R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Lillard » 26 jun 2016, 11:27

Frankie je napisao/la:Jos ljepsi osjecaj nakon prespavane noci viditi jutros ova uplakana lica :urnebes:
Nabijem te klosaru!
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Frankie » 26 jun 2016, 11:30

Lillard je napisao/la:
Frankie je napisao/la:Jos ljepsi osjecaj nakon prespavane noci viditi jutros ova uplakana lica :urnebes:
Nabijem te klosaru!
Imas pozdrave doktora Quaresme :njanjanja:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Rigoletto » 26 jun 2016, 11:35

Lillard je napisao/la:
Frankie je napisao/la:Jos ljepsi osjecaj nakon prespavane noci viditi jutros ova uplakana lica :urnebes:
Nabijem te klosaru!
od tebe nisam ocekivao da se palis na ove sitne provokacije imbecila. nemoj bola :)
goveđigulašmajka

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la KpbKaka22 » 26 jun 2016, 11:37

nema utjehe za ovo,mozda svjetsko u rusiji,ali tad ce svi bit 30+ ,**** te pravda i nogomet i mentalitet ovaki da nakon tri pobjede dignes sve u nebesa ,kad vidim da ce gamad ova igrati polufinale,**** euro i 24 ekipe

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la maximusdecimus » 26 jun 2016, 11:46

kaze Ronaldo nakon Islanda:
"Postigli su gol, kreirali dvije šanse u 90 minuta i imali svakog igrača iza lopte. Teško je kada jedan tim ne pokušava, ali je Portugal pokušavao igrati fudbal i pobijediti. Island nije pokušao ništa. Samo se branio, branio, branio i igrao na kontre. Ovo je bila sretna noć za njih.
kruh te j..e.bo , Grcka iz 2004. je Brazil iz najboljih dana za njih :crazy: sretna pobjeda Portugala, nista vise...Hrvati pokusavali igrati, ali ovaj portugalski bunker je bilo tesko probiti, morali su iskoristiti svaku sansu koju su imali da bi dobili ovakvu utakmicu...steta

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Signore » 26 jun 2016, 11:51

Portugal je bio los, prelos, Hrvatska je bila jos losija i to je cijeli opis utakmice. Ovog Portugala bi Dinamo dobio, mozda zbog cinjenice da bi Pjaca igrao cijelu utakmicu. Svi kolektivno mozemo zaliti zasto se ovaj put nije 'pogurao' Dinamov igrac u postavu. Cacicu sam poceo vjerovati, kao i mnogi, ali nas je prebrzo demantovao.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la KpbKaka22 » 26 jun 2016, 11:54

sta mislite ,koji igraci ako se zadrzi ova repka,mogu igrati u rusiji izuzev srne,ko prelazi 30+ ?

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Signore » 26 jun 2016, 11:56

KpbKaka22 je napisao/la:sta mislite ,koji igraci ako se zadrzi ova repka,mogu igrati u rusiji izuzev srne,ko prelazi 30+ ?
Pa sto se tice godina mogu svi. Nakon Srne najstariji su Subasic i Schifo s 31 godinom. Tko bude na razini igrat ce.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Lillard » 26 jun 2016, 11:57

KpbKaka22 je napisao/la:sta mislite ,koji igraci ako se zadrzi ova repka,mogu igrati u rusiji izuzev srne,ko prelazi 30+ ?
golmani - Subašić (34), L.Kalinić (28), Vargić (31)
stoperi - Ćorluka (32), Lovren (29), Vida (29), Jedvaj (23), Ćaleta-Car (22)
bekovi - Vrsaljko (26), Strinić (31), Pivarić (29)
veznjaci - Modrić (33), Rakitić (30), Brozović (26), Kovačić (24), Badelj (29), Pašalić (23)
krila - Perišić (29), Pjaca (23), Halilović (22)
napadači - Mandžukić (32), Kalinić (30), Kramarić (27)
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la pinoglavi » 26 jun 2016, 11:57

KpbKaka22 je napisao/la:sta mislite ,koji igraci ako se zadrzi ova repka,mogu igrati u rusiji izuzev srne,ko prelazi 30+ ?
Ja mislim da će teško biti na ovom nivou i u ovoj formi. Sigurno neće pasti qurcu za uši ali je velika šteta što ovu priliku Hrvatska nije iskoristila.
To ti je Balkan, Srbija sa vrhunskim igračima nije u stanju da se kvalifikuje, BiH na vrhuncu u Brazilu spriječi Sušić, ovu Hrvatsku na vrhuncu Čačić i to je to...
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
ek0
Postovi: 1081
Pridružen/a: 18 maj 2010, 23:11
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la ek0 » 26 jun 2016, 12:02

Za Hrvatsku nema zime sto se tice igraca. Bice tu za dvije godine strasnih igraca pa sve i da Modric i Rakitic ne budu vise nikakvi u to vrijeme. Ono za cim treba zaliti je timski duh koji su imali sada, a ko ce znati kako ce to izgledati za dvije godine. Ovu sinergiju su morali iskoristiti da se napravi upecatljiv rezultat, ali nisu.
https://www.youtube.com/watch?v=oPHKn1JYHcA

Avatar
Antipatican
Postovi: 165
Pridružen/a: 13 apr 2016, 16:40
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Antipatican » 26 jun 2016, 12:04

LeSa je napisao/la:
Antipatican je napisao/la:
LeSa je napisao/la: 51 minut. Brozović malo pored desne stative
55 minut. odličan pokušaj Modrića
61 minut. Vida glavom, blizu ali ipak nedovoljno
70 i 80 minut Dva loša pokušaja Perišića.
94 minut. Perišić glavom neprecizan
97 Kalinić, šut, ali daleko od gola..
99 minut. Brozović pored gola
112 minut. Vida glavom, zicer na prazan gol.. preko gola.


O čemu pričamo objektivni forumaš ?
Dan te ebo , jel se ti zajebavas? Kako si ti ovo opiso covjek bi reko da smo gledali ultra dominantnu hrvatsku sa prelijepom igrom i pregrst sansi.Pa mogli su i portugalci 10 puta s 40 metara sutat na drugi red tribina , o **** te zivote i demokratijo , ko sve danas ima pravo na tv prikljucak :facepalm:
Igrala je ekipa koja je tražila pobjedu i ona koja je tražila penale.
Ako ti nešto nije jasno, pogledaj snimak jer očito ti je moć zapažanja slabija strana.
:rol: :rol:
Hrvatska trazila pobjedu :rol:
Portugal je protiv Madjarske trazio pobjedu , uporedi ta 2 pristupa.Mislim da se vecina na forumu slaze da je tebi moc zapazanja slabija strana :njanjanja:
A svi koji misle da Hrvatska nesto moze na svjetskom..neka prestanu misliti , jer kako ce igraci koji su i u najboljim godinama bili prosjecni i ispod prosjeka , sa 30+ igrati na tom nivou , govoreci o vecini!? :hmmmmm:

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la KpbKaka22 » 26 jun 2016, 12:06

a neznam,reko bi da ce imati vise iskustva,ali evo imali su i nakon beca ovdje,pa nisu iskoristili

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la anonymousHD » 26 jun 2016, 12:19

Odavno bolju i taktički savršenu utakmicu nisam gledao. Portugal koji je inače užasna repka ovako su uništili najbolju repku EP. Ugušili su Modrića i Rakitića koji su glavni igrači, a to nije pošlo za rukom ni Špancima. Neka priča ko šta hoće, dosadan nogomet, itd, ali ovako se igra konckout faza.
Bravo Portugal, a Hrvati, nije mi ih žao, digli se previše.

Avatar
LeSa
Postovi: 769
Pridružen/a: 09 mar 2016, 03:27
Lokacija: Zemlja (nažalost)
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la LeSa » 26 jun 2016, 12:22

Antipatican je napisao/la:
:rol: :rol:
Hrvatska trazila pobjedu :rol:
Portugal je protiv Madjarske trazio pobjedu , uporedi ta 2 pristupa.Mislim da se vecina na forumu slaze da je tebi moc zapazanja slabija strana :njanjanja:
A svi koji misle da Hrvatska nesto moze na svjetskom..neka prestanu misliti , jer kako ce igraci koji su i u najboljim godinama bili prosjecni i ispod prosjeka , sa 30+ igrati na tom nivou , govoreci o vecini!? :hmmmmm:

Stoji ti nick Mr.objektivni.
Odbijam da ulazim više u rasprave sa ovakim padobrancima.
:wave:
- Ono malo što znam zahvaljujem svom neznanju -

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la SlevinKelevra » 26 jun 2016, 12:36

anonymousHD je napisao/la: Bravo Portugal, a Hrvati, nije mi ih žao, digli se previše.
Mozes li mi malo ovo objasniti... Vidjam to cesto od sinoc ali mi nije jasno. Ko se digao previse? Igraci? Ja se ne sjecam neke izjave gdje se najavljuje osvajanje, sta vise u svim izjavama igraci su bili profesionalni i pozivali na oprez. Ako mislis na medije, ja ne znam sta su trebali... Najavljivati ispadanje nakon sto su bili ponajbolja ekipa grupne faze? Fakat ne razumijem ovaj rezon...

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la narodniheroj » 26 jun 2016, 12:43

Odvratna utakmice sinoć, jednostavno je prošao iskusniji i odvratniji.Nadam se da ispadaju u slijedećem kolu.Ipak su i jedni i drugi klasa niže od najjačih, Švaba, Talijana, Francuza, Španaca...

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la UltrasNotRed » 26 jun 2016, 12:44

Signore je napisao/la:Portugal je bio los, prelos, Hrvatska je bila jos losija i to je cijeli opis utakmice. Ovog Portugala bi Dinamo dobio, mozda zbog cinjenice da bi Pjaca igrao cijelu utakmicu. Svi kolektivno mozemo zaliti zasto se ovaj put nije 'pogurao' Dinamov igrac u postavu. Cacicu sam poceo vjerovati, kao i mnogi, ali nas je prebrzo demantovao.
Tesko je vjerovati da si cacicu poceo vjerovati.
To nisi trebao izgovoriti.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Donnie Darko » 26 jun 2016, 12:47

SlevinKelevra je napisao/la:
Mozes li mi malo ovo objasniti... Vidjam to cesto od sinoc ali mi nije jasno. Ko se digao previse? Igraci? Ja se ne sjecam neke izjave gdje se najavljuje osvajanje, sta vise u svim izjavama igraci su bili profesionalni i pozivali na oprez. Ako mislis na medije, ja ne znam sta su trebali... Najavljivati ispadanje nakon sto su bili ponajbolja ekipa grupne faze? Fakat ne razumijem ovaj rezon...
Mah, standardna balkanska prica. Jedvi vicu uzdigli se, drugi vicu prepali se, samobsam cekao sinoc da neko postavi onaj klip sa Osimom koji se postavlja poslije svakog poraza Hrvatske i BiH. A na terenu smo vidjeli oprezne Hrvate koji su bili bolja ekipa na terenu, i na kraju ispali zbog neopreznosti jednog igraca.

Na kraju krajeva ne znam ko je gori, navijaci Barcelone koji placipickaju sto je Portugal prosao, ili navijaci Reala koji ubjedjuju sebe i ostale da je ovo sinoc bila neka takticka genijalnost Portugalaca. Jah, 118 minuta nisi pogledao na gol Hrvatske, svjesno si cekao da te Hrvati imaju na konopcima i pogode stativu u 117. minuti da bi imao priliku da im slozis kontru u 118. Mos mislit.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14221
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Asteriks » 26 jun 2016, 12:52

Protivnik ne dozvoljava veci dio utakmice da krenes naprijed ali i ne rizikujes mnogo, cekajuci pad koncentracije pomenutog protivnika.

Tako je Santos podredio ekipu tehnicara formaciji od dva defanzivna bloka a brze igrace gurnuo u sami vrh.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Zaključano

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.