EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko prolazi dalje?

Španija
148
35%
Hrvatska
136
32%
Češka Republika
54
13%
Turska
85
20%
 
Ukupno glasova: 423

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Signore » 22 jun 2016, 14:41

Admir_Sa je napisao/la:svaka čast golmanu hrvatske što se uvijek sjeca onog nastradalog igrača zadra što je udario glavom u zid pored terena. nije mu sinoć prvi put da nosi njegovu sliku
Ne da to nije prvi put. Subasic nosi tu majicu bas svaku utakmicu, bilo za reprezentaciju, bilo za klub, bas svaku. On je i sam igrao s Custicem u Zadru, bili su prijatelji i suigraci.

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Sissoko » 22 jun 2016, 14:42

Bili i ostali hrvatsko cvijece.
Da nije smijesno ...
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jun 2016, 14:47

Prćija cvjeće,navijaći smeče.

Avatar
10DelPiero
Postovi: 4498
Pridružen/a: 19 apr 2012, 01:42
Kontakt:

Re: RE: Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la 10DelPiero » 22 jun 2016, 14:58

Evander je napisao/la: Po avatar tri mjeseca da Spaanci prolaze Italiju?

Inace, svaka cast Hrvatima, odlicno su odigrali i zasluzeno dobili.
Moze mjesec dana, dosta vala :mrgreen:
Alessandro Del Piero !

36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Asteriks
Postovi: 14193
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Asteriks » 22 jun 2016, 15:02

Komsije imaju strasnu vezu, vise neg solidnu odbranu sa Subasicem pozadi, strasnog Perisica te dva razlicita tipa napadaca, koji na odredjeni nacin mogu ispuniti bilo koju takticku zamisao.

Sa Lukom se mogu nadigravati i protiv jedne Njemacke, Francuske itd., ali kao sto smo vidili mogu i bez pomenutog (iako se itekako osjeti taj izostanak).

Primjera radi, Srna u 13 meceva (lp + el) imao svega 16 oduzetih lopti, dok u ova tri grupne faze vec 10.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Evander
Postovi: 14313
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Evander » 22 jun 2016, 15:15

10DelPiero je napisao/la:
Evander je napisao/la: Po avatar tri mjeseca da Spaanci prolaze Italiju?

Inace, svaka cast Hrvatima, odlicno su odigrali i zasluzeno dobili.
Moze mjesec dana, dosta vala :mrgreen:
Dogovoreno!

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la KayserSose » 22 jun 2016, 15:32

Samo Belgija i Portugal od jacih stoje na putu do finala. :opaopa:
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
cipiripi
Postovi: 1128
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:32
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la cipiripi » 22 jun 2016, 15:47

Unofficialpage je napisao/la:
cipiripi je napisao/la:@Unofficialpage Ne radi se o tome što ti ne voliš nekoga, to je tvoja stvar i primijeti se, nego što podcjenjuješ. Pisao si i na temi tenisa svašta, malo sereš ;)
Nikog ja ne podcjenjujem, po mom mišljenju Španija nije igrala na 100% ali što ni najmanje ne umanjuje uspjeh Hrvatske. Ljudi se borili, nisu stali nakon primljenog gola, odlično odigrali i sasvim zasluženo su tu gdje jesu. Ne kontam da je podcjenjivanje to ako kažem da je Turska slabo odigrala što i jest, da Španija nije igrala na 100%? Po meni ovo nije podcjenjivanje.

Ne kontam šta sam pisao na temi tenis.
Pisao si da je Džumhur bolji od Ćorića.
Ali kažem ti, tvoje mišljenje i to je to.
''Neka me mrze samo da me se boje''

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la UltrasNotRed » 22 jun 2016, 15:49

Unofficialpage je napisao/la:
UltrasNotRed je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Znači ja sam nacionalista ako kažem da je Španija nije igrala na 100% ili da nismo toliko slabiji ili da smo i mi možda mogli proći u 1/8 finala? Nikad nisam uvrijedio nijednog forumaša na bilo kojoj osnovni, niti bilo koju državu. Ovo nije nacionalizam. Niti bi sebi ikad dozvolio to, ne mrzim nikog, pobjedili ili ne meni apsolutno svejedno. Nikakvih emocia. Ali očigledno nema velike svrhe da pišem bilo šta više, tako da uživajte.
Posteno, svaka ti cast! Meni nije normalno da navijaci drugih drzava mogu navijati za moju. To nikada ne bih mogao. Meni isto, prosao Portugal, Irska ili BiH. Nije ni ovo posebno sto Hrvatska radi rezultat, lako je prosjecnom navijacu iz BiH, a nama koji konzumiramo tekme HNL a? hebem nogomete u kojem Cacic Del BoskeTa klepi. Fuck'em.
Kako nije veliki rezultat? Mislim sam dolazak na EP je veliki rezultat a kamo li proći još grupnu fazu. Nemate poraza, igrate odlično, žrijeb perfektan za min 1/2 finale.

Tek sam sad primjetio da sam napisao emocia :oops: :oops: :damn:
Rezultat je plasman, al'nije velik osobno kada je to jedino ono sto drzi HNS. Sve ostalo kriminal. Kartel i 4 filijale. To je problem.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2016, 15:51

cipiripi je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
cipiripi je napisao/la:@Unofficialpage Ne radi se o tome što ti ne voliš nekoga, to je tvoja stvar i primijeti se, nego što podcjenjuješ. Pisao si i na temi tenisa svašta, malo sereš ;)
Nikog ja ne podcjenjujem, po mom mišljenju Španija nije igrala na 100% ali što ni najmanje ne umanjuje uspjeh Hrvatske. Ljudi se borili, nisu stali nakon primljenog gola, odlično odigrali i sasvim zasluženo su tu gdje jesu. Ne kontam da je podcjenjivanje to ako kažem da je Turska slabo odigrala što i jest, da Španija nije igrala na 100%? Po meni ovo nije podcjenjivanje.

Ne kontam šta sam pisao na temi tenis.
Pisao si da je Džumhur bolji od Ćorića.
Ali kažem ti, tvoje mišljenje i to je to.
Još uvijek stojim iza toga :mrgreen: :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la maximusdecimus » 22 jun 2016, 15:51

Portugalci danas igraju nerijeseno s Madjarima, jer vjerovatno misle da im je lakse protiv Hrvatske nego protiv Belgije ili Engleske

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Claus » 22 jun 2016, 16:28

Perišić je tip igrača kojeg bi svaki navijač neke nacionalne selekcije poželio u svojim redovima. Čovjek se pretvori u krilo svjetske klase kada igra za Hrvatsku, iako ni u klubovima nije loš. Kakva energija, kakva želja, strašno... Gotovo ga je nemoguće čuvati kada odigra onakav meč, mada se mora reći da je španska odbrana generalno podbacila.

Pored njega, Rakitić je odigrao odličnu rolu, nije bilo lako bez Modrića parirati veznom redu Španije. Šteta što mu onaj pokušaj loba nije završio u mreži. Kada se Luka vrati, biće Ivan mnogo rasterećeniji i mislim da od njega možemo očekivati jednako dobre ili čak još bolje partije ako eksplodira u završnici.

Eh, što se tiče napada, tu Hrvatima najviše nedostaje jedan ubojit centarfor, svjetska klasa koja je uvijek sposobna zabiti pogodak. Mandžukić je razočarao na ovom prvenstvu, zato smatram da je Kalinić mnogo bolja opcija, a to je dokazao tako što je zabio fantastičan gol De Gei.

Ispada da su huligani učinili uslugu "prćiji" napravivši onaj prekid, barem s rezultatskom aspekta (HSN je svakako popio kaznu :mrgreen: ), jer su dodatno nabrijali igrače pred odlučujući susret grupne faze.

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la andro234 » 22 jun 2016, 16:32

maximusdecimus je napisao/la:Portugalci danas igraju nerijeseno s Madjarima, jer vjerovatno misle da im je lakse protiv Hrvatske nego protiv Belgije ili Engleske
Bas ce Ronaldo i ekipa plesat po rubu ne bi li izborili bolji zdrijeb, osim toga ovakva Hrvatska je bolja od Engleske i Belgije.

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Bihac96 » 22 jun 2016, 16:38

Perišić je najbolji igrač grupne faze i nema smisla govorit da je odbrana Spanije podbacila.Momak je zvijer i tu je svi priča.

Tako isto nije bilo nikakvih sudijski kradja kad se sve sagleda.Prvo penal na Pjaci nije bio ono ne bih sudio ni jedan sudija,a drugo isto tako nije trebao biti penal na Silvi a kad je već dosudjen onda kad je Ramos promašio trebao je biti ponovljen jer je Subasic izašao dva metra od linije prije nego što je Ramos došao do lopte.Tako kad se sve sagleda bili su oštećeni i Hrvatska i Spanija.Hrvati jer je dosudjen penal koji nije trebao a Spanci jer nije ponovljen penal.Jednostavno Kuipers nije imao damu da ga ponovi i tako sudjenje je bilo 50-50 što se tiče grešaka sudija.
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2016, 16:40

Claus je napisao/la:Perišić je tip igrača kojeg bi svaki navijač neke nacionalne selekcije poželio u svojim redovima. Čovjek se pretvori u krilo svjetske klase kada igra za Hrvatsku, iako ni u klubovima nije loš. Kakva energija, kakva želja, strašno... Gotovo ga je nemoguće čuvati kada odigra onakav meč, mada se mora reći da je španska odbrana generalno podbacila.

Pored njega, Rakitić je odigrao odličnu rolu, nije bilo lako bez Modrića parirati veznom redu Španije. Šteta što mu onaj pokušaj loba nije završio u mreži. Kada se Luka vrati, biće Ivan mnogo rasterećeniji i mislim da od njega možemo očekivati jednako dobre ili čak još bolje partije ako eksplodira u završnici.

Eh, što se tiče napada, tu Hrvatima najviše nedostaje jedan ubojit centarfor, svjetska klasa koja je uvijek sposobna zabiti pogodak. Mandžukić je razočarao na ovom prvenstvu, zato smatram da je Kalinić mnogo bolja opcija, a to je dokazao tako što je zabio fantastičan gol De Gei.

Ispada da su huligani učinili uslugu "prćiji" napravivši onaj prekid, barem s rezultatskom aspekta (HSN je svakako popio kaznu :mrgreen: ), jer su dodatno nabrijali igrače pred odlučujući susret grupne faze.
Sad će ti reći da si nacionalista i omalovažavaš uspjeh Hrvatske. :mrgreen:

Ali stvarno je Perišić igračina, brz, inteligentan. I na SP je odigrao odlično, bio među najboljima, pratio sam malo i Inter i nije baš ovako igrao.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la jopaa7 » 22 jun 2016, 16:42

Bihac96 je napisao/la:Perišić je najbolji igrač grupne faze i nema smisla govorit da je odbrana Spanije podbacila.Momak je zvijer i tu je svi priča.

Tako isto nije bilo nikakvih sudijski kradja kad se sve sagleda.Prvo penal na Pjaci nije bio ono ne bih sudio ni jedan sudija,a drugo isto tako nije trebao biti penal na Silvi a kad je već dosudjen onda kad je Ramos promašio trebao je biti ponovljen jer je Subasic izašao dva metra od linije prije nego što je Ramos došao do lopte.Tako kad se sve sagleda bili su oštećeni i Hrvatska i Spanija.Hrvati jer je dosudjen penal koji nije trebao a Spanci jer nije ponovljen penal.Jednostavno Kuipers nije imao damu da ga ponovi i tako sudjenje je bilo 50-50 što se tiče grešaka sudija.
Mislim da smo ipak mi osteceni za taj penal, ovaj koji je suden. Sto da je Ramos zabio? Sto bi tad bilo i jel bi ponavljao dok ga ne promasi ili? :mrgreen:
Ono na Pjaci nije za penal, ali nije ni ovo nikakav penal. Istina da je mogao ponoviti izvodenje, ali da je Ramos zabio bilo bi svega. Zato uopce nije ni trebao dosuditi ovako smijesan faul.


Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8700
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la badblueboylivno » 22 jun 2016, 16:46

andro234 je napisao/la:
maximusdecimus je napisao/la:Portugalci danas igraju nerijeseno s Madjarima, jer vjerovatno misle da im je lakse protiv Hrvatske nego protiv Belgije ili Engleske
Bas ce Ronaldo i ekipa plesat po rubu ne bi li izborili bolji zdrijeb, osim toga ovakva Hrvatska je bolja od Engleske i Belgije.
Raskinut će ih Portugal. Ne mogu začokat treću utakmicu zaredom.
Hayley <3

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la andro234 » 22 jun 2016, 16:46

jopaa7 je napisao/la:
Bihac96 je napisao/la:Perišić je najbolji igrač grupne faze i nema smisla govorit da je odbrana Spanije podbacila.Momak je zvijer i tu je svi priča.

Tako isto nije bilo nikakvih sudijski kradja kad se sve sagleda.Prvo penal na Pjaci nije bio ono ne bih sudio ni jedan sudija,a drugo isto tako nije trebao biti penal na Silvi a kad je već dosudjen onda kad je Ramos promašio trebao je biti ponovljen jer je Subasic izašao dva metra od linije prije nego što je Ramos došao do lopte.Tako kad se sve sagleda bili su oštećeni i Hrvatska i Spanija.Hrvati jer je dosudjen penal koji nije trebao a Spanci jer nije ponovljen penal.Jednostavno Kuipers nije imao damu da ga ponovi i tako sudjenje je bilo 50-50 što se tiče grešaka sudija.
Mislim da smo ipak mi osteceni za taj penal, ovaj koji je suden. Sto da je Ramos zabio? Sto bi tad bilo i jel bi ponavljao dok ga ne promasi ili? :mrgreen:
Ono na Pjaci nije za penal, ali nije ni ovo nikakav penal. Istina da je mogao ponoviti izvodenje, ali da je Ramos zabio bilo bi svega. Zato uopce nije ni trebao dosuditi ovako smijesan faul.

Ma dobro kako bi beusan rekao koga bili briga :D

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Claus » 22 jun 2016, 16:51

Španska odbrana je u nekoliko navrata pravila amaterske greške (davali su loptu u noge protivničkim igračima), pravili su ih i hrvatski defanzivci da se razumijemo, zato ne vidim zbog čega je problem konstatovati činjenice koje su jasne svakom ko je gledao utakmicu. To nipošto ne umanjuje sjajno izdanje Vatrenih i u ovom slučaju Perišića, o kojem se rekao što sam imao i svaka normalna osoba će razumjeti suštinu.

Izgleda da se sve više forumaša ugleda na jednog forumaša koji ima običaj kmečati čim neko napiše bilo šta što bi se moglo iskoristiti protiv južnoslavenskih zemalja ili igrača, u ovom slučaju Hrvatske. :roll:

Zaključano

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.