EURO 2016: Ljepoticeeee

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la alan_kardec » 09 jul 2016, 14:14

Kimmich ima najbolji ukus. :thumbup: :ljepota:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la Kawhi » 09 jul 2016, 16:27

Ovi njemački fudbaleri imaju **** trebe. Da ne kažem fufe. Gori su od Južnoamerikanaca. Švajni imao normalne, al je ostavi zbog one fute. Kroos je već druga krajnost.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la soccerfan » 09 jul 2016, 16:34

Kawhi je napisao/la:Ovi njemački fudbaleri imaju **** trebe. Da ne kažem fufe. Gori su od Južnoamerikanaca. Švajni imao normalne, al je ostavi zbog one fute. Kroos je već druga krajnost.
Ma ima ih svakakvih. Npr jedino Mullerova i Kroosova imaju svoje karijere.E da i Svajnijeva Ana. Kad ovo kazem mislim da imaju zavrsene fakultete i da se bave poslovima koji nemaju apsolutno nikakve veze sa medijima ili ako se pojavljuju u medijima pojavljuju se na racun svog imena. :) Mullerova i Ana su u sportu a Kroosova je diplomirani ekonom. Sve ostale su tu zbog para/medijske paznje. :D Doduse pojma nemam cim se Draxlerovica bavi al gledajuci slike sa SP i sad ove sa EP i koliko je operacija na sebi imala i kako jedva lici na samu sebe od prije 2 godine, da se predpostaviti. Sami, Mesut i Svajni su isto prije imali djevojke koje su imale svoje karijere i svoje ime al Svajni i Sami svoje ostavise a za Mesuta se nezna jel jos uvijek sa svojom u vezi.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la Kawhi » 09 jul 2016, 16:37

soccerfan je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ovi njemački fudbaleri imaju **** trebe. Da ne kažem fufe. Gori su od Južnoamerikanaca. Švajni imao normalne, al je ostavi zbog one fute. Kroos je već druga krajnost.
Ma ima ih svakakvih. Npr jedino Mullerova i Kroosova imaju svoje karijere.E da i Svajnijeva Ana. Kad ovo kazem mislim da imaju zavrsene fakultete i da se bave poslovima koji nemaju apsolutno nikakve veze sa medijima ili ako se pojavljuju u medijima pojavljuju se na racun svog imena. :) Mullerova i Ana su u sportu a Kroosova je diplomirani ekonom. Sve ostale su tu zbog para/medijske paznje. :D Doduse pojma nemam cim se Draxlerovica bavi al gledajuci slike sa SP i sad ove sa EP i koliko je operacija na sebi imala i kako jedva lici na samu sebe od prije 2 godine, da se predpostaviti. Sami, Mesut i Svajni su isto prije imali djevojke koje su imale svoje karijere i svoje ime al Svajni i Sami svoje ostavise a za Mesuta se nezna jel jos uvijek sa svojom u vezi.
Zaboravio sam i Samija. I on je imao ok curu.

Za Mesuta znam dok je bio u Madridu da i nije bio baš čovjek za jedne žene. Previše u okolini Benzeme proveo. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la soccerfan » 09 jul 2016, 16:38

Kawhi je napisao/la:
soccerfan je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ovi njemački fudbaleri imaju **** trebe. Da ne kažem fufe. Gori su od Južnoamerikanaca. Švajni imao normalne, al je ostavi zbog one fute. Kroos je već druga krajnost.
Ma ima ih svakakvih. Npr jedino Mullerova i Kroosova imaju svoje karijere.E da i Svajnijeva Ana. Kad ovo kazem mislim da imaju zavrsene fakultete i da se bave poslovima koji nemaju apsolutno nikakve veze sa medijima ili ako se pojavljuju u medijima pojavljuju se na racun svog imena. :) Mullerova i Ana su u sportu a Kroosova je diplomirani ekonom. Sve ostale su tu zbog para/medijske paznje. :D Doduse pojma nemam cim se Draxlerovica bavi al gledajuci slike sa SP i sad ove sa EP i koliko je operacija na sebi imala i kako jedva lici na samu sebe od prije 2 godine, da se predpostaviti. Sami, Mesut i Svajni su isto prije imali djevojke koje su imale svoje karijere i svoje ime al Svajni i Sami svoje ostavise a za Mesuta se nezna jel jos uvijek sa svojom u vezi.
Zaboravio sam i Samija. I on je imao ok curu.

Za Mesuta znam dok je bio u Madridu da i nije bio baš čovjek za jedne žene. Previše u okolini Benzeme proveo. :mrgreen:
Jah. Cuo sam. :mrgreen: :mrgreen: A meni je ona njegova Mandy ili kako se zvase ko bombona :D :D
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la SiamoNoi » 09 jul 2016, 16:46

Kako meni ova Draxlerova ima iritantnu facu.Nemoguce nesto.

Sagna se pak fantasticno usrecio:
Frankie je napisao/la:slika
Žena dominira :tokralju:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la soccerfan » 09 jul 2016, 16:49

SiamoNoi je napisao/la:Kako meni ova Draxlerova ima iritantnu facu.Nemoguce nesto.

Sagna se pak fantasticno usrecio:
Frankie je napisao/la:slika
Žena dominira :tokralju:
Nekad je Draxlerovica puno ljepsa bila. Dok nije do para i plasticnog hirurga dosla. :kafa: :kafa: A Ludvine kapa dole- :salut: :salut:

slika
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la Jeftha » 10 jul 2016, 00:08

SiamoNoi je napisao/la: Sagna se pak fantasticno usrecio:
Frankie je napisao/la:slika
Žena dominira :tokralju:
Kad Backary izvadi dokoljenku od 30 centimetara, i ona se usreci.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la Kawhi » 10 jul 2016, 15:02

Jeftha je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la: Sagna se pak fantasticno usrecio:
Frankie je napisao/la:slika
Žena dominira :tokralju:
Kad Backary izvadi dokoljenku od 30 centimetara, i ona se usreci.
To je vjerovatno i jedini razlog što je s njim. Pare nisu dovoljne da bude s njim. Jedino to.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la Jeftha » 10 jul 2016, 15:33

Kawhi je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:
Frankie je napisao/la:slika
Kad Backary izvadi dokoljenku od 30 centimetara, i ona se usreci.
To je vjerovatno i jedini razlog što je s njim. Pare nisu dovoljne da bude s njim. Jedino to.
To je primarni razlog. Novac je sekundarni. Ali, nema joj se sta zamjeriti. Svaka zena gleda da se nekako obezbijedi u zivotu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la rob do bagro » 10 jul 2016, 15:35

Pa ove danasnje zene su sasvim tupave kad ne znaju sebi zaraditi za zivot (cast izuzecima) kad tako mora ganjat frajera, **** ti takvu, od takve nema hljeba, pogotovo ove danasnje fute.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: EURO 2016: Ljepoticeeee

Post Postao/la soccerfan » 10 jul 2016, 17:30

rob do bagro je napisao/la:Pa ove danasnje zene su sasvim tupave kad ne znaju sebi zaraditi za zivot (cast izuzecima) kad tako mora ganjat frajera, **** ti takvu, od takve nema hljeba, pogotovo ove danasnje fute.
Donekle se slazem. Fakat je danas gotovo pa nemoguce naci zenu koja ima svoju karijeru ili je barem gradi i koja ima dovoljno samopouzdanja da ne ovisi o muskarcu. Vecina danas samo Boga moli samo da se uhljebi a to sto je ona niko i nista bukvalno i u slucaju raskida sto ce opet biti niko i nista, to ih ne brine. :? :?
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.