NK Široki Brijeg

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 26 maj 2018, 10:49

Kakva je situacija sa Tonijem Jovićem u Zrinjskom ? Do kada ima ugovor ? Nije se nešto naigrao ove sezone kod Bake.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 26 maj 2018, 11:16

Bio je on manje vise standaran, pa je imao jacu ozljedu i pauzirao je dosta. Poslje je manje igrao cini mi se.
NK Široki Brijeg

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Dena94 » 26 maj 2018, 11:22

jozo121 je napisao/la:Kakva je situacija sa Tonijem Jovićem u Zrinjskom ? Do kada ima ugovor ? Nije se nešto naigrao ove sezone kod Bake.
Jedino vam je Mate Pehar slobodan ovog ljeta od igraca Zrinjskog. Jovica bi mogli dovest ako se potrudite, tesko da ce on biti opcija na spicu u nas, druga, a kamoli prva.
The Nobles ⚔

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 26 maj 2018, 11:45

Toni je vec imao predugovor sa Sirokim pa se na kraju odlucio za Zrinjski

A ne znam iskreno kakvu bi motivaciju imao neki igrac Zrinjskog u drugom klubu iz BiH...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 27 maj 2018, 20:42

Nešto sam skeptičan da ćemo nešto specijalno zaraditi na transferu Lončara. Nije mi Rijeka nešto popularna po visokim odštetama. Valjda naši znaju šta rade
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la crozla » 27 maj 2018, 22:01

Baraban dobio BH drzavljanstvo. Samo da bude zdrav, on je veci nivo od ove lige.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 27 maj 2018, 22:03

crozla je napisao/la:Baraban dobio BH drzavljanstvo. Samo da bude zdrav, on je veci nivo od ove lige.
Nije.
NK Široki Brijeg

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la crozla » 27 maj 2018, 22:43

Evolve je napisao/la:
crozla je napisao/la:Baraban dobio BH drzavljanstvo. Samo da bude zdrav, on je veci nivo od ove lige.
Nije.
Zasto? Rekao mi referent iz Mupa Hr, da je dobio.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 27 maj 2018, 22:47

crozla je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
crozla je napisao/la:Baraban dobio BH drzavljanstvo. Samo da bude zdrav, on je veci nivo od ove lige.
Nije.
Zasto? Rekao mi referent iz Mupa Hr, da je dobio.
Ma ne taj prvi dio,mislio sam na drugu tvoju recenicu. Borben je, zahvalan, al gola nemoze dati da ga j.ebes...
NK Široki Brijeg

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la crozla » 27 maj 2018, 23:04

To je vazno za ekipu, on je uvijek u akciji, zahvalan . Ne mora biti starter.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 27 maj 2018, 23:53

Evolve je napisao/la:
Ma ne taj prvi dio,mislio sam na drugu tvoju recenicu. Borben je, zahvalan, al gola nemoze dati da ga j.ebes...
Da Barbi ima 5 promašenih zicera po utakmici, mogao bih shvatiti ovo što si napisao. Čovjek pokriva cijeli desnu stranu, vraća se do naše korner-crte. Više je igrao beka nego krilo, a naši veznjaci baš i nisu gurali u šanse napadače. Nije baš ni minutažu imao u prvom djelu, tako da ti ovo ne stoji što si napisao. Apsurdno je da je u prvom djelu sezone veću minutažu imao Baša koji ništa nije odigrao :crazy:
Ne bih ja Barbija pustio. Jedino ako će doći na njegovu poziciju neko baš kvalitetniji od njega.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 28 maj 2018, 00:39

Pantarei79 je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
Ma ne taj prvi dio,mislio sam na drugu tvoju recenicu. Borben je, zahvalan, al gola nemoze dati da ga j.ebes...
Da Barbi ima 5 promašenih zicera po utakmici, mogao bih shvatiti ovo što si napisao. Čovjek pokriva cijeli desnu stranu, vraća se do naše korner-crte. Više je igrao beka nego krilo, a naši veznjaci baš i nisu gurali u šanse napadače. Nije baš ni minutažu imao u prvom djelu, tako da ti ovo ne stoji što si napisao. Apsurdno je da je u prvom djelu sezone veću minutažu imao Baša koji ništa nije odigrao :crazy:
Ne bih ja Barbija pustio. Jedino ako će doći na njegovu poziciju neko baš kvalitetniji od njega.
Šteta za njega jer je sklon ozlijedama, inače nema ratobornijeg igrača od njega, volim ga jer je stara škola, jede onaj teren, a takvi igrači uvijek bi trebali imati mjesta na Pecari

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 28 maj 2018, 01:22

Ljudina,borben igrač i zdrava duša svlačionice ali po meni nedovoljan kvalitet za ekipu koja bi se borila za prvaka,a stranac je barem ove sezone bio,nisam upucen jel dobio BH pasoš.
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 28 maj 2018, 08:25

Pantarei79 je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
Ma ne taj prvi dio,mislio sam na drugu tvoju recenicu. Borben je, zahvalan, al gola nemoze dati da ga j.ebes...
Da Barbi ima 5 promašenih zicera po utakmici, mogao bih shvatiti ovo što si napisao. Čovjek pokriva cijeli desnu stranu, vraća se do naše korner-crte. Više je igrao beka nego krilo, a naši veznjaci baš i nisu gurali u šanse napadače. Nije baš ni minutažu imao u prvom djelu, tako da ti ovo ne stoji što si napisao. Apsurdno je da je u prvom djelu sezone veću minutažu imao Baša koji ništa nije odigrao :crazy:
Ne bih ja Barbija pustio. Jedino ako će doći na njegovu poziciju neko baš kvalitetniji od njega.
Toliko sam ga puta gledao tokom ovih sezona, da mi apsolutno STOJI ovo sto sam napisao. Njegova pozicija je napadač ili krilo, znači tu i tamo moraš zbaijati, to ti je posao, ima ko će trčati, tj bar bi trebalo biti. On je zahvalan igrač što se tiče borbenosti i svega toga, ali njegov primarni zadatak bi trebao biti GOLOVI. Od sezone 15/16, kad je stigao, dao je 7 golova u svim natjecanjima i 5 asista, ako me transfermarkt nelaže.... Imao je jednu onu težu ozljedu, mislim da je to bila sezona 15/16, bez te sezone ima, 6 golova... Za dvije sezone... Eto sad ti reci jel to uredu za napadača..
NK Široki Brijeg

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 28 maj 2018, 14:03

Mozda bi zabijao da se nade u šansi, veci mu je problem sto uopce nema toliko prilika za gol..
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 28 maj 2018, 15:26

LoveSB96 je napisao/la:Mozda bi zabijao da se nade u šansi, veci mu je problem sto uopce nema toliko prilika za gol..
Upravo tako, napadač koji se po 3 utakmice ne nađe u gol-šansi. Iako je meni osobno jako drag igrač , karakteran, borben , pošten, pravi primjer profesionalca. S druge strane imamo Lončara koji je u polju fantastičan igrač, jak , okomit i redovito je svaku utakmicu u gol-šansi ali je nevjerojatan antitalenat za dati gol. Ove sezone je promašio barem 7-8 mrtvih gol šansi (i isto toliko bodova). Šta je s njim na kraju , ima li odštete za njega?

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 28 maj 2018, 18:21

siroki1991 je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:Mozda bi zabijao da se nade u šansi, veci mu je problem sto uopce nema toliko prilika za gol..
Upravo tako, napadač koji se po 3 utakmice ne nađe u gol-šansi. Iako je meni osobno jako drag igrač , karakteran, borben , pošten, pravi primjer profesionalca. S druge strane imamo Lončara koji je u polju fantastičan igrač, jak , okomit i redovito je svaku utakmicu u gol-šansi ali je nevjerojatan antitalenat za dati gol. Ove sezone je promašio barem 7-8 mrtvih gol šansi (i isto toliko bodova). Šta je s njim na kraju , ima li odštete za njega?
Ljudi o čemu pričate? Valjda bi vezni red trebao zapošljavati napadače i stvarati šanse. A šta je naš vezni red radio u prošle 2-3 sezone?? Skoro ništa! Osim vraćanja lopti stoperima. Barbi nije igrač koji će sam sebi izgraditi šansu, to je mogao samo Wagi prije i Menalo. Njega treba gurnuti u šansu.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 29 maj 2018, 13:03

penke je napisao/la:Ljudina,borben igrač i zdrava duša svlačionice ali po meni nedovoljan kvalitet za ekipu koja bi se borila za prvaka,a stranac je barem ove sezone bio,nisam upucen jel dobio BH pasoš.
Baraban nikad i nije bio stranac. Jedini stranci u prosloj sezoni su Matić, Bralić, Begonja i Wagner.

Uskoro jedan novitet oko kluba :)
It's better when it's live

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 29 maj 2018, 13:17

hlive je napisao/la:
penke je napisao/la:Ljudina,borben igrač i zdrava duša svlačionice ali po meni nedovoljan kvalitet za ekipu koja bi se borila za prvaka,a stranac je barem ove sezone bio,nisam upucen jel dobio BH pasoš.
Baraban nikad i nije bio stranac. Jedini stranci u prosloj sezoni su Matić, Bralić, Begonja i Wagner.

Uskoro jedan novitet oko kluba :)
A sta je u pitanju

Dobrodosao :)
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 29 maj 2018, 13:32

Android je napisao/la:
hlive je napisao/la:
penke je napisao/la:Ljudina,borben igrač i zdrava duša svlačionice ali po meni nedovoljan kvalitet za ekipu koja bi se borila za prvaka,a stranac je barem ove sezone bio,nisam upucen jel dobio BH pasoš.
Baraban nikad i nije bio stranac. Jedini stranci u prosloj sezoni su Matić, Bralić, Begonja i Wagner.

Uskoro jedan novitet oko kluba :)
A sta je u pitanju

Dobrodosao :)
Nema smisla da otkrivam sve. Budite strpljivi 10tak dana..
It's better when it's live

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.