1/4 finale-sve tekme

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la Pogba » 03 jul 2016, 23:06

Francuska odbrana je slabašna, to se znalo još prije prvenstva, i dalje mi ne djeluju kao tim, samo na momente se to činilo kao večeras, nadam se da će odigrati vrhunski protiv Njemačke jer imaju to u nogama, ali s ovom odbranom teško da će proći. Od veze ka naprijed nema brige.

Gignac je cirkusant, izgleda kao blizanac Benzeme po kretnjama i izgledu, ali iritantniji jedno 50X, iako je i Karim takav kada ga ne ide. Ali ovaj nema pojma.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3987
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la Juventinisimo » 03 jul 2016, 23:22

Od Islanda treba da ucimo, kako se igra fudbal i kada gubis...jednostavno, das sve od sebe...i na kraju dobijes respect od bilo kojeg pravog ljubitelja fudbala...BRAVO ISLAND!!!

Mi da smo gubili 4:0 na poluvremenu, najvjerovatnije nebi ni izlazili odigrati drugo...a da nase "zvijezdice" nakon poraza, odu i stanu pred navijace, i onako zajedno sa njima odrade tu neku njihovu furku...pa prije bi se zemlja raspala nego sto bi to oni uradili..

Francuzi sretnici..sve sto su opalili je uslo u gol... :puke:

2:1 za Island u drugom poluvremenu.. :clap: :thumbup:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la messilla » 03 jul 2016, 23:24

Ja ne znam fakat na koji je fazon ovaj Gignac pozvan ispred Gameira.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Odg: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la Molders » 03 jul 2016, 23:27

Island je jedna lijepa priča ovog prvenstva i svaka im čast što su dogurali ovako daleko. Mogu biti primjer mnogim ekipama.

Ispred Francuske je jedan veliki duel i vidjet ćemo kakvi će biti protiv najozbiljnijeg protivnika do sada. Drugo polufinale bi također trebalo biti neizvjesno do kraja.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la SlevinKelevra » 03 jul 2016, 23:28

Ali, jeste skontali da je Island izveo bas istu akciju iz auta, sa prebacivanjem lopte u prvom poluvremenu i imali zicer... Na taj nacin su dali gol Englezima. Mislim da cemo ovo sada vidjeti od mnogih ekipa. Vrlo, vrlo tesko za braniti ako ovaj uspije prebaciti loptu na drugu stativu.

Edit: i vrlo mudra odluka Dechampsa da preupusti loptu Islandjanima koji se uopste nisu snasli u toj ulozi... Dvije-tri dobre kontre-polukontre i cao Island.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la Ramsey16 » 03 jul 2016, 23:54

EURO2016 goals by club:
Real Madrid 6
Juventus 6
Arsenal 5
Atletico 5

#EURO2016 assists by club:
Arsenal 8
Chelsea 4
Man City 4
Bayern 3

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la Ramsey16 » 03 jul 2016, 23:57

AntonChigurh je napisao/la:Matematika je jasna, Arsenal osvaja sljedeće svjetsko
Dominacija u najavi :njanjanja:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la leorey » 04 jul 2016, 01:03

tuzlak1987 je napisao/la:Sta kazete za Pogbu od trenutka kada mu je Deschamps nasao pravu poziciju? :)

Griezman igra bolje trenutno i od Ronalda i Messija :)
Od Ronalda jeste trenutno u boljoj formi. Dosta je mladji. A vidis kad Griezmann odigra jednu ovakvu utakmicu, onda je to vrh i doktorski. Svi ga hvale. A za Messija bi ipak bila prosjek, jer covjek svake subote i nedjelje ovako odigra. Onakav lob je Messi u karijeri izveo stotinjak puta. Tu je ta razlika, covjek jednostavno nije normalan.
27.10.2020

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1518
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la BavaracZenica » 04 jul 2016, 01:21

Odlicna utakmica, sa dosta golova, kao sto svi iscekuju.

Islandjanima kapa do poda, odigrali su maestralno ali protiv domacina nije islo.. Kakvo ce to polufinale bit epskih razmjera Francuska Njemacka :D
FC Bayern !!!!!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la DANTES » 04 jul 2016, 12:41

SlevinKelevra je napisao/la:Gignac :urnebes:
Engleska :urnebes:

Yebote, gledam veceras ovog golmana Islanda... Pa, covjek nije imao posla protiv Engleske. Francuzi ga ponizavaju po terenu... :facepalm:

Islandu cestitke na fenomenalnom prvenstvu :salut:
engleska je talentovana na papiru, engleskom papiru uglavnom, francuska je talentovana i na terenu. rekao bi čovjek nijanse su u pitanju, no ipak. :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la QUARTERBACK » 04 jul 2016, 13:28

wenger pokupio na vrijeme svu kremu evropskog fudbala :kafa: :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la SlevinKelevra » 04 jul 2016, 13:36

DANTES je napisao/la: engleska je talentovana na papiru, engleskom papiru uglavnom, francuska je talentovana i na terenu. rekao bi čovjek nijanse su u pitanju, no ipak. :mrgreen:
I Engleska ima dovoljno talenta i kvaliteta da izbaci yebeni Island i bude medju barem osam najboljih na Euru. Dokaz tome je i to sto je Engleska, u zadnjih godinu dana pobijedila sva cetiri polufinalista ovog Eura, sto u prijateljskim sto u takmicarskim tekmama. Mislim, jesu to vecinom prijateljske, ali niko te nece pustiti da ga pobjedis.


Ono sto muci engleze jeste nevjerovatan pritisak koji su samo sebi ovaj put nametnuli, puno veci od onoga koji bio normalan za jednu ekipu koja je 6.-7. favorit Eura. To je bilo u drugom poluvremenu kontra Islanda kad se vidjelo da ih nervoza apsolutno jede, toliko da su imali problema sa osnovama fudbala, kao sto je primanje lopte.

Druga stvar je manager. Za novce koji su spremni izdvojiti za platu, FA je mogao naci puno boljeg managera od Hodgsona. Produzenje ugovora nakon SP-a je drugi najgori potez u svijetu fudbala u tom trenutku, odmah nakon produzenja ugovora Safetu Susicu. Sama cinjenica da su Englezi prekucavali kvalifikacije i prijateljske, a onda oba puta uzasno flopnuli na turniru pokazuje da je covjek uzasan psiholog i da nije znao fino opustiti ekipu. Plus, nelogicne odluke u formaciji (barem pola ekipa van prirodnih pozicija), Kane izvodi prekide, Sterling na skoku itd. Recept za katastrofu.
Zato sam napisao za islandskog golmana, njhovu ubjedljivo najslabiju kariku. Da je Hodgson samo naredio da se tuce iz svih pozicija kad je vidio da sve ode u qurac, ja mislim da bi sinoc gledali tekmu Engleska- Francuska. Ali, oni su samo nastavili sa bezbrojnim dodavanjima, i nisu uputili kvalitetan sut u okvir gola za 45 minuta. Nepojmljivo.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la jopaa7 » 04 jul 2016, 13:58

Najbolji strijelci prvenstva:
Griezmann 4
Giroud 3
Payet 3
Bale 3
Ronaldo 2
Nani 2
Gomez 2
Robson Kanu 2

Asistenti:
Ramsey 4
Hazard 4
Giroud 2
Payet 2
Griezmann 2
Ronaldo 2

Najvise golova od ekipa:
Francuska 11
Wales 10
Belgija 9
Island 8
Njemacka 7

Tu je jos i Morata s 3, i 10ak igraca s 2 gola, ali ostavio sam samo ove koji su jos u igri, osim Gomeza koji mislim da propusta ostatak Eura.
Hazard je ispao ali ima isto asistencija kao i Ramsey koji propusta polufinale.
Moguce: Francuzi prodju Njemce, u finalu pobjede. U te dvije tekme Griezmann dvaput asistira i jednom zabije, bude na 5 golova, 4 asistencije.
Najbolji strijelac i najbolji asistent. MVP :D
Ali ipak mislim da Njemci idu do kraja.

Avatar
topnik1
Postovi: 15045
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la topnik1 » 04 jul 2016, 14:11

Ide Francuska u finale, previše je Giroud za Nojera :kafa:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

dobrinja1
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jun 2016, 12:34
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la dobrinja1 » 04 jul 2016, 14:28

topnik1 je napisao/la:Ide Francuska u finale, previše je Giroud za Nojera :kafa:
sto je italija bila za njemacku, za francusku je jos uvijek njemacka... :kafa: ne brinem se za nijemce...

Avatar
topnik1
Postovi: 15045
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la topnik1 » 04 jul 2016, 15:17

dobrinja1 je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Ide Francuska u finale, previše je Giroud za Nojera :kafa:
sto je italija bila za njemacku, za francusku je jos uvijek njemacka... :kafa: ne brinem se za nijemce...
Upravo si potvrdio ono što sam ja napisao
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la Suljo20002 » 04 jul 2016, 16:45

Jel Lev cuva shupak za finale ? :think:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la DANTES » 04 jul 2016, 17:36

SlevinKelevra je napisao/la:
DANTES je napisao/la: engleska je talentovana na papiru, engleskom papiru uglavnom, francuska je talentovana i na terenu. rekao bi čovjek nijanse su u pitanju, no ipak. :mrgreen:
I Engleska ima dovoljno talenta i kvaliteta da izbaci yebeni Island i bude medju barem osam najboljih na Euru. Dokaz tome je i to sto je Engleska, u zadnjih godinu dana pobijedila sva cetiri polufinalista ovog Eura, sto u prijateljskim sto u takmicarskim tekmama. Mislim, jesu to vecinom prijateljske, ali niko te nece pustiti da ga pobjedis.


Ono sto muci engleze jeste nevjerovatan pritisak koji su samo sebi ovaj put nametnuli, puno veci od onoga koji bio normalan za jednu ekipu koja je 6.-7. favorit Eura. To je bilo u drugom poluvremenu kontra Islanda kad se vidjelo da ih nervoza apsolutno jede, toliko da su imali problema sa osnovama fudbala, kao sto je primanje lopte.

Druga stvar je manager. Za novce koji su spremni izdvojiti za platu, FA je mogao naci puno boljeg managera od Hodgsona. Produzenje ugovora nakon SP-a je drugi najgori potez u svijetu fudbala u tom trenutku, odmah nakon produzenja ugovora Safetu Susicu. Sama cinjenica da su Englezi prekucavali kvalifikacije i prijateljske, a onda oba puta uzasno flopnuli na turniru pokazuje da je covjek uzasan psiholog i da nije znao fino opustiti ekipu. Plus, nelogicne odluke u formaciji (barem pola ekipa van prirodnih pozicija), Kane izvodi prekide, Sterling na skoku itd. Recept za katastrofu.
Zato sam napisao za islandskog golmana, njhovu ubjedljivo najslabiju kariku. Da je Hodgson samo naredio da se tuce iz svih pozicija kad je vidio da sve ode u qurac, ja mislim da bi sinoc gledali tekmu Engleska- Francuska. Ali, oni su samo nastavili sa bezbrojnim dodavanjima, i nisu uputili kvalitetan sut u okvir gola za 45 minuta. Nepojmljivo.
ipak francuska je talentovanija ekipa, sa mnogo više kreacije.
takođe nošenje sa pritiskom je jedna vrsta talenta od kojeg su englezi operisani.
Hodzson je loš trener, ali kakvi su tek oni što vode FA.
a inače kod engleza čim englez odigra dobru partiju do tri odmah kreće hvalospjev. njihovi igrači nisu loši ali su većinom pr igrači. pa ybt lalana je skuplji od krosa(u tom trenutku kros je imao par titula prvaka njemačke, prvak evrope i jedan od glavnih igrača bajerna, plus prvak svijeta sa njemačkom, lalana je imao dvije sezone u PL)
i to je samo jedan od primjera kako su njihovi igrači precjenjeni.
onda treneri su im ne rupe, već rupetine. u mlađim kategorijama ih takođe nema(valjda to govori o talentu). npr njemačka, španija, i francuska dominiraju tim mlađim kategorijama.
dakle svodi se zaključak da FA loše radi.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la SiamoNoi » 04 jul 2016, 18:27

Over 10,000 Icelanders did the 'Viking-Clap' after defeat against France
https://www.facebook.com/thecasualultra ... 540511468/
Je*ote život :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 finale-sve tekme

Post Postao/la Pogba » 04 jul 2016, 18:47

"È stato un piacere per me tirare un rigore ad una leggenda come Gianluigi Buffon"
slika
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.