NK Široki Brijeg

Moderator/ica: insider

since1948
Kontakt:

PostPostao/la since1948 » 20 jun 2018, 15:02

UFA :D
Gadno
SAMO ŠIROKI!

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 20 jun 2018, 15:05

Ma procemo ruse bice u depri nakon SP :D
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 20 jun 2018, 15:05

Uff UFA :D

Cca 3000km blizu .
NK Široki Brijeg

since1948
Kontakt:

PostPostao/la since1948 » 20 jun 2018, 15:15

Nije ova UFA toliki bauk po meni. Ovo im je prvi nastup i ovaj koeficijent su dobili uglavmom zahvaljujuci ostalim ruskim klubovima. Mislim da su tu negdje u rangu Aberdeena,nemaju puno stranaca,ali su dobra i cvrsta ekipa. Kad bi prosli Slovnce po meni bi bili 65-35 za njih
SAMO ŠIROKI!

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 20 jun 2018, 15:18

Gledam, jako domaćinska ekipa gdje su u ligi medju 3-4, ali zato u gostima su 3-4 odozdo, jako loši. Igraju na umjetnog travi. Inače, nositelji su u 3 pretkolu, znači ako ih se izbaci uzimamo njihov koeficijent ? hehe . Ali ozbiljno sada, korak po korak, Domžalelelele.
NK Široki Brijeg

Pecara122
Kontakt:

PostPostao/la Pecara122 » 20 jun 2018, 15:27

Takoder se slazem da prerano pljujemo ovdje.
Pod 1, tesko je nac stopera hrvata koji se moze registrirati kao domaci igrac uopce, a ne jos da je neka kvaliteta i zeli doc u ovu kupus ligu, i ne trazi 7-8 000 €

Pod 2, i bralic je dosao ko igrac kojeg su u hr svi sutnuli da bude zamjena pandzi i joji, i na kraju je ispao pun pogodak i bolji od obojice.
Sa tim bralicem u isto vrijeme su dosle "zvijezde" crnov i sesar za koje smo svi rekli svaka cast upravi a samo su ubrali pare i otisli.

Dajmo momcima priliku, pa ce teren pokazati tko ce biti heroj a tko crnov

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 20 jun 2018, 15:27

Pa nije ta UFA bas bauk ... Gladam na da vrijede 28 mil e (mi 7) prvi put igraju europu potuc se pa sta bude

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

since1948
Kontakt:

PostPostao/la since1948 » 20 jun 2018, 15:37

UstanikSBII WroteColonPa nije ta UFA bas bauk ... Gladam na da vrijede 28 mil e (mi 7) prvi put igraju europu potuc se pa sta bude

Kad smo prije Domzale prosli :njanjanja: :rol:
SAMO ŠIROKI!

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 20 jun 2018, 15:38

since1948 WroteColon
UstanikSBII WroteColonPa nije ta UFA bas bauk ... Gladam na da vrijede 28 mil e (mi 7) prvi put igraju europu potuc se pa sta bude

Kad smo prije Domzale prosli :njanjanja: :rol:

Domzale vrijedi 6 mil tako da njih neracunam u ozbiljan nogomet :mrgreen:

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

bent
Kontakt:

PostPostao/la bent » 20 jun 2018, 16:50

kksiroki WroteColon
Evolve WroteColon
kksiroki WroteColonAjmo ovako, Mrsu po ovome što pišeš nisi nikada gledao a da ne pričam o Kovačiću ili Eliomaru.
Ali ti dajem za pravo da pljuješ i samo naprijed, nedaj se pokolebati i to je način da se voli klub, malo je mazohistički ali je način.

Ja sam ga gledao u Čeliku, i mrtvi prosjek, sigurno nije za klub prve 4ke. Mrsa je momcina ipo i jako draga osoba, ali ja ovdje pricam samo o kvaliteti ništa drugo. I kakve veze ima ako se kritiziraju igrači koji se dovode ? Pa čiji to navijači u SVIJETU samo šute i plješću upravi na svakom potezu ? Mačku o rep sa tim razmišljanjem, kad ih treba hvaliti hvalimo, ali mislim u ovom slučaju da smo u pravu. Dao Bog da me razuvjeri i postane standaran u 11, prvi ću se posut pepelom, ali sobzirom na ono št osam gledao moje mišljenje ide u drugom smjeru. Što se tiče Eliomara i ovog Kovačića, nemam pojma niti ću suditi išta, prvo što sam napisao za Brazilca dobrodošao i to je to, vidjet ćemo kako će se pokazati.

Ko ti brani da kritiziraš ali po meni se kritizira nakon što netko nešto pokaže ili ne ali opet ti dajem za pravo samo izvoli.
Pojedinci mi obzirom na staž proveden na ovom forumu sve više sliče na hordaše a oni ili kritiziraju ili pljuju a nakon dvije pobjede svijetski prvaci Europe .
Nigdje realnosti i strpljenja.

Mrsa može dati ruke u vezi, stoper nikakav, ima ih boljih na forumu. Duga je sezona, moraju se i rezerve nadomjestiti..

Pantarei79
Kontakt:

PostPostao/la Pantarei79 » 20 jun 2018, 17:08

Carles WroteColonSlazem se sa @kksiroki

Ja nikad ne bi pljuvao po nekome dok ga ne pogledam bar nekoliko utakmica. Ne znam sta ljudi ocekuju, nismo mi neki giganti da mozemo dovest 2-3 kapitalca i velika imena, ko uopce zeli doc u ovu kaljuzu od lige?! Sta vam je, spustite loptu ja zemlju. Pljuvali su svi onda kad se dovelo Cabraju, kao kakvo je to pojacanje iz druge lige itd. A momak rasturio. Evo ko je god pogledao Eliomara, ili ovog Kovacica bar 3-4 utakmice neka slobodno napise da je za ku.rac, a ako niste onda molim lijepo malo strpljenja pa cemo vidit, a i smanjite malo ocekivanja, kad se uzme u obzir placa koju mi mozemo ponudit i kvaliteta lige onda definitivno ne mozemo ocekivat neke provjerene klase, jednostavno smo primorani preuzimat rizik kod dovodjenja igraca. Neki ispane Cabraja, a neki Repic jbg. Uostalom, Basa je bio klasa u HNL kad je dolazio i svi smo mislili evo ga kapitalac, na kraju gov.no. Isto tako Crnov, Sesar, izd. Za sve njih smo mislili klasa pojacanja, a recimo Bralic, Cabraja, i takvi su dolazili na mala vrata pa su se pokazali kao igracine za ovu lige. Polako momci. Nemojte bit oni klasicni pljuvaci na Pecari koji pocnu jeb.avat momcima sve po spisku cim pogrijese dva dodavanja.

Da se razumijemo, nisam ni ja sretan s poslom koji Sila radi, ni izbliza, ali igrace ne treba sudit unaprijed, teren ce sve reci. Ispocetka ce svi imat moju podrsku, i trener i svaki igrac ponaosob pa neka se molim lijepo svi dokazu.

Samo jedno ime Siroki!!!

Svi oni imaju utakmica do sada i klubova gdje su igrali. I to nam dosta govori. I nije pljuvanje ako imamo svoje mišljenje.
A što se tiče rizika, ja bih puno više volio da smo preuzeli puno više rizika sa našim igračima tako da se dalo više šanse Nikiću umjesto Joje, Miličeviću prije nego što je Kvesa došao (da se Marković malo dozove pameti), najviše Mariću umjesto Dani i Juriću umjesto da se dovodi Baša. E to je rizik i bar bi jedan od njih bio bolji i iskusniji igrač.
Pusti mi Šilićeve rizike, goni ga u 3pm.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 20 jun 2018, 17:23

Slazem se s Pantarei, po meni smo puno vise trebali uzeti rizika s mladim igračima kome smo ih potpisivali njih 10?
Zasto produzivati ugovor npr Dani ako je tu odličan igrač Mašić koji ima sve u igri pravog veznjaka ili Marić,Vukoja koji je mocan trkacki, dati im šansu i s klupe i nekad poceti,sigurno će se netko pokazati.
Krivo mi je radi malog Zlome što nije dobio pravu šansu ozljedom Bilobrka..
Ne moramo mi forsirati 3-4 mlada igraca ali 1-2 UVIJEK moramo jer od toga zivimo a rezultat nebi trebao trpiti.
Al ove pojedine levate dovodit pored pojedinih juniora ne razumijem.
Kad smo kod mladih igrača Miličević raskida s nama i ide u Lokomotivu.
Samo plavo,samo Siroki!

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 20 jun 2018, 19:49

Bivsi trener Sablic u svoje tri utakmice u Moldaviji ostvario pobjede 5:0,4:0,7:0. Gol razlika 16:0 svaka čast :clap:
Samo plavo,samo Siroki!

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 20 jun 2018, 20:00

penke WroteColonBivsi trener Sablic u svoje tri utakmice u Moldaviji ostvario pobjede 5:0,4:0,7:0. Gol razlika 16:0 svaka čast :clap:

Samo nam vadis mast :lol:
NK Široki Brijeg

york
Kontakt:

PostPostao/la york » 20 jun 2018, 21:38

Po meni najvece dosadasnje pojacenje je Čabrajin povratak...

Pecara122
Kontakt:

PostPostao/la Pecara122 » 21 jun 2018, 00:23

york WroteColonPo meni najvece dosadasnje pojacenje je Čabrajin povratak...

Kad bi njega i zlomu imali za europe, plus bagaric, nitko nije nepremostiva prepreka

penke
Kontakt:

PostPostao/la penke » 21 jun 2018, 00:34

Pecara122 WroteColon

Kad bi njega i zlomu imali za europe, plus bagaric, nitko nije nepremostiva prepreka

Zloma opet osjetio zadnju ložu, pitanje je kad ce i koliko biti fizicki spreman za utakmicu koja stize za 3 tjedna
Samo plavo,samo Siroki!

ljutinar
Kontakt:

PostPostao/la ljutinar » 21 jun 2018, 08:28

Čabraja je na žalost već daleko od Širokog u glavi, ako odigra koju utakmicu do 12 mjeseca bit' će premija, na njemu ne trebate graditi neki poseban optimizam i igru. :bih:

kksiroki
Kontakt:

PostPostao/la kksiroki » 21 jun 2018, 10:17

A zašto do 12.mjeseca kad Čabraja ima ugovor do kraja sezone.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

sb1996
Kontakt:

PostPostao/la sb1996 » 21 jun 2018, 10:20

kksiroki WroteColonA zašto do 12.mjeseca kad Čabraja ima ugovor do kraja sezone.

Nema... do kraja polusezone, tako nesto....

Natrag na “NK Široki Brijeg”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.