NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 22 jul 2018, 22:29

Bilo je dobrih, bilo je i losih momenata, ali bitno je da smo prvenstvo zapoceli sa pobjedom. Bagaric da je bio malo prisebniji danas, mogao je zabiti jos minimalno dva komada. Obrana mi ne ulijeva povjerenje, prelako ispadaju
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 22 jul 2018, 22:33

Pantarei79 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:
Pantarei79 je napisao/la:Igramo istu formaciju kao i pod Sablićem (4-3-3), ali se promjenio način igre, ito na bolje po mom mišljenju. Nema više onih lopti prema nazad i beskonačnih dodavanja između stopera i golmana. Protok lopte je dosta brži i igra se konkretnije i okomitije prema suparničkom golu, u odnosu na prošlu sezonu. Znači, traži se igra i gol više. To je pravo :opaopa: Neka tako nastave i dobit će pljesak sa tribina svaki put, bez obzira kako utakmica završila. Očito je da smo u veznom redu dosta tanki. Nadam se da će Babić povezati igru, a obvezno što više šanse se mora davati Vukoji i Mariću jer mislim da možemo dobiti odlične igrače od njih u budućnosti. Vukoja mi je bio dosta sigurniji u igri u prvoj utakmici protiv Slovenaca.
Ako već Dejo ne može od početka igrati, ja bih prije stavio Jurića u špicu sa Turčinom i Bagarićem na krilima, nego Kvesića forsirao na krilu. Bili bi puno opasniji u napadu :kafa:
Kad će više osam ipo.
Kako na bolje kad od odlaska Sablića ništa odigrali nisu. Što od europskih utakmica, što pripremnih
Pa gledao sam ih na blatu u pripremnoj i ove 2 europske. Dovoljno da se vide promjene.
Mislim da je nakon večeras jasno tko je bio u pravu.
Katastrofa od utakmice. Najblaže rečeno- negledljivo. Doduše dabogda svaka bila takva ali da dobiju. Ali bojim se ako se po jutru dan poznaje.....Slijedi nam opasna borba za ligu za prvaka. Jedino pojačanje Turčin. Popović i Babić došli da vrate fizičku spremu i produže dalje. Kovačić ajde solidan. Eliomar nije pojačanje. Sezona je duga. Sa ovim kadrom nećemo daleko.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 22 jul 2018, 22:38

A da pricekamo jos malo pa onda pocnemo donositi zakljucke? Pa od velike cetvorke, mi smo najvise pokazali u prvom kolu
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la nagibBeg » 22 jul 2018, 22:39

Android je napisao/la:A da pricekamo jos malo pa onda pocnemo donositi zakljucke? Pa od velike cetvorke, mi smo najvise pokazali u prvom kolu
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Skojevski » 22 jul 2018, 22:39

Nema vise lige za prvaka, Turcin strasan igrac bice otkrovljenje sezone u ligi.

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 22 jul 2018, 22:43

Skojevski je napisao/la:Nema vise lige za prvaka, Turcin strasan igrac bice otkrovljenje sezone u ligi.
Tako je. U pravu si :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 22 jul 2018, 22:43

Android je napisao/la:A da pricekamo jos malo pa onda pocnemo donositi zakljucke? Pa od velike cetvorke, mi smo najvise pokazali u prvom kolu
Slazem se, prvo je kolo, nek se bodovi skupljaju i kad neigramo dobro. Cestitke na pobjedi. Tuzla se pokazala kao kvalitetan protivnik koji ce vjerujem svakog dobro dobro namuciti.

Idemo dalje :salut:
NK Široki Brijeg

Avatar
siroki1991
Postovi: 249
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 22 jul 2018, 22:49

Turcin dobar , samo nekad dignut glavu promjenit smjer, Babic se trazi , ali vidi se da zna s loptom, Kovacic par puta prelako ispao... Fali nam brzi igrac u obrani i u veznom redu, to je ocito. Maric ponovno odigrao dobro, uz 3 boda rijetko pozitivna stvar danas.

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 22 jul 2018, 22:51

Joja i protiv Domžala ovdje i danas po jedna kardinalna greška... Koštat će nas on sam bodova....
...

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 22 jul 2018, 22:57

Orjuna je napisao/la:Joja i protiv Domžala ovdje i danas po jedna kardinalna greška... Koštat će nas on sam bodova....
Mene trnci prodju svaki put kad Joja primi loptu :lol:

Kad nam se vraca Dino, fali mnogo
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 22 jul 2018, 23:00

PERO1234 je napisao/la: Mislim da je nakon večeras jasno tko je bio u pravu.
Katastrofa od utakmice. Najblaže rečeno- negledljivo. Doduše dabogda svaka bila takva ali da dobiju. Ali bojim se ako se po jutru dan poznaje.....Slijedi nam opasna borba za ligu za prvaka. Jedino pojačanje Turčin. Popović i Babić došli da vrate fizičku spremu i produže dalje. Kovačić ajde solidan. Eliomar nije pojačanje. Sezona je duga. Sa ovim kadrom nećemo daleko.
Da, bili smo loši, ali i takvi smo imali 3 zicera koje nismo realizirali i onda opet povlačenje zadnjih 15 min. Stare boljke, srećom ovi nisu znali iskoristiti naše greške.
Babić ne spreman totalno, Matić pao u drugom poluvremenu, Begonja ko zvrkulja, trči a ne zna ni kud je pošao ni zašto. Sredina nam je katastrofa. Promjenio je formaciju danas Pavić. Igrali smo neku 3-4-3 sa rombom u sredini koliko sam vidio, očito radi Babića da bude istureniji. Ako već on mora igrati samo 10ku, onda bolje igrati 4-2-3-1. Ne smijemo sredinu ostavljati protivniku.
Najgore je što nema rasporeda na terenu kad se branimo, ne zna se gdje tko stoji i ko će koga preuzeti.
Mislim da će to biti bolje dok se malo uigraju i spreme svi. Nije Pavić kriv što nije znao na koga može računati, pa je pripreme prošao sa igračima koje je imao na raspolaganju.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 22 jul 2018, 23:06

siroki1991 je napisao/la:Turcin dobar , samo nekad dignut glavu promjenit smjer, Babic se trazi , ali vidi se da zna s loptom, Kovacic par puta prelako ispao... Fali nam brzi igrac u obrani i u veznom redu, to je ocito. Maric ponovno odigrao dobro, uz 3 boda rijetko pozitivna stvar danas.
Šta je Marić odigrao? Nije se sastao s loptom nikako skoro. Neodlučan je, mora puno čvršće ići na loptu i u duele. Bralić će itekako faliti. Bilobrk izvadio 2-3 lopte sa crte, spasio nas čovjek. Za mene Turčin i Bilobrk najbolji večeras. Joja :facepalm:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 22 jul 2018, 23:14

Loše,ali polako..ekipa se tek uigrava puno novih igrača,umor se vidi na pojedincima i treba imat na umu da ce ovo biti tvrd orah za četvorku s vrha tabele.
Pravu snagu ekipe vidjet cemo tek 5-6 kolu kad se vrate u optimalnu formu Dino,Dejo,Popovic..sve vjerovatno nositelji ekipe.
A možda naleti jos jedno novo ime,gleda se trziste
Samo jedno ime

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 22 jul 2018, 23:34

Igra loša,da ne kažem nikakva,ali najvažnija su 3 boda.Tuzla nimalo naivna ekipa,a mi ko mi nema se šta dalje pričati...
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
siroki1991
Postovi: 249
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 22 jul 2018, 23:47

Pantarei79 je napisao/la:
siroki1991 je napisao/la:Turcin dobar , samo nekad dignut glavu promjenit smjer, Babic se trazi , ali vidi se da zna s loptom, Kovacic par puta prelako ispao... Fali nam brzi igrac u obrani i u veznom redu, to je ocito. Maric ponovno odigrao dobro, uz 3 boda rijetko pozitivna stvar danas.
Šta je Marić odigrao? Nije se sastao s loptom nikako skoro. Neodlučan je, mora puno čvršće ići na loptu i u duele. Bralić će itekako faliti. Bilobrk izvadio 2-3 lopte sa crte, spasio nas čovjek. Za mene Turčin i Bilobrk najbolji večeras. Joja :facepalm:
Pa onu dubinsku loptu je dao na lijevu stranu ne znam koga je gurnuo u 100% sansu, jos par odlicnih pasova , pokazao je vise nego Babic danas. Bilobrk par fantasticnih parada ali na to nas je navikao pa ga i ne hvalim ;) Uglavonom od 70. minute smo bez ikakvog plana igrali, samo nabijanje na Bagarica, nitko da uzme loptu od veznjaka pa poveze nesto

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 22 jul 2018, 23:51

Slabo,sporo,tromo,puno gresaka u predaji lopte. Valjda ce bit bolje kad se malo ekipa uigra,nije da nema ideje..samo puno tehnickih gresaka. Popovic nista pokazao nije. Rano je za suditi jos,valjda cemo nadoci malo ubrzo. Bodovi su trenutno bitni,kako danas tako i iduci vikend
SAMO ŠIROKI!

Pecara122
Postovi: 26
Pridružen/a: 08 jun 2018, 13:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pecara122 » 22 jul 2018, 23:59

penke je napisao/la:Loše,ali polako..ekipa se tek uigrava puno novih igrača,umor se vidi na pojedincima i treba imat na umu da ce ovo biti tvrd orah za četvorku s vrha tabele.
Pravu snagu ekipe vidjet cemo tek 5-6 kolu kad se vrate u optimalnu formu Dino,Dejo,Popovic..sve vjerovatno nositelji ekipe.
A možda naleti jos jedno novo ime,gleda se trziste
Kakav umor prijatelju, pa na sto cemo se vadit u 12. mjesecu kad se sad vadimo na umor.
Neuigranost se vidi, nijedan prekid nismo obranili kako treba, nijednu akciju odigrali nismo

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Ugrovacaboy » 23 jul 2018, 00:26

Da. Svi su upravu i nitko nije...
Prvo Popović i Babić vidi se da su ne spremni ali da znaju. Turčin. Ima brzinu ali je u duelu 0 i ugasio se zadnjih 20 minuta nije ga bilo nigdje. Bagarić lijenčina da krene 1 sek. prije lagano komada. Sad sigurno da se trebaju uigrati... Ćorluka sine dragi nemoj komplicirati samo ispred sigurnu loptu imao je 10 tehničkih pogešaka danas. CITY dobra kvalitetna ekipa svakome će probleme raditi.
Za 3-4 kola ćemo vidjet na čemu smo.

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 23 jul 2018, 00:50

Svi pisu Tuzla dobra i to, ja ne znam sta vi vidite u njima, losi su, da ista znaju danas bi nas pobijedili. Nejasno mi je kad bek primi loptu, a krilo mu stoji u liniji i zatvoren je kako ne zna niko od veznjaka prici do njega i odigrat dupli pas, nikako da se visak napravit, em je sporo, pa stalno neka napucavanja i one Jojine duge lopte koje lete na sve strane, a samo ne tamo gdje trebaju. Obrana nesigurna, pogotovo u prekidima, Joji se opet događaju iste stvari, di gubi lopte kad izademo visoko. Jedino sam zadovoljan s Kvesom i Markovicem, koliko toliko su mi ok. Po danasnjoj utakmici mi Popovic ima veci potencijal nego Babic, bio je aktivniji i bolje je odigrao od njega. Begonja najbolji od veznjaka bio i Pavic ga vadi, nije mi jasno zasto. Bilobrk svaka čast, drugu za redom najbolji igrac, da su barem svi motivirani i da srcem igraju ko i on.

Ps. Da je Radnik danas bio, glat bi nas pobijedio.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 23 jul 2018, 01:00

Bagaric slab, jos one dvi prilike popusio, Matic ko da je krepo na poluvremenu, Babic i Popovic po meni nista posebno, neprimjetno, Begonja odigrao dobro, Kovacic odnio 80% duela. Joja imao 5-6 dobrih čišćenja al opet 2 puta skratio zivot svima nama za 10 godina. Nista posebno ni mi ni oni al ajd valjda ce izgledat bolje. A ako se ista gleda na trzistu to mora bit zadnji vezni, a Matica na stopera.

Dok mi ovda pisemo, sekiramo se, putujemo po 15 sati u busu, kombiju do Domzala, Dejo i Babic po drustvenim mrezama izgleda sprašili za Makarsku i noćni zivot, al aj dobilo je se...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 28 gostiju.