NK Široki Brijeg

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Citizen-X » 13 jan 2009, 14:00

Kevin je napisao/la:
Citizen-X je napisao/la:**** ti sve kad Siroki Brijeg dobije svoju temu, pogledah par komentara i jadno izgleda k'o i sam klub - da ne kazem k'o i cijela Kretenijer liga uostalom.
**** ti sve onda kad je Široki dva puta bio prvak po tvome?? a ako je Široki jadan onda nemas pojma o životu...

ako ti se nesviđa nemoj ni doalzit na ovu temu...
Dobro je lafe, ne pali se odmah ko kutnjak. Tema je da se komentarise - a ja sam dao svoj obol temi.

Nemam ja pojma o zivotu i priznajem, i ja bih iskreno volio da ti mene prosvijetlis svojim uspjesima u zivotu - rado cu te saslusati na bilo koji nacin, uz kafu, pice, gajbu nije nikakav problem.

Druga stvar - ne radi se uopste o svidjanju i nesvidjanju. Ja volim da gledam 100% fudbal i da uzivam u tome. To sto je Siroki sampion bio 2x nesto ga i nije proslavilo u zapadnom svijetu. **** se nekom sto je Siroki bio sampion Kenjer lige 2x a popije kisu golova od ostalih tariguza iz Evrope. Da je Siroki stekao svoju "slavu" postenom igrom a ne mafijasko-profiterskim talovima saveza te kladionica uz spregu sa je l te hrvatske nacionalisticke politike, Siroki bi mi bio drag je je klub iz moje drzave i jer je klub koji bi uslovno igrao odlican fudbal a ne samo prcvarnica preko koje se prebijaju novcano-nacionalisticki interesi u koje se vidim ti sasvim uklapas.

Sto se mene licno tice - ja da bih ucestvovao na nekoj temi nekim svojim komentarom ili analizom je stvar moje volje i zelje, a ne tvoje, ti svoj tor mozes da zagradis u Listici, nije nikakav problem, medjutim ovaj forum i podforum nije razlog da se samo klimoglavci javljaju i komentarisu superiorne i grandiozne uspjehe ŠB "momcadi".

Na kraju krajeva, zelim da kazem svoje misljenje o klubu i situaciji u fudbalu u BIH i uopste o zivotu ne zeleci da prihvatam postojece stanje stvari kao "savrseno", "ne moze bolje", "odlicno" te "normalno" jer nista od toga nije ni Siroki Brijeg ni Kenjer liga a ni nakaradna drzava u cijoj vlasti se nalaze vjecito iste gazde koje budale sto navijacke sto sportske vrte oko malog prsta nacionalizmom i strahom.

Nista licno jaruga - samo susta realnost.
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BRT » 13 jan 2009, 15:59

Sustina realnost ti je da se svejedno radi o najjacem, najstabilnijem i najorganiziranijem sportskom kolektivu drzave ove.
To sto u biti apsolutno nista ne znaci u europskim okvirima, kao ni cijela drzava opcenito, te da li nekome smeta, i zasto, je neka deseta prica, ali je takodjer obicna realnost.
Na ostalima je da zasukaju rukave, rade, ulazu, slijede taj primjer, ukoliko im nije ispod 'casti', a ne da sjede na dupetu pateci i zaleci za minulim dobima, utopijama i propalim sustavima ocekivajuci da ce im netko nesto poklanjati danas.

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Citizen-X » 13 jan 2009, 18:00

BRT je napisao/la:Sustina realnost ti je da se svejedno radi o najjacem, najstabilnijem i najorganiziranijem sportskom kolektivu drzave ove.
To sto u biti apsolutno nista ne znaci u europskim okvirima, kao ni cijela drzava opcenito, te da li nekome smeta, i zasto, je neka deseta prica, ali je takodjer obicna realnost.
Na ostalima je da zasukaju rukave, rade, ulazu, slijede taj primjer, ukoliko im nije ispod 'casti', a ne da sjede na dupetu pateci i zaleci za minulim dobima, utopijama i propalim sustavima ocekivajuci da ce im netko nesto poklanjati danas.
Ja ne kontam konotaciju tvog teksta osim dijela "najjacem, najstabilnijem, najorganiziranijem" - a ti si svjestan da to ne moze bez love, i pusti pricu o zasukavanju rukava. Neko ko suce rukave citav zivot i radi na gradjevini do smrti se sigurno ne obogati do nivoa magnata. To "zasukavanje rukava" je dobro podebljano lovom iz vrlo sumnjivih izvora a da ne pricamo o mesetarenju sa kladionicama, stidljivom koketiranju sa mafijom (koja uglavnom i drzi "kladilnice" zaradjene "zasukanim rukavima" tako da ti ta tvoja prica moze proci kada pricas o Peri iz Njemacke koji je godinama sukao rukave kao gradjevinac, pa skupio nesto para pa pokrenuo obrt, pa iz obrta kupio kakav kucerak i Mercedes.

Sirokobrijeski "fenomen" je nastao zasukavanjem mafijaskih lakata do vrata u prljav biznis i rabote. Pusti suplje.
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BRT » 13 jan 2009, 18:12

Navedi, tj. iscitaj glavne sponzore i financijere Širokog Brijega, pa onda idi istom logikom, meni se ne da ukazivati ti na tko je sve ustvari prepoznao brand u ŠB, a iznenadio bi se.
Nadalje, to je standard vecine klubova nasiroko, ne obazirem se na to kao ni vecina, meni ne znaci nista, meni ih sigurno nece dati.
Kapital nastranu, ako ga u stanju nisi kvalitetno uloziti, riskirati sa istim, biti ekonomski sposoban, kao da ga i nemas.
Poanta je to i htjeti, a ne sjediti na dupetu i ocekivati da ti netko nesto pokloni.
Ratnih profitera i sl., je npr. samo u Sarajevu vise nego u cijeloj drzavi kompletno skoro, a to je statisticka cinjenica koju potvrditi bilo tko, a da ustvari poznaje situaciju i realan je covjek.
To sto ih zaboli neka stvar za maticne im klubove je pak neka druga stvar. Okani se ti meni te price ili je pricaj nekome tko situaciju ne poznaje, tebi je poanta u svemu kompleks prema Širokom Brijegu, a ne briga za njegovu imastinu ili neimastinu. Zaobidji, jednostavno.
A sto se tice samih širokobrijezana, i ostalih iz sire regije, ja osobno ne znam nikoga tko je otisao negdje, a da nije stvorio nesto za sebe, da se nije vratio bar ekonomski jaci nego sto jest. Jebga, ekonomska nuznost, politika, i brojni drugi faktori te tjeraju na prezivljavanje u ovim krajevima, vec duzi niz desetljeca, a ako ista definira te ljude u jednom negostoljubivom okruzenju i godinama ****, to je inat, ekonomska sposobnost i snalazljivost, te sposobnost prezivljavanja.

Admir_93
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 jan 2009, 16:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Admir_93 » 13 jan 2009, 21:58

NK Široki Brijeg...hehe...ma to je jedan seljački klub koji se trpa među ove ostale Premijerligaše bezveze...ne znam šta će oni u PL džaba...kad dođe ih gledat 500-600 ljudi...još su i nacionalno opredijeljeni (ne mogu im igrati ni srbi ni bošnjaci)...nazohor uđu u Evropsko neko takmičenje i odma ispanu...obrukaju BiH...pa ne znam dali navijat za ili protiv njih kada igraju u Evropi...jest da su Bosanski klub ali...imaju li oni išta bosansko u sebi...još kad donesu one svoje hrvatske zastave..oni...kako se zovu...neki meni se čini "škripari" koji se i ne čuju živi na utakmicama...ja bi ono Širokog Brijega izbacio tamo u Hrvatsku pa nek se tamo igraju...tamo bi bili najvjerovatnije u 6. rangu takmičanja jer se oni samo mogu ovdje dokazivati...

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la bh hrvat » 13 jan 2009, 22:03

nigdje realnosti i objektivnosti, bh klubovi imaju kvotu kakvu imaju samo zahvaljujuci širokome brijegu, a sarajlije ili bolje receno sandzaklije, jer oni drmaju čaršijom bi se trebali ugledati na jelica. covjek u selendri napravio evropski klub. ali sta ćeš neki se razumiju u nogomet a neki u jeftine frmerke

Admir_93
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 jan 2009, 16:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Admir_93 » 13 jan 2009, 22:04

nešto se hvale sa onim stadionom koji po meni ni ne zaslužuje da bude u nekoj Premijer ligi...golman može da prebaci suprotnu tribinu...ali šta će im stadion sa tribinama uopšte...ne razumijem...nemaju uopšte zainteresovanih za utakmice...nemaju ni neke tradicije...niko ih ne voli...ne znam uopšte kako taj klub i dalje postoji...zašto se ne raspanu...ili zašto barem ne ispanu u niži rang...

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la RođeniMostar » 13 jan 2009, 22:09

Ne svađajte se majke vam !
Ti ako ne navijaš za Lišticu :mrgreen: ,nemoj ni ostavljati komentare na ovu temu !
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la antipolitika » 13 jan 2009, 22:10

admir 93?jel to tvoje godiste?imas 15 godina?i vidim razmisljanje da je sukladno godinama.
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Admir_93
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 jan 2009, 16:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Admir_93 » 13 jan 2009, 22:14

ali ruku na srce ja ipak ne mrzim toliko ni ovaj Široki...neka ih...ali šta će nam ovi Laktaši, Posušje, Modriča, Leotar...pa to su po meni nikakvi klubovi...ali kakva država takvi i premijerligaši...pa vidite klubova: Jedinstvo (B),Olimpik, Bosna (V), Budućnost (B), Radnik (B)...pored ovakvih klubova igraju nam neki seljaci iz Laktaša kojih je neki nekulturni i nacionalno opredijeljeni političar Dodik doveo gdje jesu...

ALI NEKA...NEMA VEZE...NEMOJ TE SE LJUTITI NA OVE POSTOVE ALI OVO JE MOJE MIŠLJENJE ALI NE ZNAM KAKO SU OVAKVI KLUBI UOPŠTE DOŠLI U PLBIH...

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la antipolitika » 13 jan 2009, 22:20

Jao ej Olimpik?nema niti uslova za ovu jadnu ligu ,kao niti ostali navedeni...a decko nije sve ni u imenu ima nesto i u radu...kad npr pogledas uvjete npr omladinske skole siroki brijeg dodje ti da places gdje ti npr treniras ili netko od tvojih prijatelja u kaljuzi i na pijesku.Pa hajduk nema uvjete kao oni.
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Admir_93
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 jan 2009, 16:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Admir_93 » 13 jan 2009, 22:23

ma šta će mi uslovi bez REZULTATA i NAVIJAČA

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la antipolitika » 13 jan 2009, 22:26

eee i ja bi volio da je 10 klubova al sta ces kad svaki predsjednik ima svoje selo i svoj klub i ja sam za da se malo razrijedi premijer liga samo sto bi to i neke velikane povuklo u 2 ligu. :lol:
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Admir_93
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 jan 2009, 16:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Admir_93 » 13 jan 2009, 22:44

evo ovako, ja živim u jednoj okolini gdje se prati fudbal i gdje se živi za neku dobru utakmicu...postoji dosta klubova u mojoj okolini koji imaju odličnu tradiciju i uvijek su imali odlične igrače a prije je znalo doći i cijelo selo da gleda utakmicu...u proteklih 10 godina stvarno je posjećenost utakmica spala na najniži nivo..."bili smo gori i od sadašnjeg Širokog Brijega"...ali zadnje dvije godine fudbalu su se okrenuli malo i sponzori pa su klubovi malo i progledali...stigli su tu dosta dobri igrači koji su igrali u višerangiranim klubovima...sada redovno bude oko 800 gledalaca (kao kod Širokog) inače klubovi o kojim govorim su 4. 5. i 6. rang a klubovi su Svatovac, Rijeka (Š), Priluk, Mladost (S) i Jablanica (B)...trenutno nemamo bolje uslove ali imamo derbije imamo navijače...sada imamo i pare...ali da mi imamo pare i uslove kao široki...ma bili bi prvaci svijeta :lol:

Admir_93
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 jan 2009, 16:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Admir_93 » 13 jan 2009, 22:46

antipolitika je napisao/la:eee i ja bi volio da je 10 klubova al sta ces kad svaki predsjednik ima svoje selo i svoj klub i ja sam za da se malo razrijedi premijer liga samo sto bi to i neke velikane povuklo u 2 ligu. :lol:
ma ne mora se to raditi... samo bi trebalo ujediniti drugu ligu...šta će se bezveze odmah dijeliti na RS i Federaciju...ma to je bezveze...toga nema nigdje na svijetu...

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la antipolitika » 13 jan 2009, 22:49

Kako nema ima kod nas? :roll: :D
A znam ja sve to al ipak treba smanjit ligu da se kvaliteta ne rastopi na sve strane.
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BRT » 13 jan 2009, 23:23

Admir_93 je napisao/la:NK Široki Brijeg...hehe...ma to je jedan seljački klub koji se trpa među ove ostale Premijerligaše bezveze...ne znam šta će oni u PL džaba...kad dođe ih gledat 500-600 ljudi...još su i nacionalno opredijeljeni (ne mogu im igrati ni srbi ni bošnjaci)...nazohor uđu u Evropsko neko takmičenje i odma ispanu...obrukaju BiH...pa ne znam dali navijat za ili protiv njih kada igraju u Evropi...jest da su Bosanski klub ali...imaju li oni išta bosansko u sebi...još kad donesu one svoje hrvatske zastave..oni...kako se zovu...neki meni se čini "škripari" koji se i ne čuju živi na utakmicama...ja bi ono Širokog Brijega izbacio tamo u Hrvatsku pa nek se tamo igraju...tamo bi bili najvjerovatnije u 6. rangu takmičanja jer se oni samo mogu ovdje dokazivati...
Da krenemo redom.

Pod jedan, iz ovih upisa jasno je da si iskompleksirani papak. Bavi se vlastitim klubom, Širokog Brijega se okani.

Pod dva, nemas se sta javljati s obzirom da pojma nemas o cemu pricas, sva 'pamet' svijeta ti je stala u tih 15ak, ako i to, godina.

Nema te se sta ticati kakva je nacionalna ili nenacionalna opredijeljenost bilo koga.
Posjecenost je u opadanju diljem BiH, a posjecenost NK ŠB je trenutacni odraz javnosti prema par ljudi unutar kluba, no to ce se srediti kad tad. Nadalje, svejedno me se ne tice, da sam samo ja tu, vjecno cu biti tu, i uvijek ce biti oni koji ce ga gledati, sto te se i dalje ne tice.
A naravno, nisi ni svjestan toga da je taj isti prije nekoliko sezona, u povojima lige, imao posjetu od skoro 2500 po susretu, a nemali broj puta je puno, puno vece sredine posramljivao svojim prosjekom u odnosu na broj stanovnika.
Brojke navoditi ni slucajno ukoliko nemas za iste argumentacije. Ja imam, i za gore navedeno, i za bilo koje dato, i ŠB se nema cega stidjeti iako je osjetno veca gledanost KK Široki (za vrlog autora da kazem, dvaput je imao i najvecu posjecenost u prosjeku u odnosu na br. stanovnika u NLB ligi, nesto u sto pljuvac definitivno nije upoznat, zar ne?), zbog jasnih razloga korupcije, nesredjenosti i loseg standarda i ugleda premier lige.
Reci da dati klubovi nemaju svoju jasnu publiku, pretpoznatljivost, i navijace, je debilnost godine.
Al, sreca tvoja pa pred sobom u pred-pubertetskom dobu jos uvijek imas sasvim dovoljno godina da se prospes sasvim dovoljno puta ovako javno, a ne sumnjam da te to nece jasno karakterizirati u nadolazecim godinama, jer, na vlastitu zalost, imas u sebi notu lupetanja, zavisti i iskompleksiranosti, a nazalost, svatko danas i bez provjere godina i IQ testova dobiva dopustenje da iznosi misljenja.

Premijer Liga 2001-2002
Club Average Highest
1 NK Celik Zenica 2.567 6.000
2 FK Zeljeznicar Sarajevo 2.558 5.000
3 HSK Zrinjski Mostar 2.020 4.500
4 FK Sarajevo 1.817 4.000
5 NK Jedinstvo Bihac 1.633 5.000
6 FK Sloboda Tuzla 1.633 4.000
7 NK Siroki Brijeg 1.550 4.000
8 HNK Grude 1.288 3.000
9 NK Olimpik Sarajevo 1.263 3.500
10 NK Posusje 1.250 4.000
11 FK Velez Mostar 1.250 6.000

Stvarno sramotno imati vecu posjetu od jednog ''eeeeminentnog'' Olimpika, Veleza, i ostatka, iz tako veeelikih gradova, ili tek nesto neznatno manju od visestruko vece Tuzle, Bihaca, Sarajeva...

Premijer Liga 2002-2003
Club Average vs '02
1 NK Celik Zenica 5.553 116,3%
2 FK Zeljeznicar Sarajevo 4.763 86,2%
3 FK Sarajevo 3.737 105,7%
4 FK Leotar Trebinje 2.774 NEW
5 FK Sloboda Tuzla 2.474 51,5%
6 NK Zovko Zepce 2.247 NEW
7 HSK Zrinjski Mostar 2.111 4,5%
8 NK Siroki Brijeg 2.026 30,7%
9 FK Borac Banja Luka 1.984 NEW
10 NK Jedinstvo Bihac 1.816 11,2%
11 FC Buducnost Banovici 1.768 NEW

Jos veca sramota imati posjecenost vecu od Banja Luke, ipak, selo je to, a Mostar, ha cuj, nikad cuo. A grad od 500 000 stanovnika ne moze imati duplo vecu posjecenost od gradica od 10 000...
Izvuci postotak svaki koji stanovnik grada treba doci na utakmicu da napravi taj prosjek.
Naravno, ukoliko u tim godinama ucis razlomke i postotke.

Da malo skratimo...

Premijer Liga 2003-2004
Club Average vs '03 Highest
1 FK Sarajevo 6.875 84,0% 20.000
2 NK Celik Zenica 4.643 -16,4% 6.500
3 FK Sloboda Tuzla 3.543 43,2% 6.000
4 FK Zeljeznicar Sarajevo 3.500 -26,5% 9.000
5 HSK Zrinjski Mostar 3.375 59,9% 6.000
6 NK Siroki Brijeg 2.714 34,0% 4.500
7 FK Borac Banja Luka 2.671 34,6% 4.500
8 NK Zovko Zepce 1.925 -14,3% 4.000

Sramota, bogami, gdje im je publika...

Premijer Lige 2004-2005
Club Average vs '04
1 HSK Zrinjski Mostar 5.575 65,2%
2 NK Celik Zenica 5.215 12,3%
3 FK Zeljeznicar Sarajevo 3.515 0,4%
4 FK Sarajevo 2.864 -58,3%
5 FK Sloboda Tuzla 2.570 -27,5%
6 FK Slavija Lukavica 1.940 NEW
7 FC Buducnost Banovici 1.875 NEW
8 NK Posusje 1.813 13,3%
9 FK Borac Banja Luka 1.697 -36,5%
10 NK Siroki Brijeg 1.200 -55,8%

BiH Premijer Liga A 2006-2007
Club Average
1 FK Sarajevo 5.433
2 NK Celik Zenica 5.033
3 FK Velez Mostar 3.225
4 FK Borac Banja Luka 3.073
5 NK Zeljeznicar Sarajevo 2.960
6 HSK Zrinjski Mostar 2.900
7 FK Sloboda Tuzla 2.726
8 NK Posusje 2.000
9 NK Jedinstvo Bihac 1.533
10 NK Siroki Brijeg 1.453

---

Doista sramotno da sredina od 10 000 stanovnika ima tako 'kriminalnu' posjetu, a da osjetno vece sredine, koje su i nize, ili jedva za 1-2000 vise u prosjeku, nisu ni takvo sto u stanju u odnosu na deset puta veci broj stanovnika.

Hajde ti usporedi ove ostale mega gradove i sredine, usporedi malo sa velicinom istih, pa izvuci malo sta je veca sramota.

I odmah da kazem, ne, naravno da nema nista ''bosansko'' u sebi. Sta bi trebao imati bosansko u sebi? Klub je iz Hercegovine, izrazito vecinsko hrvatsko stanovnistvo, nikad bosanski bio nije, niti ce ikada biti. Smeta ti? Tough. Stvar geografije. Uciti ces o tome kad podjes u skolu.
Fala bogu, to ti i jest problem, izraz nezadovoljstva.
E, i jebla te Hrvatska, za tvoju informaciju, ŠB ima pozitivan omjer u susretima sa Dinamom, npr., a bolji je 'ladno od pola lige, i ima vecu kupovnu moc. No, tko je lud da igra ovakvu ligu da mu se noge lome. Zato i idu igraci iz jedno Sarajeva, npr., u Medjimurje, i za manji ili isti novac cesto, cisto da ih ne bi tko polomio ovdje.

A Škripari su za tebe pojam, i za brojne skupine u regiji. To nije misljenje, to je cinjenica. No, sta bi ti o istima znao, isti su obisli BiH dva puta dok si ti jos prst iz usta vadio, dijete si nedostojno komentiranja navijackog pokreta UOPCE i vec si odavno u krevetu gdje ti je i mjesto, stoga, tisina.
Zadnja izmjena: BRT, dana/u 13 jan 2009, 23:40, ukupno mijenjano 1 put.

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BRT » 13 jan 2009, 23:27

Admir_93 je napisao/la:nešto se hvale sa onim stadionom koji po meni ni ne zaslužuje da bude u nekoj Premijer ligi...golman može da prebaci suprotnu tribinu...ali šta će im stadion sa tribinama uopšte...ne razumijem...nemaju uopšte zainteresovanih za utakmice...nemaju ni neke tradicije...niko ih ne voli...ne znam uopšte kako taj klub i dalje postoji...zašto se ne raspanu...ili zašto barem ne ispanu u niži rang...
Ti, si apsolutno nebitan u cijeloj prici. Taj stadion udovoljava svim UEFA-inim kriterijima, i jedan je od najsredjenijih, najopremljenijih i najboljih stadiona u BiH sasvim realno. To sta ti ''mislis'' (a to je tebi svakako apstraktan pojam vidim), je apsolutno nebitno s obzirom na kompleks ili manjak povezanosti sa UEFA-om, misljenje ti je cijenjeno i potrebno kao lanjski snijeg
Nemoj se ti opterecivati s time tko nas kao 'voooli', a tko nas 'ne voli'. Tu nismo da nas se voli. Dapace, boli nas neka stvar za to.

A to ostalo.
Prvo, vidjeti prethodni post, lupetas.
Drugo - LOL. Dijete... taj klub ne da postoji, nego je najbolje organizirani i najstabilniji klub u cijeloj BiH i POJAM je za koju god sredinu da ti predstavljas. Zasto? Zato sto je ozbiljan klub koji radi, ulaze, ima vlastite omladinske pogone (SRC Musa-Karacic, s pomocnim i dva umjetna terena te tribinama, pored glavnog stadiona koji sve kriterije zadovoljava), juniorske i kadetske uz seniorske prvake, talente, i ljude koji ga vole, kao i status koji je davno prerastao svoje granice. A postojati ce vjecno, taman samo tebi i takvima u inat. Inat, ponos, srce, to je Široki Brijeg.
Ne fantaziraj decko.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la admin » 13 jan 2009, 23:48

Hodate po tankoj žici. Vrlo.

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la BRT » 13 jan 2009, 23:51

Izvoli onda upozori one koji NE pridonose temi i raspravi nego dodju u vlastitoj gluposti, neargumentaciji iskljucivo provocirati i pljuvati, lijeciti frustracije i vlastite komplekse na istu, nicim izazvani ni pozvani.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Cernica22, convict35, holyman, JimmyPage i 72 gosta.