Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88


Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la Artetitis » 09 jul 2016, 01:37

JamieVardy je napisao/la:Anri je duze trajao
Zidane je sa 34 godine odvukao Francusku na koracic od druge svjetske titule, Henry je sa 34 igrao rekreativnu americku ligu.

Zizou je jedan od najboljih igraca svih vremena, Henry najbolji igrac Arsenala svih vremena. Zizou je rjesavao finala Lige prvaka i SP golovima iako mu davanje golova nije bio prioritetni zadatak, Henry je u 8 razlicitih finala sa Arsenalom, Barcom i repkom dao 0 (nula) golova. Na SP 2002. je dosao kao superzvijezda i igrac koji je Arsenal doveo do duple krune, ocekivalo se da nadomjesti Zidaneov izostanak sa prve dvije utakmice, a na kraju je uspio samo dobiti crveni protiv Urugvaja.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la DANTES » 09 jul 2016, 08:24

Artetitis je napisao/la:
JamieVardy je napisao/la:Anri je duze trajao
Zidane je sa 34 godine odvukao Francusku na koracic od druge svjetske titule, Henry je sa 34 igrao rekreativnu americku ligu.

Zizou je jedan od najboljih igraca svih vremena, Henry najbolji igrac Arsenala svih vremena. Zizou je rjesavao finala Lige prvaka i SP golovima iako mu davanje golova nije bio prioritetni zadatak, Henry je u 8 razlicitih finala sa Arsenalom, Barcom i repkom dao 0 (nula) golova. Na SP 2002. je dosao kao superzvijezda i igrac koji je Arsenal doveo do duple krune, ocekivalo se da nadomjesti Zidaneov izostanak sa prve dvije utakmice, a na kraju je uspio samo dobiti crveni protiv Urugvaja.
dakle level mesi i ronaldo?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 jul 2016, 09:23

Jel moguce da poredite Henry-Zidane, pa logicno 100 puta od 100 Zidane..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la jestamaji » 09 jul 2016, 09:44

kao i obično, dječurlija koja nisu gledala ni jednoga ni drugoga

zidane je jedan od najvećih svih vremena, henry je jedan od onih koji su igrali sa njim

Avatar
VGS
Postovi: 8853
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la VGS » 09 jul 2016, 12:23

Bgm ja procitah na unitedovoj temi neki lik sa Pogbom na avataru hladno stavi vec pomenutog u isti nivo sa Zizuom tako da nije cudno sto neki misle da je Henry veci

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la iNFY » 09 jul 2016, 13:16

VGS je napisao/la:Bgm ja procitah na unitedovoj temi neki lik sa Pogbom na avataru hladno stavi vec pomenutog u isti nivo sa Zizuom tako da nije cudno sto neki misle da je Henry veci
Misljenje ko guzica svako ga ima.
i ja sam procito ko ronaldo ako uzme EP ulazi u top 5 svih vremena ahahha a on i mesi godinama u vrhu niko im njje ni blizu jer moderni fudbal je spejs satl za prije.

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la Pogba » 09 jul 2016, 13:21

VGS je napisao/la:Bgm ja procitah na unitedovoj temi neki lik sa Pogbom na avataru hladno stavi vec pomenutog u isti nivo sa Zizuom tako da nije cudno sto neki misle da je Henry veci
Pogba s 23 > Zidane s 23.

S tendencijom da na kraju karijere bude isti znak.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
L-Train
Postovi: 18098
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la L-Train » 09 jul 2016, 13:30

I Pogba 23>Iniesta 23,samo sto ja ne vidim kako bi se ta karijera mogla tako razviti da se stavi u znak jednakosti sa Zizuom i Iniestom,ja mislim da ce to biti nemoguce.

Ovi sto porede Henrya sa Zidaneom nemaju dvije ciste u glavi.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la geoxx » 09 jul 2016, 16:22

BigBigBang je napisao/la:Sto je najgore po menij e i takva Njemacka sinoc bila bolja i licila je na ekipu koja ima glavu i rep. Ja ovde velike sanse u finalu dajem Portugalcima, Francuska igra nije ni blizu neke sampionske niti ima kakav sistem, Njemci su ispali samo zbog izostanaka u kombinaciji sa losom formom Mullera. Francuska je igra ho ruk, ono klasican domacin lafo malo pritisnu a veoma su ranjivi i i citavo prvenstvo se provlace, ok u finalu su ne moze se reci nezasluzeno ali oni su one man team. Sve sto Portugal treba da uradi je da zaustavi Griezmana, tj. da odigra odbranu kakvu su igrali citavo prvenstvo. Francuska odbrana je kriticna previse sansi dopusta Ronaldo prije svih ili neko treci ce sigurno imati sansu da ih kazni. Dakle zaustaviti Griezmana tamo nema ko drugi gol dati, igraci ala Payet, Pogba i Giroud mogu slomiti Island i slicne protivnike, ove organizovane odbrane tesko, samo jedan Francuz to moze.
Realno, sve sto ti napisa za Francuze vrijedi i za Portugalce. I gore.
Od bezvezne igre, preko provlacenja pa do odbrane koja je pet puta gora nego sto statistika primljenih golova pokazuje.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la soccerfan » 09 jul 2016, 16:27

geoxx je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Sto je najgore po menij e i takva Njemacka sinoc bila bolja i licila je na ekipu koja ima glavu i rep. Ja ovde velike sanse u finalu dajem Portugalcima, Francuska igra nije ni blizu neke sampionske niti ima kakav sistem, Njemci su ispali samo zbog izostanaka u kombinaciji sa losom formom Mullera. Francuska je igra ho ruk, ono klasican domacin lafo malo pritisnu a veoma su ranjivi i i citavo prvenstvo se provlace, ok u finalu su ne moze se reci nezasluzeno ali oni su one man team. Sve sto Portugal treba da uradi je da zaustavi Griezmana, tj. da odigra odbranu kakvu su igrali citavo prvenstvo. Francuska odbrana je kriticna previse sansi dopusta Ronaldo prije svih ili neko treci ce sigurno imati sansu da ih kazni. Dakle zaustaviti Griezmana tamo nema ko drugi gol dati, igraci ala Payet, Pogba i Giroud mogu slomiti Island i slicne protivnike, ove organizovane odbrane tesko, samo jedan Francuz to moze.
Realno, sve sto ti napisa za Francuze vrijedi i za Portugalce. I gore.
Od bezvezne igre, preko provlacenja pa do odbrane koja je pet puta gora nego sto statistika primljenih golova pokazuje.
U pravu si ali ja licno mislim da Portugalci svijesno nisu htjeli da se trose previse na pocetku turnira i da su "cuvali snagu" za kasnije. Moje licno misljenje. Dok Francuzi pokazuju sve sto znaju od samog pocetka a to sve i nije bas puno. Meni se cini kao da je Portugal jako pametno i takticki dosao na EP i da igraju tacno onoliko koliko im treba u svakoj tekmi. Ni manje ni vise. :)
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la geoxx » 09 jul 2016, 16:41

Pa ne vjerujem bas. Mozda su prvu utakmicu podcjenili protivnika ali vec drugu a pogotovo trecu utakmicu su se morali uozbiljiti i na kraju nijednu utakmicu nisu uzeli. Protiv Hrvata i Poljaka su treneri presudili ali ni blizu neka genijalnost Santosa koliko neznanje Cacica i onog Poljaka.
Siguran sam da Perisic nije zabio Spanjolcima, Portugalci bi ispali od istih.

U finalu je kao inace sve moguce ali mislim da Francuzi uzimaju i to poprilicno lagano. Pogotovo ako Pepe ne bude igrao, onda nemam sumnje.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la soccerfan » 09 jul 2016, 16:44

geoxx je napisao/la:Pa ne vjerujem bas. Mozda su prvu utakmicu podcjenili protivnika ali vec drugu a pogotovo trecu utakmicu su se morali uozbiljiti i na kraju nijednu utakmicu nisu uzeli. Protiv Hrvata i Poljaka su treneri presudili ali ni blizu neka genijalnost Santosa koliko neznanje Cacica i onog Poljaka.
Siguran sam da Perisic nije zabio Spanjolcima, Portugalci bi ispali od istih.

U finalu je kao inace sve moguce ali mislim da Francuzi uzimaju i to poprilicno lagano. Pogotovo ako Pepe ne bude igrao, onda nemam sumnje.
E neznam. Vidjecemo eto. :) :) Pepe ako ne bude igrao to ce biti isti hendikep ko i nedostatak Hummelsa kod Svaba protiv Francuza. :x Nesto sto je bas tesko nadoknaditi.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la geoxx » 09 jul 2016, 16:48

Ma i veci. Vidjeli smo kako to izgleda u grupi kad je Pepe neozbiljan, katastrofa. Kad se uozbljio u knockout fazi sam je skoro drzao odbranu.
Wales je bio osakacen da to iskoristi, ipak je Ramsey daleko najbolji veznjak i neko bez koga igra ne funkcionise. Pa hendikep skoro jednak neigranju Balea.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la messilla » 09 jul 2016, 21:07

Čuvali se prve dvije utakmice da bi onu protiv Mađarske strepili do zadnje minute. Fina priča.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la soccerfan » 09 jul 2016, 22:47

geoxx je napisao/la:Ma i veci. Vidjeli smo kako to izgleda u grupi kad je Pepe neozbiljan, katastrofa. Kad se uozbljio u knockout fazi sam je skoro drzao odbranu.
Wales je bio osakacen da to iskoristi, ipak je Ramsey daleko najbolji veznjak i neko bez koga igra ne funkcionise. Pa hendikep skoro jednak neigranju Balea.
Ma Pepe kad hoce moze odigrati fantasticnu tekme. Dok ga ne uhvate bubice i onda pisi propalo. :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la Kawhi » 10 jul 2016, 01:36

soccerfan je napisao/la:
geoxx je napisao/la:Ma i veci. Vidjeli smo kako to izgleda u grupi kad je Pepe neozbiljan, katastrofa. Kad se uozbljio u knockout fazi sam je skoro drzao odbranu.
Wales je bio osakacen da to iskoristi, ipak je Ramsey daleko najbolji veznjak i neko bez koga igra ne funkcionise. Pa hendikep skoro jednak neigranju Balea.
Ma Pepe kad hoce moze odigrati fantasticnu tekme. Dok ga ne uhvate bubice i onda pisi propalo. :mrgreen:
Bubica ga zadnji put uhvatila 2012.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Vels-Portugal / Njemačka-Francuska (polufinalne utakmice)

Post Postao/la dinoze » 10 jul 2016, 19:51

Nije ni Portugal maciji kasalj. Veci su fajteri od Francuza a Santos stari defezivni lisac.

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.