimo ista moramo dobiti ovo.
Mladost je ekipa koja nam je "mušterija" odigrali smo s njima 12 utakmica s omjerom (8-1-3) uz gol razliku 22:9.
Oni su dosta izmjenjali ekipu gdje su im otišli skoro svu glavni igrači i doveli su neke nove mlade igrače i još su neuigrani i manje kvalitetniji nego prijašnji sezona. Po 3 boda za dan grada!
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 14 avg 2018, 13:27

penke je napisao/la:Sutra oštro od prve minute i dati gol na vrijeme i uzeti 3 boda,nebi prihvatio ni bod sutra. Ako mislimo ista moramo dobiti ovo.
Mladost je ekipa koja nam je "mušterija" odigrali smo s njima 12 utakmica s omjerom (8-1-3) uz gol razliku 22:9.
Oni su dosta izmjenjali ekipu gdje su im otišli skoro svu glavni igrači i doveli su neke nove mlade igrače i još su neuigrani i manje kvalitetniji nego prijašnji sezona. Po 3 boda za dan grada!
Gore smo se dosada uvijek mucili, ali ove godine kvaliteta je puno vise na nasoj strani i tako se trebamo i postaviti. Realizacija mora biti na visokom nivou. Sto ti rece, ako zabijemo na vrijeme bod/ovi dolaze kuci.
NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 14 avg 2018, 16:29

Čabraja Jurić Bagarić
Begonja Matić Marić
Marković Nikić Kovačić Ćorluka
Bilobrk

Ja bi ovaj sastav izveo sutra,ili formaciju 4-2-3-1,sa Begonjom i Matićem na poziciji zadnjih veznih,Marića na polušpicu,a Jurića na centrafora.
Igraj Široki ti si najbolji!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.