EURO 2016 - Francuska - općenito

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Za koga ćete navijati na EP?

Belgija
5
2%
Engleska
45
15%
Francuska
21
7%
Hrvatska
49
17%
Italija
47
16%
Njemačka
48
16%
Portugal
12
4%
Španija
15
5%
Turska
26
9%
Ostali
24
8%
 
Ukupno glasova: 292

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la SiamoNoi » 03 jul 2016, 19:43

Mokes je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Dakle Kimmich-Sanches mrtva trka do kraja.Hysaj može kao treci.
Ipak ovaj drugi, jer je on pokretacka snaga Portugala. Jos 2 puta bio MOTM

ps. Dobar ti avatar :mrgreen:
Podržalo se Francuze u skupinama,ali večeras bi bio grijeh ne stati na stranu islandske priče.Huuu huuu :kafa:

Avatar
coelho41
Postovi: 12437
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la coelho41 » 03 jul 2016, 20:00

Scholl je napisao/la:kakav docek, ovo su carevi
[youtube][/youtube]
:salut: :tokralju:

Ovaj Euro mi je šamar opalio i to dobar, da shvatim koliko su BHF ispod svih mogućih nivoa kad pogledamo Irce, Sjevernoirce, Islanđane itd. al bolji su od Hrvata, Engleza i Rusa

Avatar
Scholl
Postovi: 1440
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la Scholl » 04 jul 2016, 01:01

coelho41 je napisao/la:
Scholl je napisao/la:kakav docek, ovo su carevi
[youtube][/youtube]
:salut: :tokralju:

Ovaj Euro mi je šamar opalio i to dobar, da shvatim koliko su BHF ispod svih mogućih nivoa kad pogledamo Irce, Sjevernoirce, Islanđane itd. al bolji su od Hrvata, Engleza i Rusa
Nije to samo BHF. jednostavno nemamo mi taj šmek za pjesmu, za atmosferu, za navijanje. Ne znamo, nismo rodjeni sa tim. Nismo ni grlati ko Irci. Kod njih ce 10 muskih naparvit bolju atmosferu i upecatiljiviju, nego 100 bosanaca. Slazem se sa tobom

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1327
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la NebeskaSila96 » 04 jul 2016, 01:19

Sve to stoji da BHF ima lose pjesme,ali ukupno gledano skoro sve reprezentativne navijacke grupe nemaju neke posebne pjesme.Tu se vecinom vrte iste pjesme.Islandjani imaju samo onaj huk dobar kad kako kazu "prizivaju Boga",ostalo nista.Sj.Irci isto zadivili svijet Will Griggom kad mu pjevaju i to fakat zvuci prejako,odavno jace nisam nesto cuo.

Daleko od toga da ja nesto branim nas,da govorim da smo najbolji.Nismo najbolji sto se tice navijanja.Ali realno mogu reci sto se tice brojnosti na utakmicama da smo na prvom mjestu u evropi.A i kod nas je lose navijanje zbog toga sto ide previse raje koja ne zna nista od toga,i onda se gubi ritam u navijanju i to zvuci strasno,niko ni skim."ko ne skace mrzi Bosnu" to strasno zvuci.Zamisli kad 30 hiljada ljudi to zapjeva u glas i pocne skakat.Isto kao sto se mi divimo drugima tako bi se nama divili.Ali mi smo naucili sami sebe blatit.

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la L'Avvocato » 04 jul 2016, 01:26

Ne poznajete vi repertoar pjesama koje ima BHF.

U suprotnom ne bi tako pisali.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1327
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la NebeskaSila96 » 04 jul 2016, 01:36

Pa nije to samo kod nas bolje klubsko navijanje od reprezentativnog.TO je svugdje tako,i to je sasvim normalno.U klubskom navijanju su svi oni koji zive u tom svijetu,i znaju nesto od navijanja i kako sve funkcionise.A na reprezentativnom ti dodje 60% onih koji nemaju pojma o navijanju,i posjecuju stadione samo kad igra repka.I kako ces onda sa tim ljudima napravit kvalitetno navijanje ? A sto se brojnosti tice nije bitno sto je dijaspora,uglavnom su nasi.

@L Avvocato slazem se ja da BHF ima dobre pjesme.Ali one nisu tako izvodive na tribinama,pogotovo kad ti dodje 20k ljudi i to se tesko moze izvesti iz ovog slucaja sto sam naveo da tu dodje dosta raje koja nema pojma od navijanja,i vrlo cesto se ispada iz ritma i to ni na sto ne lici.Zato se vecinom vrte iste pjesme one koje je lako pjevat a i u tim zna biti dosta problema sa ritmom

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la Momciluk » 04 jul 2016, 02:23

L'Avvocato je napisao/la:Ne poznajete vi repertoar pjesama koje ima BHF.

U suprotnom ne bi tako pisali.
Glupani glupi o svacem bi pisali a pojma nemaju ni cemu.. da citavo Bilino prati navijanje bhf to bi bilo uzivanje cuti, al posto su 90% debili na utakmicama reprezentacije koji su tu da bi imali jos jednu sliku na fb/instagramu navijanje se svodi na Behra probeharao i bosna je sampion :puke: i onda debili dodju i sve svale na bhf.
Da mi je jednom cuti da citav stadion pjeva "ja za bosnu zivot dacu, dacu srce dacu dusu dacu sve sto imam ja" to je na onu melodiju iz one patizanske "Ciao bella" .. kako bi to mocno zvucalo ali necemo to dozivjet.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4679
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la Kajzer10 » 04 jul 2016, 02:30

Ko uopste ima jako reprezentativno navijanje? Sem ovih Iraca koje niko spomenuo ne bi da ne pjevaju pjesmu navijaca Wigana.

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la Puma » 04 jul 2016, 03:00

Tartan armija.

Steta sto fali Skotska na ovom prvenstvu.

[youtube][/youtube]
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11584
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la AllGunsBlazing » 04 jul 2016, 03:25

Cuj kad bi ostatak stadiona pjevao, a ni pola ovih u "BHFu" ne pjevaju. Pa njih dodje 200 na utakmicu i ne cuju se. Smijesno za navijacku grupu. Slazem se da je malo drugacije kad stadion isprati, ali ako njih 200, i ovih ostalih sto se sakupe ne mogu napraviti barem solidnu atmosferu onda nek ne idu ni na utakmice. Pogledajte kako ce navijati slican broj Poljaka u Mostaru.
Celik!3,2,2.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la Claus » 04 jul 2016, 10:07

Ako Francuska popravi igru u odbrani, a Njemačka je pravi test za njihovu zadnju liniju, onda ih definitivno ništa ne može spriječiti u namjeri da osvoje trofej na svom tlu. Dobra vijest za njih je što će Njemačka ući oslabljena u taj duel, a i glavna opcija u napadu nikako da pronađe pravu formu. No i pored toga im se ne može prišiti epitet underdoga, imaju dovoljno dobru klupu i na Lowu je da pronađe najbolje rješenje.

Ekipa čija odbrana bude bolje funkcionisala prolazi u finale i vrlo vjerovatno postaje novi evropski prvak.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la pinoglavi » 04 jul 2016, 11:18

AntonChigurh je napisao/la:Mozemo li mi imati ijednu pjesmu imati bez krvi i umiranja ?
:lol: :lol: :lol:
I meni se ne svidjaju takve. Al' ima ona ''boli nas qurac kakvo je vrijeme mi smo vam došli praviti probleme'' :lol: Imaju i onu PALEESTINA :lol: uz to obavezno gaženje zastave Izraela, a u Beču su u korteu imali zastavu Palestine :rol: :rol: Koji miki mausi
Za ove što nas porede s Ircima, to je do mentaliteta a ne do grupe, mi smo seljadija i čobani (a BHF je samo kruna čobanluka i seljakljuka), da smo došli u susret sa francuskom policijom bilo bi ACAB 1312 i sl. a Irci gospoda nisu iskompleksirani i pjevaju s njima.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la SlevinKelevra » 04 jul 2016, 13:51

Zamisli kvalifikacijsku grupu...

Belgija
BiH
Madjarska
Island
Albanija

...sada i prije jedno 5-6 godina. Nekada bi vec skupljali pare za prvenstvo, sada grupa smrti. :mrgreen:

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la L'Avvocato » 04 jul 2016, 15:51

AntonChigurh je napisao/la: Mozemo li mi imati ijednu pjesmu imati bez krvi i umiranja ? dijasporski mentalni sklop očito tako kompenzira bježanje iz države
Imamo svakakvih pjesama, ali ih ti i slicni tebi ne poznajete. Ocito. Najlakse je popljuvati po dijaspori za bilo kakav problem koji imamo ovdje u BiH. Tu i lezi nas problem. Dvadeset godina biramo iste ljude, apsolutno nista ne radimo, kukamo, kahvenisemo i blatimo dijasporu (ljude koji inace donesu tri nasa godisnja budzeta za vrijeme odmora svom napacenom narodu). Nezahvalni smo, stoka smo, zaostali onako generalno nekih 100 godina za savremenim tokovima organizacije drzave, ekonomskog ustrojstva i radnog mentaliteta.

Svi bi da rade u kancelarijama, da nose kravate i postavljaju slike po fb/instagramu, jer je to "gotivnije" od radnog kombinezona, cekica i sljema. Mi bolan ne bio volimo da ne radimo. Volimo lezihljebarenje i prosjacenje. Kad dodje do toga da se nesto ovdje promijeni, sjedimo, sutimo ili jos gore, kritikujemo one koji bi da nesto promijene na bolje. Evo u ovom slucaju konkretno, ti i ostali ovdje kritikujete ljude koji idu na svaku utakmicu, svake selekcije nase drzave a ne vidim nijedan prijedlog da se nesto drugo radi ili pjeva dok su utakmice. Kazete tihi su, ne cuju se. Pridruzi se, pjevaj, skaci, predlozi neku pjesmu, osmisli nesto pa onda pricaj.

Smeta nam i to sto se BHF solidarise sa narodom Palestine. To je pogresno iz toliko uglova da ne znam odakle da pocnem. Do juce su nas gadjali topovskim projektilima, porobljavali, gurali u konc logore, silovali, klali, protjerivali, mucili i sta sve ne. Tada smo molili za bilo kakvu podrsku od svijeta, trazili oruzje, hranu, odjecu i sl., a ti danas ismijavas one koji barem na neki nacin pruzaju podrsku ugnjetavanim i obespravljenim. Iako licno ne odobravam politiku na tribinama, ali necu sigurno reci za nekoga ko ima svoj stav u borbi za pravdu i javno se bori za njega, da je miki maus ... Boze sacuvaj.

Eto, udjes na ovaj forum, odes na klix ili neki drugi portal, procitas komentare nasih ljudi i skontas zasto nam je ovakva situacija u drzavi. Nece nama nikad bolje biti. Mi smo misevi, mi smo ovce i poludebili.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la pinoglavi » 04 jul 2016, 16:10

Jest ismijavam zato jer gaze zastavu druge drzave, kakva god ona bila, uz sve te zastave i povike za Palestinu. Znaju se potruditi oko muslimanske politicke scene u svijetu (nije Palestina jedina drzava koja trpi strahote ali vecinu vas zaboli briga za ostale jer nisu muslimani ;) ) znaju se potruditi da tjeraju najboljeg desnog beka iz ekipe, znaju se potruditi da kupe baklje i bacaju u teren a u pjesmama ne mogu smisliti nista naprednije od Bosna je sampion. Narkomani obicni, mene sramota njihovog ponasanja tebe ako nije razumijem te jer i jesmo seljaci i cobani svi pa me ne cudi da ima ljudi kojima ne smeta to ponasanje i cak sta vise glorifikuju ga i predstavljaju kao svijetlu tacku BiH. Miki mausi nego sta.
Nad tobom sunce najljepše sja

majmun3
Postovi: 97
Pridružen/a: 13 jun 2016, 08:37
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la majmun3 » 04 jul 2016, 16:35

Ma to su budale puna usta bosne a pobjegli iz nje

shalabajzer
Postovi: 439
Pridružen/a: 22 avg 2015, 17:52
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la shalabajzer » 04 jul 2016, 17:24

majmun3 je napisao/la:Ma to su budale puna usta bosne a pobjegli iz nje
Budala zivi gdje je rodjen, pametan gdje mu je bolje ;)

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la messilla » 04 jul 2016, 17:34

Pepe propustio trening, upitan je za srijedu :think:

Šta je sa tema? :think:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

majmun3
Postovi: 97
Pridružen/a: 13 jun 2016, 08:37
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la majmun3 » 04 jul 2016, 18:28

shalabajzer je napisao/la:
majmun3 je napisao/la:Ma to su budale puna usta bosne a pobjegli iz nje
Budala zivi gdje je rodjen, pametan gdje mu je bolje ;)
Onda navijaj za njemacku

shalabajzer
Postovi: 439
Pridružen/a: 22 avg 2015, 17:52
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la shalabajzer » 04 jul 2016, 19:17

majmun3 je napisao/la:
shalabajzer je napisao/la:
majmun3 je napisao/la:Ma to su budale puna usta bosne a pobjegli iz nje
Budala zivi gdje je rodjen, pametan gdje mu je bolje ;)
Onda navijaj za njemacku
Hocu aBd za koji mjesec :D

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.