LA Lakers

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la al... » 04 feb 2018, 22:34

j... slobodna, ionako se ne može očekivati da djeca budu "ice cold". Meni se daleko više svidio kolektivni attitude protiv nafuranih ****. Svaka čast :salut:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 04 feb 2018, 22:35

Fenomenalna ekipa, jos ce ovo bolje izgledat kad se Lonzo konacno vrati. Hart je takodjer steal, momak je fenomenalan fizikalac vec sad. Potencijal za odlicnog 3&D igraca svakako.

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la celikmilan » 04 feb 2018, 22:46

Izlazak Ennisa i povratak Harta u prvu postavu čist pogodak. Čovjek je iznenadio sa 25 skokova u dvije utakmice. Na guzove još jedna pobjeda. Uz nedostatak koncentracije i sa lošim bacanjima moglo se i ovo izgubiti. U dobroj su formi, i Phoenix bi se trebao uzeti pa onda opet borba sa Oklahomom.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la BuffonGigi » 04 feb 2018, 23:59

Lakersi izgleda ne mogu promasiti s ovim mladim igracima, meni cak i Caruso izgleda vise nego pristojno. Ja ovu ekipu ne bih rasturao dovodjenjem nekih mega zvijezda, momci imaju sve sto treba da budu strasan tim u buducnosti, samo ih zadrzati sve na okupu.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Orion87
Postovi: 1077
Pridružen/a: 23 apr 2012, 19:37
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Orion87 » 05 feb 2018, 09:49

Caruso kao zamjena za lonza na poziciji pleja je sasvim dobro rješenje za budućnost, momak je sjajan defanzivac i ima sasvim solidnu završnicu na obruču, mislim da dugo nismo više kvalitetnih mladih igrača dobili u jednoj sezoni, mislim da bi samo jedan AS šuter i Boogie umjesto Brooka na petici ova ekipa biti mogla bit ozbiljan contender narednih sezona :opaopa:
Tvrd je orah voćka čudnovata,al' je čekić sprava zajebana...

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Kobe Bryant » 05 feb 2018, 16:39

Orion87 je napisao/la:Caruso kao zamjena za lonza na poziciji pleja je sasvim dobro rješenje za budućnost, momak je sjajan defanzivac i ima sasvim solidnu završnicu na obruču, mislim da dugo nismo više kvalitetnih mladih igrača dobili u jednoj sezoni, mislim da bi samo jedan AS šuter i Boogie umjesto Brooka na petici ova ekipa biti mogla bit ozbiljan contender narednih sezona :opaopa:

Ma kakav Cousins , jeste da nije napunio 30 , ali ahilova tetiva to je kraj karijere kakav si bio , znaci , vise nikad nece biti kakav je bio , pa Kobe je bio ludjak za traninzima i imao para za najskuplje doktore i opet nije vise ni blizu licio , jeste bio staiji ali opet ogroman rizik ....

Avatar
Orion87
Postovi: 1077
Pridružen/a: 23 apr 2012, 19:37
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Orion87 » 05 feb 2018, 17:48

Kobe Bryant je napisao/la:
Orion87 je napisao/la:Caruso kao zamjena za lonza na poziciji pleja je sasvim dobro rješenje za budućnost, momak je sjajan defanzivac i ima sasvim solidnu završnicu na obruču, mislim da dugo nismo više kvalitetnih mladih igrača dobili u jednoj sezoni, mislim da bi samo jedan AS šuter i Boogie umjesto Brooka na petici ova ekipa biti mogla bit ozbiljan contender narednih sezona :opaopa:

Ma kakav Cousins , jeste da nije napunio 30 , ali ahilova tetiva to je kraj karijere kakav si bio , znaci , vise nikad nece biti kakav je bio , pa Kobe je bio ludjak za traninzima i imao para za najskuplje doktore i opet nije vise ni blizu licio , jeste bio staiji ali opet ogroman rizik ....
Pa dobro to sam više malo pod utiskom pobjede napisao da sam i zaboravio da je cousins se povrijedio, mislim generalno jedna petica koja može ponudit prije svega zaštitu obruča i osigurati skok u defanzivi, ja bi licno najvise Whitesidea volio vidjeti u Lakersima.
Tvrd je orah voćka čudnovata,al' je čekić sprava zajebana...

Avatar
collector
Postovi: 2541
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la collector » 05 feb 2018, 17:55

Treba istaci da su Magic i Pelinka odradili strasan posao po pitanju skautinga nekolicine mladih igraca koji se trenutno nalaze u rosteru i ako sve bude po planu moze se ocekivati dosta od ovih Lakersa u buducnosti.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 05 feb 2018, 21:56

Scouting sluzba Lakersa je do sad svaki draft od 2014. odradila jako dobro, tu nema nikakvih zamjerki. Da ne bi jos one gluposti Bussa mladjeg i Kuptchaka sa Dengom i Mozgovom situacija bi bila savrsena.

Ovo ljeto bi bilo idealno potpisat PGa koji bi donio taj potrebni AS kvalitet i jos potrebniji sut za 3. Njegovim dodavanjem plus dodatnim napretkom ostatka ekipe bi trebali biti relativno sigurna PO ekipa. Randlea takodjer treba potpisati (za neke razumne pare jel), bio sam maksimalno skeptican po pitanju njega do ove sezone al demantovao me na samo tako. Jos uvijek ima musica i glupih poteza al sad je to puno puno manje nego prije.

Sa potencijalnim drugom maxom se ne treba zalijetati ovo ljeto (pa cak ni za LeBrona ako bi to znacilo da se trebamo rijesit sve ove omladine), na ljeto 2019. ce bit dostupni Kawhi i Klay i max nekom od njih dvojice je svakako bolja opcija od maxa DeAndreu il Boogieu nakon kidanja ahilove.

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la al... » 05 feb 2018, 22:14

Slažem se sa većinom, sjajan scouting i nekolicina igrača koji su "ničim izazvano" izletili tipa Caruso, Kuzma, Hart. Dodatni plus - neočekivano dobar Clarkson s klupe, sazrijevanje Randle-a i napredak Nancea koji strašno koristi svoje minute. Sada je bitno:
  • - sačuvati sastav od nekih glupih trampi i ne "spaliti" salary cap room na nekog overhyped konja koji će djeci uzimati prostor, a neće dati značajan upgrade. Dakle, LBJ - ne bih, ne zato što ne valja... ali to je čovjek koji će imati 34 kuke i biti u 15. sezoni. Plus, ode jedno mjesto u frontcourtu koje su do sada djeca sjajno popunjavala. Da je kako Marca Gasola uhvatiti to bi bio hit - lider, karakter, vođa defanzive, daće koševa koliko treba a neće kukati za svaku loptu koju mu nisu dodali i, što je najbitnije, strašan paser. Bio bi savršen fit za ovu ekipu. Ali, kažem, to je samo "daydreaming", niti je FA, niti će ga Memphis dati 'nako.
    - Kutarisati se ugovora Luola Denga, kako znamo i umijemo - 17 i kusur miliona - horor
    Naći boljeg beka šutera od Caldwell-Popea. Za one pare, to je "must". Da je kako premuntati KD-a da umjesto GSW odabere LAL, to bi bilo veliko.
    - Odlučiti šta raditi sa Brookom. Imao je par finih utakmica, ali ni izdaleka ne zaslužuje onu cifru koju dobija. Ne bih imao protiv ništa da ostane, ali ne za te pare.
    - Pažljivo inkorporirati Balla natrag u sastav kad se oporavi. Ne treba sada razvaliti sjajnu hemiju koju ovaj sastav ima samo zato da bi ga se nazor naguralo u petorku. Neka radi i zaradi svoje minute. Nije bogom dan.
Sve u svemu, bliži se trade deadline, nadam se da uprava neće sad baš povući neku glupost kada su se počele nazirati konture sastava a svejedno moraju sačuvati dio para - valjaće dati i poboljšane ugovore ovoj silnoj mlađariji kada dospiju na upgrade.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Clutch » 05 feb 2018, 23:50

Epidaurus je napisao/la:Scouting sluzba Lakersa je do sad svaki draft od 2014. odradila jako dobro, tu nema nikakvih zamjerki. Da ne bi jos one gluposti Bussa mladjeg i Kuptchaka sa Dengom i Mozgovom situacija bi bila savrsena.

Ovo ljeto bi bilo idealno potpisat PGa koji bi donio taj potrebni AS kvalitet i jos potrebniji sut za 3. Njegovim dodavanjem plus dodatnim napretkom ostatka ekipe bi trebali biti relativno sigurna PO ekipa. Randlea takodjer treba potpisati (za neke razumne pare jel), bio sam maksimalno skeptican po pitanju njega do ove sezone al demantovao me na samo tako. Jos uvijek ima musica i glupih poteza al sad je to puno puno manje nego prije.

Sa potencijalnim drugom maxom se ne treba zalijetati ovo ljeto (pa cak ni za LeBrona ako bi to znacilo da se trebamo rijesit sve ove omladine), na ljeto 2019. ce bit dostupni Kawhi i Klay i max nekom od njih dvojice je svakako bolja opcija od maxa DeAndreu il Boogieu nakon kidanja ahilove.
Izjavio je Woy da nemate u planovima zadrzati Randlea
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 05 feb 2018, 23:54

Clutch je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Scouting sluzba Lakersa je do sad svaki draft od 2014. odradila jako dobro, tu nema nikakvih zamjerki. Da ne bi jos one gluposti Bussa mladjeg i Kuptchaka sa Dengom i Mozgovom situacija bi bila savrsena.

Ovo ljeto bi bilo idealno potpisat PGa koji bi donio taj potrebni AS kvalitet i jos potrebniji sut za 3. Njegovim dodavanjem plus dodatnim napretkom ostatka ekipe bi trebali biti relativno sigurna PO ekipa. Randlea takodjer treba potpisati (za neke razumne pare jel), bio sam maksimalno skeptican po pitanju njega do ove sezone al demantovao me na samo tako. Jos uvijek ima musica i glupih poteza al sad je to puno puno manje nego prije.

Sa potencijalnim drugom maxom se ne treba zalijetati ovo ljeto (pa cak ni za LeBrona ako bi to znacilo da se trebamo rijesit sve ove omladine), na ljeto 2019. ce bit dostupni Kawhi i Klay i max nekom od njih dvojice je svakako bolja opcija od maxa DeAndreu il Boogieu nakon kidanja ahilove.
Izjavio je Woy da nemate u planovima zadrzati Randlea
Mislim da je to bilo na samom pocetku sezone dok ovaj jos nije poceo ovako igrat, nisam naletio u skorije vrijeme na takvu vijest. Doduse ako bude trazio neki nerealan ugovor blizu maxa svakako ga treba pustit.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Clutch » 05 feb 2018, 23:59

Epidaurus je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Scouting sluzba Lakersa je do sad svaki draft od 2014. odradila jako dobro, tu nema nikakvih zamjerki. Da ne bi jos one gluposti Bussa mladjeg i Kuptchaka sa Dengom i Mozgovom situacija bi bila savrsena.

Ovo ljeto bi bilo idealno potpisat PGa koji bi donio taj potrebni AS kvalitet i jos potrebniji sut za 3. Njegovim dodavanjem plus dodatnim napretkom ostatka ekipe bi trebali biti relativno sigurna PO ekipa. Randlea takodjer treba potpisati (za neke razumne pare jel), bio sam maksimalno skeptican po pitanju njega do ove sezone al demantovao me na samo tako. Jos uvijek ima musica i glupih poteza al sad je to puno puno manje nego prije.

Sa potencijalnim drugom maxom se ne treba zalijetati ovo ljeto (pa cak ni za LeBrona ako bi to znacilo da se trebamo rijesit sve ove omladine), na ljeto 2019. ce bit dostupni Kawhi i Klay i max nekom od njih dvojice je svakako bolja opcija od maxa DeAndreu il Boogieu nakon kidanja ahilove.
Izjavio je Woy da nemate u planovima zadrzati Randlea
Mislim da je to bilo na samom pocetku sezone dok ovaj jos nije poceo ovako igrat, nisam naletio u skorije vrijeme na takvu vijest. Doduse ako bude trazio neki nerealan ugovor blizu maxa svakako ga treba pustit.
Ma neki dan sam to cuo u nekom podcastu s njim cini mi se.

Ali svakako da ovakvim partijama kupuje sebi ostanak i bice ga se tesko odreci, osim ako krupne ribe ne dodju u LA.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la celikmilan » 06 feb 2018, 00:05

Ima dosta ovih mladih i još mlađih igrača koji su svijetle tačke ovog tima. Bilo bi ih dobro sve zadržati ali ne znam hoće li to biti moguće. Najviše se za ove trejdove spominju Randle i Clarkson. Randle čak i izgeda kao da želi da pokaže više ali ne znam jeli se dokazuje Lakersima ili nekim drugim ekipama.

Ja bih najviše pored njih dvojice ostavio Ingrama, Kuzmu, Balla, Harta i Nancea. I Caruso se fino gura sa klupe i uglavnom dobro iskorištava priliku i pomaže. Dobar je spoj mladosti i iskustva i jedna dokazana zvijezda bi uveliko pomogla. Samo se nadam da neće žrtvovati nekoga od najboljih igrača za tu zvijezdu ali mislim da se to neće dogoditi. Ima još ova 3 dana do ovog roka pa ćemo da vidimo šta će se desiti.

Ne kontam kakva je stvar oko Denga. Znam da ima još 2 godine ugovora ali ne znam zašto ne igra. Odigrao je prvu utakmicu i samo nestao.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la Epidaurus » 06 feb 2018, 09:56



S kakvom energijom igra Hart, prosto fenomenalan i odbrambeno i na skoku :ljepota:

Al ovo Randleovo izivljavanje na Melu :rol: :tokralju:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la jopaa7 » 07 feb 2018, 12:17

Hart zadnje tri utakmice 36 skokova :o :tokralju: + 15 poena svaku tekmu, dobar dobar. Takoder i obrana :clap:
Za Randlea ne znam sto bi rekao, covjek igra fantasticno u zadnje vrijeme. :salut:

sLucajni
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la sLucajni » 08 feb 2018, 19:15

Ovaj Hart je igrac koji je jako zahvalan .. Ovakvi igraci su stub jedne jake ekipe. Treba ga nagraditi i ostaviti u ekipi.

A evo trejd sa Cavsima ... Clarkson i Nance out a Isiah i Frye in... Kako mi je zao Nancea upm :/

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la jose » 08 feb 2018, 19:50

sLucajni je napisao/la:Ovaj Hart je igrac koji je jako zahvalan .. Ovakvi igraci su stub jedne jake ekipe. Treba ga nagraditi i ostaviti u ekipi.

A evo trejd sa Cavsima ... Clarkson i Nance out a Isiah i Frye in... Kako mi je zao Nancea upm :/
Sad sa Ajzejom u ekipi, a pogotovo kad se Lonzo vrati, Hart će dobijati mrvice, a time će i njegov razvoj stati.
Nije mi baš jasan ovaj trade, osim ako se ne misle pozdraviti s Thomasom na kraju sezone. Njemu dati max bi bilo šteta.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
majestic24
Postovi: 17394
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la majestic24 » 08 feb 2018, 19:52

jose je napisao/la:
sLucajni je napisao/la:Ovaj Hart je igrac koji je jako zahvalan .. Ovakvi igraci su stub jedne jake ekipe. Treba ga nagraditi i ostaviti u ekipi.

A evo trejd sa Cavsima ... Clarkson i Nance out a Isiah i Frye in... Kako mi je zao Nancea upm :/
Sad sa Ajzejom u ekipi, a pogotovo kad se Lonzo vrati, Hart će dobijati mrvice, a time će i njegov razvoj stati.
Nije mi baš jasan ovaj trade, osim ako se ne misle pozdraviti s Thomasom na kraju sezone. Njemu dati max bi bilo šteta.
Ode IT veceras u drugu ekipu.

Sad gledajte kad Magic nekog zayeba i posalje im Denga sa IT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: LA Lakers

Post Postao/la kokuz » 08 feb 2018, 20:30

A jest mi zao nancea ccc
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Odgovori

Natrag na “LA Lakers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.