Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Europski prvak će biti...

Anketa je završila: 11 jul 2016, 00:10.

Francuska
40
45%
Portugal
48
55%
 
Ukupno glasova: 88

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la BigBigBang » 11 jul 2016, 00:27

Epidaurus je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Najjaci su strucnjaci koji kazu da je Benzema bio osvojili bi haha pa jeste li vi normalni? Da je Benzema bio ovaj raspad grupu ne bi prosao. Ne zbog toga sto je Benzema krampa vec zato sto bi Francuska svlacionica bila na aparatima pa zato su i potjerani Beznema, Nasri i slicni, nije mi samo jasno kako je Evra sve ove rezove prezivio. Jos jedan trojanski konj u svlacionici Francuza. Kao sto sam i rekao Portugal ima sansu, Francuzi su precijenjeni i sretni, samo treba zaustaviti Griezmana i njihove ofanzivne opcije padaju u vodu, Pogba, Payet, PAnjoud ti igraci mogu slomiti Island ali u bitnoj utakmici sa jakim protivnikom nestace.
Ja navijam za Real i Benzemu organski podnijet ne mogu, al Karim Benzema je doktor fudbala lično i personalno za Girouda i Gignaca. Doktor.
hahaha pa procitaj sta sam napisao, naravno da je klasama iznad ove dvojice ali Benzema jeste jendako nemir u svlacionici, svadje i klanovi, svi znamo sta se desevalo prije u Fra reprezentaciji i opet kazem cudi me kako je glavni kolovodja Evra ostao netaknut. Pravi je potez nepozivanje Benzeme, Deshamp tu nije pogrijesio ali jeste u drugim stvarima. Bilo bi nezasluzeno da je one man team ovo osvojio pogotovo sa onakvom kretenskom odbranom.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
emir18
Postovi: 16412
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la emir18 » 11 jul 2016, 00:29

Ronaldo ulazi u Legendu,steta sto nije mogao odigrati ovo finale,ovim je sad krunisao sebe kao najboljeg igraca koji je igrao ovu igru,steta bi bilo da jedan ovakav igrac zavrsi karijeru bez osvojenog velikog takmicenja,Santos 2/2 kapa do poda,taktika perfektna sa obziron cime je raspolagao.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la andro234 » 11 jul 2016, 00:29

Epidaurus je napisao/la:slika

Otatz :kafa:
Kakva sreca kad Ronaldo :D
Apsolutno je zasluzio ovo mu je kruna fenomenalne karijere, jos kad se sjetim 2004. i plakanja bas mu se vratilo :clap:
Ali kakvi smo mi baksuzi pobjedimo Spanjolce i onda naletimo na buduce prvake :damn:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la KayserSose » 11 jul 2016, 00:32

Ako ni zbog cega drugog zasluzili su osvojiti jer su jedini odigrali 8 utakmica na Euru, a u produzetku bili duplo bolji od pompoznih pitchkastih Francuza.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la SlevinKelevra » 11 jul 2016, 00:33

Ederu za gol dao loptu Moutinho :urnebes: :tokralju:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la KayserSose » 11 jul 2016, 00:35

emir18 je napisao/la:Ronaldo ulazi u Legendu,steta sto nije mogao odigrati ovo finale,ovim je sad krunisao sebe kao najboljeg igraca koji je igrao ovu igru,steta bi bilo da jedan ovakav igrac zavrsi karijeru bez osvojenog velikog takmicenja,Santos 2/2 kapa do poda,taktika perfektna sa obziron cime je raspolagao.
:rol: Samo se pokazalo koliko je njegov ego u jednu ruku kocnica za ostale. Slobodnjaci su recimo vidljiva manifestacija toga.

Nadam se da ce ubuduce defekti koji ga sad proglasavaju najvecim ikada barem ponuditi neke argumente. U protivnom je to trolanje.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la let3 » 11 jul 2016, 00:36

madridist je napisao/la:
let3 je napisao/la:Bilo je zapisano da firauni ovu uzmu, a Dešamp im je svojski pomogao u tome u finalu :thumbup: kakva kukvica od trenera :facepalm:
Payeta je logicno izveo je je bio za qrac skoro sat vremena, ali je fol u tome što je ubacio još vecu floipinu Comana :crazy: koji je prodao jedno 10 loptu svojim driblinzima u pokušaju.

Santosu, Patriciu i primatu Pepu podicu spomenik u Portugalu, po povratku.


sjooo al' sad kad Kopitarovi dickrideri izdominiraju ovu temu sa svojim drkicama na njegove slike :crazy: vidim krenulo je ludilo :mrgreen:
A inace svi ostali ukljucujuci mene i vas velecasni smo gmizavci :mrgreen:
Antipod dickriderima su mesievi pussylickeri :lol:
:mrgreen: dobar si ti momak ;) tebe izuzimamo iz te skupine perverznjaka :mrgreen:


@BBB objasnio neke stvari i prije finala :thumbup: zatvoriti Grizu i pola posla je odrađeno....tako i bilo.
Francuska je na domaci teren došla do finala, bilo je tu dosta lufta i srece u nekim utakmicama (npr. Rumunija) - ali veceras je falilo i te srece koju su imali u prošlim utakmicama ili možda znanja u završnici...Žinjak ce sanjati onu stativu godinama :rol:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Kawhi » 11 jul 2016, 00:36

SlevinKelevra je napisao/la:Ederu za gol dao loptu Moutinho :urnebes: :tokralju:
Prošle duele na EURU ovih ekipa rješavali Platimi i Zidane. Danas Eder. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin


Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Mozambik » 11 jul 2016, 00:41

Kako ih je otac vodio sa klupe, Santos se komotno moze penzionisati

General, otac, najveci svih vremena

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la pinoglavi » 11 jul 2016, 00:44

ovdje sva priča o ciganskoj igri prestaje :salut:
Nad tobom sunce najljepše sja


Avatar
Manuel
Postovi: 8139
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Manuel » 11 jul 2016, 00:44

JonSnow je napisao/la:
van gall je napisao/la:Svi govore da su osvojili bez pobjeda a niko da pogleda drugu stranu i kaze da su osvojili bez poraza ;)
Ne umanjujem im uspjeh ali kad gledaš protiv kojih su "velesila" igrali i nije baš za pohvalu.
Potrefi se zrijeb jbg tako je.

Da Island nije zabio u 90-toj protiv Austrije otisli bi u dio gdje su Francuzi,Njemci,Spanci,Italijani,Englezi al eto imali su srece i onda protiv Hrvatske onako dobiti i vec se vidjelo da ce do kraja.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la let3 » 11 jul 2016, 00:45

Mozambik je napisao/la:Kako ih je otac vodio sa klupe, Santos se komotno moze penzionisati

General, otac, najveci svih vremena
Sjaši malo sa svog idola, paša moj solidni.
Čovjek je ipak izašao u 20-toj minuti nakon što je imao ukupno 2 kontakta sa loptom. Nema potrebe za tolikom drkicom , vjeruj bratu ;)


Eder i Pepe su igraci utakmice, nemoj ljudima krasti zasluge i vece :mrgreen:

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la BigBigBang » 11 jul 2016, 00:47

let3 je napisao/la:
madridist je napisao/la:
let3 je napisao/la:Bilo je zapisano da firauni ovu uzmu, a Dešamp im je svojski pomogao u tome u finalu :thumbup: kakva kukvica od trenera :facepalm:
Payeta je logicno izveo je je bio za qrac skoro sat vremena, ali je fol u tome što je ubacio još vecu floipinu Comana :crazy: koji je prodao jedno 10 loptu svojim driblinzima u pokušaju.

Santosu, Patriciu i primatu Pepu podicu spomenik u Portugalu, po povratku.


sjooo al' sad kad Kopitarovi dickrideri izdominiraju ovu temu sa svojim drkicama na njegove slike :crazy: vidim krenulo je ludilo :mrgreen:
A inace svi ostali ukljucujuci mene i vas velecasni smo gmizavci :mrgreen:
Antipod dickriderima su mesievi pussylickeri :lol:
:mrgreen: dobar si ti momak ;) tebe izuzimamo iz te skupine perverznjaka :mrgreen:


@BBB objasnio neke stvari i prije finala :thumbup: zatvoriti Grizu i pola posla je odrađeno....tako i bilo.
Francuska je na domaci teren došla do finala, bilo je tu dosta lufta i srece u nekim utakmicama (npr. Rumunija) - ali veceras je falilo i te srece koju su imali u prošlim utakmicama ili možda znanja u završnici...Žinjak ce sanjati onu stativu godinama :rol:
Ma kakva Francuska to je meni mirisalo na pobjedu Portugala bolji su kolektiv i tim ova Francuska mi jednostavno nije imala taj sampionski stih jednsotavno nemoguce mi je da reprezentacija sa odbranom Koscielny, Rami (Umtiti), Evra, SAgna i napadacem Giroud (Gignac) bude prvak. Doduse nisam ni zamisljao da ce mrtvaci i klauni Nani i Quaresma biti bitan faktor a Rui Patricio hobotnica ali eto bi tako ali opet trener i tim su presudili. Franuzi su drustvo jednog lica, i veceras se vidilo podsjecalo me na Argentinu i Messija, sve krece od Griezmana cak i prva linija odbrane je Griezman, pocinje napada, razigrava ulazi u sanse sve on radi dok kljusine oko njega samo trce, ne moze to proci...


Ovi sto pricaju nebuloze o GOATu i Ronaldu, ovo prvenstvno nista ne znaci a i ne veselite se neuspjehu Messija dko ne zavrsi karijeru ima on tek 29 i jos minimalno jedno svjetsko i jednu copa americu, valjda vam ova titula POrtugala moze biti dokaz da nije nemoguce. Ja iduce svejtsko tipujem na Svabe ili povratak Spanije na velika vrata.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
emir18
Postovi: 16412
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la emir18 » 11 jul 2016, 00:48

KayserSose je napisao/la:
emir18 je napisao/la:Ronaldo ulazi u Legendu,steta sto nije mogao odigrati ovo finale,ovim je sad krunisao sebe kao najboljeg igraca koji je igrao ovu igru,steta bi bilo da jedan ovakav igrac zavrsi karijeru bez osvojenog velikog takmicenja,Santos 2/2 kapa do poda,taktika perfektna sa obziron cime je raspolagao.
:rol: Samo se pokazalo koliko je njegov ego u jednu ruku kocnica za ostale. Slobodnjaci su recimo vidljiva manifestacija toga.

Nadam se da ce ubuduce defekti koji ga sad proglasavaju najvecim ikada barem ponuditi neke argumente. U protivnom je to trolanje.
Argumenti,Odvesti ovakav Portugal na krov Evrope a uz to imati ovakvu karijeru,za covjeka bez talenta i balerinu skromno :hmmmmm:
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Mozambik » 11 jul 2016, 00:49

let3 je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Kako ih je otac vodio sa klupe, Santos se komotno moze penzionisati

General, otac, najveci svih vremena
Sjaši malo sa svog idola, paša moj solidni.
Čovjek je ipak izašao u 20-toj minuti nakon što je imao ukupno 2 kontakta sa loptom. Nema potrebe za tolikom drkicom , vjeruj bratu ;)


Eder i Pepe su igraci utakmice, nemoj ljudima krasti zasluge i vece :mrgreen:
Ma koga realno boli kita za Edera i Pepea, dobri su bili i hvala im. Pusti nas da gustamo k'o prasci gledajuci oca sa titulom.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la alan_kardec » 11 jul 2016, 00:51

emir18 je napisao/la:Argumenti,Odvesti ovakav Portugal na krov Evrope a uz to imati ovakvu karijeru,za covjeka bez talenta i balerinu skromno :hmmmmm:

Ne bih ja u ovom njihovom uspjehu izdizao bilo koga od igrača, pa ni njega jer ovo je trijumf, prije svega, dobro posloženog i maestralno vođenog tima od strane vrhunskog taktičara Santosa.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la andro234 » 11 jul 2016, 00:51

let3 je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Kako ih je otac vodio sa klupe, Santos se komotno moze penzionisati

General, otac, najveci svih vremena
Sjaši malo sa svog idola, paša moj solidni.
Čovjek je ipak izašao u 20-toj minuti nakon što je imao ukupno 2 kontakta sa loptom. Nema potrebe za tolikom drkicom , vjeruj bratu ;)


Eder i Pepe su igraci utakmice, nemoj ljudima krasti zasluge i vece :mrgreen:

Evo ga dosao je sebi nakon infakta :rol: :rol:
Jos se ceka Rajaz

Eder: "It was Cristiano who told me I'd score the game winning goal. That force, that positive energy is what happened with me."
Definicija kapetana :salut:
Zadnja izmjena: andro234, dana/u 11 jul 2016, 00:53, ukupno mijenjano 1 put.

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la let3 » 11 jul 2016, 00:52

BigBigBang je napisao/la: Franuzi su drustvo jednog lica, i veceras se vidilo podsjecalo me na Argentinu i Messija, sve krece od Griezmana cak i prva linija odbrane je Griezman, pocinje napada, razigrava ulazi u sanse sve on radi dok kljusine oko njega samo trce, ne moze to proci...

:thumbup: u sridu.

Ne postoji bolji opis Francuza, a i Argentine :thumbup:


DJL

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.