NK Široki Brijeg

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 19 jul 2018, 22:58

hlive je napisao/la:
Pantarei79 je napisao/la:
Android je napisao/la:Nema tko igrati u vezi, steta sto Babica ne zavrsise na vrijeme
Ma šta će završiti, nesposobne budale u upravi. Cilj im Europa, a onda nisu u stanju skupiti bar prvu postavu da možemo proći bar ovo prvo kolo :facepalm:
Nema smisla više izjavljivati da je cilj Europa. Svaka čast Škriparima :tokralju:
Nekad je bolje prešutjeti i ne pisati javno nešto u što se ne razumiješ i ne znaš kako stvari idu i recimo da nema Uprava nista sa zavrsavanjem igraca tj registracijom itd...

Najbolje ako se izgubi utakmica ili ispadne da ugasimo klub. Barem po pisanjima ovdje
Bgm jest. Bolje da sirotinja Širokog troši 200 tisuća Elektroprivrede nego Eliomari i Barišići nabijem ih.......
Ajde sad. Tuzla City, pozovite navijače i postavite cilj Europu. Onda 10 dana prije europske utakmice rasprodajte sve što valja. I tjedan u Europi.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 19 jul 2018, 22:59

hlive je napisao/la:
Nekad je bolje prešutjeti i ne pisati javno nešto u što se ne razumiješ i ne znaš kako stvari idu i recimo da nema Uprava nista sa zavrsavanjem igraca tj registracijom itd...

Najbolje ako se izgubi utakmica ili ispadne da ugasimo klub. Barem po pisanjima ovdje
Eto uprava nema ništa s tim, Šilić ne može bolje...
Pa ko bi onda trebao to odrađivati? Možda neko od konobara iz klubskog kafića :facepalm:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 19 jul 2018, 23:01

PERO1234 je napisao/la:Bgm jest. Bolje da sirotinja Širokog troši 200 tisuća Elektroprivrede nego Eliomari i Barišići nabijem ih.......
Ajde sad. Tuzla City, pozovite navijače i postavite cilj Europu. Onda 10 dana prije europske utakmice rasprodajte sve što valja. I tjedan u Europi.
Ok
It's better when it's live

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 19 jul 2018, 23:05

spursman je napisao/la:Dajemo gol iz kornera, zadnje sekunde utakmice i imamo korner i Čabraja ne nabacuje nego kombinira i izgubimo loptu :facepalm:
Loše prvo poluvrijeme u prvoj utakmici nas je izbacilo
Ma nemamo kvalitetu i gotovo. Mi smo ovo jedino iz prekida mogli dobit nikako drugacije. Nikakve apsolutno kreacije nemamo, nula, ništa. Sve je na ovom Babiću, ako on nas neproigra nema niko drugi. Ovaj brazilac zasada rinaka zesca, ako nepodigne formu, na polusezoni ga se treba rjesavati, samo uzima mjesto stranca.
Ovdje nam je prolaz trebao da bi mozda za godinu dvije izasli iz nenositelja medju nositelje, kako se cini bit cemo jos ovdje duze.

Kakva je zamjena Markovic / Kvesic? Ako nije bila prinudna, trebalo je Jurica gurnuti i igrati sa 3 nazad, baciti sve u napad.
NK Široki Brijeg

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 19 jul 2018, 23:08

Nisam upratio u 85.min kod udarca Turcina je li igrao rukom njihov? Je li bio penal?
It's better when it's live

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 19 jul 2018, 23:10

hlive je napisao/la:Nisam upratio u 85.min kod udarca Turcina je li igrao rukom njihov? Je li bio penal?
Neam pojma, los mi je stream bio, slabije kvaliteta.

Oce li bit Babica za Ned znas li mozda?
NK Široki Brijeg

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la spursman » 19 jul 2018, 23:11

Evolve je napisao/la:
spursman je napisao/la:Dajemo gol iz kornera, zadnje sekunde utakmice i imamo korner i Čabraja ne nabacuje nego kombinira i izgubimo loptu :facepalm:
Loše prvo poluvrijeme u prvoj utakmici nas je izbacilo
Ma nemamo kvalitetu i gotovo. Mi smo ovo jedino iz prekida mogli dobit nikako drugacije. Nikakve apsolutno kreacije nemamo, nula, ništa. Sve je na ovom Babiću, ako on nas neproigra nema niko drugi. Ovaj brazilac zasada rinaka zesca, ako nepodigne formu, na polusezoni ga se treba rjesavati, samo uzima mjesto stranca.
Ovdje nam je prolaz trebao da bi mozda za godinu dvije izasli iz nenositelja medju nositelje, kako se cini bit cemo jos ovdje duze.

Kakva je zamjena Markovic / Kvesic? Ako nije bila prinudna, trebalo je Jurica gurnuti i igrati sa 3 nazad, baciti sve u napad.
Nemamo veznjaka koji zna lopte, ni od Babića neće bit ništa, još jedan u nizu koji je ovdje došao na pola godine ili godinu max.
audere est facere!

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la terra » 19 jul 2018, 23:12

Android je napisao/la:Steta, stvarno steta, ispali iz Europe bez poraza...

Idemo dalje, nedjelja, pada Simin Han
Ako mislite da će biti lako grdno se varate

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 19 jul 2018, 23:13

Evolve je napisao/la:
hlive je napisao/la:Nisam upratio u 85.min kod udarca Turcina je li igrao rukom njihov? Je li bio penal?
Neam pojma, los mi je stream bio, slabije kvaliteta.

Oce li bit Babica za Ned znas li mozda?
Dojam je da nam cist penal nije svirao. Da je ovaj obranio rukom u 16m udarac na gol.

Pa pisalo ti je na jabuci da papira nema ni na pomolu :rol:
It's better when it's live

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 19 jul 2018, 23:14

Tek sam sad vidio njihov gol. Fino ga isprati Corluka zivota mi svaka cast :opaopa:
NK Široki Brijeg

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 19 jul 2018, 23:17

hlive je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
hlive je napisao/la:Nisam upratio u 85.min kod udarca Turcina je li igrao rukom njihov? Je li bio penal?
Neam pojma, los mi je stream bio, slabije kvaliteta.

Oce li bit Babica za Ned znas li mozda?
Dojam je da nam cist penal nije svirao. Da je ovaj obranio rukom u 16m udarac na gol.

Pa pisalo ti je na jabuci da papira nema ni na pomolu :rol:
Ockey
NK Široki Brijeg

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 19 jul 2018, 23:20

Evolve je napisao/la:Tek sam sad vidio njihov gol. Fino ga isprati Corluka zivota mi svaka cast :opaopa:
Prije toga je još gora reakcija Markovića i Eliomara. Pušaju 10-ku da se namješta na ubačaj i gledaju ga bez da neko iziđe na njega. Sam igrač na 20- 25m od gola :facepalm: Između 4 naša je onaj skočio neometan i zabio nam gol :crazy:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
siroki1991
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la siroki1991 » 19 jul 2018, 23:21

hlive je napisao/la:
Pantarei79 je napisao/la:
Android je napisao/la:Nema tko igrati u vezi, steta sto Babica ne zavrsise na vrijeme
Ma šta će završiti, nesposobne budale u upravi. Cilj im Europa, a onda nisu u stanju skupiti bar prvu postavu da možemo proći bar ovo prvo kolo :facepalm:
Nema smisla više izjavljivati da je cilj Europa. Svaka čast Škriparima :tokralju:
Nekad je bolje prešutjeti i ne pisati javno nešto u što se ne razumiješ i ne znaš kako stvari idu i recimo da nema Uprava nista sa zavrsavanjem igraca tj registracijom itd...

Najbolje ako se izgubi utakmica ili ispadne da ugasimo klub. Barem po pisanjima ovdje
Ma jok, treba samo hvaliti, svaka cast! Nakon najskupljih prodaja mozda u povijesti kluba odradjen najsramotniji prijelazni rok, Mrsa se predstavlja kao pojacanje, Zlomin odlazak da ne spominjem. Doceka li Pavic duge rukave na klupi svi mise uplatite. A ambiciozni mudonja Silic najavljuje opet borbu za europu za koju ne zna registrirat igraca. Nazalost postali smo klub koji ne igra za trofeje nego kome je dobar rezultat 3,4 mjesto.. Takve se izjave daju i tako se slaze ekipa. Salblic i Hrgovic su nesto i pokusavali ali izgleda opet po starom..

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 19 jul 2018, 23:34

siroki1991 je napisao/la: Ma jok, treba samo hvaliti, svaka cast! Nakon najskupljih prodaja mozda u povijesti kluba odradjen najsramotniji prijelazni rok, Mrsa se predstavlja kao pojacanje, Zlomin odlazak da ne spominjem. Doceka li Pavic duge rukave na klupi svi mise uplatite. A ambiciozni mudonja Silic najavljuje opet borbu za europu za koju ne zna registrirat igraca. Nazalost postali smo klub koji ne igra za trofeje nego kome je dobar rezultat 3,4 mjesto.. Takve se izjave daju i tako se slaze ekipa. Salblic i Hrgovic su nesto i pokusavali ali izgleda opet po starom..
:thumbup:
Mislim da smo možda i jedini klub koji informacije od navijača krije ko zmija noge. Za ove transfere se službeno ne znaju točne cifre. Dinamika isplate da ne govorim. Koliko znam, klub se ne vodi kao privatni, pa bi i puno više informacija trebalo biti dostupno navijačima.
A o Šilićevom dovođenju igrača je suvišno više i pričati.
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 19 jul 2018, 23:46

siroki1991 je napisao/la: Ma jok, treba samo hvaliti, svaka cast! Nakon najskupljih prodaja mozda u povijesti kluba odradjen najsramotniji prijelazni rok, Mrsa se predstavlja kao pojacanje, Zlomin odlazak da ne spominjem. Doceka li Pavic duge rukave na klupi svi mise uplatite. A ambiciozni mudonja Silic najavljuje opet borbu za europu za koju ne zna registrirat igraca. Nazalost postali smo klub koji ne igra za trofeje nego kome je dobar rezultat 3,4 mjesto.. Takve se izjave daju i tako se slaze ekipa. Salblic i Hrgovic su nesto i pokusavali ali izgleda opet po starom..
Osvrnuo sam se konkretno na pisanja da je Uprava kriva sto Babic nije zavrsen i takve stvari. Nekad neke stvari kao registracija igraca ovise o puno faktora, klubova, administracije, papira, ureda itd itd

Vi slobodno pisite sta hocete, imate pravo na to, nisam ni rekao da samo hvalite.. Imate pravo i kuditi ako zelite. Al cinjenica je jedna, da nije Uprave i ljudi unutra koji su maltene tu i tamo isti vec 20tak god i koji drze klub na kakvom takvom nivou danas/sutra igrali bi derbi sa Posusjem u trećoj ligi..

A i ja cu smanjiti pisanje ovdje. Mozda je pametnije.

Laku noc svima
It's better when it's live

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 19 jul 2018, 23:51

Cestitke momcima gore sto su isli bodriti.
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 20 jul 2018, 00:11

Strasno gostovanje, koliko.mi je samo zao sto nisam mogao ici :cry:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 20 jul 2018, 08:18

Android je napisao/la:Strasno gostovanje, koliko.mi je samo zao sto nisam mogao ici :cry:
Vidio sam u kavezu dosta ljudi koji inace ne znam da uopce idu na tekme. Svaka cast svima :salut:
It's better when it's live

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 20 jul 2018, 08:20

Moj posljednji post ovdje (barem za sada) posvetit cu najavi novih noviteta tj projekata u klubu. Jedan bi ako bude sve kako treba mogao biti zavrsen do V Gospe, a drugi do polusezone.

Pozdrav svima
Uzivajte :salut:
It's better when it's live

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 20 jul 2018, 09:13

Pantarei79 je napisao/la:
siroki1991 je napisao/la: Ma jok, treba samo hvaliti, svaka cast! Nakon najskupljih prodaja mozda u povijesti kluba odradjen najsramotniji prijelazni rok, Mrsa se predstavlja kao pojacanje, Zlomin odlazak da ne spominjem. Doceka li Pavic duge rukave na klupi svi mise uplatite. A ambiciozni mudonja Silic najavljuje opet borbu za europu za koju ne zna registrirat igraca. Nazalost postali smo klub koji ne igra za trofeje nego kome je dobar rezultat 3,4 mjesto.. Takve se izjave daju i tako se slaze ekipa. Salblic i Hrgovic su nesto i pokusavali ali izgleda opet po starom..
:thumbup:
Mislim da smo možda i jedini klub koji informacije od navijača krije ko zmija noge. Za ove transfere se službeno ne znaju točne cifre. Dinamika isplate da ne govorim. Koliko znam, klub se ne vodi kao privatni, pa bi i puno više informacija trebalo biti dostupno navijačima.
A o Šilićevom dovođenju igrača je suvišno više i pričati.
Evo čuo sam se ja sa upravom i kažu mi da su posebno za tebe pripremili financijsko izvješće sa svim iznosima i dinamikom isplate. Kad sam ih ponovno priupitao zašto baš tebi šalju te podatke? Kažu pa čovjek dijeli plaće u klubu pa eto da zna kako ide priliv sredstava i dinamika isplate...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, Orjuna i 28 gostiju.