NK Široki Brijeg

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 26 avg 2018, 18:52

0:0 opet, nisam gledao pa ne mogu ništa više reći, a po onome sto sam čitao nismo ni imali šansi
audere est facere!

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 26 avg 2018, 18:55

PERO1234 je napisao/la:Vrijeme je za otkaze. Trener i koji igrač (Eliomar, Barišić)
Zašto Barišić, čovjek je u obrani a gola nismo primili u 6 od 7 utakmica
audere est facere!

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 avg 2018, 18:58

spursman je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Vrijeme je za otkaze. Trener i koji igrač (Eliomar, Barišić)
Zašto Barišić, čovjek je u obrani a gola nismo primili u 6 od 7 utakmica
I ti se praviš blesav. U svakoj jačoj utakmici čovjek opasniji po naš gol nego tuđi. Živi kikser. Vidjeti ćemo protiv Sarajeva, Želje i Zrinjskog. Citirati ću te tada
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 26 avg 2018, 19:04

Igrajte pi.ckr

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 26 avg 2018, 19:05

Spursman,nisi bio vjerovatno zadnju kuci i sad u Gabeli..katastrofalan je Joja,najstariji i kapetan a u svlacionici nema autoritet ni kod mladih igraca,jer je daleko nas najlosiji igrac.
Samo jedno ime

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 avg 2018, 19:10

Ma doduše nije samo problem u Barišiću iako njega prvog treba zatjerati iz kluba. Zanima me podatak koliko je Bagarić u prošloj pretrčao. Šetljuca po terenu cijelo vrijeme dok ne dobije loptu "za gol". Kovačić bzv. Igrač. Pavić blesan koji je još više otupio napad guranjem Bagarić a na krilo. Dobivali bi oni meni plaću po učinku pa bi trčali.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 avg 2018, 19:14

penke je napisao/la:Spursman,nisi bio vjerovatno zadnju kuci i sad u Gabeli..katastrofalan je Joja,najstariji i kapetan a u svlacionici nema autoritet ni kod mladih igraca,jer je daleko nas najlosiji igrac.
jesi bio dole danas? ajde malo detalja
NK Široki Brijeg

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 26 avg 2018, 19:17

PERO1234 je napisao/la:Ma doduše nije samo problem u Barišiću iako njega prvog treba zatjerati iz kluba. Zanima me podatak koliko je Bagarić u prošloj pretrčao. Šetljuca po terenu cijelo vrijeme dok ne dobije loptu "za gol". Kovačić bzv. Igrač. Pavić blesan koji je još više otupio napad guranjem Bagarić a na krilo. Dobivali bi oni meni plaću po učinku pa bi trčali.
To sam i htio reći da Barišić nije najveći problem, nažalost imamo ih puno većih od njega
audere est facere!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 26 avg 2018, 19:20

Evolve je napisao/la:
penke je napisao/la:Spursman,nisi bio vjerovatno zadnju kuci i sad u Gabeli..katastrofalan je Joja,najstariji i kapetan a u svlacionici nema autoritet ni kod mladih igraca,jer je daleko nas najlosiji igrac.
jesi bio dole danas? ajde malo detalja
A nista prika ocajno,Markovic Corluka i Matic nasi najbolji igraci danas,definitivno bez sredine se ne moze nista,Maric i Vukoja ne mogu skupa iznijeti nema dovoljno cvrstine.
Stoperi djeluju pogubljeno,u duelima ih nose njihovi igraci
Bagaric Popovic i Cabraja ocajni,Bagara je zapucao dvije sanse otvorene djeluje bez zelje,a na Deji se vidjela bojaznost jos i bolje da ga nije koristio.
Na kraju se islo sve na silu,ubacaji al bezopasno..
Gosk ocajna ekipa,nisu nam nista ozbiljnije napravili,velika steta za jos jednim posrtajem..
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 avg 2018, 19:29

penke je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
penke je napisao/la:Spursman,nisi bio vjerovatno zadnju kuci i sad u Gabeli..katastrofalan je Joja,najstariji i kapetan a u svlacionici nema autoritet ni kod mladih igraca,jer je daleko nas najlosiji igrac.
jesi bio dole danas? ajde malo detalja
A nista prika ocajno,Markovic Corluka i Matic nasi najbolji igraci danas,definitivno bez sredine se ne moze nista,Maric i Vukoja ne mogu skupa iznijeti nema dovoljno cvrstine.
Stoperi djeluju pogubljeno,u duelima ih nose njihovi igraci
Bagaric Popovic i Cabraja ocajni,Bagara je zapucao dvije sanse otvorene djeluje bez zelje,a na Deji se vidjela bojaznost jos i bolje da ga nije koristio.
Na kraju se islo sve na silu,ubacaji al bezopasno..
Gosk ocajna ekipa,nisu nam nista ozbiljnije napravili,velika steta za jos jednim posrtajem..
Onda je rez odlican kako trenutno igramo jbte.
Sljedece kolo nas moze prestic ekipa koju smo natamburali 6:0 momci.
NK Široki Brijeg

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 26 avg 2018, 21:08

Šanse nismo imali.
...

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 26 avg 2018, 21:08

Paviću dati šansu još iduće kolo protiv Željezničara,ako ne pobjede zbogom.
Treća utakmica od zadnje 4 koja završava bez golova,ispucali se protiv Čelika i sad qurac od ovce.Morat će se nešto mjenjati,ovo je patnja teška.
Igraj Široki ti si najbolji!

Jedandevetcetiriosam
Postovi: 99
Pridružen/a: 30 jul 2018, 11:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Jedandevetcetiriosam » 26 avg 2018, 21:37

U ozbiljnom klubu Pavić za onakvo ponasanje nebi minute proveo vise u klubu,ponasanje idiotski plus ne dolikuje profesionalcu,nisi nista napravio 4 utakmice i odgovaras na prozivke,poklopi se i daj ostavku.Navijaci su sve rekli Šiliću,Paviću zbogom kao i forsiranju šošinih antitalenata,dovest ozbiljna covjeka na mjesto kojemu ce biti odrijesene ruke za dovodjenje igraca,a ne brojanje krvnih zrnaca i gledanja ko ide u crkvu ko ne!!!Sto se tice igre katastrofa,bez ideje,vezni red prelos.Matic,Marković, jedini prolazni danas
SaMo ŠiRoKi !!!!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 26 avg 2018, 21:41

Do zadnjeg sam se mislio hocu li ici ili ne, i nazalost sam odlucio da odem pogledati, necu reci nogomet jer ovo danas nije imalo veze sa nogometom. Igra? Nema je, ne postoji. Dovoljan dokaz kako igramo je to da su nam obrambeni igraci najbolji pojedinci, Markovic i Matic, mozda Corluka, oni su danas nesto pokazali. Danas Jure posle utakmice kaze imaju problema sa realizacijom? Pa kako ces realizirati kad nemas prilike, pa u ove zadnje dvije utakmice su stvorili jednu sansu?

Pavic? Nakon onog danas meni bi bio bivsi i prije nego sto se vrati u Siroki

Silicu, cuo si sve...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 26 avg 2018, 21:43

Slazem se da bi Paviću trebalo dati još barem jednu šansu,čovjek stvarno djeluje kao jedan pošten radnik i nije da je neki bolikurac kao neki prethodnici.
Pokušao je s ovim igračima u središnjem dijelu sve i izrotirao je Begonju,Marica,Babica,Vukoju,Kozula.. i po meni nitko ni blizu nije zadovoljio.
Jednostavno,ne moze covjek od govana napraviti pitu,nije da sam njegov neki simpatizer ali realno staviti se u njegovu kožu nije lako,kvaliteta veznog reda nam je kriminalna a s takvim igračima jednostavno ne mozes stvoriti prave šanse,fale nam znalci kao prosle godine Loncar,Zlomislic,J.Coric.

Ovdje je dosta do uprave koja je danas još jednom vidjela svoj rad s na čelu Šilićem koji se crvenio u loži danas i mislim da je vrijeme ili da ode ili da nešto napokon kvalitetno dovede. I ovog Franjića nam uvali ozljeđenog Šošo tko zna kad će još biti spreman.

Za one koji ne znaju,nema veze treba i ovdje javno napisati,Pavic je i prije prvenstva htio dati otkaz,radi nečijeg naređivanja tko će da igra i ne sastavlja on samo ekipu nažalost. Nije neki Bog zna trener tipa Sablic,al mislim da je on najmanje u svemu ovome kriv.
Toliko od mene
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 avg 2018, 21:43

sta je bilo sa Pavicem?

Zar je ozljedjen Franjic?
NK Široki Brijeg

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 26 avg 2018, 21:50

Evolve je napisao/la:sta je bilo sa Pavicem?

Zar je ozljedjen Franjic?
https://www.****/nogomet/sport/ ... k-a/245762
Bljesak
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Pecara122
Postovi: 26
Pridružen/a: 08 jun 2018, 13:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pecara122 » 26 avg 2018, 22:00

Pavicu, mali si covjek za veliko ime Siroki. Na onaj nacin sramotiti ugled kluba i navijaca. Da se onako ponasa trener Sarajeva pokojni bi bio.
ODLAZI !!!

Mario94
Postovi: 73
Pridružen/a: 15 jun 2017, 18:34
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Mario94 » 26 avg 2018, 22:12

Izgleda da ce pavic bit smjenjen

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 avg 2018, 22:13

Nije iskljuciva krivica Pavica ljudi, treba je razdjeliti na vise strana, sto penke kaze nemoze se od **** pita radit. Neznam sta nam je raditi, nisam siguran jel bilo kakva smjena rjesenje, kad ti isti igraci ostaju.
NK Široki Brijeg

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Alipasino, benko21, Cernica22, drzgemboadislic, holyman, jurisicduska, Riziko i 66 gostiju.