EURO 2016 - Francuska - općenito

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Za koga ćete navijati na EP?

Belgija
5
2%
Engleska
45
15%
Francuska
21
7%
Hrvatska
49
17%
Italija
47
16%
Njemačka
48
16%
Portugal
12
4%
Španija
15
5%
Turska
26
9%
Ostali
24
8%
 
Ukupno glasova: 292

Avatar
coelho41
Postovi: 12437
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la coelho41 » 04 jul 2016, 19:29

slika

jel moguće ovo :lol:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la High » 04 jul 2016, 19:41

Otkud, odjednom, rasprave o Palestini, zastavama i našim navijačima? :silent:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la jestamaji » 04 jul 2016, 21:06

SlevinKelevra je napisao/la:Zamisli kvalifikacijsku grupu...

Belgija
BiH
Madjarska
Island
Albanija

...sada i prije jedno 5-6 godina. Nekada bi vec skupljali pare za prvenstvo, sada grupa smrti. :mrgreen:
zamisli život u ritmu muzike za ples .... prije 35 godina je to bilo normalno, sad je iluzija :mrgreen: :wave:

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la vrebac86 » 04 jul 2016, 22:42

L'Avvocato je napisao/la:
AntonChigurh je napisao/la: Mozemo li mi imati ijednu pjesmu imati bez krvi i umiranja ? dijasporski mentalni sklop očito tako kompenzira bježanje iz države
Imamo svakakvih pjesama, ali ih ti i slicni tebi ne poznajete. Ocito. Najlakse je popljuvati po dijaspori za bilo kakav problem koji imamo ovdje u BiH. Tu i lezi nas problem. Dvadeset godina biramo iste ljude, apsolutno nista ne radimo, kukamo, kahvenisemo i blatimo dijasporu (ljude koji inace donesu tri nasa godisnja budzeta za vrijeme odmora svom napacenom narodu). Nezahvalni smo, stoka smo, zaostali onako generalno nekih 100 godina za savremenim tokovima organizacije drzave, ekonomskog ustrojstva i radnog mentaliteta.

Svi bi da rade u kancelarijama, da nose kravate i postavljaju slike po fb/instagramu, jer je to "gotivnije" od radnog kombinezona, cekica i sljema. Mi bolan ne bio volimo da ne radimo. Volimo lezihljebarenje i prosjacenje. Kad dodje do toga da se nesto ovdje promijeni, sjedimo, sutimo ili jos gore, kritikujemo one koji bi da nesto promijene na bolje. Evo u ovom slucaju konkretno, ti i ostali ovdje kritikujete ljude koji idu na svaku utakmicu, svake selekcije nase drzave a ne vidim nijedan prijedlog da se nesto drugo radi ili pjeva dok su utakmice. Kazete tihi su, ne cuju se. Pridruzi se, pjevaj, skaci, predlozi neku pjesmu, osmisli nesto pa onda pricaj.

Smeta nam i to sto se BHF solidarise sa narodom Palestine. To je pogresno iz toliko uglova da ne znam odakle da pocnem. Do juce su nas gadjali topovskim projektilima, porobljavali, gurali u konc logore, silovali, klali, protjerivali, mucili i sta sve ne. Tada smo molili za bilo kakvu podrsku od svijeta, trazili oruzje, hranu, odjecu i sl., a ti danas ismijavas one koji barem na neki nacin pruzaju podrsku ugnjetavanim i obespravljenim. Iako licno ne odobravam politiku na tribinama, ali necu sigurno reci za nekoga ko ima svoj stav u borbi za pravdu i javno se bori za njega, da je miki maus ... Boze sacuvaj.

Eto, udjes na ovaj forum, odes na klix ili neki drugi portal, procitas komentare nasih ljudi i skontas zasto nam je ovakva situacija u drzavi. Nece nama nikad bolje biti. Mi smo misevi, mi smo ovce i poludebili.
Zbog neki tamo klubski razloga nebi se trebao ovdje složit sa tobom :mrgreen:
Ali ipak svaka ti čast, :bow: Njima je naj lakše kukat! Izvolite pa promijenite stanje na tribinama kada igra repka.
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la soccerfan » 05 jul 2016, 01:25

L'Avvocato je napisao/la:
AntonChigurh je napisao/la: Mozemo li mi imati ijednu pjesmu imati bez krvi i umiranja ? dijasporski mentalni sklop očito tako kompenzira bježanje iz države
Imamo svakakvih pjesama, ali ih ti i slicni tebi ne poznajete. Ocito. Najlakse je popljuvati po dijaspori za bilo kakav problem koji imamo ovdje u BiH. Tu i lezi nas problem. Dvadeset godina biramo iste ljude, apsolutno nista ne radimo, kukamo, kahvenisemo i blatimo dijasporu (ljude koji inace donesu tri nasa godisnja budzeta za vrijeme odmora svom napacenom narodu). Nezahvalni smo, stoka smo, zaostali onako generalno nekih 100 godina za savremenim tokovima organizacije drzave, ekonomskog ustrojstva i radnog mentaliteta.

Svi bi da rade u kancelarijama, da nose kravate i postavljaju slike po fb/instagramu, jer je to "gotivnije" od radnog kombinezona, cekica i sljema. Mi bolan ne bio volimo da ne radimo. Volimo lezihljebarenje i prosjacenje. Kad dodje do toga da se nesto ovdje promijeni, sjedimo, sutimo ili jos gore, kritikujemo one koji bi da nesto promijene na bolje. Evo u ovom slucaju konkretno, ti i ostali ovdje kritikujete ljude koji idu na svaku utakmicu, svake selekcije nase drzave a ne vidim nijedan prijedlog da se nesto drugo radi ili pjeva dok su utakmice. Kazete tihi su, ne cuju se. Pridruzi se, pjevaj, skaci, predlozi neku pjesmu, osmisli nesto pa onda pricaj.

Smeta nam i to sto se BHF solidarise sa narodom Palestine. To je pogresno iz toliko uglova da ne znam odakle da pocnem. Do juce su nas gadjali topovskim projektilima, porobljavali, gurali u konc logore, silovali, klali, protjerivali, mucili i sta sve ne. Tada smo molili za bilo kakvu podrsku od svijeta, trazili oruzje, hranu, odjecu i sl., a ti danas ismijavas one koji barem na neki nacin pruzaju podrsku ugnjetavanim i obespravljenim. Iako licno ne odobravam politiku na tribinama, ali necu sigurno reci za nekoga ko ima svoj stav u borbi za pravdu i javno se bori za njega, da je miki maus ... Boze sacuvaj.

Eto, udjes na ovaj forum, odes na klix ili neki drugi portal, procitas komentare nasih ljudi i skontas zasto nam je ovakva situacija u drzavi. Nece nama nikad bolje biti. Mi smo misevi, mi smo ovce i poludebili.
Bravo! Jos ću samo nešto dodati. I ja sam kad sam došao slao u Bosnu i dijelio i šakom i kapom i onima koji se zaslužili a Bogami i onima koji nisu. Ja i supruga radili i dobro zarađivali a u Bosnu kad god nazovemo niko ništa nema, svima sve fali a o poslu ni da čuju. I meni puko film reko nema više. Par rođaka me nazvalo eto treba nova auta da kupe a para se nema. Reko izvini ali imam dvoje malo djece, mogu ti pomoći ali nema šanse da ti auto kupujem. Ako želiš posla ću ti papire za radnu vizu, dođi radi sebi zaradi i kupi. Posao cu ti licno naci, nemoras čak ni trošiti pare stan da unajmljujes ja ću ti platiti. I tu su se završili svi naši razgovori. Danas u Bosnu kad odem jedva da se pozdrave sa mnom. Elem.....
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la Jeftha » 05 jul 2016, 02:05

soccerfan je napisao/la: Bravo! Jos ću samo nešto dodati. I ja sam kad sam došao slao u Bosnu i dijelio i šakom i kapom i onima koji se zaslužili a Bogami i onima koji nisu. Ja i supruga radili i dobro zarađivali a u Bosnu kad god nazovemo niko ništa nema, svima sve fali a o poslu ni da čuju. I meni puko film reko nema više. Par rođaka me nazvalo eto treba nova auta da kupe a para se nema. Reko izvini ali imam dvoje malo djece, mogu ti pomoći ali nema šanse da ti auto kupujem. Ako želiš posla ću ti papire za radnu vizu, dođi radi sebi zaradi i kupi. Posao cu ti licno naci, nemoras čak ni trošiti pare stan da unajmljujes ja ću ti platiti. I tu su se završili svi naši razgovori. Danas u Bosnu kad odem jedva da se pozdrave sa mnom. Elem.....
Haj meni nadji posao. :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la branimir85 » 05 jul 2016, 03:33

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 05 jul 2016, 03:38

Zavrno adžo pipu
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la calcio » 06 jul 2016, 00:03

Jadni palestinci, oko njih je samo 200-300 miliona pripadnika njihovog naroda tako da im je nasa skromna, moralna podrska jako vazna.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la SlevinKelevra » 06 jul 2016, 01:19

@AntonChigurh :tokralju: za cijeli post, a posebno za tacku 4. Poenta svega.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la jestamaji » 06 jul 2016, 08:18

problem je što kako god okreneš kod nas diskusija završi na politici

mene iskreno boli kur.ac i za palestinu i za srbiju i za hrvatsku i za sve ostale osim nas samih, a BHF me tangiraju onoliko koliko nam mogu naškoditi svojim maloumnim potezima (pri tome ne mislim na namjere nego na postupke)

PoetryinMotion
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 jun 2016, 00:48
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la PoetryinMotion » 07 jul 2016, 22:41

Moze li neko iskopati post strucnjaka Sarumana gdje nam kaze da Francuska nema sanse sa gospodarima svemira Njemcima?

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la calcio » 07 jul 2016, 23:38

Antoine Griezmann ubjedljivo najbolji igrac prvenstva. :tokralju:
Prica o njegovoj sestri koja je prezivila teroristicki napad u Bataclanu dok je brat na Stade de France igrao utakmicu.
http://www.nytimes.com/2016/07/07/sport ... .html?_r=0

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la Mokes » 07 jul 2016, 23:43

PoetryinMotion je napisao/la:Moze li neko iskopati post strucnjaka Sarumana gdje nam kaze da Francuska nema sanse sa gospodarima svemira Njemcima?
slika

E'o momcino :)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

PoetryinMotion
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 jun 2016, 00:48
Kontakt:

Re: RE: Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la PoetryinMotion » 07 jul 2016, 23:59

Mokes je napisao/la:
PoetryinMotion je napisao/la:Moze li neko iskopati post strucnjaka Sarumana gdje nam kaze da Francuska nema sanse sa gospodarima svemira Njemcima?
slika

E'o momcino :)
@Pogba dokazao znanje.

Inace mislio sam na post saurmana prije prvenstva kako francuzi nemaju sanse ali i ovo je dovoljno.
Boze,kakva neznalica.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5668
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la JohnCleese » 08 jul 2016, 00:01

Poslije ovog veceras ali u globalu gledano svega dosada, jasno je da Ronaldo sa Portugalom mora osvojiti ovaj turnir da bi se nadao nekoj nagradi koje se dodjeljuju u pojedinacnoj konkurenciji. U suprtonom, ako "pijetlovi" ovo uzmu, a u to sam uvjeren 95% Griezmann uzima nagradu i za najboljeg igraca i strijelca
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

hifans
Postovi: 747
Pridružen/a: 30 maj 2014, 21:03
Lokacija: Asunción
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la hifans » 08 jul 2016, 01:30

Kolko je do sada utakmica zavrseno sa neparnim zbrojem golova ?

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la chi3llo » 08 jul 2016, 18:53

Dooon't take meeee homeeee please dooon't take me hooome, I don't wanna go to wooooork, I wanna stay here, drink all your beer, so please don't please don't take me hoooooome
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 jul 2016, 21:43

Mozda nije prvi put, ali ja se fakat ne mogu sjetiti da je ovoliki broj reprezentacija dobio docek na povratku kuci. Evo, danas i Wales... Mozda i najveca 'pobjeda' ovog novog Eura jesu ove nove ekipe i navijaci kojima je ovo novo iskustvo, i koji su od njega napravili festu i po. Navijacki gledano najbolje takmicenje ikada.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Francuska - općenito

Post Postao/la sarajlija » 09 jul 2016, 14:01

U koliko je danas tekma za trece mjesto?
04.10.2009 !!

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.