EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko prolazi dalje?

Španija
148
35%
Hrvatska
136
32%
Češka Republika
54
13%
Turska
85
20%
 
Ukupno glasova: 423

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2016, 13:28

cipiripi je napisao/la:@Unofficialpage Ne radi se o tome što ti ne voliš nekoga, to je tvoja stvar i primijeti se, nego što podcjenjuješ. Pisao si i na temi tenisa svašta, malo sereš ;)
Nikog ja ne podcjenjujem, po mom mišljenju Španija nije igrala na 100% ali što ni najmanje ne umanjuje uspjeh Hrvatske. Ljudi se borili, nisu stali nakon primljenog gola, odlično odigrali i sasvim zasluženo su tu gdje jesu. Ne kontam da je podcjenjivanje to ako kažem da je Turska slabo odigrala što i jest, da Španija nije igrala na 100%? Po meni ovo nije podcjenjivanje.

Ne kontam šta sam pisao na temi tenis.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22610
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Marsal » 22 jun 2016, 13:29

cipiripi je napisao/la:@Unofficialpage Ne radi se o tome što ti ne voliš nekoga, to je tvoja stvar i primijeti se, nego što podcjenjuješ. Pisao si i na temi tenisa svašta, malo sereš ;)
Ne kontam što se jednom nacionalisti na sportskom forumu posvećuje toliko pažnje pa mu svi ponaosob odgovarate. :roll:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Galion » 22 jun 2016, 13:39

Šta ste se više uvatili Una. Ima momak pravo navijat za i protiv koga hoće, njegova stvar. Ako smatrate da ima nelogične prognoze okladite se s njim u vezi nečeg košto sam ja u vezi Džumhura i pokažite mu da nije u pravu ako mislite da nije ;)

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2016, 13:39

Znači ja sam nacionalista ako kažem da je Španija nije igrala na 100% ili da nismo toliko slabiji ili da smo i mi možda mogli proći u 1/8 finala? Nikad nisam uvrijedio nijednog forumaša na bilo kojoj osnovni, niti bilo koju državu. Ovo nije nacionalizam. Niti bi sebi ikad dozvolio to, ne mrzim nikog, pobjedili ili ne meni apsolutno svejedno. Nikakvih emocia. Ali očigledno nema velike svrhe da pišem bilo šta više, tako da uživajte.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Donnie Darko » 22 jun 2016, 13:52

U kojem svijetu "protivnik nije igrao na 100% svojih mogućnosti", NE umanjuje nečiju pobjedu?

Ne umanjujem pobjedu Hrvatske, ali Španija nije igrala na 100% svojih mogućnosti = Hej bez uvrede, ali ____________ [unesi bilo koju uvredu].

Možeš ti tvrditi da ne umanjuješ pobjedu Hrvatske, ali to je upravo ono što radiš.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2016, 14:02

Ma uredu, tako izgleda ali stvarno mi to nije bio cilj. Činjenično stanje je da Španija nije igrala na 100%, što zbog Brke što zbog i same Hrvatske.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
johnnyyK
Postovi: 3224
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la johnnyyK » 22 jun 2016, 14:06

SiamoNoi je napisao/la:
Lex je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Mamić redovno prska po ovim borcima za pravdu.Zaspao čovjek na poluvremenu valjda očekivao novi prekid. :lol:
I tebi kazem, nemoj tako. Treba ga razumjeti, cijeli dan je ostavljao anti-hns transparente diljem Hrvatske pa se umorio. Cak je i stavio slike ovdje na forum ali dosla mu je naredba odozgora da se to ne postavlja po forumima pa je morao obrisati... :salut:
Evo prijatelju samo za tebe:
slika
Pravopis na nivou huligana... :yawn:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jun 2016, 14:07

Ček,vi se zajebavate ili ste ozbiljni? :rol: Jel je to tako baš da bude tako.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Donnie Darko » 22 jun 2016, 14:07

Ono kad nisi siguran jel završio samo prva 4 osnovne, ili mu nije moglo sve stati na transparent pa pravio kompromis :mrgreen:

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la SlevinKelevra » 22 jun 2016, 14:09

Unofficialpage je napisao/la:Ma uredu, tako izgleda ali stvarno mi to nije bio cilj. Činjenično stanje je da Španija nije igrala na 100%, što zbog Brke što zbog i same Hrvatske.
Daj, ba, covjece... 'Ceska vjerovatno uzima danas'.... pa to nije napisao niko ni u Ceskoj ja mislim. :roll: Svaki post ti se granici sa nekom alternativnom stvarnosti gdje ekipe poklanjaju Hrvatskoj pobjede i bodove. Treba biti direktan i konkretan u zivotu....

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la jopaa7 » 22 jun 2016, 14:09

Unofficialpage je napisao/la:Ma uredu, tako izgleda ali stvarno mi to nije bio cilj. Činjenično stanje je da Španija nije igrala na 100%, što zbog Brke što zbog i same Hrvatske.
Zasto zbog nas nisu igrali na 100%?
Hvala Bogu da su igrali na 100% sto se vidjelo i po sastavu koji je poceo tekmu (najjaci, tj. svi koji su igrali i prethodne tekme). Naravno da su htjeli pobjedu i prvo mjesto u grupi sto donosi laksi zdrijeb dalje.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la pinoglavi » 22 jun 2016, 14:11

jopaa7 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ma uredu, tako izgleda ali stvarno mi to nije bio cilj. Činjenično stanje je da Španija nije igrala na 100%, što zbog Brke što zbog i same Hrvatske.
Zasto zbog nas nisu igrali na 100%?
Hvala Bogu da su igrali na 100% sto se vidjelo i po sastavu koji je poceo tekmu (najjaci, tj. svi koji su igrali i prethodne tekme). Naravno da su htjeli pobjedu i prvo mjesto u grupi sto donosi laksi zdrijeb dalje.
Sad ce napisati ma ok za sastav, ali su izasli na teren i mislili lako cemo :lol:
Zadnja izmjena: pinoglavi, dana/u 22 jun 2016, 14:11, ukupno mijenjano 1 put.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 jun 2016, 14:11

SlevinKelevra je napisao/la:Treba biti direktan i konkretan u zivotu....
Posebno sa ženama :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2016, 14:14

@Slevin Nemoj sve shvatat ozbiljno. To naravno nisam mislio ozbiljno već šala. :mrgreen:


@jopaa7 to mu je najveća greška što je poslao istrošenu ekipu pa zadnji pola sata nisu mogli da mrdnu. Vjerovatno su išli na remi i nisu očekivali onako dobru igru Hrvatske, pogotovo bez Modrića.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Admir_Sa » 22 jun 2016, 14:17

svaka čast golmanu hrvatske što se uvijek sjeca onog nastradalog igrača zadra što je udario glavom u zid pored terena. nije mu sinoć prvi put da nosi njegovu sliku
nema potpisa

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la jestamaji » 22 jun 2016, 14:19

rio_Ferdy88 je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Treba biti direktan i konkretan u zivotu....
Posebno sa ženama :mrgreen:

wow ... je li to imaš pozitivne novosti :mrgreen:

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la UltrasNotRed » 22 jun 2016, 14:23

Unofficialpage je napisao/la:Znači ja sam nacionalista ako kažem da je Španija nije igrala na 100% ili da nismo toliko slabiji ili da smo i mi možda mogli proći u 1/8 finala? Nikad nisam uvrijedio nijednog forumaša na bilo kojoj osnovni, niti bilo koju državu. Ovo nije nacionalizam. Niti bi sebi ikad dozvolio to, ne mrzim nikog, pobjedili ili ne meni apsolutno svejedno. Nikakvih emocia. Ali očigledno nema velike svrhe da pišem bilo šta više, tako da uživajte.
Posteno, svaka ti cast! Meni nije normalno da navijaci drugih drzava mogu navijati za moju. To nikada ne bih mogao. Meni isto, prosao Portugal, Irska ili BiH. Nije ni ovo posebno sto Hrvatska radi rezultat, lako je prosjecnom navijacu iz BiH, a nama koji konzumiramo tekme HNL a? hebem nogomete u kojem Cacic Del BoskeTa klepi. Fuck'em.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la SiamoNoi » 22 jun 2016, 14:23

Donnie Darko je napisao/la:Ono kad nisi siguran jel završio samo prva 4 osnovne, ili mu nije moglo sve stati na transparent pa pravio kompromis :mrgreen:
Ili kad ne ćitaš hrv.nog. na FHRu :hmmmm:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Donnie Darko » 22 jun 2016, 14:24

SiamoNoi je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Ono kad nisi siguran jel završio samo prva 4 osnovne, ili mu nije moglo sve stati na transparent pa pravio kompromis :mrgreen:
Ili kad ne ćitaš hrv.nog. na FHRu :hmmmm:
Ili kad zajebancija

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EURO 2016: Grupa D (Španija, Hrvatska, Češka Republika, Turska)

Post Postao/la Unofficialpage » 22 jun 2016, 14:30

UltrasNotRed je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Znači ja sam nacionalista ako kažem da je Španija nije igrala na 100% ili da nismo toliko slabiji ili da smo i mi možda mogli proći u 1/8 finala? Nikad nisam uvrijedio nijednog forumaša na bilo kojoj osnovni, niti bilo koju državu. Ovo nije nacionalizam. Niti bi sebi ikad dozvolio to, ne mrzim nikog, pobjedili ili ne meni apsolutno svejedno. Nikakvih emocia. Ali očigledno nema velike svrhe da pišem bilo šta više, tako da uživajte.
Posteno, svaka ti cast! Meni nije normalno da navijaci drugih drzava mogu navijati za moju. To nikada ne bih mogao. Meni isto, prosao Portugal, Irska ili BiH. Nije ni ovo posebno sto Hrvatska radi rezultat, lako je prosjecnom navijacu iz BiH, a nama koji konzumiramo tekme HNL a? hebem nogomete u kojem Cacic Del BoskeTa klepi. Fuck'em.
Kako nije veliki rezultat? Mislim sam dolazak na EP je veliki rezultat a kamo li proći još grupnu fazu. Nemate poraza, igrate odlično, žrijeb perfektan za min 1/2 finale.

Tek sam sad primjetio da sam napisao emocia :oops: :oops: :damn:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Zaključano

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.